|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:24:56   
Anoniman
Ocaj i tuga dominiraju.Bila bih sretna da i ja mogu coolirati,nista se ne desava,nemam vremena.Ja se ne mogu nasmijati.Podocnjaci su mi do poda.Nisam svoje zvala niti vidjela.Stid me je.Kao da ne bi primijetili.Mozda jednostavno da pustim da vrijeme ucini svoje.Mjesec,dva,tri..Ko zna.Hvala vam.

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:25:02   
malena sharena
Neki, nije ni ovo lose user posted image .

U principu, to je stav koji tebi treba. Ti si kraljica i on ima cast i srecu da bude s tobom u braku. On prema tebi fino, a ti budi najmaznija i najpodatnija zena na svijetu. On prema tebi lose - nema suza, nema plakanja, nema tuge na licu. To moze kad on ne vidi. Odmah zauzmi stav i ne daj da te pravi budalom. Stavi mu do znanja da tvoj zivot nije poceo s njim, pa ne mora tako ni zavrsiti.

I sprovedi u djelo ovo sto ti je vesela napisala, znaci, kuliraj.


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:25:46   
veeseelaa
ima taj vic, samo je Mujo u pitanju, svi ga slušaju jer svi imaju po žuti karton, maca je imala crveni i on ju je roknuo
Kad Suljo pita pa kako te svi tako slušaju, i djeca i žena, Mujo kaže "svi imaju po dva žuta" user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:27:00   
Nedi
I ovo je copy-paste sa vicevauser posted image user posted image



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:27:49   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ocaj i tuga dominiraju.Bila bih sretna da i ja mogu coolirati,nista se ne desava,nemam vremena.Ja se ne mogu nasmijati.Podocnjaci su mi do poda.Nisam svoje zvala niti vidjela.Stid me je.Kao da ne bi primijetili.Mozda jednostavno da pustim da vrijeme ucini svoje.Mjesec,dva,tri..Ko zna.Hvala vam.


draga anonimna zaista ne trebaš tako očajavati
ženo šta bi da te prevari??? halooo
daj se malo trzni, radi se o glupim porukama, ne dozvoli sebi da te tako ispizdi tm


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:27:53   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ima taj vic, samo je Mujo u pitanju, svi ga slušaju jer svi imaju po žuti karton, maca je imala crveni i on ju je roknuo
Kad Suljo pita pa kako te svi tako slušaju, i djeca i žena, Mujo kaže "svi imaju po dva žuta" user posted image


Nego, da mi odmah muzeve obavijestimo da imaju po dva user posted image . Ja sam malo promijenila, pravila. Kod mene moze imati samo jedan zuti. Pa eto, zasad pali.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:29:15   
koka i po
vrijeme ne mijenja stvari niti rjesava probleme niti lijeci rane.to je laz.ljudi mijenjaju stvari i niko vise.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:29:20   
veeseelaa
ma ovaj moj je ok, nema ni ličnu grešku user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:32:11   
malena sharena
E bas, ni licnu? user posted image  I moj je OK. Doduse, ja dajem zuti za koju bi neko sviro licnu. Strog sam sudija. Ali pravedan user posted image .

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:33:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: koka i po

vrijeme ne mijenja stvari niti rjesava probleme niti lijeci rane.to je laz.ljudi mijenjaju stvari i niko vise.


tačno....

nebih ja vremenu oustila da to nešto ona coolira on kao pati itd itd...

koš mu smao može bit potaman...

ja bih njemu dala do znanja da ima žuti karton...i da imama pravil ako nedi...jedna žuti i namah iza toga crveni...

Anonimna ti beze padaš sad u depresiju...halo 2 si godine u braku...
imaš sreć...šta da si to našla nakon recimo 10 godina braka...

Nego ti znaj da si dovoljno vriejdna da nimko nema prava u tvom životu da te toliko nasikira...mislim i ljubav prema njemu meni više nebi bila siat...
ja bih njega postavila na posbeno mjesto a ne na pijedsatal...

Spremi s esasvim coolerski i lijeo odtiđi na par dana negsje na put...reci ...ja jednostavno volim da putujem slobodno user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:34:53   
veeseelaa
ja bih njega postavila na posbeno mjesto a ne na pijedsatal...

Spremi s esasvim coolerski i lijeo odtiđi na par dana negsje na put...reci ...ja jednostavno volim da putujem slobodno


taman

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:35:09   
malena sharena
Anonimna, nema razloga za tolikom tugom. Ako vec moras, daj sebi malo vremena, sredi emocije i misli. Ali, ni slucajno pred njim nemoj da budes takva. Umij se, nasminkaj i nasmij se nasilu. Vjeruj mi da to mozes iako ti se cini da ne mozes. Samo probaj, iznenadices se kad pokusas.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:38:29   
veeseelaa
user posted image  bravo malena šarena
halo draga anonimna nemoj biti takva, nadji si neku razonodu, pazi na sebe i svoje zdravlje
Ženo draga pa znaš šta se sve ljudima dešava pa dostojanstveno podnose, nemoj to sebi činiti
Nemoj da ti se sve vrti oko njega, budi dobra i pazi na sebe kakav god ishod da bude
Neke žene budu u braku godinama pa im muž prevari pa sabura imaju, razvedu se i nastave dalje
Ako te takvu vidi bojim se da će se ufurati još više....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:39:04   
malena sharena
Mozda zena nema priliku da otputuje negdje. Ali uvijek imas prijateljice. Dogovori izlazak, sredi se i idi. Vratices se kao druga zena. E da si moja prijateljica, sad bih dosla po tebe i otisle bi negdje, ne bih te ni pitala user posted image .

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Ne vjerujem mu
22.9.2011 14:49:14   
Nedi
Žao mi je što je tuga prevlada oa ne vidiš kuda i kako. Ali šta god da pokušaš bolje od ne raditi ništa i čekati...

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Ne vjerujem mu
23.9.2011 14:07:40   
Anoniman
Jucer smo razgovarali.Rekao mi je da  previse pricam,pokazao rukom ono *mlatis praznu slamu*.Poslije je izisao van,donio cvijece,rekao dat me voli,da sam jedina bla bla.Sinoc mu kazem da mi nismo razgovarali i da ovo ponasanje ne moze ostati iza a da mi nastavimo tek tako kao da se nista nije desilo.15 puta ponovim pitanje,on cuti i 16 put odgovori.Poslusala sam vase savjete.Nasminkala sam se,sredila.I onda mi je opet pokazao onaj cudesni znak rukom.Otisao je praviti sendvice iako smo imali veceru 2 sata prije toga i rece ti i ne osjetis kad sam ja gladan.I opet je spavao u drugoj sobi.Danas je donio dorucak iz vana,lijepo servirao i pozvao me da doruckujemo.Rekao mi je da danas imamo meeting ovdje,on i ja,i da cemo razgovarati.Pokazala sam mu onaj magicni znak rukom,i rekla da previse prica te da je sve receno sinoc kada je rekao da je sa mnom zbog kcerke.To je sasvim dovoljno.Oci su mi bile pune suza,nastavio je rucati i gledati u mene.Poceo se smjeskati,slati poljupce.
Mozda je kriza srednjih godina kao sto je rekla Noa.Mozda zeli nastaviti dalje bez razgovora i rjesenja problema.Mozda.100 mozda.Sad je otisao do banke.I da..Kupio mi je cvijece preksinoc.Nakon sto mi je rekao da ostaje sa mnom zbog kcerke zavrsilo je u smecu.Vidjela sam da se rastuzio.Imam osjecaj da zeli malo manipulirati,mangupirati.Ne znam.Ovo nam se nije nikad desilo.Mislim da nije losa ideja da i dalje kuliram jer savrseno je dobar osjecaj biti tip top,na distanci,i prozboriti samo ako je vezano za kcerku i njene potrebe.Vidjet cemo dokle ce ici.

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Ne vjerujem mu
23.9.2011 14:20:21   
leona81
user posted image
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jucer smo razgovarali.Rekao mi je da  previse pricam,pokazao rukom ono *mlatis praznu slamu*.Poslije je izisao van,donio cvijece,rekao dat me voli,da sam jedina bla bla.Sinoc mu kazem da mi nismo razgovarali i da ovo ponasanje ne moze ostati iza a da mi nastavimo tek tako kao da se nista nije desilo.15 puta ponovim pitanje,on cuti i 16 put odgovori.Poslusala sam vase savjete.Nasminkala sam se,sredila.I onda mi je opet pokazao onaj cudesni znak rukom.Otisao je praviti sendvice iako smo imali veceru 2 sata prije toga i rece ti i ne osjetis kad sam ja gladan.I opet je spavao u drugoj sobi.Danas je donio dorucak iz vana,lijepo servirao i pozvao me da doruckujemo.Rekao mi je da danas imamo meeting ovdje,on i ja,i da cemo razgovarati.Pokazala sam mu onaj magicni znak rukom,i rekla da previse prica te da je sve receno sinoc kada je rekao da je sa mnom zbog kcerke.To je sasvim dovoljno.Oci su mi bile pune suza,nastavio je rucati i gledati u mene.Poceo se smjeskati,slati poljupce.
Mozda je kriza srednjih godina kao sto je rekla Noa.Mozda zeli nastaviti dalje bez razgovora i rjesenja problema.Mozda.100 mozda.Sad je otisao do banke.I da..Kupio mi je cvijece preksinoc.Nakon sto mi je rekao da ostaje sa mnom zbog kcerke zavrsilo je u smecu.Vidjela sam da se rastuzio.Imam osjecaj da zeli malo manipulirati,mangupirati.Ne znam.Ovo nam se nije nikad desilo.Mislim da nije losa ideja da i dalje kuliram jer savrseno je dobar osjecaj biti tip top,na distanci,i prozboriti samo ako je vezano za kcerku i njene potrebe.Vidjet cemo dokle ce ici.


iskreno ovo vodi u propast. ovako neces moci zivjeti. pocetak kraja. razmisli dobro, jesi li ga pitala da li te je prevario? da li mislis da te je prevario? osjecas li to? rijeci znaju biti izgovorene i tesko je reci oprosti nakon toga, nisam tako mislio/la. cak i da ti neko nakon takvih rijeci (ostajem s tobom zbog kcerke) i kaze oprosti, znam da ne znaci puno. u svadji se zna reci svasta. nije fer to sto ti je radio iza ledja. on vise nije momak, ozenjen je covjek koji ima porodicu, zenu i dijete. mozda ima nekih kompleksa, nesiguran je, labilan zbog necega iz proslosti pa ima potrebu da se dopisuje da bi to nahranilo njegov ego. dopisivanje je jedno, i moze biti bezazleno a mislim da ti najbolje znas da li je tu bilo nesto vise. ako nije, predlazem ti da normalno porazgovarate, bez toga da spustate jedno drugom ili se vrijedjate. jedno je biti ponosan, a drugo je biti tolerantan i znati mjeru. znam da zelis da ga kaznis ali to neces postici time, samo ce tebe jos vise da boli. ako zelis da sacuvas vas brak morat ces drugacije. znas koliko je samo razvoda zbog toga sto su ljudi ponosni, ne znaju razgovarati i propadne sve zbog gluposti, cak i ako nema nekog veceg razloga. vasa kcerkica je tu najbitnija i nek vam ona da snagu da to popravite. zelim vam svu srecu svijeta.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Ne vjerujem mu
23.9.2011 14:24:01   
Anoniman
Draga anonimna muskarci su takvi kod njih je'' OK bilo pa proslo i idemo dalje'' ja recimo volim mlatiti praznu slamuuser posted image user posted image user posted image user posted image mm je trebalo dugo da se navikne da kod mene nema ''bilo pa proslo'' jer svako ''zasto'' ima svoje'' zato''user posted image ja trazim objasnjenje za svaku situaciju..Da se ne lazemo bilo je i prekida komunikacije dok se ne odluci na razgovoruser posted image

I da znas niti jedan brak nije idealan...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Ne vjerujem mu
23.9.2011 14:27:40   
Cickolini
Anonimna ... mogu samo zamisliti kako ti je tesko. Moras se izdici iznad ove situacije. Znam da je tesko, ali on je po meni veoma bezobrazan. Iz kojeg razloga to radi vise je nebitno ... Po meni je jako bezobrazan sto se igra s tobom.

Cuj ostat cu s tobom samo zbog djeteta ... kao da ti neku uslugu cini. Ta igra koju on igra je egoisticna, bezobrazna i licemjerna ... bolje da ne pisem sta bih ja sve uradila, ali u najmanju ruku bi se udaljila na malo duzi period.

Ja ne napravim veceru uopste, a muz mi dodje s posla umoran pa je sam napravi, a ne kaze mi kako nemam sluha kad je gladan ...

Reci ni ti nemas ni sluha i osjecaja kad sam ja ljuta, bijesna, razocarana, povrijedjena i najbitnije kad mi je puknuo film i kad cu te nabit nogom za sva vremena ... Ma samo bezobrazno jer izmedju dobar i glup je na zalost znak jednakosti.

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Ne vjerujem mu
23.9.2011 14:30:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

Draga anonimna muskarci su takvi kod njih je'' OK bilo pa proslo i idemo dalje'' ja recimo volim mlatiti praznu slamuuser posted image user posted image user posted image user posted image mm je trebalo dugo da se navikne da kod mene nema ''bilo pa proslo'' jer svako ''zasto'' ima svoje'' zato''user posted image ja trazim objasnjenje za svaku situaciju..Da se ne lazemo bilo je i prekida komunikacije dok se ne odluci na razgovoruser posted image

I da znas niti jedan brak nije idealan...

sve si ovo tako lijepo rekla user posted image
Potpisujem te user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Ne vjerujem mu
23.9.2011 14:35:36   
Cickolini

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: noa

Draga anonimna muskarci su takvi kod njih je'' OK bilo pa proslo i idemo dalje'' ja recimo volim mlatiti praznu slamuuser posted image user posted image user posted image user posted image mm je trebalo dugo da se navikne da kod mene nema ''bilo pa proslo'' jer svako ''zasto'' ima svoje'' zato''user posted image ja trazim objasnjenje za svaku situaciju..Da se ne lazemo bilo je i prekida komunikacije dok se ne odluci na razgovoruser posted image

I da znas niti jedan brak nije idealan...

sve si ovo tako lijepo rekla user posted image
Potpisujem te user posted image



Ja je vise ne potpisujem ... moj potpis se podrazumjeva user posted image user posted image user posted image Dosadila sam i Bogu i narodu potpisujuci je user posted image user posted image user posted image

Dodala bih samo d ai ja volim mlatit praznu slamu ... ali mm kaze ne bi uradio nesto da te iznerviram samo d ate ne moram slusati user posted image user posted image user posted image

Ali realno sto kaze Noa niciji brak nije idealan ... svi mi imamo neke manje ili vece razmirnice ili krize ... ali bitno je imati neke svoje granice preko kojih ne moze. Ja sam stroga sto se tice braka ako se to tako moze nazvati pa me muz cesto zove feministkinjom user posted image user posted image

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Ne vjerujem mu
23.9.2011 14:49:03   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image Cickolini dobro te viseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nego ovaj muž od anonimne me posjeti malo na meneuser posted image ja kad sam ljuta znam uvrijediti ono bas bljakuser posted image al radim na sebi i kad mi dođe da mu nesto ''ruzno'' kazem uzmem zrak i usutim sve mi nesto pucketa u usimauser posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Cickolini)
  Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Ne vjerujem mu
23.9.2011 15:14:35   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image Cickolini dobro te viseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nego ovaj muž od anonimne me posjeti malo na meneuser posted image ja kad sam ljuta znam uvrijediti ono bas bljakuser posted image al radim na sebi i kad mi dođe da mu nesto ''''ruzno'''' kazem uzmem zrak i usutim sve mi nesto pucketa u usimauser posted image user posted image user posted image user posted image  


Kako cu ti ovaj potpis kopirati ... samo se spremam. Bas mi onako odgovara user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Cickolini -- 23.9.2011 15:16:08 >


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Ne vjerujem mu
23.9.2011 22:02:41   
veeseelaa
ma ne možeš nikog silom natjerati da bude ono što neće....
pričom i bla bla u nedogled, a anonimna tm to upravo i smeta.... kaže ti da pričas u praznu slamu, znači peglaš a on te ne čuje .....
ma ja bi sve iskulirala, ne ljuljaj brod kad već nemaš snage za podvlačiti crte.... a on možda i nije tako loš koliko se tebi čini, vrijeme će pokazati

< Poruku je uredio veeseelaa -- 23.9.2011 22:04:36 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Ne vjerujem mu
24.9.2011 17:09:55   
Anoniman
Jucer je bio dug dan, a sinoc je bila duga noc.user posted image  Sve je ok.Sam je insistirao da razgovaramo.Rekla sam mu da smo dovoljno razgovarali.Izjasnio je i tu se nema sta novo reci.Bio je tuzan sto sam bacila cvijece u smece,sakrila slike sa vjencanja i veliku zidnu sliku nasu kada smo se vjencali.Stan je izgledao pust,neuredan,razbacan,rucka ni z glave,kcerka u svom fazonu.Pricao je i pricao a ja sam onako blijedo gledala cas u njega cas u tv.I to je potrajalo.Sada smo opet muz i zena.user posted image Hvala vam mnogo na savjetima,lijepim i manje lijepim rijecima.Sve su ostavile traga.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *