|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:23:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: leona81

ma naravno da ne bi niko ostao ravnodusan, mozda nije znao sta da kaze vise? mislim ko bi rekao da voli da se dopisuje sa zenama ili obrnuto da je situacija drugacija zar bi neka od nas rekla ja volim da se dopisujem s muskarcima i tacka? nidje veze. garant se iznervirao i nije znao sta da kaze.

100%

pa guši ga...

ja ušla na mužeb Fb jer mi je rakao d amu ulogujem fotke nših curica to njemu mrsko...javlja mi s ena chat naka vesna...
reko bogati izvini žena je njegova nešto mu sređujem profil...

prolo 10 dana kaže on meni bona što si vesnu nasikirala...re ko ti je ona...nemama pojma...
kad mi reče...
a to treba iz srednje škole njegove...gdje bi ja znala kako s esve njegove drugarioce iz srednje škole zovu...

e svašta...

išli i na slavljenje mature jden godine skupili se...ja pojma nemam ni ko su ni šta su ni dokla su se dovukli u sarajevo da slave a sve s epreko fb dogovorili...

mislim možda se čovje dopisuje sa starim poznancama iz osnovne i srednje škole...
rečenica i aj tebi sve najbolje želim meni liči kao posljednja pozdravna pa ako s ejoš nekad čujemo hajd i dobro je...

stavrno isključi s eiz toga...koji će ti to vrag..što bi rekla moja offis kolegica ''''mala ne čačakaj mečku''''user posted image


hanady je skontala sta zelim reci, ostalim lijep pozdrav

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:24:27   
muaaa

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al sad evo dumam koja bi žena ostala ravnodušna da joj muž tako nešto kaže? mislim on voli da se dopisuje sa ženama i sad se to treba prihvatitiuser posted image





ja bi ostala ravnodusna al bi on spavo sa tastaturom u ustima ito pred kucomuser posted image user posted image

Anonimna da kod tog tvog nije kriza srednjih godina al malo ranijauser posted image tako oni jadni nekad pohase kad im se nasmiju 2 skolarke u istom danuuser posted image user posted image user posted image user posted image al dođu tobe vrlo brzo,kad nađu praznu serpu,neopran ves,zguzvane majice itd itduser posted image user posted image user posted image user posted image


mudro zboris,to ti je herkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:26:43   
Cickolini

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al sad evo dumam koja bi žena ostala ravnodušna da joj muž tako nešto kaže? mislim on voli da se dopisuje sa ženama i sad se to treba prihvatitiuser posted image





ja bi ostala ravnodusna al bi on spavo sa tastaturom u ustima ito pred kucomuser posted image user posted image

Anonimna da kod tog tvog nije kriza srednjih godina al malo ranijauser posted image tako oni jadni nekad pohase kad im se nasmiju 2 skolarke u istom danuuser posted image user posted image user posted image user posted image al dođu tobe vrlo brzo,kad nađu praznu serpu,neopran ves,zguzvane majice itd itduser posted image user posted image user posted image user posted image


mudro zboris,to ti je herkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Potpisujem sve, ali recenicu sto sam podebljala posebno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:28:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma možda se on zaHEbava, želi je napraviti ljubomornom, to ga pali 


ama ona jest ljubomorna i on to zna...pa je zato i izrekao rečenicu volim da s edopisujem sa ženama...

majketi evo relano šta bi moglo ženu nego ljubomora odvesti d aporčita poruke koje ona piše na fb nekome...
a pored toga on i sma je svejstan da ona njegovu šifru zna....

Bogami s eona beze nervira...

jer se ona valjda ne dopisuje sa drugima...

ja se dopisujem ...kolega me našao iz osnovne škole čovjek u australiji živi...ja koliko smo s eizgrlili prkeo Fb do 2 ujutro to je ludilo...zamisli d amu je žena ušla tako i porčitala....
user posted image

Mislim da se stavrno bzeveze sikira....
sad je ona sebe opteretila a on tamo u drugoj sobi...
inače kako god da smarm jel ona il on kriv il u pravu...nema bolan liganja ni u kakav krevet dok se svi ne namirimo....

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:31:03   
Cickolini
Opet pisem u gluho doba noci ... samo da me neko opet ne nasanka na neku situVaciju user posted image user posted image user posted image ali opasno mi mirise na to !!!

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:31:05   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Cickolini


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: sahara

Ma ne razumijem zasto si ti ne kazes da je u tebi problem, pusti covjeka da malo dise sto i tebi toplo preporucujem, vrijeme je da promijenite sifre na fb koje necete govoriti jedno drugome, ako mu ne vjerujes niko od nas ti tu ne moze pomoci


a kako je u njoj problem ako se on dopisuje sa nekim ženicama na fb?



E i mene ovo zanima ...


tugo jesenja


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:32:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Cickolini

Opet pisem u gluho doba noci ... samo da me neko opet ne nasanka na neku situVaciju user posted image user posted image user posted image ali opasno mi mirise na to !!!


ma jašta bona...tajming pisanja jasan ko danuser posted image

al hajd ja čekam mašinu za suđe da zvarši...tegle perem ipak sam ja žena do zimnice valja za vikned ajvar sve pripremituser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:35:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Cickolini

Opet pisem u gluho doba noci ... samo da me neko opet ne nasanka na neku situVaciju user posted image user posted image user posted image ali opasno mi mirise na to !!!


ma jašta bona...tajming pisanja jasan ko danuser posted image

al hajd ja čekam mašinu za suđe da zvarši...tegle perem ipak sam ja žena do zimnice valja za vikned ajvar sve pripremituser posted image



ne znam al ja sam cula dosta ovakvih prica i svađa zbog fbuser posted image zato ga i nemamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ko zna đe je đavouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:36:41   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Cickolini

Opet pisem u gluho doba noci ... samo da me neko opet ne nasanka na neku situVaciju user posted image user posted image user posted image ali opasno mi mirise na to !!!


ma jašta bona...tajming pisanja jasan ko danuser posted image

al hajd ja čekam mašinu za suđe da zvarši...tegle perem ipak sam ja žena do zimnice valja za vikned ajvar sve pripremituser posted image



ne znam al ja sam cula dosta ovakvis prica i svađa zbog fbuser posted image zato ga i nemamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ko zna đe je đavouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




praško je zakon...onaj u duginim bojama
joj gdje mi je ona acudesa sad...zna ona kako ja praška volim...šta moj praško sve rastjerauser posted image user posted image user posted image user posted image

a mi imamo fb...sve je pod kontolom...ja sjedem za računar i on nema kad od mene...a laptop su nam ukrali i nije mi žaouser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 22.9.2011 0:37:29 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:36:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma možda se on zaHEbava, želi je napraviti ljubomornom, to ga pali 


ama ona jest ljubomorna i on to zna...pa je zato i izrekao rečenicu volim da s edopisujem sa ženama...

majketi evo relano šta bi moglo ženu nego ljubomora odvesti d aporčita poruke koje ona piše na fb nekome...
a pored toga on i sma je svejstan da ona njegovu šifru zna....

Bogami s eona beze nervira...

jer se ona valjda ne dopisuje sa drugima...

ja se dopisujem ...kolega me našao iz osnovne škole čovjek u australiji živi...ja koliko smo s eizgrlili prkeo Fb do 2 ujutro to je ludilo...zamisli d amu je žena ušla tako i porčitala....
user posted image

Mislim da se stavrno bzeveze sikira....
sad je ona sebe opteretila a on tamo u drugoj sobi...
inače kako god da smarm jel ona il on kriv il u pravu...nema bolan liganja ni u kakav krevet dok se svi ne namirimo....


ma ja, slažem se



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:38:11   
leona81
hahhaha...i ja se razmisljam da se ukinem, smor pravi. jos kako su ovo promijenili, veze nemam gdje sam, a sa strane iskaze ko je s kim, ko je koga, i kad...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:39:15   
Cickolini

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Cickolini

Opet pisem u gluho doba noci ... samo da me neko opet ne nasanka na neku situVaciju user posted image user posted image user posted image ali opasno mi mirise na to !!!


ma jašta bona...tajming pisanja jasan ko danuser posted image

al hajd ja čekam mašinu za suđe da zvarši...tegle perem ipak sam ja žena do zimnice valja za vikned ajvar sve pripremituser posted image



ne znam al ja sam cula dosta ovakvih prica i svađa zbog fbuser posted image zato ga i nemamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ko zna đe je đavouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Znas kakva je kod mene situacija ... ja imam FB, a muz ne. Ne bi on ni lud. Kaze takve mu stvari ne trebaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nece covjek da spava sa tastaturom ispred vrata user posted image user posted image user posted image

Handy RR ma samo se ti zabavi dok ti masina ne zavrsi hahahahahhaaha A sto se ja prebi na opvom kaucu umjesto da legnem i da odmorim ... ma stvarno sam budala hahha

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:39:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

hahhaha...i ja se razmisljam da se ukinem, smor pravi. jos kako su ovo promijenili, veze nemam gdje sam, a sa strane iskaze ko je s kim, ko je koga, i kad...



pu,pu gluho bilo nece ta tehnologija u moju kucuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:40:56   
Anoniman
Cickolini ma ja ne vjerujem sebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:41:36   
leona81
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: leona81

hahhaha...i ja se razmisljam da se ukinem, smor pravi. jos kako su ovo promijenili, veze nemam gdje sam, a sa strane iskaze ko je s kim, ko je koga, i kad...



pu,pu gluho bilo nece ta tehnologija u moju kucuuser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:41:57   
Cickolini

IZVORNA PORUKA: leona81

hahhaha...i ja se razmisljam da se ukinem, smor pravi. jos kako su ovo promijenili, veze nemam gdje sam, a sa strane iskaze ko je s kim, ko je koga, i kad...


Sto bi se ukinula ... FB ti ne trazi da rjesavas situVacije nego ti jos nudi informacije ko, koga, gdje i kad user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:42:52   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: noa

Cickolini ma ja ne vjerujem sebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma bitno je da ti drugi vjeruju user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Cickolini -- 22.9.2011 0:43:09 >


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:43:50   
leona81
ne znam vise ni ko je kouser posted image , a pogotovo me se ne tice koga, gdje i kad...kao privatnost blah blah ooo Zuckenbergu evo jedan user posted image  za privatnost:) nisi mogao bolje ovo smisliti

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:44:46   
leona81
ovo je bas situVacija:) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:45:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: leona81

hahhaha...i ja se razmisljam da se ukinem, smor pravi. jos kako su ovo promijenili, veze nemam gdje sam, a sa strane iskaze ko je s kim, ko je koga, i kad...



pu,pu gluho bilo nece ta tehnologija u moju kucuuser posted image user posted image user posted image user posted image



vidim svi kukaju na te neke novitete meni s ejoš ne jvaljau...user posted image
sad eto i leona zna ko, s kim i ''đe'' a ja ne znam...strašnouser posted image

al anonimnoj nije fer...
bar se trebala javiti da znam d aje otišla u tu sobu čovjeku...
samo s esikira beze...ko fb nakav važana element...heboga pataka koa je toliki porblem...reci mu '' ma rješit ću te ja ovisnosti'' macolu i razbij i oboje bez kompijutera i mirna Bosan a i Hercegovina...

pa fakat...
stalno slušam priče problem chatanje, porblem forum, problem raja na fb...pa razbij ga ba koji će ti vrag...jel moguće da bi prijetila razvodom da ne razbiješ kompić...

ma u kantu ga spakuj namah...
opet lakše kupit kompijuter nosi kad s erješiš ovisnosti te ako je ima...nego tražit muža koji te voli



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:45:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Cickolini

IZVORNA PORUKA: noa

Cickolini ma ja ne vjerujem sebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma bitno je da ti drugi vjeruju user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako ono pocinju opisi na RRuser posted image JA sam realna,dobra,poštena,otvorena,merhametli duše,zgodna,lijepa,sexy,pametna,muž me obozava,imam svega i svacega al ne hvalim se samo tako pisemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cickolini)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:47:22   
leona81
meni ovo Zuckenberg preko stele, stara raja s Harvarda:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:48:21   
leona81
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Cickolini

IZVORNA PORUKA: noa

Cickolini ma ja ne vjerujem sebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma bitno je da ti drugi vjeruju user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako ono pocinju opisi na RRuser posted image JA sam realna,dobra,poštena,otvorena,merhametli duše,zgodna,lijepa,sexy,pametna,muž me obozava,imam svega i svacega al ne hvalim se samo tako pisemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



i stekla sam i stas i glas prije braka...nemoj to da zaboravisuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:49:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: leona81

meni ovo Zuckenberg preko stele, stara raja s Harvarda:)

ma ja moš' tiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 0:49:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Cickolini

IZVORNA PORUKA: noa

Cickolini ma ja ne vjerujem sebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma bitno je da ti drugi vjeruju user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako ono pocinju opisi na RRuser posted image JA sam realna,dobra,poštena,otvorena,merhametli duše,zgodna,lijepa,sexy,pametna,muž me obozava,imam svega i svacega al ne hvalim se samo tako pisemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *