|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 19:01:37   
draguljče

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: škorpija

Kupila sam majicu u vaikikiju :-) faka uvijek seuser posted image user posted image kad vidim sta sve sebi stalno kupujete, majke mi i ja i mm imamo dobre place za nase uslove, ali da trosim na garderobu ui obucu koliko kazu da trose pojedin ovdje ne bismo imali ni feniga do polovne mjeseca, ne zelim da protumacite kao provokaciju ali prosvijetlitee me kako to uspijevate :-)

hahhahahha nije valjda da mislis ozbiljno kad neko napise?

iskreno ja nista ne vjerujem sto se pise....
fazon je sto se nas vecina zna...i kad oduzmes dodas i podjelis,skontas da je sve ubleha....
ps.ja kupujem po potrebi,a li rijetko da ovdje napisem sta je to...malo mi bezveze
eto ja cu uzet megafon i reci da sam kupila to i to...platila tolikouser posted image


Hahaha, a jesi ti neki nevjerni Toma. user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 19:08:56   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: škorpija

Kupila sam majicu u vaikikiju :-) faka uvijek seuser posted image user posted image kad vidim sta sve sebi stalno kupujete, majke mi i ja i mm imamo dobre place za nase uslove, ali da trosim na garderobu ui obucu koliko kazu da trose pojedin ovdje ne bismo imali ni feniga do polovne mjeseca, ne zelim da protumacite kao provokaciju ali prosvijetlitee me kako to uspijevate :-)

Ja često, skoro uvijek kupujem na sniženjima. Volim klasičniju garderobu, nosim je dosta sezona uz neke dodatke. Mogu se sa malo para super obući i svi me pitaju gdje sam to kupila. Jedino na obuću ne žalim, ali mi budu baš dugo.
I još jedna "sitna" začkoljica : moja sveki živi u inostranstvu, često mi kupi (od veša do obuće), a ima ukusa, pa etouser posted image .

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 19:10:30   
bananica

IZVORNA PORUKA: draguljče


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: škorpija

Kupila sam majicu u vaikikiju :-) faka uvijek seuser posted image user posted image kad vidim sta sve sebi stalno kupujete, majke mi i ja i mm imamo dobre place za nase uslove, ali da trosim na garderobu ui obucu koliko kazu da trose pojedin ovdje ne bismo imali ni feniga do polovne mjeseca, ne zelim da protumacite kao provokaciju ali prosvijetlitee me kako to uspijevate :-)

hahhahahha nije valjda da mislis ozbiljno kad neko napise?

iskreno ja nista ne vjerujem sto se pise....
fazon je sto se nas vecina zna...i kad oduzmes dodas i podjelis,skontas da je sve ubleha....
ps.ja kupujem po potrebi,a li rijetko da ovdje napisem sta je to...malo mi bezveze
eto ja cu uzet megafon i reci da sam kupila to i to...platila tolikouser posted image


Hahaha, a jesi ti neki nevjerni Toma. user posted image user posted image




ja opet ne vjerujem da neko bezveze napise , ne vidim svrhu tomeuser posted image

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 19:18:21   
MicoTico
I meni nelogično što bi neko lagao o kupovini. Ja volim isčitati ovu temu, jer nisam tip koji leta po radnjama, a ovako vidim nešto zgodno, pa još ako je cijena prihvatljiva...

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 19:21:07   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: škorpija

Kupila sam majicu u vaikikiju :-) faka uvijek seuser posted image user posted image kad vidim sta sve sebi stalno kupujete, majke mi i ja i mm imamo dobre place za nase uslove, ali da trosim na garderobu ui obucu koliko kazu da trose pojedin ovdje ne bismo imali ni feniga do polovne mjeseca, ne zelim da protumacite kao provokaciju ali prosvijetlitee me kako to uspijevate :-)

Ja često, skoro uvijek kupujem na sniženjima. Volim klasičniju garderobu, nosim je dosta sezona uz neke dodatke. Mogu se sa malo para super obući i svi me pitaju gdje sam to kupila. Jedino na obuću ne žalim, ali mi budu baš dugo.
I još jedna "sitna" začkoljica : moja sveki živi u inostranstvu, često mi kupi (od veša do obuće), a ima ukusa, pa etouser posted image .


sitna bašuser posted image user posted image

i ja sebi kupujem stalno po nešto...
ta kako bih mogla dugačije kao žena izdeveratuser posted image

također koristim sniženja i kombinujem pri kupovoni  sa onim što imam ili dvije stavri po cijeni jedne nekada...

reecimo kupila sam troje olovka hlača u teranovoj u tri boje po cijeni 19,95 KM...
gospodski neko jedne plati toliko..jelte nisam uopšte troškaliuser posted image





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 20:36:09   
Anoniman
Nismo svi istog imovinskog stanja, tako da neko sebi svaki mjesec moze priustiti odredjenu svotu novca za garderobu pored svega ostalog, dok drugi jedva skrpi mjesec od prvog do prvog...
Ne vidim poentu da ovdje sve prijavljujem sta sam sve kupila...a kupujem cesto, naravno, po nekim svojim zacrtanim cijenama.

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 4.3.2013 20:38:54 >

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 20:42:29   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: škorpija

Kupila sam majicu u vaikikiju :-) faka uvijek seuser posted image user posted image kad vidim sta sve sebi stalno kupujete, majke mi i ja i mm imamo dobre place za nase uslove, ali da trosim na garderobu ui obucu koliko kazu da trose pojedin ovdje ne bismo imali ni feniga do polovne mjeseca, ne zelim da protumacite kao provokaciju ali prosvijetlitee me kako to uspijevate :-)

Ja često, skoro uvijek kupujem na sniženjima. Volim klasičniju garderobu, nosim je dosta sezona uz neke dodatke. Mogu se sa malo para super obući i svi me pitaju gdje sam to kupila. Jedino na obuću ne žalim, ali mi budu baš dugo.
I još jedna "sitna" začkoljica : moja sveki živi u inostranstvu, često mi kupi (od veša do obuće), a ima ukusa, pa etouser posted image .


sitna bašuser posted image user posted image

i ja sebi kupujem stalno po nešto...
ta kako bih mogla dugačije kao žena izdeveratuser posted image

također koristim sniženja i kombinujem pri kupovoni  sa onim što imam ili dvije stavri po cijeni jedne nekada...

reecimo kupila sam troje olovka hlača u teranovoj u tri boje po cijeni 19,95 KM...
gospodski neko jedne plati toliko..jelte nisam uopšte troškaliuser posted image






Hanady živa bila ima li jos to snizenje u teranovoj da odma sutra letim..user posted image user posted image user posted image

Ni ja nisam troskali..odem da kupim sebi a kupim djetetu...

Zadnje sam kupila predivne baletanke u Robotu na socijalnom neki butik Pimky...ove moje bile 39 maraka a ekstra su...za vas sa manjom nogom ima i po 29 maraka baletanki...takodje sve torbe su snizene na 29 maraka a diiiivne su...user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 20:51:26   
Hanady RR
ne znam vjeruj mi...
ja sam uzimala te hlače pred novu godinuuser posted image
i sniženje je bilo 50%...
nakon toga je bilo sniženje i 70 % al sma tada majica uzela sebi...i jednu tuniku/majicu....


sad kakvo je stanje ne znam...nisam išla u tom pravcu ovih danauser posted image






_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 20:54:03   
Hannica
user posted image user posted image user posted image Ja nesto ne vjerujem da neko govori da je kupio nesto ako stvarno nije,a nisam primjetila da neko kupuje vise od drugih niti mi je neko zapeo za oko.user posted image Ja stavim sliku ovdje samo ako znam da ima na internetu,nesto bi se ne da slikati stvari.user posted image Ponekad kupim svasta za par dana,ponekad ne kupim nista po mjesec-dva.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 20:59:25   
teacher75
ja sam u zadnjih mjesec-dva u lindexu tako uzela super 2 dzempera-tunike po 35km a bio jedan preko 70. pa onda haljinu u azelu za 15km, majicu u azelu morganovu za 19km i neki sal da 6-7 km, majicu u benetonu za 20ak km, helanke koje su vise kao deblje carape 10km, i to je to

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 21:03:57   
Hanady RR
a jel to trebamo prijavit sve...ja ne bih smjela nikako..osobito od pantalona do jučeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 21:04:16   
MicoTico
Ja danas uzela tavu za palačinke, na sniženjuuser posted image . I ima veze sa garderobom, ali stvarno.Sad ću da češće pravim palačinke, pa ću morati kupiti i novu odjeću (jer u staru neću moći ući), pa ću da vam javim šta sam sve lijepo kupilauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 21:05:20   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a jel to trebamo prijavit sve...ja ne bih smjela nikako..osobito od pantalona do jučeuser posted image

ja evo prijavilauser posted image user posted image mozda sam sta i zaboravila, djecu nisam, na djecu sam jos toliko potrosila sigurno ,samo na bazaru ode petobankauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 21:06:47   
Blue rose RR
Di, je li ti reče da će Tera Nova ponovo uvesti odjeljak dječije garderobe?

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 21:07:32   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja danas uzela tavu za palačinke, na sniženjuuser posted image . I ima veze sa garderobom, ali stvarno.Sad ću da češće pravim palačinke, pa ću morati kupiti i novu odjeću (jer u staru neću moći ući), pa ću da vam javim šta sam sve lijepo kupilauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

e ja tako obnovila garadrobu lijepo od poršle godine ma sve tip.top...
i smršam užasno ljetos...i u spetembtu i oktorbtu meni sve moje spada...
ja fino sjedem i svako veče po dvije kriške hljeba i ajvara...mama i muž u šoku...
reko jeftinije mi da se udebljam za svoju gararobu koju imam nego da opet kupujemuser posted image user posted image user posted image
vratih 2 kg na jedvite jade...sad je dobrouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 21:07:44   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Di, je li ti reče da će Tera Nova ponovo uvesti odjeljak dječije garderobe?

Kod nas ( u B.Luci) ima dječiji odjeljak.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 21:08:19   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Di, je li ti reče da će Tera Nova ponovo uvesti odjeljak dječije garderobe?

da da...tada mi radnica reče od maja čini mi se ove godine biće dječije opetuser posted image
ja s ebaš radujem oni su imali dovnih komada za djeu po finim cjenamauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 21:09:24   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a jel to trebamo prijavit sve...ja ne bih smjela nikako..osobito od pantalona do jučeuser posted image

ja evo prijavilauser posted image user posted image mozda sam sta i zaboravila, djecu nisam, na djecu sam jos toliko potrosila sigurno ,samo na bazaru ode petobankauser posted image

uh gluho bilo moja ti...da dječije prijavim do novembra do bazara u subotu ... kakavi...gdje bi mi kraj biouser posted image
šuti nećemo nabrajat touser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 21:10:07   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Di, je li ti reče da će Tera Nova ponovo uvesti odjeljak dječije garderobe?

Kod nas ( u B.Luci) ima dječiji odjeljak.


ima u zenica...al kod nas su ukinuli ..pa eto braćaju se na moju radost...a i mnogih mama vjerujemuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 21:12:01   
marijica
Ja sam kupila sebi trudničku haljinu,jedva čekam da je nosim.user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 21:12:29   
Blue rose RR
Hvala, i da imali su lijepih i kvalitetnih komada dječije odjeće.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
4.3.2013 22:26:11   
saritaa
i u Mostaru Tera Nova ima djeciju odjecu user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
5.3.2013 0:21:36   
aazra
Ja u Terra Novoj nikad nista nisam nasla za dijete, posebno kad sam trazila jaknu, pantole...ne znam čudni su im bili ti dječiji modeli, bar za dječake.

Za curice je bio veći izbor, koliko se mogu sjetiti...kao i svugdje user posted image



_____________________________








(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
5.3.2013 7:59:59   
pocahontas
mogu li ovdje napisati da meni već užasno nedostaje azelova Zara i Massimo D. user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Šta ste posljednje kupili od garderobe?
5.3.2013 8:12:19   
teacher75

IZVORNA PORUKA: pocahontas

mogu li ovdje napisati da meni već užasno nedostaje azelova Zara i Massimo D. user posted image


i meniuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *