|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 13:43:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nisam znala da je ovo radio dok smo bili u vezi,zaruceni.Oko 2 mjeseca unazad sam vidjela poruke stare 2 god.On ih sve cuva.Trenutno ne mogu biti pametna.

ma daj...nije nikada prečistio inbox na FBuser posted image user posted image user posted image
svaka mu čast on je maher ja se jedva snađem u porukama od prije 15 dana...a akmli 2 godine da mi stojeuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 13:46:52   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nisam znala da je ovo radio dok smo bili u vezi,zaruceni.Oko 2 mjeseca unazad sam vidjela poruke stare 2 god.On ih sve cuva.Trenutno ne mogu biti pametna.

ma daj...nije nikada prečistio inbox na FBuser posted image user posted image user posted image
svaka mu čast on je maher ja se jedva snađem u porukama od prije 15 dana...a akmli 2 godine da mi stojeuser posted image user posted image



Hahahah, ja sam svoje poruke na FB mahsuz sada pogledala, i stoji mi najstarija poruka od 22.03.2009. godine :)))))


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 13:47:02   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Hanady RR
nikada l nikada nsima imala rzaloga d aposmilim d abi komliment koji on njoj uputi mogao biti toliko privatan da zhtjeva da prestane da mi lovu zgrće na ovaj načinuser posted image


IZVORNA PORUKA: noa
zdrava komunikacija sa suprotnim spolom je nesto sasvim drugo i o tome nismo pricaliuser posted image


Hehehe, vidim da sam napravila totalnu ZBRKU sa svojim postom, zato sam dodala poslednji post:

IZVORNA PORUKA: Djana

Vidim da sam otišla u O.T. zbog navođenja svojih stavova hahaha, sorry raja!

A što se anonimne tiče, njen slučaj je takav da njen muž izgleda oduvijek traži nove kontakte, nove "prijateljice". Teško da tu ima osnove za povjerenje, kada je njemu i dalje trava zelenija na drugoj strani!


Znači, ja sam pročitala njen prvi post na str. 1, i dala svoj komentar da ja smatram kako komuniciranje sa prijateljicama nije bauk, i da malo zdrave konkurencije nije loše.

Dalje stranice i komentare nisam čitala pa se ne mogu povezati sa tim što ste vi komentarisale, već sam dala mišljenje "o svom braku".

Upravo je to Hanady što si ti rekla i kod mene slučaj, MM je radio godinama sa ženama, a ja se nisam osjećala ugrožena spram njegovih mušterija, ali jesam imala potrebu da se pokažem baš tu pored njega u najboljem svjetlu. To je taj moj pogled na "zdravu konkurenciju".

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 13:47:40   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nisam znala da je ovo radio dok smo bili u vezi,zaruceni.Oko 2 mjeseca unazad sam vidjela poruke stare 2 god.On ih sve cuva.Trenutno ne mogu biti pametna.

ma daj...nije nikada prečistio inbox na FBuser posted image user posted image user posted image
svaka mu čast on je maher ja se jedva snađem u porukama od prije 15 dana...a akmli 2 godine da mi stojeuser posted image user posted image



Hahahah, ja sam svoje poruke na FB mahsuz sada pogledala, i stoji mi najstarija poruka od 22.03.2009. godine :)))))



Meni je najstarija odkako sam se tek prijavila na FB, prije vise od tri godine.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 13:49:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: malena sharena

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nisam znala da je ovo radio dok smo bili u vezi,zaruceni.Oko 2 mjeseca unazad sam vidjela poruke stare 2 god.On ih sve cuva.Trenutno ne mogu biti pametna.

ma daj...nije nikada prečistio inbox na FBuser posted image user posted image user posted image
svaka mu čast on je maher ja se jedva snađem u porukama od prije 15 dana...a akmli 2 godine da mi stojeuser posted image user posted image



Hahahah, ja sam svoje poruke na FB mahsuz sada pogledala, i stoji mi najstarija poruka od 22.03.2009. godine :)))))



Meni je najstarija odkako sam se tek prijavila na FB, prije vise od tri godine.


ma vi malo chatate žene majkemi na Fb pa vam te stoje...n se redovno dopisuje...kod njega s ezakuhalo ko kdo meneuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 13:51:11   
koka i po
sve bi vas pomalo potpisala.
ali....ja sam osoba koja vraca milo za drago...tj.
ako je mm do "igre" onda cemo da se igramo...na koji nacin...ovako....
nijedan ziv insan nemoze znati kako se osjeca druga osoba dok ne dozivi isto.prag tolerancije nije isti kod svih ljudi.ali sam sigurna da bi mm(uzimam nas za primjer da nebi bilo da bilo koga nagovaram na nesto)vjerovatno tj.sigurno bio iznenadjen i povrjedjen kad bi se ja pocela dopisivati sa drugim muskarcima.ne iz osvete nego u tom cilju da on shvati kako se osjecam ja ,zbog njegovog dopisivanja.
ja ne vjerujem u price trla baba lan ,pravdanja i ubjedjivanja u nesto....samo u konkretne postupke i poteze.
povrjedjeni vjeruju samo onda kada istu situaciju dozive.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 13:52:38   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: koka i po

sve bi vas pomalo potpisala.
ali....ja sam osoba koja vraca milo za drago...tj.
ako je mm do "igre" onda cemo da se igramo...na koji nacin...ovako....
nijedan ziv insan nemoze znati kako se osjeca druga osoba dok ne dozivi isto.prag tolerancije nije isti kod svih ljudi.ali sam sigurna da bi mm(uzimam nas za primjer da nebi bilo da bilo koga nagovaram na nesto)vjerovatno tj.sigurno bio iznenadjen i povrjedjen kad bi se ja pocela dopisivati sa drugim muskarcima.ne iz osvete nego u tom cilju da on shvati kako se osjecam ja ,zbog njegovog dopisivanja.
ja ne vjerujem u price trla baba lan ,pravdanja i ubjedjivanja u nesto....samo u konkretne postupke i poteze.
povrjedjeni vjeruju samo onda kada istu situaciju dozive.


Potpisujem, i dodajem da u tom slučaju vjerovatno još gore reaguju nego osoba koju su prvobitno povrijedili. (iz iskustva nekad davno..)

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 13:53:46   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Djana

Vjerovatno smo svi individualno različiti te ujedno zato imamo različito "shvatanje bračne zajednice".

U mom slučaju je tako da sam ja po prirodi takmičarski tip i mom egu godi malo konkurencije, naravno u nekim granicama naravno. Muž i ja smo se upoznali u kafiću, na derneku, u društvu u kojem su bile "prijateljice i prijatelji". Naravno da smo prilikom ostvarenja ozbiljnije veze pa poslje i braka tu i tamo adaptirali naš pogled na prijateljstva, te samim tim nisu sva ni muška niti ženska prijateljstva opstala.

Međutim ja ne bih mogla funkcionisati kada bi mi smetalo flertovanje niti sa strane MM niti mene.

MM je godinama radio u butiku, misliš da bi mogao funkcionisati da nije znao komunicirati sa ženama? U tu komunikaciju se i te kako podrazumijevaju komplimenti pa i kafice na radnom mjestu "sa prijateljicama".

Ja sam godinama radila u marketinškoj branši, u sklopu opisa mog posla je ulazilo redovno održavanje sastanaka tipa poslovni ručak, putovanja, seminari. Naš brak sigurno ne bi mogao funkcionisati da je MM smetalo to što ja redovno ručam sa muškim kolegama.

I tu se ne može priljepiti komentar "to je poslovno" jer ruku na srce, ljudska ćud ne može baš tako lako odvojiti poslovno od privatnog i obrnuto.


pametnice

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 13:56:31   
Cickolini
Koka i po slazem se i potpisujem ... user posted image

Anonimna sorry ja skontala da si znala. Ma ja sve brzo citam ne stignem nista od svog indijanca malog ... Ono kofol ne stignem, a ne skidam se sa RR-a user posted image Iskreno ja mislim da ti nisi spremna ni za kakvu akciju jer iz tvojih postova osjetim ocaj, a ne odlucnu zenu koja ce mu pokazati gdje mu je mjesto.

Ja se iskreno nadam da cete to rijesiti, ali moras biti ostrija ... jer te opcije koje mu nudis su smijesne ... izvini ali ja mislim da on unaprijed zna da se ti ne bi ni naljutila na duzi period, a ne razvela.

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 13:57:30   
veeseelaa
ja volim igrice al ima mnogo interesantnijih od ovih individualnim , trebaju se uključiti oba partnera....
možda je anonimna tm malo dosadno, mijenjaj nešto

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 13:58:31   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja volim igrice al ima mnogo interesantnijih od ovih individualnim , trebaju se uključiti oba partnera....
možda je anonimna tm malo dosadno, mijenjaj nešto


NJemu je izgleda oduvijek bilo dosadno.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:00:44   
koka i po

IZVORNA PORUKA: malena sharena

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja volim igrice al ima mnogo interesantnijih od ovih individualnim , trebaju se uključiti oba partnera....
možda je anonimna tm malo dosadno, mijenjaj nešto


NJemu je izgleda oduvijek bilo dosadno.


ne treba ona sebe da promjeni nego da "mlatne" u njegov super ego.


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:01:05   
veeseelaa
pa neš fali, mislim ako ga želi zadržati i k tome nije joj mrsko nek malo promijeni neke stvarčice
za početak ne fermaj ni 1% te poruke, ama ni riječ više ne govori
budi tajnovita, igraj i ti igru, promijeni sve navike
nek on duma ta je s tobom

< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.9.2011 14:02:28 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:02:07   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: malena sharena

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja volim igrice al ima mnogo interesantnijih od ovih individualnim , trebaju se uključiti oba partnera....
možda je anonimna tm malo dosadno, mijenjaj nešto


NJemu je izgleda oduvijek bilo dosadno.


ne treba ona sebe da promjeni nego da "mlatne" u njegov super ego.



pa to je mijenjanje sebe jer do sada nije mlatila po njegovom super egu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:02:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: malena sharena

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja volim igrice al ima mnogo interesantnijih od ovih individualnim , trebaju se uključiti oba partnera....
možda je anonimna tm malo dosadno, mijenjaj nešto


NJemu je izgleda oduvijek bilo dosadno.



haman i jest...
nakav baš čudan tip....
user posted image user posted image user posted image

ja sad kontam...dopisivao se prije nego su se uzeli...
slao porike nekome ko mu nije u prijateljima....user posted image

i na sve to natsavio u braku u kojem je jeoš u medenom periodu 2 godineuser posted image

i onda on kaže voli da s edopisuje user posted image user posted image

dr. Šmitran si se začuido na sve ovo majkemiuser posted image a rješenj...hm...

ja znam šta bih...nebih ja više ovih tegobnih rzamišljanja imala sigrunouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:03:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa neš fali, mislim ako ga želi zadržati i k tome nije mu mrsko nek malo promijeni neke stvarčice
za početak ne fermaj ni 1% te poruke, ama ni riječ više ne govori
budi tajnovita, igraj i ti igru, promijeni sve navike
nek on duma ta je s tobom




user posted image user posted image user posted image user posted image dobar savjet,okreni list ponasaj se kao da te boli neka stvar za njega,vjeruj ljude najvise boli kad su na ignore..

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:05:23   
malena sharena
Anonimna,

ja ne bih vracala istom mjerom. Ne prilici jednoj dami, majci, samo bi bezveze sebe kompromitovala.

Ne bih ni sebe mijenjala, jer si odlicna takva kakva jesi. Nije do tebe, do njega je.

Budi odlucna i ostra. Ti najbolje znas sta bi njega najvise moglo nasekirat, sta bi ga najvise natjeralo da shvati da te moze izgubiti i da tvoja ljubav nije zdravo za gotovo.

Recimo, ja znam da bi MM poludio kad bih otisla negdje s djetetom - na vikendicu, kod svojih, kod kume, na par dana da se on malo prekonta gdje je pogrijesio. I on bi ucinio sve da ja to vise nikad ne uradim. Zato sto bi to njemu bio zuti karton. Eh, ti znas sta tvom muzu najteze pada, koji bi to bio klik koji bi njega potaknuo da sjednete i to rijesite.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:06:43   
Cickolini

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa neš fali, mislim ako ga želi zadržati i k tome nije mu mrsko nek malo promijeni neke stvarčice
za početak ne fermaj ni 1% te poruke, ama ni riječ više ne govori
budi tajnovita, igraj i ti igru, promijeni sve navike
nek on duma ta je s tobom




user posted image user posted image user posted image user posted image dobar savjet,okreni list ponasaj se kao da te boli neka stvar za njega,vjeruj ljude najvise boli kad su na ignore..



Ovako sam joj i ja nesto slicno savjetovala ... nadam se da ce poslusati, ali ne osjetim kod nje ljutnju i odlucnost nego ocaj dominira ppa se bojim da ce kiksati ...

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:06:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa neš fali, mislim ako ga želi zadržati i k tome nije mu mrsko nek malo promijeni neke stvarčice
za početak ne fermaj ni 1% te poruke, ama ni riječ više ne govori
budi tajnovita, igraj i ti igru, promijeni sve navike
nek on duma ta je s tobom




user posted image user posted image user posted image user posted image dobar savjet,okreni list ponasaj se kao da te boli neka stvar za njega,vjeruj ljude najvise boli kad su na ignore..



baš tako, ima da s ezadevera al to mora trajati, ne sad 2-3 dana nek traje mjesecima
zadeveraće se on plaho

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:07:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: malena sharena

Anonimna,

ja ne bih vracala istom mjerom. Ne prilici jednoj dami, majci, samo bi bezveze sebe kompromitovala.

Ne bih ni sebe mijenjala, jer si odlicna takva kakva jesi. Nije do tebe, do njega je.

Budi odlucna i ostra. Ti najbolje znas sta bi njega najvise moglo nasekirat, sta bi ga najvise natjeralo da shvati da te moze izgubiti i da tvoja ljubav nije zdravo za gotovo.




user posted image

ovo je sročeno za 10...
definitvno si 100% u pravuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:10:25   
veeseelaa
ali ne osjetim kod nje ljutnju i odlucnost nego ocaj dominira ppa se bojim da ce kiksati ...


nema kiksanja, mi sa RR ćemo je podržati
ne može nas preći on sam
'vako anonimna ništa više ne spominji, budi s njim fina al ne previše, onako kao u svom dumanu, nemaš kad za puno priče (a i da ti šta ne izleti o porukama)
aktiviraj i ti neka svoja prijateljstva ponovo, malo kafica, malo sms
sklanjaj mobitel (iako u njemu nema ništa)
budi seksi i vesela a ako počne opet da baljezga o porukama skreni s teme u stilu: hej al znaš kog sa danas vidjela, čula i sl al nemoj na dugo i na široko, ko fol nemaš kad, moraš negdje izletjeti .... pa makar sama šetala po parku

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:18:10   
Nedi
U jednom gradu bracni par je proslavljao 25. godisnjicu braka. Oni su bili daleko poznati po tome sto se u 25 godina nisu niti jedan jedini put posvadali. Novine i televizijske kuce su pristizale sa raznih strana da provere na licu mesta u cemu je tajna "uspesnog braka.
Urednik jednih novina upita:
- Gospodine, recite nam u cemu je tajna? Pa to je neverovatno kako ste to uspeli?
Covek se nagnu napried i prisecajuci se starih dana provedenih na medenom mesecu zapoce pricu:
- Bili smo u jednom egzoticnom gradu nakon vencanja, bilo je mnogo zabavnog sadrzaja. Nakon kraceg dogovora odlucili smo se na jahanje konja. Uzeli smo svaki svog konja i poceli jahati. Moj je bio miran i poslusan, ali onaj na kojem je moja zena jahala je bio putpuno lud. Iznenada, konj se trznu I zbaci moju zenu naglavacke! Ona, potpuno mirna lagano se ispravi, potapsa konja po ledima i progovori tiho: "Ovo ti je prvi put”.
Popela se na konja i nastavila jahanje. Nakon kraceg vremena konj se ponovo trznu i moja zena se nadje na zemlji. Ponovo ona ustade i smirenim glasom rece:“Ovo ti je drugi put”.
Ja sam samo promatrao i nisam se mogao nacuditi svojoj zeni, kako je smirena i stalozena. Kada se konj treci put trznu i zbaci moju zenu, ona lagano isuka magnum iz pojasa i hladnokrvno upuca konja na mestu!
Ja se na to proderah u zaprepastenju:
- Jesi li normalna, ti luda zeno?!! Ubila si jadnu zivotinju!!
Zena me smireno pogleda i blagim tonom mi se obrati:
- Ovo ti je prvi put.

- To je to, nakon ovoga smo uvek sretni i slazemo se, zavrsi muz svoju pricu...  

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:20:34   
Cickolini

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ali ne osjetim kod nje ljutnju i odlucnost nego ocaj dominira ppa se bojim da ce kiksati ...


nema kiksanja, mi sa RR ćemo je podržati
ne može nas preći on sam
'vako anonimna ništa više ne spominji, budi s njim fina al ne previše, onako kao u svom dumanu, nemaš kad za puno priče (a i da ti šta ne izleti o porukama)
aktiviraj i ti neka svoja prijateljstva ponovo, malo kafica, malo sms
sklanjaj mobitel (iako u njemu nema ništa)
budi seksi i vesela a ako počne opet da baljezga o porukama skreni s teme u stilu: hej al znaš kog sa danas vidjela, čula i sl al nemoj na dugo i na široko, ko fol nemaš kad, moraš negdje izletjeti .... pa makar sama šetala po parku


Potpisujem, ali to ne par dana nego duuugo ... dok pocne moljakati da se vrati sna staru, a naravno to it nikad neces jer mu ta ocigleno nije dovoljno interesantna. Probaj vrlo brzo ces vidjeti rezultate, a vjeruj mi osladit ce ti se da ti vladasa situacijom....


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:23:31   
veeseelaa
kad bude tražio da sve bude po starom reći će : ali dragi ja volim ovako da živim, mirnim tonom i kao s upitnikom iznad glave, kao nije joj jasno u čemu je problem i nek mu obavezno kaže da ga voli i da joj je lijep, ko curica al da mora ići spavati i nek dobaci, smanji malo tv
Obavezno pri odlasku u spavau sobu da pjevui neku veselu pjesmicu

< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.9.2011 14:24:40 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:24:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedi

U jednom gradu bracni par je proslavljao 25. godisnjicu braka. Oni su bili daleko poznati po tome sto se u 25 godina nisu niti jedan jedini put posvadali. Novine i televizijske kuce su pristizale sa raznih strana da provere na licu mesta u cemu je tajna "uspesnog braka.
Urednik jednih novina upita:
- Gospodine, recite nam u cemu je tajna? Pa to je neverovatno kako ste to uspeli?
Covek se nagnu napried i prisecajuci se starih dana provedenih na medenom mesecu zapoce pricu:
- Bili smo u jednom egzoticnom gradu nakon vencanja, bilo je mnogo zabavnog sadrzaja. Nakon kraceg dogovora odlucili smo se na jahanje konja. Uzeli smo svaki svog konja i poceli jahati. Moj je bio miran i poslusan, ali onaj na kojem je moja zena jahala je bio putpuno lud. Iznenada, konj se trznu I zbaci moju zenu naglavacke! Ona, potpuno mirna lagano se ispravi, potapsa konja po ledima i progovori tiho: "Ovo ti je prvi put”.
Popela se na konja i nastavila jahanje. Nakon kraceg vremena konj se ponovo trznu i moja zena se nadje na zemlji. Ponovo ona ustade i smirenim glasom rece:“Ovo ti je drugi put”.
Ja sam samo promatrao i nisam se mogao nacuditi svojoj zeni, kako je smirena i stalozena. Kada se konj treci put trznu i zbaci moju zenu, ona lagano isuka magnum iz pojasa i hladnokrvno upuca konja na mestu!
Ja se na to proderah u zaprepastenju:
- Jesi li normalna, ti luda zeno?!! Ubila si jadnu zivotinju!!
Zena me smireno pogleda i blagim tonom mi se obrati:
- Ovo ti je prvi put.

- To je to, nakon ovoga smo uvek sretni i slazemo se, zavrsi muz svoju pricu...  





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovo cu da prepisem u rođendansku cestitku mmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *