|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 0:01:07   
Niina
Zavrsila Medicinski fakultet u Sarajevu i trenutno radim kao ljekar porodicne medicine

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Madam Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 0:03:46   
mamma mumi
Jos jedan doktor medicine, trenutno na specijalizaciji.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 0:06:26   
Niina
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Jos jedan doktor medicine, trenutno na specijalizaciji.


ja se nadam specijalizacijiuser posted image user posted image znas kako to hoda kod nas


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 0:08:22   
teacher75
bas sam pozitivno iznenadjena koliko ima visoko obrazovanih zena na forumu. cini mi se da u danasnje vrijeme zene puno vise ulazu u obrazovanje nego muskarci...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 0:14:14   
mamma mumi
Niina ako ce ti biti lakse, znam kako to hoda kod nas, osjeztila sam na svojim ledjima. & godina cekal da dobijem  specijalzacijuuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 0:16:05   
aicha
Zavrsavam master studij... Racunovodstvo i Revizijauser posted image

ima li mi kolegica ovdje? mrsko mi listati...trebao bi neko srediti listu





_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 0:18:33   
aicha
plus ucim hifz user posted image user posted image user posted image  a sad dokle cu- dokle mi Allah swt olaksa

master iz potrebe a Kur'an za moju dusuuser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 0:19:54   
Niina
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Niina ako ce ti biti lakse, znam kako to hoda kod nas, osjeztila sam na svojim ledjima. & godina cekal da dobijem  specijalzacijuuser posted image


jooojjj to bas dugo, nadam se da ce meni krace trajati ali evo haman 3 god i nista


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 0:21:14   
Niina
IZVORNA PORUKA: aicha

plus ucim hifz user posted image user posted image user posted image  a sad dokle cu- dokle mi Allah swt olaksa

master iz potrebe a Kur'an za moju dusuuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo pohvale



_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 0:23:08   
aicha
IZVORNA PORUKA: Niina

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Niina ako ce ti biti lakse, znam kako to hoda kod nas, osjeztila sam na svojim ledjima. & godina cekal da dobijem  specijalzacijuuser posted image


jooojjj to bas dugo, nadam se da ce meni krace trajati ali evo haman 3 god i nista



Bas mi je zao Allaha mi..mogu misliti polomite se dok zavrsite i na krajuuser posted image  bas bezze...nadam se da ce biti uskoro nestouser posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 0:23:46   
mama2009
IZVORNA PORUKA: aicha

Zavrsavam master studij... Racunovodstvo i Revizijauser posted image

ima li mi kolegica ovdje? mrsko mi listati...trebao bi neko srediti listu






slazem se


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 0:54:44   
Jasnap.
Nastavnik predškolskog odgoja- bez posla  

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 10:40:32   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Madam Mohamed

Make sense.:) Drago mi je susresti osobe iste ili slicne struke.
IZVORNA PORUKA: medic slatki

zavrsila Filozofski fakultet Odsjek za Psihologiju dakle dipl psiholog




upravo tako draga moja, a gdje radis

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Madam Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 15:19:55   
Madam Mohamed
Internacionalna bolnica u Kairu mi je poslodavac ali kako sam se preselila u Sharm El Seikh, sada sam tu u bolnici i povremeno u skolama..ali povremeno..po potrebi. A ti?
IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Madam Mohamed

Make sense.:) Drago mi je susresti osobe iste ili slicne struke.
IZVORNA PORUKA: medic slatki

zavrsila Filozofski fakultet Odsjek za Psihologiju dakle dipl psiholog




upravo tako draga moja, a gdje radis



_____________________________

Kazu da sam mistik,mrznja je moj jedini neprijatelj,ne ljutim se ni na koga,meni je cijeli svijet jadan..Junus Emre

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 15:35:55   
Medić*
fino, mada mislim da je sigurno lakse u prosvjeti nego li u zdravstvu, bar tako kazu neki koji su oboje probali, ja trenutno ne radim imam 18 mj sina pa malo ot prije porodjaja sam na bplovanju, inace sam radila u Turskoj humanitarnoj organizaciji Tika, vec su mi nudili naravno preko poznanstva, mM radi kod njih,da radim u privatnoj tur osnovnoj skoli, ali mi se dijete jos ne oatavlja nikome bar jos pola god, uostalom da mi je nuzda pocela bih odavno, sad vidjecemo ove dvije solucije i dalje su u opticaju user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Madam Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 15:43:05   
Madam Mohamed
Lijepa ponuda, zaista. Iskreno, djeca su mnogo iskrenija i s njima je mnogo lakse raditi nego s odraslima. U bolnicama dakako ima vise patologije, poremecaja, psihoza. Ja ocekujem bebu u septembru aBd. Nije mi nuzda raditi. Muz radi u banci ali zadovoljstvo mi pricinjava raditi posao koji volim.user posted image Kasnije ce vjerovatno razmisljanje biti drugacije. U toku studija i prije bebe, nisam se zeljela odreci posla ni po koju cijenu. Sada kad osjetis one baloncice i lagane pokrete..eeh..Ne dozvoljavam da se neko dr brine o bebi. Mama je tu za mrvicu svoju.user posted image
IZVORNA PORUKA: medic slatki

fino, mada mislim da je sigurno lakse u prosvjeti nego li u zdravstvu, bar tako kazu neki koji su oboje probali, ja trenutno ne radim imam 18 mj sina pa malo ot prije porodjaja sam na bplovanju, inace sam radila u Turskoj humanitarnoj organizaciji Tika, vec su mi nudili naravno preko poznanstva, mM radi kod njih,da radim u privatnoj tur osnovnoj skoli, ali mi se dijete jos ne oatavlja nikome bar jos pola god, uostalom da mi je nuzda pocela bih odavno, sad vidjecemo ove dvije solucije i dalje su u opticaju user posted image



_____________________________

Kazu da sam mistik,mrznja je moj jedini neprijatelj,ne ljutim se ni na koga,meni je cijeli svijet jadan..Junus Emre

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 15:47:14   
faris06
Jos jedan doktor medicine, trenutno na specijalizaciji

Isto, trenutno samo mama.


_____________________________

Dva mala Indijanca

(odgovor članu Madam Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 15:52:22   
Medić*
potpisujem, prije nego sam postala majka tezila sam specijalizaciji, posebno klinickoj psihologiji, psihopatologiji, sada se sve promijenilo vise me privlace oblasti srodne djecijoj psihologiji, pa i marketing, nekako sam shvatila da kao majka i supruga lakse bih se snasla u ovim dr oblastima, uskoro razmisljam o postdiplomskom ali naravno jos mi finans moguc ne dozvoljavaju, inshalah bit ce, sto ti kazes sad mi je moja mrvica prioritet user posted image , zelim da ti dragi Allah olaksa ostatak drudnoce i da sve prodje u najboljem redu, evo veliki user posted image od nas, jer moje pile zove hoce mlijeko user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Madam Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 15:53:49   
Madam Mohamed
Bice to aBd dobro. Vidjet ces. Cuvaj se i njeguj svoje pile, ali nemoj i sebe zaboraviti. Veliki zagrljaj i od mene.
IZVORNA PORUKA: medic slatki

potpisujem, prije nego sam postala majka tezila sam specijalizaciji, posebno klinickoj psihologiji, psihopatologiji, sada se sve promijenilo vise me privlace oblasti srodne djecijoj psihologiji, pa i marketing, nekako sam shvatila da kao majka i supruga lakse bih se snasla u ovim dr oblastima, uskoro razmisljam o postdiplomskom ali naravno jos mi finans moguc ne dozvoljavaju, inshalah bit ce, sto ti kazes sad mi je moja mrvica prioritet user posted image , zelim da ti dragi Allah olaksa ostatak drudnoce i da sve prodje u najboljem redu, evo veliki user posted image od nas, jer moje pile zove hoce mlijeko user posted image



_____________________________

Kazu da sam mistik,mrznja je moj jedini neprijatelj,ne ljutim se ni na koga,meni je cijeli svijet jadan..Junus Emre

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 219
   [Obrisana poruka]
22.4.2010 15:56:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Madam Mohamed)
  Neposredna veza do poruke: 220
   RE: vasa zanimanja
22.4.2010 23:52:25   
Niina
IZVORNA PORUKA: faris0'

Jos jedan doktor medicine, trenutno na specijalizaciji

Isto, trenutno samo mama.



Sto nas ima, neka neka :))) svima koji ste na spec zavidim user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: vasa zanimanja
23.4.2010 9:49:57   
anidla
IZVORNA PORUKA: anidla

operater administrator,  M:tel


uh zaboravih ono sto sam zapravo user posted image

ekonomski tehnicar i propali student 3 godine pravnog fakulteta user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: vasa zanimanja
27.4.2010 22:48:40   
frenkoza
hmm... po skolovanju:
1. ucitelj razredne nastave
2. diplomirani turkolog i historicar umjetnosti

po profesiji:
student oblasne kontrole letenja sa radarskim odobrenjem
uskoro i kontrolor - cim nam vrate nase nebo


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: vasa zanimanja
27.4.2010 22:51:05   
teacher75
profesor engleskog jezika i knjizevnosti u gimnaziji

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: vasa zanimanja
27.4.2010 22:58:36   
malena sharena
frenkoza, ti si s mojim muzem isla na obuku u Beograd, samo sto je on davno otpisan user posted image

Ja sam po struci zubni tehnicar (nikad nista nisam radila u struci), prije poroda radila kao novinar, sad trenutno nezaposlena, ali zadovoljna mama i studentica prava.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *