|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svadja
13.10.2011 15:09:02   
veeseelaa
Samo bih voljela da se mogu rasplakati kada se prepirem sa mužom ali šta ću kada nisam taj tip!


a što to želiš???
mislim zar to neko želi???


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Svadja
13.10.2011 15:25:32   
d.dita
Ha,ha, prosto mi ćejf!!!  Baš me interesuje kako bi mm reagovao kada bi se rasplakala dok se raspravljamo o nekoj gluposti! user posted image Moja kuma sve od muža izvuče suzama a on jadan dobra duša sav se raspekmezi! 

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Svadja
13.10.2011 17:22:24   
Anoniman
Dobro je kad se covjek moze isplakati kad mu dodje. To je zdravo. E druga stvar je kad neko placem hoce nesto postici.. To je onda fuj.

(odgovor članu d.dita)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Svadja
13.10.2011 18:14:44   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: dadada

ne znam
ja na sve zivo reagujem  ili ti pustim glas...mozda bi neko rekao da se svadjam...al glavu ne okrecem
reagovacu ako neko preskoci red na salteru...u trgovini etc. pa makar imao i 107 god.
reagujem ako vidim drota da naprcen stoji za autom a 100m od njega balavci na djecijem igralistu puse gudru
reagujem na te iste balavce
reagujem ako vidim da neko mrska,  cuska, gadja ...bilo koju zivotinju
reagujem ako vidim da neko baci smece a kanta mu pred nosom
reagujem kad neko parkira tako da pjesak ne moze proci (naravno ako naidjem dok je vozac tu)
reagujem kad vidim da neko pisa usred bijela dana, haman na sred ulice
reagujem ako vidim klince da maltretiraju drugog klinca (ako procijenim da nema veze s "igrom")

ma reagujem na sve zivo
takva mi je i mater...genetski je to...majkemiuser posted image



Ista sam ti, stari mi uvijek govori tebi ce neko glavu s ramena skinutiuser posted image


Isto!

Plus svadjam se na poslu, redovno! Sa onim koji se prave da nemaju pojma samo da bi se uvijek drzali po strani. Nemaju pojma, nemoj njih, bolje ce to neko drugi odraditi. user posted image
Jos se nadju nesto buniti, jooooj kako mi samo dirnu zivac. Pa se onda ibrete sta je meni, a oni premazani u 100 boja. A istina im teska.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Svadja
13.10.2011 18:36:23   
Anoniman
Bas tako nunichi potpisujem,ne trpim nepravdu,onda tipove gotovane,muka mi od njih  , hvala Bogu pa mi dade ovakav jezik  trebala bi ga pozlatitiuser posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Svadja
13.10.2011 19:27:46   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Bas tako nunichi potpisujem,ne trpim nepravdu,onda tipove gotovane,muka mi od njih  , hvala Bogu pa mi dade ovakav jezik  trebala bi ga pozlatitiuser posted image


Ma na nepravdu se redovno svadjam.
Ali nisam ja kriva sto mi daju materijala. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Svadja
22.10.2011 20:09:53   
Anoniman
iskreno ni sama ne znam kako cu kada reagovati user posted image nekad se i sama sebe iznendaim user posted image   nekad sam ponosna kako budem bolja od nekog a nekad osecam se lose kad ponesto uradim a ponekad ne  user posted image user posted image



< Poruku je uredio triputmama -- 22.10.2011 20:18:29 >

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Svadja
22.10.2011 20:11:05   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Bas tako nunichi potpisujem,ne trpim nepravdu,onda tipove gotovane,muka mi od njih  , hvala Bogu pa mi dade ovakav jezik  trebala bi ga pozlatitiuser posted image


Ma na nepravdu se redovno svadjam.
Ali nisam ja kriva sto mi daju materijala. user posted image



Marina, potpisujem te u potpunosti.


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Svadja
22.10.2011 22:32:50   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Samo bih voljela da se mogu rasplakati kada se prepirem sa mužom ali šta ću kada nisam taj tip!


a što to želiš???
mislim zar to neko želi???


a ja bih voljela da se ne rasplacem, al sta cu, to je jace od mene, meni sekunda fali da zaplacem, nije mi to nikakav problem inace, valjda sam preosjetljiva i tako reagujem kadgod mi je zbog necega teskouser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 22.10.2011 22:33:10 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Svadja
27.10.2011 19:06:04   
SdZ
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

U sustini, drugi me plaho ne interesuju. Neka rade sta hoce, kako hoce samo ne preko mojih ledja. Nikad ih prva ne diram, a ako me pricepe onda sve stresem u lice, ali stresem tek onda kad sam bas dooobro coolirala i ignorirala. Tom prilikom UVIJEK se drzim CINJENICA i na njihovo veliko zaprepastenje pamtim ko slon, pa im to sve lijepo slikovito predocimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo me moze zaboljeti kada su moji najmiliji(mm, mama, babo i brat) u pitanju i tu sam totalno osjetljiva. Od njih me sitnica moze zaboljeti, kazem im, oni to isprave i sve super, sve 5user posted image




Ista sam i kad su u pitanju moji najdrazi onda se rasplacem, a zbog ostalih sam prije znala zaplakati, ali nikad pred njima i odavno vise ne placem zbog drugih, shvatih da nisu vrijedni mojih suza, samo im saspem sve u lice.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Svadja
1.11.2011 17:20:57   
sabinos
ja sam sebi po ko zna koji put dokazala da se ne znam svađatiuser posted image user posted image .jer budem toliko ljuta da zabrljamuser posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Svadja
2.11.2011 8:50:40   
damma
IZVORNA PORUKA: sabinos

ja sam sebi po ko zna koji put dokazala da se ne znam svađatiuser posted image user posted image .jer budem toliko ljuta da zabrljamuser posted image


ja se iz ovog razloga i ne svadjam. plaha sam i ko zna sta bi bilo kad bi se pocela svadjat.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Svadja
2.11.2011 10:14:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: damma

IZVORNA PORUKA: sabinos

ja sam sebi po ko zna koji put dokazala da se ne znam svađatiuser posted image user posted image .jer budem toliko ljuta da zabrljamuser posted image


ja se iz ovog razloga i ne svadjam. plaha sam i ko zna sta bi bilo kad bi se pocela svadjat.


heheh super ste
ja opet (skontah) imam dva - tri načina svadjanja
sa nekim osobama bez obraza i karaktera sa kojima se ne vrijedi svadjati ne svadjam se samo ih podjebavam hahahah na njihove napade odgovaram sa boc boc i kljuc kljuc i to me jako zabavlja
smiješno je koliko su pojedini ljudi podli a na takve je glupost trošiti energiju, s njima se treba zabavljati user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Svadja
9.5.2012 8:28:05   
hampsi
Ja sam zamolila jednu osobu za nesto,vezano za dobrobit moga djeteta i ona se naljutila. Ukljucujuci i njenog supruga. Nista strasno, obicna molba. Sad iz pakosti radi dosta toga npr. ja operem 16 (ali bas 16) kosulja, ispeglam i opet vani na "dosusivanje" + jos tonu vesa izbacim a ona zapali rostilj! Nakon toga se valja od smijeha, kao eto da ti ja pokazem sta znam user posted image
Nikako ne mogu da dokucim taj pileci mozak, i to odavno. Zasto ono sto sam joj rekla smatra razlogom za toliku ljutnju a razlog je zaista banalan. Cini mi se da danas tako malo treba da dodje do svadje, ako ustanes na lijevu nogu moras nekoga okriviti za nesto da bi upotpunio dan user posted image

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Svadja
9.5.2012 9:22:01   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Samo bih voljela da se mogu rasplakati kada se prepirem sa mužom ali šta ću kada nisam taj tip!


a što to želiš???
mislim zar to neko želi???


a ja bih voljela da se ne rasplacem, al sta cu, to je jace od mene, meni sekunda fali da zaplacem, nije mi to nikakav problem inace, valjda sam preosjetljiva i tako reagujem kadgod mi je zbog necega teskouser posted image


ne mogu se sjetiti da sam plakala zbog svadje
u biti treba izbjegavati svadjati se do te mjere da ti poslije bude teško, ili što si nekoga povrijedio ili što je tebe neko povrijedio
ja ustvari izbjegavam svadje da se ne bi potukla user posted image al fakat, jako sam temperametna
al do duše odrasla sam osoba pa mi se i rijetko dešava da se s nekim svadjam
e čuj svadjam, malo mi to smiješno user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Svadja
9.5.2012 9:31:53   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: SdZ

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

U sustini, drugi me plaho ne interesuju. Neka rade sta hoce, kako hoce samo ne preko mojih ledja. Nikad ih prva ne diram, a ako me pricepe onda sve stresem u lice, ali stresem tek onda kad sam bas dooobro coolirala i ignorirala. Tom prilikom UVIJEK se drzim CINJENICA i na njihovo veliko zaprepastenje pamtim ko slon, pa im to sve lijepo slikovito predocimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo me moze zaboljeti kada su moji najmiliji(mm, mama, babo i brat) u pitanju i tu sam totalno osjetljiva. Od njih me sitnica moze zaboljeti, kazem im, oni to isprave i sve super, sve 5user posted image




Ista sam i kad su u pitanju moji najdrazi onda se rasplacem, a zbog ostalih sam prije znala zaplakati, ali nikad pred njima i odavno vise ne placem zbog drugih, shvatih da nisu vrijedni mojih suza, samo im saspem sve u lice.



Ja sam grozna kada su u pitanju moji najmiliji. Hvala Bogu nije se cesto desilo da neko "uvrijedi" nekog meni bliskog, ali tih par rijetkih ljudi koji su to uradili nisu dobro prosli. U "mladosti" tipa nekih 17 god. je cura ostala bez zuba jer je uvrijedila mog oca, sorry zao mi je ali neka joj nikada ne padne na pamet vise.

Kada je L. bila beba smo bili u NL ambasadi u Sa kako bih joj izvadila NL pasos (isli smo mojima u posjetu a na osnovu mene je dobila NL pasos, po rodjenju). Ona ima izrazito velike okice, i kako je bila beba od 7 mj, kada gleda sa strane djelovalo je kao da ima lijeno oko.

Neki "gospodin", jako kulturan hmmm, je dok sam ja cekala na salteru rekao mom muzu kako nam je "djete frljavo". Au...nije se dobro proveo. Popio je vatru sa svih strana i morao je izaci dok mi zavrsimo jer mu nisam dozvolila vise da svojim poganim ocima gleda u ili okolo mog djeteta!

A za ostale nevazne stvari ne marim pa se i ne svadjam.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Svadja
9.5.2012 10:22:11   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ne volim svađe.
Ne svađam se.
Iznesem svoje mišljenje.

I povučem se.

Pametniji popušta - tako su me učili.





Kad bi pametniji uvijek popuštali, svijetom bi hodale samo budale. user posted image
( mene su ovako učili )

Ja se ne svadjam. Na uvredu nadjem načina kako odgovoriti, ali se nikada ne svadjam.
Ne ponosim se time dakako, ali uvrijedit me se može samo jednom.
Ja dijelim crvene kartone.
U odnosima sa prijateljima ne volim nerašćišćene odnose, kako ja ne volim da si mislim šta je neko htio da kaže, tako ni ja ne ostavljam takav dojam drugima. Sa mnom su uvijek načisto. I zato i nema svadje.

I kad sam bila mladja, nisam se nešto svadjala. Puštala bih, a onda bih samo rekla u sebi: e sada je dosta.
I ta bi osoba za vijekove dobila crveni karton.

Sto se tice konstruktivnih rasprava.....kazem sta mislim....Fiat iustitia et pereat mundus....user posted image

< Poruku je uredio hanabanana -- 9.5.2012 10:25:52 >

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Svadja
9.5.2012 10:37:46   
veeseelaa
ne znam za tebe hanabanana al ja stalno nailazim na osobe sklone svadjanju,  vazda bi se samnom svadjale, ja ne kontam što.....
i onda budem fina maximalno da vidim dokle će ići, i bude mi žao tih ljudi, kakva negativna energija, kakav naboj netrpeljivosti prema ljudima
obzirom da sam jako zadovoljna sa životom (samo nek je zdravlja), ne ide mi od ruke da me uključe u to svoje kole, al stvarno
I uvijek sam vesela, vedra i pozitivna a oni.... teško njima sa njima user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Svadja
23.7.2012 12:05:25   
borovničica
Rijetko se svadjam, ne znam se svadjati osim sa mm, a i sa njim sam u zadnje vrijeme "meksa". Brzo se rasplacem kad me neko uvrijedi, preosjetljiva sam. user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Svadja
24.7.2012 7:47:43   
sarisari

u suštini mogu da zaplačem kad god zelim bez nekog posebnog razloga, ali isto tako mogu i da ne zaplačem i kada mi se u duši plaće, i da se smijem i plačem :D

(odgovor članu borovničica)
Neposredna veza do poruke: 70
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *