|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jetrve
19.12.2011 22:09:36   
henna ze
šta sam ja rekla odmah na početku..koja će to borba biti za sprat kad roditelja više ne bude..
o jadna majko moja...
ja tebe ne kontam ali nikako...ustvari kontam i pravo mi je žao što neko može tako da razmišlja..


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: jetrve
19.12.2011 22:17:16   
mala87
ma rekla sam ja hoce ona malo svoje teritorije user posted image .......
jos je ljubomora pojedeuser posted image user posted image

henna bi ce dobro ako bude trazila sprat, ja mislim da ce se vise prica voditi u ovome smjeru pa nama taj sprat ne treba da mi prodamo kucu pa fino sa bratom da se podjele pare posteno na dva dijela , pa brata izbaci na ulicu da trazi stan.........

nazalost bila sam svjedok ovakvom primjeru i zato sam odmah napisla da anonimna hoce malo svoje treitorij....user posted image


_____________________________

“Nikad nećete dobiti želju, a da pritom niste dobili i moć da je ispunite. Ipak, možda ćete za njeno ostvarenje morati raditi.”

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: jetrve
19.12.2011 22:24:15   
bananica
vi pravo iznapadaste zenuuser posted image , pa ne znate vi kako je njoj u njenoj kozi kad je u Bosni, valja to istrpitiuser posted image

(odgovor članu mala87)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: jetrve
19.12.2011 22:25:35   
mala87
IZVORNA PORUKA: bananica

vi pravo iznapadaste zenuuser posted image , pa ne znate vi kako je njoj u njenoj kozi kad je u Bosni, valja to istrpitiuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo ja se vec sazalila na nju............hudaaaaaa sta ce jadnica trpi user posted image user posted image


_____________________________

“Nikad nećete dobiti želju, a da pritom niste dobili i moć da je ispunite. Ipak, možda ćete za njeno ostvarenje morati raditi.”

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: jetrve
19.12.2011 22:55:04   
InLove

IZVORNA PORUKA: anonima

Jos ovo da dodam...Mi smo u inostranstvu kupili stan u kojem zivimo, dakle imamo kredit od nekoliko hiljada eura...ali opet zivimo normalno i kupujemo kada idemo dole na godisnji svima poklone i kada smo dole kupujemo hranu u frizider sto mi volimo da jedemo...Da se ja pitam davno bi sebi napravila cetri zida da nebudem sa svekrom i svekrvom kada sam dole na godisnjem, ali moj muz to ne zeli, jer vec imamo kredit za stan i trebao bi nam jos jedan kredit da pocnemo kucu pravit...Moja jetrva je odvojena i ona ima svoj mir niko joj ne dolazi ne najavljen zivi svoj zivot kako ona hoce, sredeno joj je u kuci i moderno, sve top, problem je u tome sto je jako sebicna i skrta i samo nek je njoj dobro i nikad joj nije dosta.



Meni se cini da si ti sebe ovdje opisala user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu anonima)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: jetrve
20.12.2011 9:49:43   
maxus svratila
IZVORNA PORUKA: anonima

Da bolje pojasnim, sada imam sobu u prizemlju kod svekijevica, njihovu spavacu sobu smo sebi sredili kako mi hocemo i kupili novi namjestaj, a oni su sebi sredili drugu sobu...Dakle ja sada kada sam dole budem sa svekijevcima, a jetrva ima svoj sprat i ima svoj mir...Naravno da i ja zelim kada sam dole da pozovem svoje drustvo da posjedimo i da se zezamo a kako kad su svekijevci tu uvjek, oni ipak kazu da ako zelimo mozemo slobodno da zovemo drustvo nase ali meni je to bas glupo...Jednostavno niko nam nije nista poklonio a jetrva je odmah dobila sprat a mi jedva jednu sobu da smo dobili...Mi zivimo u inostranstvu ali zar je to razlog da dole nista netreba da imamo i da dobijemo....I ovdje smo sve sami ostvarili, nista nismo dobili na poklon...Lako je zivjeti u kuci i ne placati stanarinu kao sto moja jetrva i djever imaju, mogu sebi srediti kako hoce i kad hoce sprat, a mi sve moramo da dijelimo sa svekrom i svekrvom kada smo dole, sve nam je zajednicko, kupatilo, kuhinja dnevni boravak...Jedno nam je spavaca odvojena...Jetrva je takva da kod nje uvjek mora biti cist racun, ona nikom nista ne poklanja, kad svekrvi nesto treba da kupi obavezno joj naplati i naravno vrati kusur, nisam nikad vidjela da joj je nesto onako kupila, a ja kad sam dole naravno posto sam svakako sa svekijevcima kad god odem u kupovinu kupim joj sta treba u kucu i nista ne naplacujem, ne prigovaram ali mi glupo sto je ona takva...I ona i djever imaju dobar posao i zive super, hvala bogu, ona je naknadno zavrsila fakultet i sada ima sedmi stepen obrazovanja...i naravno jos vise leti u visinu...ali sta da se radi nismo svi isti....djever je ok, stim da samo nju slusa i da mu je ona glavna i naj pametnija....svakom svoje....zato kazem zajednica jadnica hvala bogu pa ne zivim dole sa njima, trudim se da pretrpim kada sam dole ali uvjek se ja i muz posvadamo kada idemo nazad a i kada smo dole, jer meni jednostavno sve smeta zato sto nemam svoj mir....

Auuuu, al mi se zeludac okrenu naopako.
Pa jel ti ocekujes da zena izadje iz dijela kuce u kojem ona zivi, koji je ona opremila za svoj zivot i da ga tebi na koristenje.
Jel ocekujes da ti se klanja kad dodjes? Zena je zavrsila fakultet, to njoj nije palo s neba, namucila se, uzmi brate knjigu u ruke i ti pa uci.
Nemoj ni kupovat poklone nikom ako ces prebacivat sto si ga kupila, mozda je tvojoj svekrvi vredniji osmjeh od jetrve, i to sto je jetrva tu ostalih 360 dana, nego taj tvoj poklon.
To sto kupis podmjeru u kucu dok si tu jedes i ti i tvoja porodica, fakat da si obavezna kupit.
Ako zelis drustvo da pozoves, iznajmi negdje vikendicu i pozovi, pa se veselite do mile volje.
To sto djever slusa SVOJU zenu, pa nece brate TEBE slusat.
Ne mozes ocekivat da imas ista prava kao djever i jetrva jer ONI ZIVE u kuci sa roditeljima.
Al se iznervirah.....



< Poruku je uredio maxus svratila -- 20.12.2011 9:50:53 >


_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu anonima)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: jetrve
20.12.2011 10:59:48   
veeseelaa
ja kako sam shvatila, kuća je dvospratna, na jednom spratu je djever koji je oženjen i tu živi sa suprugom i djecom
na jednom katu su roditelji i naravno vi kad dodjete možete biti kod njih
Plan je vjerovtano da vi taj sprat dobijete kad oni ne budu među živima
Obzirom da ste van BiH ne kontam čemu frka? ne možeš ti anonimna sad jetrvu istjerati iz sprata koji joj je dala tvoja sveki, tvoja sveki danas - sutra može da odluči i da cijelu kuću da djeveru
To je njena imovina a ne tvoja, s njom raspolaže vlasnik

Nemaš se potrebe ljutiti, možda ti je zgusnuto kad dodješ al nema izlaza


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: jetrve
20.12.2011 11:00:51   
veeseelaa
i ne kontam šta se vi ostale palite, nervirate i bla bla bla user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: jetrve
20.12.2011 11:35:49   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: maxus svratila

IZVORNA PORUKA: anonima

Da bolje pojasnim, sada imam sobu u prizemlju kod svekijevica, njihovu spavacu sobu smo sebi sredili kako mi hocemo i kupili novi namjestaj, a oni su sebi sredili drugu sobu...Dakle ja sada kada sam dole budem sa svekijevcima, a jetrva ima svoj sprat i ima svoj mir...Naravno da i ja zelim kada sam dole da pozovem svoje drustvo da posjedimo i da se zezamo a kako kad su svekijevci tu uvjek, oni ipak kazu da ako zelimo mozemo slobodno da zovemo drustvo nase ali meni je to bas glupo...Jednostavno niko nam nije nista poklonio a jetrva je odmah dobila sprat a mi jedva jednu sobu da smo dobili...Mi zivimo u inostranstvu ali zar je to razlog da dole nista netreba da imamo i da dobijemo....I ovdje smo sve sami ostvarili, nista nismo dobili na poklon...Lako je zivjeti u kuci i ne placati stanarinu kao sto moja jetrva i djever imaju, mogu sebi srediti kako hoce i kad hoce sprat, a mi sve moramo da dijelimo sa svekrom i svekrvom kada smo dole, sve nam je zajednicko, kupatilo, kuhinja dnevni boravak...Jedno nam je spavaca odvojena...Jetrva je takva da kod nje uvjek mora biti cist racun, ona nikom nista ne poklanja, kad svekrvi nesto treba da kupi obavezno joj naplati i naravno vrati kusur, nisam nikad vidjela da joj je nesto onako kupila, a ja kad sam dole naravno posto sam svakako sa svekijevcima kad god odem u kupovinu kupim joj sta treba u kucu i nista ne naplacujem, ne prigovaram ali mi glupo sto je ona takva...I ona i djever imaju dobar posao i zive super, hvala bogu, ona je naknadno zavrsila fakultet i sada ima sedmi stepen obrazovanja...i naravno jos vise leti u visinu...ali sta da se radi nismo svi isti....djever je ok, stim da samo nju slusa i da mu je ona glavna i naj pametnija....svakom svoje....zato kazem zajednica jadnica hvala bogu pa ne zivim dole sa njima, trudim se da pretrpim kada sam dole ali uvjek se ja i muz posvadamo kada idemo nazad a i kada smo dole, jer meni jednostavno sve smeta zato sto nemam svoj mir....

Auuuu, al mi se zeludac okrenu naopako.
Pa jel ti ocekujes da zena izadje iz dijela kuce u kojem ona zivi, koji je ona opremila za svoj zivot i da ga tebi na koristenje.
Jel ocekujes da ti se klanja kad dodjes? Zena je zavrsila fakultet, to njoj nije palo s neba, namucila se, uzmi brate knjigu u ruke i ti pa uci.
Nemoj ni kupovat poklone nikom ako ces prebacivat sto si ga kupila, mozda je tvojoj svekrvi vredniji osmjeh od jetrve, i to sto je jetrva tu ostalih 360 dana, nego taj tvoj poklon.
To sto kupis podmjeru u kucu dok si tu jedes i ti i tvoja porodica, fakat da si obavezna kupit.
Ako zelis drustvo da pozoves, iznajmi negdje vikendicu i pozovi, pa se veselite do mile volje.
To sto djever slusa SVOJU zenu, pa nece brate TEBE slusat.
Ne mozes ocekivat da imas ista prava kao djever i jetrva jer ONI ZIVE u kuci sa roditeljima.
Al se iznervirah.....




Ne ona ocekuje da jetrva uzme sveki kod sebe na sprat da ona ima svoj mir user posted image user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: jetrve
20.12.2011 11:47:47   
veeseelaa
Ne ona ocekuje da jetrva uzme sveki kod sebe na sprat da ona ima svoj mir user posted image user posted image


e da , ovo je šega, pa naravno da djever ima svoj sprat, odvojen je i to je to.... kad dodju obzirom da ne postoji treći sprat đe će drugo nego kod sveki, ne kontam


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: jetrve
20.12.2011 14:17:59   
milenium
anonimna,ćitam al  ne kontam nikako.ti si u inozemstvu i kad dođeš 10 dana ovdje želiš da imaš svoj mir,da ti se svi klanjaju,želiš da ti jetrva ustupi svoj prostor itd.pa haoooooooooooooo!!! pa tko te tjerao da ideš tamo.mogla si i ti ostat.a sad hoćeš i tamo i ovamo da imaš. tvoja jetrva je s tvojim svekrom i svekijem 360 dana u godini a ti dođeš 10 dana godišnje i još pričaš protiv nje.kat je njihov ,naravno da ćete vi bit dolje sa sveki,ta tvoj muž je i došao roditelje obić.a bratu uvijek može povirit.a pošto vi već imate kuću u inozemstvu,mislim da će tvojoj jetrvi i djeveru pripast cijela kuća jer to bi bilo i fer.oni su bili s njima cijelo vrijeme,brinuli se o njima i kad su bili bolesni i o svemu.jer dok vi dođete tvoji sveki i svekar mogu umrijet.a naravno sudeć po tvojim postovima ti bi htjela i ovce i novce.i kuću u inozemstvu i kat ovdje.a njima samo jedan taj kat. jos si ljubomorna kako je ona faks zavrsila.stvarno jadno.

< Poruku je uredio milenium -- 20.12.2011 14:20:01 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: jetrve
20.12.2011 14:26:30   
veeseelaa
sudeć po tvojim postovima ti bi htjela i ovce i novce.i kuću u inozemstvu i kat ovdje.a njima samo jedan taj kat. jos si ljubomorna kako je ona faks zavrsila.stvarno jadno.


pa ona je možda kuću u inozemstvu sama s mužem kupila a kuća u BiH je porodična, za razumjet je donekle da očekuje jedan sprat
i to ko brine il ne ne možemo mi sad znati
osim toga o tome će njen svekar i svekrva odlučiti, vjerujem da će oni dobiti sprat kuće al ono što mi nije jasno jeste otimanje oko imovine, gramzivost i sl? nek svako sebi zaradi
meni ne bi palo na pamet da polemiram da moja sveki sad svu imovinu da djeveru, to je njeno i ko sam ja da šta o tome pričam? svak ima svoje razloge
uzdati se u se i u svoje kljuse

< Poruku je uredio veeseelaa -- 20.12.2011 14:29:06 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: jetrve
20.12.2011 14:29:42   
veeseelaa
i jedva čekam da dobijem jetrvu, života mi 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: jetrve
20.12.2011 14:31:58   
Lady26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i jedva čekam da dobijem jetrvu, života mi 

Evo ti moja, halal ti bilo user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: jetrve
20.12.2011 14:33:11   
veeseelaa
... pa da joj ja pokažem user posted image user posted image
ja stalno čačkam ne bi čula dal se moj djever ženi, ko mi javi ima muštuluk
al on je sad za sad solo user posted image ima 29 godina


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: jetrve
20.12.2011 14:33:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i jedva čekam da dobijem jetrvu, života mi 

Evo ti moja, halal ti bilo user posted image


ma ja volim da se s ljudima zahebavam user posted image
moj moto je : ljudi smo, zaHebavaćemo se user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: jetrve
20.12.2011 14:34:56   
Lady26
Da,da, taj rad user posted image user posted image
Moja je najpametnija, sve zna, sve ce ona najbolje, mladja od mene, ima dvoje djece (curica 8 i sin 2,5)...
HB 2x godisnje se vidjamo.... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: jetrve
20.12.2011 14:35:54   
veeseelaa
a gdje ti je jetrva? nije u Sa?
šta sin 8? 8 godina????


< Poruku je uredio veeseelaa -- 20.12.2011 14:36:14 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: jetrve
20.12.2011 14:35:59   
Galicia
Moja jetrva to be user posted image  je extra. Mlada je, puna zivota, nehalapljiva, pomaze u svakom trenutku, glasna, njezna, kuharica...Sve najbolje o njoj.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: jetrve
20.12.2011 14:37:31   
veeseelaa
stvarno Gali? pa super
ja bi htjela neku ludaču ko ja za jetvru, pa da u sitne sate cugamo zajedno, da pričamo o sexu, trčimo po snijegu, ludujemo i izlazimo zajedno user posted image fkt
al koji sam ja peh dobiću neku tetku umjesto jetrve, pih


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: jetrve
20.12.2011 14:38:04   
veeseelaa
zamisli dvije vesele, sveki bi se žik user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: jetrve
20.12.2011 14:38:22   
Lady26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a gdje ti je jetrva? nije u Sa?
šta sin 8? 8 godina????


Curica, bona, nije sin user posted image
Da curica 8 godina, sin ima 2,5...djevojcica je iz prvog braka...
Ja bih mogla roman na ovu temu....
Moja jetrva je dalmatinka, Makaranka (jel se tako rece user posted image )....
Niko na svijetu pametniji....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: jetrve
20.12.2011 14:39:19   
veeseelaa
curica, pardon, pa reče da je mlađa, pa kontam kad se udala hebo ga user posted image

Hej Makaranka, makarena user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: jetrve
20.12.2011 14:39:51   
Lady26
Sa 18...
I vrlo brzo se razvela...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: jetrve
20.12.2011 14:40:28   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

stvarno Gali? pa super
ja bi htjela neku ludaču ko ja za jetvru, pa da u sitne sate cugamo zajedno, da pričamo o sexu, trčimo po snijegu, ludujemo i izlazimo zajedno user posted image fkt
al koji sam ja peh dobiću neku tetku umjesto jetrve, pih



i djever mi je super momak, isto kao i mm
da imam kakvu rodicu rado mi mu je dala, što kažu stare neke user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *