|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jetrve
30.5.2014 22:10:52   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: salmana

Ma zatrebalo mi da olakšam dušu, ne zamjeram nikome nikakav komentar jer zaista ne znate cijelu priču pa je i bezveze komentarisati, površno čitate, uhvatile se poklona, fulile suštinu totalno...kažem zloća koja je sa mene fokus prebacila na moju djecu da me ujeda, simple as that, poklon je bio zadnji u nizu niskih udaraca.
Što se mene tiče, pogriješila sam izgleda sto sam ista ovdje napisala, nije ovo za diskusiju bilo uopšte, salmy i mama alma su me skontale odmah, i ja stalno mantram "ma ko je *hebe" mizerija od zene, cime se u zivotu bavi, da ujeda najblize dok se nepoznati ljudi pola svog obroka odriču da nekom pomognu i olaksaju.



Jbg ja sam naivna i uvijek kazem da za sve treba dvoje.
I za svadju i za ljubav.
Kako da te shvatimo kad nista nisi ni napisala....osim mizernog poklona.

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: jetrve
30.5.2014 22:13:16   
Galicia
Mislim da je problem u tome sto ti mozda ocekujes da je ona ok osoba cim ti je jetrva i da po defaultu treba da je dobra prema tebi i tvojoj djeci. Grijesis. Prestani ocekivati od ljudi ono sto ti mislis da zasluzujes. Ne ocekuj nista dobro, a i kad se nesto dobro desi, dobro je doslo. A ako smatras da je ona tako zla i da steti tebi i tvojoj porodici, reci joj u oci da ne zelis nista sa njom. I mirni djaci.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: jetrve
30.5.2014 22:13:41   
Super Beba
Slušaj, da si ti rekla da ti je jetrva opsovala nekog, širila laži o tebi i tvojoj djeci, pljunula te, nije se htjela rukovati s tobom, zagrliti...da si dala bilo kakav primjer njenog šuka, ja bih rekla, e fkt žene...

Ti si se nama izjadala samo oko poklona i to je jedina informacija koju ja imam (a vala, i ona mi je višak u životu, ali neise, dokona ja u ovo doba, pa se javila i na ovu temu)..I ne znam šta si očekivala nego da se svi prikačimo tog poklona..Po onome što si ti nama rekla, ispada da je on uzrok svih problema, svog zla...
A šta se krije u pozadini, Bog sami zna...

Ako si se već htjela samo izjadati, onda si trebala otići na temu chata ili poručite nekome nešto i tu olakšati svoju dušu...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: jetrve
30.5.2014 22:13:55   
veeseelaa
nemam želju da se družim s jetrvom, nemam vremena

mislim moj djever nije oženjen al kad bude ne vjerujem da ću imat kad za ta druženja user posted image

dok ovo, dok ono, prodje dan :)))

ne očekujem ništa od nje, nadam se da neće ni ona od mene, mislim može ona user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: jetrve
30.5.2014 22:16:20   
Galicia
A razumijem ja salmanu. Dobijala sam i ja te prc poklone od svoje svekrve. Znam o cemu prica.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: jetrve
30.5.2014 22:17:27   
salmana
IZVORNA PORUKA: Super Beba

Slušaj, da si ti rekla da ti je jetrva opsovala nekog, širila laži o tebi i tvojoj djeci, pljunula te, nije se htjela rukovati s tobom, zagrliti...da si dala bilo kakav primjer njenog šuka, ja bih rekla, e fkt žene...



Ovo bi bilo previse OFIRNO ovako kako si napisala-direktno pokazano neprijateljstvo, ona je mnogo namazanija od toga i skoro pa sve sto si navela upakuje u šuk zvani "djeciji rodjendan" kontas?

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: jetrve
30.5.2014 22:17:32   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nemam želju da se družim s jetrvom, nemam vremena

mislim moj djever nije oženjen al kad bude ne vjerujem da ću imat kad za ta druženja user posted image

dok ovo, dok ono, prodje dan :)))

ne očekujem ništa od nje, nadam se da neće ni ona od mene, mislim može ona user posted image


A jel isti odnos i sa snahom?!



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: jetrve
30.5.2014 22:18:17   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: salmana

IZVORNA PORUKA: Super Beba

Slušaj, da si ti rekla da ti je jetrva opsovala nekog, širila laži o tebi i tvojoj djeci, pljunula te, nije se htjela rukovati s tobom, zagrliti...da si dala bilo kakav primjer njenog šuka, ja bih rekla, e fkt žene...



Ovo bi bilo previse OFIRNO ovako kako si napisala-direktno pokazano neprijateljstvo, ona je mnogo namazanija od toga i skoro pa sve sto si navela upakuje u šuk zvani "djeciji rodjendan" kontas?


Ja sam plava..... Ne kontam.

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: jetrve
30.5.2014 22:18:52   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Mislim da je problem u tome sto ti mozda ocekujes da je ona ok osoba cim ti je jetrva i da po defaultu treba da je dobra prema tebi i tvojoj djeci. Grijesis. Prestani ocekivati od ljudi ono sto ti mislis da zasluzujes. Ne ocekuj nista dobro, a i kad se nesto dobro desi, dobro je doslo. A ako smatras da je ona tako zla i da steti tebi i tvojoj porodici, reci joj u oci da ne zelis nista sa njom. I mirni djaci.



apsolutno, zašto se natezati s nekim ko ti ne paše?! to što ti je neko jetrva ne mora da znači da se sad treba blizak biti, kad se vidite zdravo za zdravo

moja sveki se haman svaki dan vidja s jednom jetrvom a sa drugom ne znam vidil se u godini, jednostavno našla se s prvom a s drugom ne

čemu tugovanje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: jetrve
30.5.2014 22:18:55   
salmana
IZVORNA PORUKA: Galicia

Mislim da je problem u tome sto ti mozda ocekujes da je ona ok osoba cim ti je jetrva i da po defaultu treba da je dobra prema tebi i tvojoj djeci. Grijesis. Prestani ocekivati od ljudi ono sto ti mislis da zasluzujes. Ne ocekuj nista dobro, a i kad se nesto dobro desi, dobro je doslo. A ako smatras da je ona tako zla i da steti tebi i tvojoj porodici, reci joj u oci da ne zelis nista sa njom. I mirni djaci.


Bih rado, nemam ja zelju nikakvu da se igram igre ja tebi-ti meni, ali ipak ne mogu jer je familija, s muzem bi rat izbio a tek toga nije vrijedna.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 185
   [Obrisana poruka]
30.5.2014 22:19:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 186
   RE: jetrve
30.5.2014 22:20:15   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: salmana

IZVORNA PORUKA: Galicia

Mislim da je problem u tome sto ti mozda ocekujes da je ona ok osoba cim ti je jetrva i da po defaultu treba da je dobra prema tebi i tvojoj djeci. Grijesis. Prestani ocekivati od ljudi ono sto ti mislis da zasluzujes. Ne ocekuj nista dobro, a i kad se nesto dobro desi, dobro je doslo. A ako smatras da je ona tako zla i da steti tebi i tvojoj porodici, reci joj u oci da ne zelis nista sa njom. I mirni djaci.


Bih rado, nemam ja zelju nikakvu da se igram igre ja tebi-ti meni, ali ipak ne mogu jer je familija, s muzem bi rat izbio a tek toga nije vrijedna.


Muz nema problem sa snahom, a ti imas....
Ko je zbunjen, a ko lud?

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: jetrve
30.5.2014 22:22:46   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: salmana

IZVORNA PORUKA: Super Beba

Slušaj, da si ti rekla da ti je jetrva opsovala nekog, širila laži o tebi i tvojoj djeci, pljunula te, nije se htjela rukovati s tobom, zagrliti...da si dala bilo kakav primjer njenog šuka, ja bih rekla, e fkt žene...



Ovo bi bilo previse OFIRNO ovako kako si napisala-direktno pokazano neprijateljstvo, ona je mnogo namazanija od toga i skoro pa sve sto si navela upakuje u šuk zvani "djeciji rodjendan" kontas?


Da se razumijemo, to je osoba koja ti ništa u životu ne treba značiti, skoro pa nebitan lik u tvom životu...Ima ljudi s kojima smo dobri, ima ljudi s kojima nismo...Jbg, ona ima neki problem s tobom, pomnoži je s nulom i mirna Bosna...Fkt ne kontam čemu tolika tragedija...
K'o što salmy reče - nit ti je rod, nit snaha ili svekrva, nit ste u zajednici pa je moraš trpiti...Na svoju stranu, poklon u smeće i zaboravi je...


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: jetrve
30.5.2014 22:22:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nemam želju da se družim s jetrvom, nemam vremena

mislim moj djever nije oženjen al kad bude ne vjerujem da ću imat kad za ta druženja user posted image

dok ovo, dok ono, prodje dan :)))

ne očekujem ništa od nje, nadam se da neće ni ona od mene, mislim može ona user posted image


A jel isti odnos i sa snahom?!





čijom snahom,mojoj? naravno da nije, nju sam zavoljela zbog milion stvari, ako mi bude dosadno možda i jetrvi dam priliku da se pokaže user posted image

mada ne vjerujem user posted image


i gdje će zenu mog brata i brata mog muza porediti, nidje veze

naravno da su mi moji miliji i blizi,sta se tu imamo lagat


< Poruku je uredio veeseelaa -- 30.5.2014 22:27:12 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: jetrve
30.5.2014 22:22:59   
salmana
Sta a tvoj bi ok primio vijest da prekidate kontakt s njegovim bratom? I zbog cega? De ohladi, s visine popujes, bezveze bas.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: jetrve
30.5.2014 22:25:31   
salmana
IZVORNA PORUKA: Super Beba


IZVORNA PORUKA: salmana

IZVORNA PORUKA: Super Beba

Slušaj, da si ti rekla da ti je jetrva opsovala nekog, širila laži o tebi i tvojoj djeci, pljunula te, nije se htjela rukovati s tobom, zagrliti...da si dala bilo kakav primjer njenog šuka, ja bih rekla, e fkt žene...



Ovo bi bilo previse OFIRNO ovako kako si napisala-direktno pokazano neprijateljstvo, ona je mnogo namazanija od toga i skoro pa sve sto si navela upakuje u šuk zvani "djeciji rodjendan" kontas?


Da se razumijemo, to je osoba koja ti ništa u životu ne treba značiti, skoro pa nebitan lik u tvom životu...Ima ljudi s kojima smo dobri, ima ljudi s kojima nismo...Jbg, ona ima neki problem s tobom, pomnoži je s nulom i mirna Bosna...Fkt ne kontam čemu tolika tragedija...
K'o što salmy reče - nit ti je rod, nit snaha ili svekrva, nit ste u zajednici pa je moraš trpiti...Na svoju stranu, poklon u smeće i zaboravi je...



To i jeste moj stav, to je to. Samo, jutros sam bila "svjeze ujedena" zmijski mi tirov malo zagrijao krv, nece me isprovocirati, niti ceme ikada navesti da joj vratim istom mjerom, to jednostavno nije moj nivo. I mirna Bosna.

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: jetrve
30.5.2014 22:25:33   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: salmana

Sta a tvoj bi ok primio vijest da prekidate kontakt s njegovim bratom? I zbog cega? De ohladi, s visine popujes, bezveze bas.


Pa kad dodje do brata, djevera - pricala si o jetrvi.

A kad vec pitas, mene i moju djecu ne bi mogle sikanirati ni moje rodjene sestre, a ne tazbina.

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 192
   [Obrisana poruka]
30.5.2014 22:27:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu salmana)
  Neposredna veza do poruke: 193
   RE: jetrve
30.5.2014 22:28:19   
salmana
IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: salmana

Sta a tvoj bi ok primio vijest da prekidate kontakt s njegovim bratom? I zbog cega? De ohladi, s visine popujes, bezveze bas.


Pa kad dodje do brata, djevera - pricala si o jetrvi.

A kad vec pitas, mene i moju djecu ne bi mogle sikanirati ni moje rodjene sestre, a ne tazbina.


U tome je vjerovatno moj (sama sa sobom) problem sto me niko na svijetu ne bi mogao ponizavati ni sikanirati, ali sam se nasla u nekoj obavezi i relaciji da ponesto moram da otrpim.
Ako reagujem to ce biti ocigledan animozitet a recimo toga bih da postedim svekrvu koja je beskrajno fina ženica.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: jetrve
30.5.2014 22:31:55   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: salmana

Sta a tvoj bi ok primio vijest da prekidate kontakt s njegovim bratom? I zbog cega? De ohladi, s visine popujes, bezveze bas.


Pa nisam ja duzna sjediti s bratom mm, niti on s mojim i slicno. U njihov odnos ne ulazim jel?!
A jetrva...ako ide, super. Ako ne, na ignor je dobar stavi i gotovo.
Kad su kakva druzenja familijarna, pozdravis je i na svoju stranu. Kao da se moras toliko opterecavati s njom?



apsolutno

ista sam sva user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: jetrve
30.5.2014 22:32:05   
salmana
IZVORNA PORUKA: Galicia

A razumijem ja salmanu. Dobijala sam i ja te prc poklone od svoje svekrve. Znam o cemu prica.



user posted image user posted image user posted image  nasmija me, a to je to fakat.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: jetrve
30.5.2014 22:32:07   
Super Beba
Ovo me sve nekako podsjeća na

user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: jetrve
30.5.2014 22:33:08   
hanabanana
A ne znam......onda ti trpi.

Meni je tesko shvatiti taj jaz....ja sam imala divnu strinu.
Radi nje moja djeca i ja godinama trcimo na " Race for the cure".....tj Trci za zivot..
Umrla je od raka dojke....i jako mi nedostaje.

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: jetrve
30.5.2014 22:33:26   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Iman83




Pa nisam ja duzna sjediti s bratom mm,




jasmin nikad ne sjedi, ona je rahat user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: jetrve
30.5.2014 22:36:56   
salmana
IZVORNA PORUKA: hanabanana

A ne znam......onda ti trpi.

Meni je tesko shvatiti taj jaz....ja sam imala divnu strinu.
Radi nje moja djeca i ja godinama trcimo na " Race for the cure".....tj Trci za zivot..
Umrla je od raka dojke....i jako mi nedostaje.


I meni su dajđe, dajđince, amidže i amidžinice (i nihova djeca) dodatno ispunili i obogatili život. Možda mi zatoteško pada ovo neprijateljstvo i činjenica da moja djeca nemaju tu vrstu životnog bogatstva. Jako držim do toga, ali nikog ne mogu natjerati. Barem ja ne glumatam, ja njihovo dijete iskreno volim.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *