|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jetrve
19.1.2012 10:53:15   
Mimozica
user posted image  user posted image  user posted image
vidim da nisam jedina zbunjena.
imam i tu jetrvu, nije loša (možda zato jer je daleko) user posted image

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: jetrve
19.1.2012 10:54:50   
Hanady RR
uuuuuuuu izvinite ja pročitah od muževog brata ženauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: jetrve
19.1.2012 10:58:41   
mamabb
Bunilo je i mene ko je ko al mlada usvojila gradivouser posted image (važnog gradiva)user posted image ali i sad se znam zbuniti, recimo, negdje punicom zovu svastiku a to bi u prevodu mom mužu došla moja sestra da je imam.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: jetrve
19.1.2012 11:00:46   
Hanady RR
ma ja nemama puno toga...jednog zeta i dvije zove...
al dosta meni i to...neka ko bi pofato ko je kome štauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: jetrve
19.1.2012 11:02:34   
Mimozica
ah, tek sad vidim da ima posebna tema za zaove user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: jetrve
19.1.2012 14:01:06   
sarisari
ja imam jednog djevera i jednu jetrvu ( njegovu suprugu ) i ne bi ih mijenjala nema šanse :)

(odgovor članu Mimozica)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: jetrve
7.2.2012 14:15:01   
IceRose
ja imam jednog djevera i buducu jetrvu. ne bih je mijenjala ni za jednu drugu jer kako mi neko jednom rece ne daj boze moze doc gora, pa sta onda user posted image

_____________________________

Haris 01.05.2013.

"Kad ljubav govori, razum ćuti." - Baruch Spinoza

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: jetrve
20.3.2012 10:55:22   
MAMA MA
Samo da se prijavimuser posted image
I ja imam jetrvu.....starija je od mene 10 godina....jako smo vezane,redovno se čujemo...Mnogo toga joj dugujem...i necu joj se nikad moci oduziti za neke stvari koje je za mene ucinila....Prekrasna je osoba...voli moje dijete kao i svoju djecu a i ja isto tako volim njenu djecu...nikad nista ruzno od nje nisam dozivjela-ma niti jedan jedini ruzan pogled a kamoli rijec....Zaista je jako jako volim...i nek mi je ziva i zdrava 100000000 godina...mila moja alma(sad skontah da sam je pozelila)user posted image

(odgovor članu IceRose)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: jetrve
30.5.2014 15:16:28   
salmana
Mene moja jetrva ujeda za dusu, a ne mogu s mm da barem prokomentarisem bilo bi mi lakse, nego se on odmah ljuti jer su to zaBoga "njegovi" user posted image

Glupan pravi, ja nemam problem da "svoje" prokomentarisem kad naprave glupost ili ako me neko povrijedi.

Ove razne niske udarce od jetrve nisam ni dozivljavala dok nismo imali djecu I dok su bili samo meni namijenjeni, ne opterecavm se s tim, ali kad je pocela sad da mi po djeci "udara" bas mi je frka! Ne bih da se spustam na njen nivo da joj istom mjerom vracam jer ne bih mogla spavati da budem tako zla, ali bas je zasluzila da joj nekako vratim. Da mi nije "rod" fakat bih prekinula kontakt s tom osobom ,ali caka I jeste u tome sto sam primorana da je trpim.

Evo zdnja gadost...sa mjesec dana zakasnjenja je mojoj curici konacno dobacila poklon za rodjendan I to takav (ima se para da se odmah razumijemo) da je ponizavajuci. Sreca pa mi je dijete jos malo da skonta ali ne znam sta ce biti kad bude skopcala njenu namjeru. Fuj.

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: jetrve
30.5.2014 15:23:56   
salmy
Zar je jetrva bitna u tvom zivotu? to je zena od muzevog brata

Ne kontam sta je ona vazna da se sekiras oko toga...
Da je zaova pa hajd ni crno ni bjelouser posted image user posted image al jetrva danas je,sutra vec nije..hebo to

< Poruku je uredio salmy -- 30.5.2014 15:25:41 >

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: jetrve
30.5.2014 15:27:58   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: salmana

Mene moja jetrva ujeda za dusu, a ne mogu s mm da barem prokomentarisem bilo bi mi lakse, nego se on odmah ljuti jer su to zaBoga "njegovi" user posted image

Glupan pravi, ja nemam problem da "svoje" prokomentarisem kad naprave glupost ili ako me neko povrijedi.

Ove razne niske udarce od jetrve nisam ni dozivljavala dok nismo imali djecu I dok su bili samo meni namijenjeni, ne opterecavm se s tim, ali kad je pocela sad da mi po djeci "udara" bas mi je frka! Ne bih da se spustam na njen nivo da joj istom mjerom vracam jer ne bih mogla spavati da budem tako zla, ali bas je zasluzila da joj nekako vratim. Da mi nije "rod" fakat bih prekinula kontakt s tom osobom ,ali caka I jeste u tome sto sam primorana da je trpim.

Evo zdnja gadost...sa mjesec dana zakasnjenja je mojoj curici konacno dobacila poklon za rodjendan I to takav (ima se para da se odmah razumijemo) da je ponizavajuci. Sreca pa mi je dijete jos malo da skonta ali ne znam sta ce biti kad bude skopcala njenu namjeru. Fuj.



čuj, tvom mužuona rod, baš je sladak, pa više si mu ti rod, nego ona, mislil hallo, de tinju na ignore iko joj j... m.... da prostiš

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: jetrve
30.5.2014 15:36:26   
salmana
Ma zene moje, nije mi ona bitna sekunde, ali mm ne vidi da nece nasoj djeci da kupe ni lizalo (ja ne znam koji nivo idiotluka moras dosegnuti da sebi pred djecom tako nesto dozvolis ali eto). Najcesce se s njima vidjamo kod svekrve a I djever kad dodje kod nas, dodje bez icega. Da se razumijemo moja djeca to uopste ne kontaju niti gledaju u ruke gostima, takve su srecom da nisu ovo bi bilo jos gore, ali stvarno ne mogu sebi da dodjem, da hladno djetetu izignorisu rodjendan I jos joj kupe mizeriju, previse je sto jest jest.

Samo da se zna, dosad nisam dozvolila da me isprovocira da se spustim na taj nivo I njihovom djetetu s nase strane ide uvijek sve kako treba (I vise od toga), ali mi dodje svasta u glavu ...ne znam kako da joj uzvratim, ne bih preko djeteta ne daj Boze!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: jetrve
30.5.2014 15:41:01   
salmy
Sta te briga sta ona radi...ti radi kako si naucila
Svako za se travu pase..ja vjerujem da te to iritira ali ne gledaj...ako se vidite jednom kod sveki dosta

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: jetrve
30.5.2014 16:22:15   
Emmy
Ja razumijem da postoje frustracije, kao i razni razolozi za akumuliranje nezadovoljstva u rodbinskim odnosima, ali meni licno smeta i nikako ne mogu opravdati ljutnju zbog vrijednosti poklona. Materijalne stvari mi nisu toliko bitne, nikad nisam gledala poklonu u zube niti procjenjivala vrijednost poklonjene stvari. S time se ne opterecujem, smatram da je zivot prekratak da bih se time bavila. Kod nekih ljudi koje poznajem, pa cak i rodbine, ljubav se mjeri iznosom novca kojim je poklon kupljen djetetu/odrasloj osobi za rodjendan, ponekad kao da se takmice. Meni je bitan moj mali kosmos oko mene, draga lica, a kad kupujem poklon uvijek ga sa paznjom i ljubavlju biram, nekad je to sitnica, nekad velika stvar, kako kada. Nazalost, kod nas se to nekako puno gleda, ja tebi - ti meni, djeca se uce od malih nogu da budu materijalisti. To su samo stvari, ono sto mi imamo izmedju nas, topla rijec i razgovor je ono sto trebamo njegovati, a to je ono sto se nikakvim novcem ne moze kupitiuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: jetrve
30.5.2014 16:24:46   
salmana
Ne, ne I ne - vrijednost poklona u mom slucaju je pokazao vrijednost moga djeteta u njenoj glavi I to je ono sto me boli, a ovo o cemu ti pricas je ljepota ljubavi I paznje sa ljudima koje volis I koji te vole.

Dakle dvije potpuno razlicite stvari.

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: jetrve
30.5.2014 19:40:23   
Emmy
Bojim se da si upravo potvrdila ono o cemu sam ja i pisala, ne razumijem kako se vrijednost poklona moze poistovjetiti s vrijednoscu djeteta, znaci da kad neko mom djetetu kupi igracku koja nije hit, nego neka npr. jeftinija varijanta, to znaci da ta osoba ne cijeni mene i moje dijete? Izvini ali ovo ne razumijem ili mozda ne znam citati izmedju redovauser posted image . Ako bih ikada analizirala koliko me neko cijeni, nikad ne bih uzela u obzir materijalni dio, nego njegovo/njeno ophodjenje prema meni, nas odnos u teskim i lijepim trenucima, kako se ja osjecam za vrijeme druzenja s tom osobom, ali kakve veze ima vrijednost poklona? Opet, nismo svi isti, to postujem, pa mozda zbog toga i ne razumijem.

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: jetrve
30.5.2014 20:31:26   
salmana
ukratko - ne kontaš, i pišeš čini mi se samo da bi pisala user posted image

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: jetrve
30.5.2014 20:55:22   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Emmy

Bojim se da si upravo potvrdila ono o cemu sam ja i pisala, ne razumijem kako se vrijednost poklona moze poistovjetiti s vrijednoscu djeteta, znaci da kad neko mom djetetu kupi igracku koja nije hit, nego neka npr. jeftinija varijanta, to znaci da ta osoba ne cijeni mene i moje dijete? Izvini ali ovo ne razumijem ili mozda ne znam citati izmedju redovauser posted image . Ako bih ikada analizirala koliko me neko cijeni, nikad ne bih uzela u obzir materijalni dio, nego njegovo/njeno ophodjenje prema meni, nas odnos u teskim i lijepim trenucima, kako se ja osjecam za vrijeme druzenja s tom osobom, ali kakve veze ima vrijednost poklona? Opet, nismo svi isti, to postujem, pa mozda zbog toga i ne razumijem.

user posted image

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: jetrve
30.5.2014 21:06:50   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: Emmy

Bojim se da si upravo potvrdila ono o cemu sam ja i pisala, ne razumijem kako se vrijednost poklona moze poistovjetiti s vrijednoscu djeteta, znaci da kad neko mom djetetu kupi igracku koja nije hit, nego neka npr. jeftinija varijanta, to znaci da ta osoba ne cijeni mene i moje dijete? Izvini ali ovo ne razumijem ili mozda ne znam citati izmedju redovauser posted image . Ako bih ikada analizirala koliko me neko cijeni, nikad ne bih uzela u obzir materijalni dio, nego njegovo/njeno ophodjenje prema meni, nas odnos u teskim i lijepim trenucima, kako se ja osjecam za vrijeme druzenja s tom osobom, ali kakve veze ima vrijednost poklona? Opet, nismo svi isti, to postujem, pa mozda zbog toga i ne razumijem.


Potpisujem...

salmana Imaš li ti kakav drugi problem sa jetrvom osim ovog što ne donosi poklone djeci, i što kupuje ponižavajuće poklone ??? Ili je to sav problem ???

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: jetrve
30.5.2014 21:12:59   
jasminah

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: Emmy

Bojim se da si upravo potvrdila ono o cemu sam ja i pisala, ne razumijem kako se vrijednost poklona moze poistovjetiti s vrijednoscu djeteta, znaci da kad neko mom djetetu kupi igracku koja nije hit, nego neka npr. jeftinija varijanta, to znaci da ta osoba ne cijeni mene i moje dijete? Izvini ali ovo ne razumijem ili mozda ne znam citati izmedju redovauser posted image . Ako bih ikada analizirala koliko me neko cijeni, nikad ne bih uzela u obzir materijalni dio, nego njegovo/njeno ophodjenje prema meni, nas odnos u teskim i lijepim trenucima, kako se ja osjecam za vrijeme druzenja s tom osobom, ali kakve veze ima vrijednost poklona? Opet, nismo svi isti, to postujem, pa mozda zbog toga i ne razumijem.

user posted image

user posted image user posted image user posted image

Ja isto ne kontam kakvo je ponizenje to sto je neko donio poklon koji nije po tvojoj mjeri.... Meni masa raje i rodbine ne donesu nista djeci, ne obracam paznju na touser posted image

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: jetrve
30.5.2014 21:55:16   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: salmana

Mene moja jetrva ujeda za dusu, a ne mogu s mm da barem prokomentarisem bilo bi mi lakse, nego se on odmah ljuti jer su to zaBoga "njegovi" user posted image

Glupan pravi, ja nemam problem da "svoje" prokomentarisem kad naprave glupost ili ako me neko povrijedi.

Ove razne niske udarce od jetrve nisam ni dozivljavala dok nismo imali djecu I dok su bili samo meni namijenjeni, ne opterecavm se s tim, ali kad je pocela sad da mi po djeci "udara" bas mi je frka! Ne bih da se spustam na njen nivo da joj istom mjerom vracam jer ne bih mogla spavati da budem tako zla, ali bas je zasluzila da joj nekako vratim. Da mi nije "rod" fakat bih prekinula kontakt s tom osobom ,ali caka I jeste u tome sto sam primorana da je trpim.

Evo zdnja gadost...sa mjesec dana zakasnjenja je mojoj curici konacno dobacila poklon za rodjendan I to takav (ima se para da se odmah razumijemo) da je ponizavajuci. Sreca pa mi je dijete jos malo da skonta ali ne znam sta ce biti kad bude skopcala njenu namjeru. Fuj.


Ja pitam jetrvu sta treba djeci, ona pita mene....
Pita i mene sta mi treba da kupi za rodjendan.
Ovo tvoje mi bezveze i podsjeca me na ono: cinik svemu zna cijenu, al ne zna nicemu vrijednost.

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: jetrve
30.5.2014 21:55:43   
Super Beba
Smijem li ja upitati kakav je to poklon u pitanju da je ponizio tebe i tvoju djecu? Čisto informativno..Možda je stvarno nešto provokatorski, pa će nam i biti jasnije odakle i zbog čega tvoja ljuta prema jetrvi...
Da vidim šta mi to ne kontamo iz tvojih postova...Jer stvarno, nije mi do čitanja između redova..

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu jasminah)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: jetrve
30.5.2014 22:03:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Super Beba

Smijem li ja upitati kakav je to poklon u pitanju da je ponizio tebe i tvoju djecu? Čisto informativno..Možda je stvarno nešto provokatorski, pa će nam i biti jasnije odakle i zbog čega tvoja ljuta prema jetrvi...
Da vidim šta mi to ne kontamo iz tvojih postova...Jer stvarno, nije mi do čitanja između redova..

da potpišem
i mene zanima...možda sma i radoznala al sve kontam bolje ću da skontamuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: jetrve
30.5.2014 22:07:54   
salmana
Ma zatrebalo mi da olakšam dušu, ne zamjeram nikome nikakav komentar jer zaista ne znate cijelu priču pa je i bezveze komentarisati, površno čitate, uhvatile se poklona, fulile suštinu totalno...kažem zloća koja je sa mene fokus prebacila na moju djecu da me ujeda, simple as that, poklon je bio zadnji u nizu niskih udaraca.
Što se mene tiče, pogriješila sam izgleda sto sam ista ovdje napisala, nije ovo za diskusiju bilo uopšte, salmy i mama alma su me skontale odmah, i ja stalno mantram "ma ko je *hebe" mizerija od zene, cime se u zivotu bavi, da ujeda najblize dok se nepoznati ljudi pola svog obroka odriču da nekom pomognu i olaksaju.



(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 174
   [Obrisana poruka]
30.5.2014 22:08:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu salmana)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *