|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jetrve
19.12.2011 15:03:12   
*pcelica*
Henna e to je bit svih medjuljudskih odnosa. Da nezaboravis ako su ti nesto ucinili ali i da oprostis ako su te povrijedili. Danas su ljudi postali zaboravni pa one bitne stvari brzo zaborave a kad dodje pet do dvanaest tad se za glavu hvataju i bude im zao.
Ja nazalost svom amidz nemogu oprostiti uvredu koju je on izrekao mojoj mami i posljedeice koje je njegova izjava donijela. Ne zelim mu zlo nek je ziv i zdrav i on i njegova porodica svima im zelim vise srece nego sebi ali daleko mu kuca od moje.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: jetrve
19.12.2011 15:03:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: neki x

u prvom su safu djeverovi na rodjendanima, proslavama i sl a na listu neprijatelja su itd


Moj djever jeste vazda u prvom safuuser posted image user posted image user posted image U svakom pogledu,super je,dobar je covjek i cijenimo se obostranouser posted image user posted image user posted image

A nemam jos jetrvu,tako da ne znam sta i kakouser posted image user posted image user posted image



ja kad safiram sve istumbam user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: jetrve
19.12.2011 15:03:56   
veeseelaa
Ja nazalost svom amidz nemogu oprostiti uvredu koju je on izrekao mojoj mami i posljedeice koje je njegova izjava donijela. Ne zelim mu zlo nek je ziv i zdrav i on i njegova porodica svima im zelim vise srece nego sebi ali daleko mu kuca od moje.


razumijem, preko nekih stvari se ne prelazi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: jetrve
19.12.2011 15:10:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: henna ze

kakva li će borba biti za spat kad svekijevaca više ne bude, kad je sad ovako za sobicu?

jako mi je žao ljudi koji razmišljaju ovako..čuj ne valja jer je uspješna i bori se za porodicu...šta li bi bilo da je obrnuto..da je peksin i da je nikad kući nema..

ja se rijetko sa djeverom i jetrvom vidjam..ne što ih ne volim..već što mm zbog posla slabo vidja i nas dvije..
ponekad ja nju nazovem izadjem ja s posla ona utekne iz radnje i odemo na kafu..fino se ispričamo..malo zezamo..i to je to...

nikad nisam bila ljubomorna na nju..jer nisam taj tip ne znam šta j ljubomora..
ali znam kad mi je najteže u životu bilo oni su bili uz mene tu..sad da me šutaju nogama..ja im to nikad neću zaboraviti..moj je djever i jetrva su meni za operaciju 2000 eura u koverti dali kad to preživjeh...

kakvi su takvi su opet u takvim situacijama ce ti opet prikociti tvoji najblizi naravno nece neko deseti doci i rec ej evo ti pare il neznam sta .


(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: jetrve
19.12.2011 15:12:15   
henna ze
mene moji djever i jetrva nikad nisu uvrijedili...uvijek je fer i korektan odnos...volim njihovu djecu..oni vole moje dijete...sve ok..

znaš pčelice ja se lično vodim ovim: Bog je milostiv i sve prašta, Njemu se molimo, pa zašto mi onda obični smrtnici ne bi praštali.
ne znam šta je bilo i kakve su posljedice..kakve god su on će odgovarati i biće pitan za to, a ti nagradjena za sabur i lijepo ponašanje...

da znaš..da je milion ljudi mene povrijedilo..oprostila sam svima..i ne bih mogla da  ne obilazim svoju familiju..pa crkla bih meni se čini...

ali to sam ja...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: jetrve
19.12.2011 15:22:48   
veeseelaa
kakvi su takvi su opet u takvim situacijama ce ti opet prikociti tvoji najblizi naravno nece neko deseti doci i rec ej evo ti pare il neznam sta .

ja znam neke koje pare za operaciju ni sinu/bratu dali ne bi a ne snahi i zato henna ze aferim za tvog djevera user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: jetrve
19.12.2011 15:27:58   
*pcelica*
Znam henna i ja se vodim uvijek tom ali jednostavno ja njega kad vidim sve mi se vrati. Bila sam dijete od nekuh 8 godina ali sam zbog njega veliku traumu dozivjela. S njegovom djecom sam sve pet. Redovno se cujemo i vidjamo ispijamo kafe Stvarno smo u ekstra odnosima samo on user posted image
Ja sam stvarno u dobrim odnosima i sa svojom rodbinom ali i sa mm. Njegove rodjake sam upoznala i one x koljena. Svi su mi dragi i drago mi je kad im odem i kad oni nama dodju.
Mislim da treba odrzavati rodbinske veze i da svojoj djeci budemo primjer jer oni uce od nas. Kako da sutra ocekujemo da nas nasa djeca obilaze kad mi nemozemo kafu popiti sa svekrvom, zaovom, jetrvom, strinom ,komsinicom. Kad nas za sve boli cosak Treba se druziti i bar pokusati uspostaviti normalan odnos ako je moguce. Mada ima onih osoba s kojima nemozes ni naopako

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: jetrve
19.12.2011 15:31:17   
veeseelaa
ako da sutra ocekujemo da nas nasa djeca obilaze kad mi nemozemo kafu popiti sa svekrvom, zaovom, jetrvom, strinom ,komsinicom.


hahahah da baš
odnos sa sveki i komšijama umnogome će uticati na odnos s djetetom user posted image

Kakvi smo mi prema našim roditeljima bili očekujmo da djeca takva budu prema nama

Mislim da se treba prvo fokusirati na svoje bližnje a zatim na širu rodbinu, prijatelje i komšije
Tako treba i učiti dijete, a ne naopako


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: jetrve
19.12.2011 15:32:56   
veeseelaa
valjda ima neki red.... 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: jetrve
19.12.2011 15:44:19   
henna ze
svoje dijete učim da su joj I i M sestre..i zaista tako mislim..ona nema nikog bližeg..nema ni  tetke ni dajdze..samo jednog amdiju, strinu i njih dvije..
učim je da će joj one za cijeli život biti sestre...kad mene  jednom više ne bude..imaće njih...kao što ja imam svoju A



_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: jetrve
19.12.2011 15:46:01   
veeseelaa
i moja Ajša za bratičinu i bratića kaže da su joj oni brat i sestra, i kad je neko pita imal brata ona kažem imam Adema user posted image jednostavno se vole jer se i ja i moj brat jako volimo, puno družimo a djeca nam rastu zajedno user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: jetrve
19.12.2011 15:54:26   
Nedi
Budemo vidjeli kako ce to izgledati kad se djever oženi. Mada se ne nadam nekom odnosu i mislim da ce djever smanjiti komunikaciju sa kompletnom svojom užom i širom rodbinom kad se oženi.  

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: jetrve
19.12.2011 16:02:05   
Neca xxx
Ma anonimna, ne zamaraj se glupostima. Sta ce tebi ta sobica u kuci muzevih roditelja u BiH kada zivis u inostranstvu, u svom stanu? Vjerovatno dodjes na odmor na 2-3 sedmice i tada budi njihov gost, kao sto i jesi, neka ti oni ustupe neko mjesto za spavanje (a iz tvog posta sam zakljucila da te bas ne puste da spavas na u hodniku na podu). A normalno mi je da je tvoja jetrva opremila tu sobu za svoju djecu jer oni tu stalno zive. Sta sada treba, da ta soba cijelu godinu zjapi prazna da biste vi tu proveli nekoliko noci? Jednako bi mi nebulozan bio zahtjev tvoje svekrve (a pogotovo jetrve) da ti ostavis jednu praznu sobu u svome stanu koju ne treba da koristi tvoje dijete kako bi to bila njihova soba u kojoj mogu spavati kada dodju da vas posjete nekoliko puta godisnje.
Ma ne zamaraj se glupostima. Uzivaj!

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: jetrve
19.12.2011 17:46:23   
klemzi
Jesam li se ja već pohvalila da nemam te prateće opreme, ništa od toga user posted image user posted image user posted image
Šala mala user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: jetrve
19.12.2011 17:53:29   
mala87
e nek si nam se pohvalila user posted image user posted image user posted image

ja cu aBd docekati dvije........pa reko da vidim sta me ceka user posted image user posted image .....


_____________________________

“Nikad nećete dobiti želju, a da pritom niste dobili i moć da je ispunite. Ipak, možda ćete za njeno ostvarenje morati raditi.”

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: jetrve
19.12.2011 20:18:02   
anonima
Da bolje pojasnim, sada imam sobu u prizemlju kod svekijevica, njihovu spavacu sobu smo sebi sredili kako mi hocemo i kupili novi namjestaj, a oni su sebi sredili drugu sobu...Dakle ja sada kada sam dole budem sa svekijevcima, a jetrva ima svoj sprat i ima svoj mir...Naravno da i ja zelim kada sam dole da pozovem svoje drustvo da posjedimo i da se zezamo a kako kad su svekijevci tu uvjek, oni ipak kazu da ako zelimo mozemo slobodno da zovemo drustvo nase ali meni je to bas glupo...Jednostavno niko nam nije nista poklonio a jetrva je odmah dobila sprat a mi jedva jednu sobu da smo dobili...Mi zivimo u inostranstvu ali zar je to razlog da dole nista netreba da imamo i da dobijemo....I ovdje smo sve sami ostvarili, nista nismo dobili na poklon...Lako je zivjeti u kuci i ne placati stanarinu kao sto moja jetrva i djever imaju, mogu sebi srediti kako hoce i kad hoce sprat, a mi sve moramo da dijelimo sa svekrom i svekrvom kada smo dole, sve nam je zajednicko, kupatilo, kuhinja dnevni boravak...Jedno nam je spavaca odvojena...Jetrva je takva da kod nje uvjek mora biti cist racun, ona nikom nista ne poklanja, kad svekrvi nesto treba da kupi obavezno joj naplati i naravno vrati kusur, nisam nikad vidjela da joj je nesto onako kupila, a ja kad sam dole naravno posto sam svakako sa svekijevcima kad god odem u kupovinu kupim joj sta treba u kucu i nista ne naplacujem, ne prigovaram ali mi glupo sto je ona takva...I ona i djever imaju dobar posao i zive super, hvala bogu, ona je naknadno zavrsila fakultet i sada ima sedmi stepen obrazovanja...i naravno jos vise leti u visinu...ali sta da se radi nismo svi isti....djever je ok, stim da samo nju slusa i da mu je ona glavna i naj pametnija....svakom svoje....zato kazem zajednica jadnica hvala bogu pa ne zivim dole sa njima, trudim se da pretrpim kada sam dole ali uvjek se ja i muz posvadamo kada idemo nazad a i kada smo dole, jer meni jednostavno sve smeta zato sto nemam svoj mir....

(odgovor članu mala87)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: jetrve
19.12.2011 20:47:24   
muaaa
Meni nije jasno sta ti ocekujes od nas,da kudimo svekrvu,jetrvu sto tebi nedaju sprat kuce nego su ti dali jednu sobu.Pa trebali su tebi dati sprat a tvojoj jetrvi koja zivi sa njima dati jednu sobu,ti bi i tada imala neki razlog da kudis svoju jetrvu jer si izgleda malo ljubomorna na nju.Prvo sto je zavrsila dobar fax,pa ima dobar posao,pa se slaze dobro sa svojim muzem i na kraju jer je zena tip top.Neplaca kiriju....nigdje veze,sto se ti nevratis i vjerovatno ce ti sveki dati sprat kuce??????

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu anonima)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: jetrve
19.12.2011 20:58:03   
LELA 77

IZVORNA PORUKA: muaaa

Meni nije jasno sta ti ocekujes od nas,da kudimo svekrvu,jetrvu sto tebi nedaju sprat kuce nego su ti dali jednu sobu.Pa trebali su tebi dati sprat a tvojoj jetrvi koja zivi sa njima dati jednu sobu,ti bi i tada imala neki razlog da kudis svoju jetrvu jer si izgleda malo ljubomorna na nju.Prvo sto je zavrsila dobar fax,pa ima dobar posao,pa se slaze dobro sa svojim muzem i na kraju jer je zena tip top.Neplaca kiriju....nigdje veze,sto se ti nevratis i vjerovatno ce ti sveki dati sprat kuce??????


Tačno tako, ljubomorna je što joj jetrva ima sve ono što ona nema:fakultet, dobru platu,dobar izgled, muža koji drži do nje i zbog toga što ona nije sposobna da sve to ima u životu.

_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: jetrve
19.12.2011 21:17:18   
Hanady RR
Anonimna...
meni je savršeno jasno da tvoj suprug recimo bratu kaže ja imama pravo u toj kući kao i ti, želim i ja sprat kuće za sebe...međutim vi morate znati d aništa nije ni bartovo ni njegovo dok su roditelji živi. Mislim smješno zaista da ti i jetrva djelite imovinu po spratovima i sobama imovine koju su stekli roditelji za života.

Pored tiga...jedan od sinova tu je , tu je uvijek svoh 365 dana...
da se sutra neko do roditelja razboli vi ćete isto tako doći na 10-15 dana a djever i jetrva biti tu stalno.

Ti zahtjveša soj mir, spart komletan u jednoj kući d abi mogla tig rijetkih dana domroa pozvati društvo jer zaboga glupo ti je sa svekrom i svekrvom da ti sjede...
mislim da si nepravdena...a nadsve mislim da se i bezveze nerviraš...

dalje...to koliko škole ima tvoja jetrva, kolika je njoj plata i djeveru, koliko ima soba, kako rasolaže svojim novica, dali je kad nešto kupila svekrvi...to je najmanje tvoj problem zar možeš bilo što takvo takvo što reći mužu svome...svađate se jer ti ''rondaš'' na jetrvu jer vidim djever je ok al ga ona ''okrenula''...mislim sve ovo ona može piričati o tebi koja si van BiH, koja nisi 365 dana sa svekrvom u istoj kući, koja ne moraš brinuti akos e sutra razbole šta ćeš i kako ćeš.

Mislim da si nepravdena i praviš porblem gdje ga nema...

U podjeli soba tvoj suprug bi se mogao pitati...al ne sada i ne na ovakav način...user posted image






_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: jetrve
19.12.2011 21:25:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: snijeg

Vremena su luda, ljudi još luđi i sve nam je važnije od najvažnijeg....znam jedno, treba se zapitati i onaj koji ne otvara ničija vrata danima, a i onaj koji goste prima mjesečno jednom/dvaputuser posted image


user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 95
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 21:36:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anonima)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: jetrve
19.12.2011 21:59:44   
neki x
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: henna ze

kakva li će borba biti za spat kad svekijevaca više ne bude, kad je sad ovako za sobicu?

jako mi je žao ljudi koji razmišljaju ovako..čuj ne valja jer je uspješna i bori se za porodicu...šta li bi bilo da je obrnuto..da je peksin i da je nikad kući nema..

ja se rijetko sa djeverom i jetrvom vidjam..ne što ih ne volim..već što mm zbog posla slabo vidja i nas dvije..
ponekad ja nju nazovem izadjem ja s posla ona utekne iz radnje i odemo na kafu..fino se ispričamo..malo zezamo..i to je to...

nikad nisam bila ljubomorna na nju..jer nisam taj tip ne znam šta j ljubomora..
ali znam kad mi je najteže u životu bilo oni su bili uz mene tu..sad da me šutaju nogama..ja im to nikad neću zaboraviti..moj je djever i jetrva su meni za operaciju 2000 eura u koverti dali kad to preživjeh...

kakvi su takvi su opet u takvim situacijama ce ti opet prikociti tvoji najblizi naravno nece neko deseti doci i rec ej evo ti pare il neznam sta .



Zao mi je felix,ali s ovim se necu sloziti,jer nije tacno nikako....Ne mora znaciti ako mi je rod,da ce prvi priletiti u pomoc,kad nesto zatreba...Vjeruj mi,milion puta mi je pomogao neko o kome ni sanjala nisam da bi pomogao...A oni koji samo laprdaju,a nista ne rade,mars od mene...Ne kazem da trebaju i moraju,jok,ali zahvalna sam ljudima koji pomognu kad treba,nebitno jesmo li rod ili ne...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: jetrve
19.12.2011 22:00:36   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: anonima

Da bolje pojasnim, sada imam sobu u prizemlju kod svekijevica, njihovu spavacu sobu smo sebi sredili kako mi hocemo i kupili novi namjestaj, a oni su sebi sredili drugu sobu...Dakle ja sada kada sam dole budem sa svekijevcima, a jetrva ima svoj sprat i ima svoj mir...Naravno da i ja zelim kada sam dole da pozovem svoje drustvo da posjedimo i da se zezamo a kako kad su svekijevci tu uvjek, oni ipak kazu da ako zelimo mozemo slobodno da zovemo drustvo nase ali meni je to bas glupo...Jednostavno niko nam nije nista poklonio a jetrva je odmah dobila sprat a mi jedva jednu sobu da smo dobili...Mi zivimo u inostranstvu ali zar je to razlog da dole nista netreba da imamo i da dobijemo....I ovdje smo sve sami ostvarili, nista nismo dobili na poklon...Lako je zivjeti u kuci i ne placati stanarinu kao sto moja jetrva i djever imaju, mogu sebi srediti kako hoce i kad hoce sprat, a mi sve moramo da dijelimo sa svekrom i svekrvom kada smo dole, sve nam je zajednicko, kupatilo, kuhinja dnevni boravak...Jedno nam je spavaca odvojena...Jetrva je takva da kod nje uvjek mora biti cist racun, ona nikom nista ne poklanja, kad svekrvi nesto treba da kupi obavezno joj naplati i naravno vrati kusur, nisam nikad vidjela da joj je nesto onako kupila, a ja kad sam dole naravno posto sam svakako sa svekijevcima kad god odem u kupovinu kupim joj sta treba u kucu i nista ne naplacujem, ne prigovaram ali mi glupo sto je ona takva...I ona i djever imaju dobar posao i zive super, hvala bogu, ona je naknadno zavrsila fakultet i sada ima sedmi stepen obrazovanja...i naravno jos vise leti u visinu...ali sta da se radi nismo svi isti....djever je ok, stim da samo nju slusa i da mu je ona glavna i naj pametnija....svakom svoje....zato kazem zajednica jadnica hvala bogu pa ne zivim dole sa njima, trudim se da pretrpim kada sam dole ali uvjek se ja i muz posvadamo kada idemo nazad a i kada smo dole, jer meni jednostavno sve smeta zato sto nemam svoj mir....


Ovo što na ovaj način navodiš da ona ima sedmi stepen mi djeluje kao da si ljubomorna na nju bar malko...

A za ovo drugo boldirano...pa pobogu koga će slušati ako ne svoju ženu i pohvalno je da mu je ona glavna..

Kad ljubomora/šejtan te uzme pod svoje, teško ćeš moći biti realna...ne dopusti tom crvu u sebi da sve analizira, važe, mjeri i sudi.

Gledaj s pozitivne strane: možda tvoja jetrva nikad nema svoj mir, jer živi za svekijima, a ti kad se vratiš kući u svom na svom i svom mužu glavna i prva...

Relax...



Ovo mi je glavno!!
A pojasnite mi sta znaci 7.stepen? Nekontam

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 98
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 22:04:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu SailorMoon)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: jetrve
19.12.2011 22:06:59   
neki x
IZVORNA PORUKA: anonima

Da bolje pojasnim, sada imam sobu u prizemlju kod svekijevica, njihovu spavacu sobu smo sebi sredili kako mi hocemo i kupili novi namjestaj, a oni su sebi sredili drugu sobu...Dakle ja sada kada sam dole budem sa svekijevcima, a jetrva ima svoj sprat i ima svoj mir...Naravno da i ja zelim kada sam dole da pozovem svoje drustvo da posjedimo i da se zezamo a kako kad su svekijevci tu uvjek, oni ipak kazu da ako zelimo mozemo slobodno da zovemo drustvo nase ali meni je to bas glupo...Jednostavno niko nam nije nista poklonio a jetrva je odmah dobila sprat a mi jedva jednu sobu da smo dobili...Mi zivimo u inostranstvu ali zar je to razlog da dole nista netreba da imamo i da dobijemo....I ovdje smo sve sami ostvarili, nista nismo dobili na poklon...Lako je zivjeti u kuci i ne placati stanarinu kao sto moja jetrva i djever imaju, mogu sebi srediti kako hoce i kad hoce sprat, a mi sve moramo da dijelimo sa svekrom i svekrvom kada smo dole, sve nam je zajednicko, kupatilo, kuhinja dnevni boravak...Jedno nam je spavaca odvojena...Jetrva je takva da kod nje uvjek mora biti cist racun, ona nikom nista ne poklanja, kad svekrvi nesto treba da kupi obavezno joj naplati i naravno vrati kusur, nisam nikad vidjela da joj je nesto onako kupila, a ja kad sam dole naravno posto sam svakako sa svekijevcima kad god odem u kupovinu kupim joj sta treba u kucu i nista ne naplacujem, ne prigovaram ali mi glupo sto je ona takva...I ona i djever imaju dobar posao i zive super, hvala bogu, ona je naknadno zavrsila fakultet i sada ima sedmi stepen obrazovanja...i naravno jos vise leti u visinu...ali sta da se radi nismo svi isti....djever je ok, stim da samo nju slusa i da mu je ona glavna i naj pametnija....svakom svoje....zato kazem zajednica jadnica hvala bogu pa ne zivim dole sa njima, trudim se da pretrpim kada sam dole ali uvjek se ja i muz posvadamo kada idemo nazad a i kada smo dole, jer meni jednostavno sve smeta zato sto nemam svoj mir....

Al me iznervira zeno dragauser posted image user posted image user posted image Fakat ti nesto fali u glavi...Jetrva izgleda super zena,a ti...user posted image user posted image user posted image
Ako nemas svoj mir tih 10-15 dana kad si u BiH,nemoj ti brate ni dolaziti,ili bujrum u hotel,kao sto ti vec neko rece!!!

Ovo je dokaz da nisu uvijek svekrve,jetrve i zaove lose,vec i SNAHE...
Mislim da je bit svega prvenstveno da budes insan,pa onda sve drugo,cccc

(odgovor članu anonima)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *