|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jetrve
30.5.2014 22:38:53   
veeseelaa
draga ne možeš na silu, ko oće lijepo oće, ko neće vozdra
šta ti je? ne budi dijete


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: jetrve
30.5.2014 22:41:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmana

IZVORNA PORUKA: hanabanana

A ne znam......onda ti trpi.

Meni je tesko shvatiti taj jaz....ja sam imala divnu strinu.
Radi nje moja djeca i ja godinama trcimo na " Race for the cure".....tj Trci za zivot..
Umrla je od raka dojke....i jako mi nedostaje.


I meni su dajđe, dajđince, amidže i amidžinice (i nihova djeca) dodatno ispunili i obogatili život. Možda mi zatoteško pada ovo neprijateljstvo i činjenica da moja djeca nemaju tu vrstu životnog bogatstva. Jako držim do toga, ali nikog ne mogu natjerati. Barem ja ne glumatam, ja njihovo dijete iskreno volim.

nema joj veće kazne...još dok djeca to počnu pokazaivati sa svakom godinom sve više...ima da poludiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: jetrve
30.5.2014 23:01:20   
ljubi_1985

IZVORNA PORUKA: Mimozica

user posted image  user posted image  user posted image
vidim da nisam jedina zbunjena.
imam i tu jetrvu, nije loša (možda zato jer je daleko) user posted image


Ti si sretna zena i ja zelim sama sebi da se udačjim fizocki od sboje dvolicne jetrve..jos kad mi stane kukat mili Boze ona radi ja ne i opet ko da je ona na birou mili Boze a sto zna dvolicna bit malo je rec...ja sam s njom u pocetku pokusala prijateljica bit ali vidim neide i sad sam s njom samo rv sto bi trebalo da zna to i njoj mogu recuser posted image

_____________________________

Eldar 01.10.2012.

(odgovor članu Mimozica)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: jetrve
30.5.2014 23:19:31   
ljubi_1985

IZVORNA PORUKA: salmana

Ma zene moje, nije mi ona bitna sekunde, ali mm ne vidi da nece nasoj djeci da kupe ni lizalo (ja ne znam koji nivo idiotluka moras dosegnuti da sebi pred djecom tako nesto dozvolis ali eto). Najcesce se s njima vidjamo kod svekrve a I djever kad dodje kod nas, dodje bez icega. Da se razumijemo moja djeca to uopste ne kontaju niti gledaju u ruke gostima, takve su srecom da nisu ovo bi bilo jos gore, ali stvarno ne mogu sebi da dodjem, da hladno djetetu izignorisu rodjendan I jos joj kupe mizeriju, previse je sto jest jest.

Samo da se zna, dosad nisam dozvolila da me isprovocira da se spustim na taj nivo I njihovom djetetu s nase strane ide uvijek sve kako treba (I vise od toga), ali mi dodje svasta u glavu ...ne znam kako da joj uzvratim, ne bih preko djeteta ne daj Boze!

Hebes jetrvu moj svekar momdjetetu i mog muza naravno nije za prvi todjendan nista kupio ni paketic za novu godinu a ja sam mu oko svekrve Pdeverala par mjrseci isto to svoje djete zapostavljala i to mi je bili hvala zato i ja sad njih sve IGNORE user posted image

_____________________________

Eldar 01.10.2012.

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 204
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *