|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta kad roditelji liječe svoje komplekse ...
1.11.2012 12:57:58   
henna ze
a ja zamišljam Nadju od ladyblue kako bi im rekla..jao ljudi jeste li vi normalni!

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Šta kad roditelji liječe svoje komplekse ...
1.11.2012 13:20:33   
Mala Selma
Ovi klipovi su strasniuser posted image , nebi meni ovi vidjeli djece dugooouser posted image a u zatvor bi strpala i organizatora, kamermane, roditelje, rezisere, voditelje i vlasnika tv koji dopusti da se ovo emitujeuser posted image

Moj A. do sada nikakvu posebnu nadarenost nije pokazao, kaze da ce biti uspesan sportista, da ce ici u skolu u Italijuuser posted image  i da ce zavrsiti onu skolu kao i ja: "fakultet"user posted image  ljubi ga mama...
Mozda malo vise sklonosti pokazuje prema crtanju, znao je nacrtati covjeka sa 2 godine i 3-4 mjeseca, voli da boji, da radi sa glinom i plastelinom, voli dzamije, katedrale...njihovu gradnju i sve opipava kamenuser posted image jedan prijatelj arhitekt kaze da ce biti arhitektuser posted image  mi nemamo slifa za to, ali ima moj dajdja koji je građevinac...ko zna geni su cudouser posted image
Zna napisati par slova, brojeve na nasem do 20, na eng i njem do 10, na ital do 5user posted image  to je na tatu se baciouser posted image
Sve u svemu ne forsiram ga , radi sto mu je volja tj.skace mi po glaviuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Šta kad roditelji liječe svoje komplekse ...
1.11.2012 13:49:26   
EEDITH
djecu treba pustiti da se igraju ,bar dok su djeca,a sve mi se čini da im ni to nedamo
imat će dovoljno vremena u životu da odluče šta bi voljeli da rade i čime da se bave
"kada sam bio mali mama me učila da je najvažnije u životu biti sretan.kada sam krenuo u školu pitali su me šta bi volio biti-ja sam rekao SRETAN,ali mi rekoše ne,ti nisi razumio pitanje.ja sam rekao-ne vi niste razumjeli život"-neko napisao ne mogu se sjetiti ko-ali se slažem

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Šta kad roditelji liječe svoje komplekse ...
1.11.2012 14:45:39   
smajli80
Što je najgore od svega i kod nas postoje "majke tog tipa" koje jedva čekaju šou tog tipa.

Ja ih u svojoj okolini poznajem par.To su skockane majke koje vode svoje male kopije za ručice. A djevojčice se ne smiju igrati sa ostalom djecom u parku jer će se isprljatiuser posted image a djevojčice MORAJU BITI UREDNEuser posted image -tako kaže jedna trogodišnjakinja i sa žudnjom gleda u ostalu djecu koja se igraju u pjesku i skaču po drveću.Njoj je mama rekla da se smije samo ljuljati ali ne jako da ne bi pala i isprljala haljinicu.A ta ista mama sjedi u obližnjem kafiću a nju čuva tetauser posted image

Baš mi je žao takve djeceuser posted image user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 54
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *