|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dvomjesečna bebica Emin Nadžak treba našu...
20.9.2011 14:25:54   
assmiras
user posted image user posted image

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dvomjesečna bebica Emin Nadžak treba našu...
20.9.2011 14:37:59   
niki83
Mya, ja malo prije s posla stigla, ali ako vrijedi ovo za kolacice, ja cu rado evo napraviti opet 20tak muffina..pa ti dostavim ujutro, prije posla...

_____________________________

N&N

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dvomjesečna bebica Emin Nadžak treba našu...
20.9.2011 20:07:02   
Mya_81 RR
Joj, Niki, ja tek sad vidim da si se javila user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dvomjesečna bebica Emin Nadžak treba našu...
20.9.2011 20:57:48   
niki83
Hej, nema veze...preko mm profila vidjela da mi rodica na fb isto pise za kolacice, pa se dogovorih s njom kad vidjeh da te nemauser posted image ali nije bitno, mojih 20tak muffina ce donijeti ona sutra, rekla ih je pokupiti u 9h od mene.. Svrha ja bitnauser posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Dvomjesečna bebica Emin Nadžak treba našu...
20.9.2011 22:08:03   
Mya_81 RR
Suuuuuuper!!! Bas mi je drago user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dvomjesečna bebica Emin Nadžak treba našu...
20.9.2011 22:10:15   
palachinken
user posted image user posted image Bravo cure. Ja nazalost nisam bila u mogucnosti danas nista napraviti, ali vidim na FB da ce biti kolacica. Samo da vrijeme posluzi!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dvomjesečna bebica Emin Nadžak treba našu...
24.9.2011 10:39:53   
10 mart 2009
Zna li iko, kako nam je Emin?

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dvomjesečna bebica Emin Nadžak treba našu...
27.9.2011 22:50:46   
esmina i bebina mam
Ima li ikakvih infomacija user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dvomjesečna bebica Emin Nadžak treba našu...
28.9.2011 9:03:53   
tajcika
ne znam da li je neko gledao sinoc emisiju Hrabri ljudi,bilo je i mama bebice,onu su skupili 10.000 KM,a Batko je sinoc rekao da ce Otvorena mreza uplatiti ostatak tako da mala beba ce ako Bog da biti dobro
e drage moje sto sinoc user posted image radi ove emisije

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Dvomjesečna bebica Emin Nadžak treba našu...
28.9.2011 9:24:19   
palachinken
To je pozitivna informacija, tajcika. Otvorena mreza je uplatila 11000 eura klinici u Njemackoj, a dosad je skupljeno oko 15000KM, razlika ce se uplatiti na racun Otvorene mreze, kad se skupi. Mali Emin ide ako Bog da na operaciju i zelimo mu svu srecu!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Dvomjesečna bebica Emin Nadžak treba našu...
28.9.2011 10:21:42   
assmiras
To je pozitivna informacija, tajcika. Otvorena mreza je uplatila 11000 eura klinici u Njemackoj, a dosad je skupljeno oko 15000KM, razlika ce se uplatiti na racun Otvorene mreze, kad se skupi. Mali Emin ide ako Bog da na operaciju i zelimo mu svu srecu!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

Bravo, aBd da beba bude dobro....

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Dvomjesečna bebica Emin Nadžak treba našu...
28.9.2011 12:51:30   
10 mart 2009
IZVORNA PORUKA: palachinken

To je pozitivna informacija, tajcika. Otvorena mreza je uplatila 11000 eura klinici u Njemackoj, a dosad je skupljeno oko 15000KM, razlika ce se uplatiti na racun Otvorene mreze, kad se skupi. Mali Emin ide ako Bog da na operaciju i zelimo mu svu srecu!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Dvomjesečna bebica Emin Nadžak treba našu...
28.9.2011 22:15:26   
esmina i bebina mam
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Dvomjesečna bebica Emin Nadžak treba našu...
17.10.2011 23:32:26   
lissa
mozete li mi reci kako je beba sad???Pozdrav

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Dvomjesečna bebica Emin Nadžak treba našu...
18.10.2011 9:20:12   
palachinken
Emin je u Njemackoj pregledan i ljekar nije mogao da ga pregleda kako treba, jer je primao cijelo vrijeme kapi koju su mu propisane u Bosni (sto je doktore jako zacudilo, jer nije to terapija za djecu u Njemackoj). On ima visok ocni pritisak, sto znaci i neko ocno oboljenje, ali ljekar nije mogao da utvrdi da li je to glaukom ili nesto drugo... Na zalost.
Zato su naruceni ponovo u novembru, jer ce do tad prestati dejstvo tih kapi.
Spomenuta je mogucnost da to mozda nije glaukom - sto je naravno veoma pozitivno :-) Tacnu dijagnozu mogu tek u novembru uspostaviti.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu lissa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Dvomjesečna bebica Emin Nadžak treba našu...
18.11.2011 14:32:13   
palachinken
Samo da javim zenama koje su brinule, Emin je hvala Bogu, dobro! Operisan je u Njemackoj na nekoj klinici, veze nemam kako se zove ali nije ni bitno, on se, kako kaze njegova mama, super oporavlja. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Dvomjesečna bebica Emin Nadžak treba našu...
18.11.2011 15:46:53   
tajcika
draga hvala sto si nam  javila,tesko je danas jedna zalost jedna radost samo neka je Emin dobro i da dragi Allah dz.s. da svako dobro

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *