|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pouzdanost testova za trudnoću
8.3.2010 16:25:06   
hodajuci simptom
sad misli da si trudna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ako se imalo vidi, trudna si. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sutra ponovi jos jednom, sa jutarnjim urinom, i spremi mi cokoladu za mustuluk! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mada, ja bih ga ponovila odmah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 21.4.2010 10:10:19 >

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
8.3.2010 16:29:02   
sporty mamaa
Ja mislim da ako pokaze pozitivno da je najvjerovastnije tako, ja sam kupovala onaj najjeftiniji i odmah pokazao dvije crtice...

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
8.3.2010 16:35:28   
marci
a sad nemam gdje kupit a ljekarna mi je daleko vidjet ću šta ću pješke ne mogu a i ja se nadam da je to ,tojavim ak bude neke promjene drž te mi fige i pusa svima vama.user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
8.3.2010 16:36:31   
hodajuci simptom
marci, jedno je ako na testu nema nista, a ti buljis u njega kao idiot, sve dok ne izazoves brazdu u oku pa ti se cini da se nesto vidi, a drugo je kada normalno pogledas u test i vidis bledunjavu crtu. u ovom drugom slucaju - trudnoca je, nadamo se sve, od srca, zdrava i laka!!! user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
8.3.2010 16:47:13   
marci
ma ne draga vidi se al slabije i suprug mi i sestra isto vide pokazala sam i njimauser posted image user posted image

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
8.3.2010 17:08:12   
hodajuci simptom
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
divan poklon za 8. mart!!!!

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
8.3.2010 17:20:09   
Lina85
IZVORNA PORUKA: hodajuci simptom

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
divan poklon za 8. mart!!!!



user posted image user posted image user posted image Cestitam draga zelim ti skolsku trudnocu i zivu i zdravu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

^^^^^Zivot mamin i tatin stigao 10.09.2011.^^^^^

----------Volimo te najvise na svjetu----------

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
9.3.2010 4:31:06   
marci
dobro jutro curke moje evo samo da vam se javim da nisam izgleda nija trudna 3 puta sam se bila testirala i rezultat je bio ovakav jedan put kašnjenje menge 2 dana prima test negativan košto 50 kuna i tek se kasnje pokazala blijeda crta vjerojatno sam isparavanje kak i na testu piše,drugi put juće nakon kašnjenja 5 dana radila SIGN-Test koji košta kojih 21 kunu za koji sam vama bila rekla i bila se pojavila odma svijetla crta,ne jaka slaba al se vidi.I onda isti taj dan to jest juće poslušam vas drage moje i napravim još 1 test a isti je bio prima test od 50 kuna al ko i on negativan i tek za 20 minuta otprilike dode blijeda crta koju i sad vidim al je od isparavanja jel poslje 5 minuta sve je negativno. i šta da ja sad mislim tako mi je teško,suze same kreću user posted image user posted image user posted image iako se trudim da nisu tu ,najgore mi je to što sam bila sigurna da je trudnoća u pitanju i muža razveselila kad ono niš jedino mi je onaj jeftini bio dao malo nade a sad više ni to eto drage moje to je to.user posted image

(odgovor članu Lina85)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
9.3.2010 4:33:49   
marci
i da pol pet je ujutro a ja spavat sad ne mogu a i user posted image još nema ni mrvu

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
9.3.2010 7:43:54   
Leva
Marci hajde ti lijepo organizuj posjet ljekaru i uradi Beta HCG (kod vas je ako je moraš plaćati nešto oko 120 kn)

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
9.3.2010 8:19:28   
hodajuci simptom
vala bash. i javi nam odmah!

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
9.3.2010 9:53:49   
marci
sutra idem ginekologu pa ću vidjet a ujutro radim još jedan test onaj opet jeftini pa da vidim.user posted image

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
10.3.2010 3:30:27   
marci
evo drage moje davam se javim u tri sata ujutro ko inaće ne mogu spavat probudilo me to što sam morala ić piškit a ja se ujutro za test ćuvala i šta ću reko moraću ić već me bio trbuh bolio da se nisam mogla pomaknit,i odem pišam i reko šta sad odma ću i test obavit taj van step od 15 kuna pa da sam mirna kad sam već toliko trpila pojavila se crta jedna i odma druga za redom jasno vidljiva i jake boje eto al vidjet ćemo danas kod ginića šta će bit cmok i da budeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
10.3.2010 6:53:18   
hodajuci simptom
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

cestitam!!!!!!! jesam ti rekla? user posted image i nemas pojma koliko mi je drago!!!! Uradi betu!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
10.3.2010 9:31:19   
marci
e sad drugi problem imam što mi je tek sad došlo u glavu 10 2 sam išla malog snimat na pluća i tam su me pitali dali sam trudna jel ako jesam da ne smijem ja njega držat radi zraćenja jasam rekla DA NISAM I SNIMALA NJEGA kraj sebe sad nedo bog ak sam od tad trudna da mi se dijete rodi invalidno a svi kažu da se trudnoća broji od zadnje menge pa do sad pa ak je tako onda jesam tad bila trudna i šta ću ja sad jel ikako moguće da sam malo kasnije bila zatrudnila a ne prije desetog il baš desetog znam da ta tema tu ne spada al vi mi jedino najbolje znate odgovorituser posted image

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
10.3.2010 9:41:17   
hodajuci simptom
a koji ti je tacno prvi dan poslednje menstruacije?

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
10.3.2010 10:04:01   
/MMK/
marci draga, smiri se, kaži nam kada ti je datum PM? Vjerovatno izmešu 5 i 10.2
Zatrudnila si najranije 10-ak dana poslije toga i nema veze što se T računa od prvog dana PM, tvoja jajna ćelija tada nije još ni počela rasti.
Još nešto u prilog tome kako se ne bi trebala uznemiravati je da stručnjaci tvrde da (od začeća do saznavanja T) ako nešti nije ok. sa plodom doći će M i nećeš ni znati da si bila T, tj da plod u tom periodu reaguje po principu sve ili ništa.
Šaljem ti bezbroj pusa


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
10.3.2010 10:17:32   
marci
drage moje zadnja mi je bila 1.2.2010. i trajala 6 dana tako da sad ne znami ja vama svima šaljem puno pusa i da vama uskoro bude user posted image user posted image super ste još da vas upoznam sam vas mogu zamišljat ovoliko vas volim user posted image

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
11.3.2010 9:15:48   
marci
evo curke da vam se javim bila sam kod privatnog ginekologa i trudna sam 2 tjedna a za još dva tjedna kad se bude bolje vidjelo i kad srce poćne kucat moram doć al eto ja sam vam dećkića prije kojih 8 mjeseci rodila i još dojim i na kraju opet ostala trudna eto to je za rodilje a sad moram i malog na žalost prestat dojit a i on mi je još mali a flašicu još neće tak da ću se jako s tim namućit pusa i da vama ubrzo bude ko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni ovo vise nije moja tema tak da tu više neću bit al ću ćitat šta se dešava s vama pa da vam bar mogu ćestitat adio.user posted image user posted image

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
20.3.2010 15:32:17   
ena0002
Marci iskrene cestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
20.3.2010 15:41:41   
ivanak
IZVORNA PORUKA: marci


iskrene čestitke....
ja sam ostala trudna nakon 3 i pol mjeseca... i morala sam prekinuti sa dojenjem... pit će on mlijeko, ne boj se. Par dana ispočetka će se buniti, ali pit će.... pa on je već veliki, jeli pije sokiće, čaj....

< Poruku je uredio malena27 RR -- 7.4.2010 8:34:51 >


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
22.3.2010 12:49:38   
babygirl
ja samo da kazem da sam imala lazno pozitivan test, kad sam bila 99% sigurna da nema sanse da sam trudna. M mi nije kasnila, trebala sam da je dobijem sutradan, ali sam isti dan bila narucena da slikam zub ili nesto, vise sam zaboravila, pa sma htjela da za svaki slucaj uradim test. pojma nemam jesam li vam to vec pisala, ako jesam izvinite. uglavnom moj test kupljen u DM-u (pic indolor) pokazao je 2 linije, jasno vidljive iako jednu malo blijedu. poslala sma muza da odmah kupi 2 nova testa, clear blue da provjerim. i tu noc i sutradan je clear blue pokazao negativno. i sutradan sam dobila M. Biohemijska trudnoca nije, jer bi u slucaju bihemijske trudnoce i clear blue pokazao pozitivno pa bi kako se smanjuje BHCG blijedila i linija na testovima dok ne nestane, jer da je biohemijska ne BHCG se ipak krace vrijeme zadrzi u organizmu. pic indolor je mislim cak manje osjetljiv od CB.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
6.4.2010 12:10:13   
marci
ej curke hvala vam na ćestitkama svima i evo da vam javim danas mi je osmi tjedan trudnoće i mora m da ležim i pijem utrogestan za ćuvanje trudnoće inaće je sve ok i ginić mi je reko da smijem dojit iako me bradavice užasno bole moram jel mali neće baš nikako flašicu tak da ne znam šta ću pusa svima.user posted image

(odgovor članu babygirl)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pouzdanost testova za trudnoću
6.4.2010 20:58:41   
boogy woogy
IZVORNA PORUKA: Leva

Marci hajde ti lijepo organizuj posjet ljekaru i uradi Beta HCG (kod vas je ako je moraš plaćati nešto oko 120 kn)


Draga Marci ti zvucis ko'' ja prije skoro tri godine. Meni je kasnila menga ja uradim jedan test, negativan. Kupim drugi skuplji, negativan. Treci, blijeda crta. Odem jednom doktoru, uradi test kaze pozitivan ali na ultrazvuku ne vidi trudnocuuser posted image pa mi kaze da je vanmatericna. Na svu srecu i na nagovor moje mame, odem po drugo misljenje kod drugog doktora i on me posalje da uradim Beta HCG tri puta u 24 sata i onda potvrdimo da sam 100% trudna i da je sasvim normalna trudnoca.

Eh, ovako je izgledala moja prva trudnoca sa mojim sad dvogodisnjim sinom. Nije bila nikakva vanmatericna trudnoca niti su mi ti testovi se pokazali kao pouzdani vec je moja trudnoca bila toliko "mlada" da je ni test ni ultrazvuk nije mogao detektovatiuser posted image Moj ti je savjet da se ne sekiras, vec da sacekas jos malo.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 21.4.2010 10:10:33 >


_____________________________

"Raj na zemlji nalazi se na grudima zene, ledjima konja i na stranicama knjiga" Arapska poslovica

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pouzdanost testova za trudnocu?
9.4.2010 8:14:48   
marci
ja ovu poruku niš ne kužim pa ja sam skoro u 9 tjednu trudnoće pa ne znam šta moram ćekatuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 19.4.2012 15:55:02 >

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *