|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vrtići u Mostaru
24.10.2013 12:54:47   
malena27 RR
Privatni vrtic Ringeraja, imam broj telefona vlasnice, ako te interesuje...
Jako lijep ambijent, vlasnica koja je ujedno i teta zavrsila pedagogiju user posted image , veselo je uvijek, imaju jako puno kreativnih ideja i rade fino s djecom....

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: vrtići u Mostaru
24.10.2013 13:15:51   
elmaL

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Privatni vrtic Ringeraja, imam broj telefona vlasnice, ako te interesuje...
Jako lijep ambijent, vlasnica koja je ujedno i teta zavrsila pedagogiju user posted image , veselo je uvijek, imaju jako puno kreativnih ideja i rade fino s djecom....


moj sin ide u ovaj vrtić, on spada u najmladju grupu jer ima 1god i 7 mjeseci, a krenuo je sa 14 mjeseci, ja sam zaista pravo zadovoljna, a on se toliko sad fino navikao da sam uleti akd ga dovedem. on se jako znoji dok spava, tako da ga svaki dan presvuku bodić i majicu, i dječici osuše kosu fenom kad se probude ako budu znojna, sama sam se uvjerila...redovno ih presvlače, ja šaljem 4 pelene dnevno, i najčešće sve 4 iskoriste, nekad 3, doduše moj se često kaki, pa imaju posla, nekad ga moraju i tuširati koliko se uneredi user posted image

svaki dan se kuha ručak, znači ima ručak kao i kući, tete se jako trude, moj E nije htio jesti ništa 2 mjeseca, i one su pokušavale sve moguće i nemoguće...dok nije očepio user posted image

imaju raznih ideja kreativnih, redovno se jedna teta obuče u Pippi, klovna i sl, pa ih zabavlja, starija dječica idu na prestave, nedavo su išli na pijacu da kupe voće koje će jesti taj dan...

i još nešto rade 4 tete, a djece je 20-ak, tako da se zaista fino rasporede, najbolje je da ih dodaš u prijatelje na fcb vidjećeš slike, ja sam tako i došla do njih, svijdleo mi se šta rade...

ako ovu mamu još nešto zanima može mi se javiti na pp, rado ću joj odgovoriti

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: vrtići u Mostaru
25.11.2013 23:38:59   
Marijana Mo
Može li meni broj od Ringeraja vrtića? Moram hitno naći jaslice za kćerkicu

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *