|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolje prijateljice
10.8.2008 22:34:10   
Anoniman
Imala sam kroz određena životna razdoblja koleginica, drugarica, poznanica, ali jednu prijateljicu, i to samo dok se ona nije udala. Tada se počela mijenjati, sva ona duboka dubioza koju smo nas dvije šupljirale, je prerasla u upravo onu površnost koju smo obje mrzile.
Sada kada smo obadvije u istoj fazi, supruge i majke, u sebi se zgražavam kako određeni ljudi mogu da utiču na ponašanje i promjenu temperamenta svojih saputnika.

Ubijeđena sam 100% da njen muž (nije loš, ali je nekako ... ) površan) utiče na njenu promjenu ponašanja.

Isto ovako se kod mene desilo.. I to ona je kriva, nije me ni sekunde ispoštovala u tom svemu, čak ni upoznala sa mužem, a ja nju vodala sa sobom i sa mm dok je bila sama, digla se što je i ona našla nekog, iako je sve to bilo nazor, počela neke priče.. i svi su se udaljili od nje.. jer je jednostavno skrenula i promijenila se.. Neka joj sad, shvatiće jednom..

(odgovor članu dunija)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Najbolje prijateljice
12.8.2008 10:32:28   
Gigana
Mene je opljačkala sestra moje tadašnje najbolje prijateljice, koja je u to vrijeme ostala trudna.  Kad sam je zamolila za pomoć, odnosno da pokuša iskamčiti od svoje sestre barem dokumente koje mi je maznula skupa sa novčanikom, ona me je hladno skinula s neke stvari i rekla mi da je ne zamaram time, jer je ona sad "u drugom stanju" i ne može se baviti mojim problemom.
Ja ostala šokirana, nisam mogla vjerovati da mi je to rekla nakon toliko godina koliko smo se družile i bile jako, jako bliske.  Da je moj brat pokrao moju najbolju prijateljicu, ja bih barem pokušala da je utješim, ako ništa, ili barem da joj se izvinem u svoje ime, jer bih osjećala strašnu potrebu da to napravim.

Nakon toga se više nikad, ali nikad, nismo čule, a vidjela sam je tek nedavno i jedva da mi je rekla zdravo.
Eto, drage moje, tako to u životu biva, sve se može raspasti u trenu, a to samo govori da ne postoje pravi prijatelji (osim majke, brata, sestre, muža).



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Najbolje prijateljice
12.8.2008 11:01:36   
ja
Kao sto je vecina ovde rekla i ja sam IMALA naj kolegicu sa kojom sam sve dijelila znaci bukvalno,sve tajne je znala ja njene ona moje.NIJE BILO DANA DA NISMO PROVELE NAJMANJE 8 SATI ZAJEDNO I KAD SE RAZIDEMO VISIMO NA TEL,ali eto to vise prijateljstvo ne postoji a evo razloga....
Citavo vreme naseg druzenja ekih 10 god pricale smo u sali o udajama i bilo ja njoj ona meni kuma...dogovor
prije 3 god se to desilo,druzile smo se svremena na vreme jer sam ja imala vezu a ona je izlazila sa prijateljicom sa kojom sam je ja upoznala (moja poznanica)a ja bi dolazila svaki drugi dan...
Nebi to mozda toliko ni bolilo niti bilo krivo da je ona mozda sjela samnom i rekla da se udaje,ja sam to saznala od drugi,ali sam se opet nadala ja sam kuma i vec sam pocela da planiram dignem kredit kad je bal nek je maskembal jer sam je toliko volila ,sestre nisam imala a ona je ta bila....
Hmm moje razocarenje je usljedilo kad sam jednu noc poslala poruku dali izlazimo ona je rekla javiti i hvala Bogu pa ljudi izmisčlise mobitele nekad se nista nemoze sakriti,ona salje greskom meni a bila je namjenjena drugoj prijateljici kao eto i ja bi napoljepa sta sad da rade hmhmhm.....mog raazocarenja ali volim sto sam nekad hladna...samo sam je nazvala i rekla hvala ja necu samo vi uzivajte...tu noc je zvala par puta nisam htjela uopste da pricam niti javim.....saznajem OPET OD DRUGI da je ona vec odredila kumu ta PRIJATELJICA....
od tog dogadajanismo se cule 1 mjesec i 10 dana prije svadbe salje ona meni poruku jer opet nije bila u stanju da dode a dijelilo nas 100m,da me pita dali dolazim na vjencanje da rezervise stolicu samo sam kratko odgovorila NE...
Od tog dana proslo je 3 god nikad se nismo ni srele jos stvar da bude obe smo iz Zenice i udate u Sarajevu .....ali cesto pomislim na nju i jos uvijek me boli stose to tako desilo ali ....dokaz nekadf da nema pravi prijatelja

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Najbolje prijateljice
4.9.2008 20:01:56   
suncan_dan
prije nego sto sam se udala, imala sam prijateljica, i moj muz drugova. od kako smo se uzeli cujemo se jos s pojedinim, al to je mozda neki 5% od sviju tih bivsih prijatelja. tako da mi je najbolja prijateljica moj muz user posted image a ja njeme najbolji prijatelj (mozemeo o svemu i svacemu da razgovaramo, i uvijek se slozimo) a neku najbolju prijateljicu sam imala nekad, dok mi nije njezin karakter pokazala u najlosije vrjeme, i od tada nikad vise!

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu dunija)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Najbolje prijateljice
15.9.2008 21:05:30   
Aquarius
Tek kad sam upoznala MM shvatila sam šta je u stvari pravi prijatelj i šta znači imati bezrezervnu podršku u svakom momentu u životu. user posted image

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Najbolje prijateljice
15.9.2008 21:29:30   
Amrino
 
IZVORNA PORUKA: Gigana

Mene je opljačkala sestra moje tadašnje najbolje prijateljice, koja je u to vrijeme ostala trudna.  Kad sam je zamolila za pomoć, odnosno da pokuša iskamčiti od svoje sestre barem dokumente koje mi je maznula skupa sa novčanikom, ona me je hladno skinula s neke stvari i rekla mi da je ne zamaram time, jer je ona sad "u drugom stanju" i ne može se baviti mojim problemom.
Ja ostala šokirana, nisam mogla vjerovati da mi je to rekla nakon toliko godina koliko smo se družile i bile jako, jako bliske.  Da je moj brat pokrao moju najbolju prijateljicu, ja bih barem pokušala da je utješim, ako ništa, ili barem da joj se izvinem u svoje ime, jer bih osjećala strašnu potrebu da to napravim.

Nakon toga se više nikad, ali nikad, nismo čule, a vidjela sam je tek nedavno i jedva da mi je rekla zdravo.
Eto, drage moje, tako to u životu biva, sve se može raspasti u trenu, a to samo govori da ne postoje pravi prijatelji (osim majke, brata, sestre, muža).





Sorry sto upadam- ali da li kojim slucajem jednoj ime pocinje sa slovom "A" a drugoj sa slovom "D"? user posted image

< Poruku je uredio amrino -- 15.9.2008 21:30:11 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Najbolje prijateljice
15.9.2008 21:37:57   
Amrino
Mnogo mi je lakse kako sam procitala vase postove...izgleda da je kod svakog ista situacija. user posted image
Ma znate sta- zivot ide dalje...
Svako novo poglavlje zivota trazi i nove ljude.
MM mi je najbolji prijatelj i to ce uvijek biti...mama, tata i brat su bez konkurencije...a nadam se da cu i dalje upoznavati nove ljude i da cu uvijek moci da im dam najbolje od sebe, jer necu dopustiti da neki kompleksasi naprave od mene nepovjerljivu i drugaiju osobu od mene kakva sam uvijek i bila.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Najbolje prijateljice
15.9.2008 22:22:56   
mamyca
Pravih prijatelja je jako malo,imala sam par jako dobrih prijateljica,ali od kako sam se udale,sve se to polako gasi,jer nijedna od njih se nije udala,pa me nemogu shvatiti kad ja kazem da nemogu na kafu zbog sina il sto sam umorna itd.MM,i moja seka i roditelji su mi najbolji prijatelji i najiskreniji.Ovi ostali su mi poznanici i kolegice,makar ja tako to gledam.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Najbolje prijateljice
16.9.2008 11:05:50   
medica
evo slucajno nadoh ovu temui malo citam...............kako se svi susrecu sa istim problemom

i ja sam jedna od tih imala sam tri prijateljice s kojim sam mogla pricat svasta ali samo sa ovom jednom sam mogla bas sve,ali eto pukla tikva.   i ja sam se punooooooooo sekirala ali sad vise ne,mada sam ja inace osjecajna osoba pa me sve pogada puno.
sve je to zbog zavinosti.jedna se prestala samnom druzit kad sam ja krenula na fax i kad je vidjela da mi ide i da polazem redovno ispite,a ona je starija od mene pa je obnavljala tad vec 2.god., a ove druge dvije kad sam se udala.ustvari one su me cijelo vrijeme odvracale od mog muza i govorile sve protiv njega kako bi ja prekinula ali hvala Allahu pa nisam,tako kad sam se udala jedna mi je dosla nakon 4 mjeseca i tad me i nazvala a ova druga mi jos nikad nije dosla nit me zove samo mi je poslala jdnom poruku,a sad je puna godina kako sam ja u braku.

tako da ja sad imam samo svog muza i mamu kao najbolje prijatelje

ljudi izgleda ne mogu da podnesu da je neko bolji od njih....................zalosno je ali tako je

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Najbolje prijateljice
16.9.2008 11:14:12   
jupajdi
Ja imam svoju najbolju prijateljicu. Znamo se od prvog razreda osnovne škole. Ona mi je bila i kuma na vjenčanju, kao i ja njoj. I naravno da odnos nije onakav kakav je bio kada smo bile djevojke. Sada se vidimo jednom mjesečno ( što mislim da je strašno malo) i čujemo jednom sedmično. Ona ima dva sina, muža, porodicu, posao,  kao i ja, pa shvatam da nema puno vremena. Najvažnije je da je prijateljstvo ostalo i traje sve ove godine ( 24 ).

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Najbolje prijateljice
20.9.2008 22:12:27   
iva1974
najbolju prijateljicu upoznala na netu na RODA.HR na neplodnosti....već 4 godine kao sestre

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Najbolje prijateljice
20.9.2008 22:21:15   
dinaa
Ja imam dvije najbolje prijateljice,druzimo se od prvog razreda osnovne skole,samo jednu od njih je zivotni put odnio u inostranstvo pa se malo rjedje vidjamo ali kad dodje ovamo provodimo dosta vremena zajedno,sve tri smo udate i sve tri imamo djecu bile smo jedne drugoj vjencane kume,ova druga zivi u istom gradu kao i ja i cujemo se svaki dan telefonom a jednom sedmicno praktikujemo izaci na kafu bez djece,djecu cuvaju tate,ja sam presretna sto smo uspjele odrzati nase prijateljstvo ovako dugo.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Najbolje prijateljice
20.9.2008 22:26:41   
dadakg
Moja "najbolja prijateljica" sa kojom sam četiri godine bila nerazdvojna i delila i dobro i zlo ......
Pre nego što sam se udala za svoga muža između njega i mene je došlo do svađe i raskida. On me juri i moli da se pomirimo i da se udam za njega. Znajući da sam sa dotičnom bila jako bliska on od nje traži da mu pomogne da me vrati....... A ona mu nudi sebe da ga uteši....... on joj je odgovorio da može samo da klekne :) pa da ga uteši!
Eto, divne li prijateljice kojoj sam mnogo puta pomogla i bila joj pravi prijatelj. Posle toga je pokušavala da stupi u kontakt samnom i preko poznanika se izvinjavala i kajala jer je, kako je sama rekla, svesna da ovakvu prijateljicu nikada više neće naći. Naravno za mene ta osoba više ne postoji.... 

_____________________________

Nemogućnost postaje mogućnost kad dovoljno snažno poverujemo u nju.

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Najbolje prijateljice
20.9.2008 22:29:02   
jasmina_mm
Uvijek sam imala prijateljica sa kojim sam se druzila ali nista posebno osim jedne. Sa njom sam dijelila sve, ama bas sve bila mi je kao sestra i mislila sam da cemo biti kume jedna drugoj na vjencanju li to se nije desilo. Umrla je sa nepunih devetnaest godina i to mi je jako tesko palo i jos uvijek je jer sam je zaista voljela istom jacinom kao sto volim svoju sestru. Od tada nemam bas "najbolju prijateljicu" i nikada je necu imati. Imam nekoliko prijateljica sa kojima se druzim, izlazim, cujem redovno, ali najbolju ne. Trenutno jedina osoba pored MM kojoj sve mogu reci je moja seka i vjerujem da ce tako i ostati jer mi moju nesudjenu kumu niko ne moze zamijeniti....

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu dunija)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Najbolje prijateljice
20.9.2008 22:47:18   
Amrino
jasmina_mm...zao mi je, sta drugo reci...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Najbolje prijateljice
20.9.2008 22:51:10   
jasmina_mm
hvala amrino
zao je i meni
zao mi mladosti, ali sta cu borim se...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Najbolje prijateljice
20.9.2008 23:07:37   
emy
bas ste me pronasle sa temom
moja najbolja prijateljica sa kojom dijelim sve
ali zaista sve , vec duuuugo godina
napustila je prije dvije sedmice
nasu drzavu i otisla zivjeti na drugi kontinent
jedina je osoba sa kojom mogu otvoreno razgovarati
o svim stvarima
nikada me nije osudila i uvijek mi je pruzala veliku podrsku
jedina je osoba koja me strpljivo slusa
i kada sam sretna, tuzna, ljuta ili cangrizava
plakala bih joj na telefon kada bi dosla ona nesretnica user posted image
mislim da je nas rastanak prije 15 dana bio jedan od najtuznijih dana moga zivota
eto, to je moja najbolja prijateljica
i puno je volim

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Najbolje prijateljice
21.9.2008 1:06:16   
camm
i moje su prijateljice sve vani

tako da dugo nemam neku bas dobru prijateljicu.

ove neke sto sam imala osjetila sam da su malo ljubomorne
pa ih nisam smatrala za dobrog prijatelja vec ono samo za kafu.user posted image






_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Najbolje prijateljice
21.9.2008 11:08:30   
ElmaB
Ja imam srecu da su moje najbolje prijateljice tu u Sarajevu i redovno se vidjamo, bez obzira sto ja bas i nemam puno vremena.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Najbolje prijateljice
5.10.2008 19:01:26   
mirhab
Citam vase komentara pa evo da i ja napisem nesto. Najbolja prijateljica po meni ne postoji u onom smislu u kom je ja zamisljam (neko kome mozes reci sve i ko ti moze raci sva a bez da se osudjuju postupci). Malo je onih iskrenih koji bi te podrzali na pravom putu i upozorili ako grijesis. Ja licno nemam ruznih iskustava sa prijateljicama (i drugaricama). Nikada nisam imala "najbolju" ali i danas ima mnogo s kojim se druzim i kontaktiramo, ne svaki dan , ali povremeno da. Mislim da posebno poslije udaje ostaje malo vremena za ceste susrete , ali uvijek ostane ona nit koja te veze sa njima i kada zatrebaju one su tu. Isto tako i ja sam spremna pomoci njima ako im moja pomoc treba.

Htjela sam napisati jos nesto. Jucer mi je umrla jedna od prijateljica, imala je 36 godina i izgubila bitku sa leukemijom. Odrasle smo skupa, udale se i dobile djecu. Nasi muzevi su prijatelji od ranije, tako da smo postale dvostruko vezane. Ali u jednom periodu smo izgubile kontakt. Jedne veceri me je nazvao njen muz i rekao da je u bolnici. To je bilo prije 6 godine. Cula sam se s njom i rekla je da joj je konstatovana leukemija. Bila sam tuzna, zalosna zbog nje. Cule smo se svaki dan. Otisla je u Italiju na lijecenje i uspjelo je. Bila je zdrava pet godina. Druzile smo se kao i prije. A onda prije 15-tak dana jedan poziv, njen muz. Kaze mi da je ponovo u bolnici. Zovem je, ona optimisticna kaze - ma proce, za nekoliko dana cu izaci. Jucer, opet poziv, njen muz , kaze mi nema je vise, preselila je.

I ja se evo sad sjecam svih onih trenutaka koje smo provele skupa ( i koje nismo). I sve one lose stvari se zaborave, a lijepe zauvijek pamte. I znam, da dok zivim bit ce mi prijateljica, ne najbolja - ali moja prijateljica. Neka se Allah smiluje njenoj dusi. 

_____________________________

ŠEST GODINA NADE I BORBE, A SADA ME GLEDAJU DVA MILA MAMINA OKA

(odgovor članu dunija)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Najbolje prijateljice
14.10.2008 0:42:53   
sabas
najbolje prijateljice
koliko sam procitala rijetke su pravo one koje ostaju prave najbolje prijateljice kada se udamo zivot nas ponese ja sam sa sestrom dva puta izasla u grad na kafu dok se nismo udale a sada se cujemo min dva puta dnevno uvijek je tu mama koja je vidjalja kod kuce na spavanju sada ne prodju tri dana da ne popijem kafu sa njom
a prijateljice nije imam nas cetiri jedna iz osnovne jedna iz srednje jedna sa fakulteta ja sam ih spojima i vidjamo se povremeno a to je za novu god i za bajramske praznike, posto sam ja uvijek bila animator u drustvu nedavno smo izasle sa nasim mm i one su i dalje od mene ocekivale da ja budem ruzno je reci dezurna budala i da zapostavljam mog najblizeg prijatelja mog muzica nije fer kao sto je jedna forumasica rekla razgovor se sveo na povrsinu a znale smo danima filozofirati supljirati uvijek smo se smijale curama koje razmjenjuju iskustva o carapama ali uhvatila sam nas upravo da smo to komentarisale, ali imam jednu prijateljicu zivimo u istom gradu a vidjamo se godisnje kada nam se prohtije i nismo ljute jedna na drugu i dalje imamo dubinu razgovora emocija pa kolegica koja ne zivi ovdje sada kako ima skype cujemo se sedmicno, pa moja majica
mogu reci da sam bogata imam prijateljica ali sestra je nezamjenjiva jeste da nema sa njom sala o seksu jer zaboga ja sm mladja seka ali kada mi je tesko zbog mojih problema sa zatrudnjavanjem jedino ona ima pravo iskreno razumjevanje, a ne zamjerite prijateljima jer svi smo mi odrasli i imamo nove prioritete muzeve djecu vise se brinemo za roditelje, sada su vece broge i problemi kako zadrzati posao a ne ispit na koji mozes ponovo izaci
a tu ste vi bez uvrede poznanici kojima mnogo kazem koje me razumijete u ovoj muci kada imam radosnu vijest vjerujte prvo sto pomislim kada cu se moci konektovati da vam javim zar i to nije neki vid prijateljstva ?

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Najbolje prijateljice
25.10.2008 10:57:11   
andji
udata žena,koja je uspjela u životu u svakom smislu(djeca,muž,finansije,ljubav) ne može imati dobru prijateljicu nikako,a kamoli najbolju.Po meni.Ja vam imam prijateljicu koju sam smatrala najboljom,mislila sam je uzeti za kumu svom djetetu,ali sam sve manje sigurna da će tako biti.Dok smo obe bile djevojke,izlazile,imale površne veze,bile podstanari,ja radila u piceriji,ona u roštiljnici tada smo lijepo funkcionisale.Mada je i tada sa njene strane bila primjetna ljubomora,jer sam ja nekako uvijek bolje izgledala od nje,imala više para.A tek kada sam se udala,pa dobila prelijepo i zdravo dijete,sa mužem se super slažem,imamo stan,finansije su sasvim normalne,još uvijek kupujem sebi i  izgledam dobro primjetila sam da naše prijateljstvo je opadalo iz dana u dan.A živimo jedna od druge 5min.Ja za nju uvijek imam vremena,non stop je zovem,i na kafu i u grad je počastim pićem(ona je trenutno bez posla),ponekad pomislim i da sam joj dosadna,a samo želim da joj pokažem da se ništa nije promjenilo izmedju nas,došle smo do tog nivoa da mi ona i ne odgovori na sms ili rekne da će doći a ne dodje,niti javi da ne može.Svatila sam poruku,i znam da je ta doza ljubomore ili šta već i te kako prisutna.Jednostavnp je tip osobe koja ne može podnijeti da ona ima manje,eto skoro ništa u odnosu na svoje prijateljice.A znamo se 10 god,i ja sam je volila i takvu.Sad sam digla ruke,i svatila da nema pravi iskreni prijatelja i da ih je jako malo.Najvažnije osobe su mi MM i moj sin,i to je tako.I sa tim sam se pomirila,postoje samo osobe sa kojima možeš popiti kafu i onako neodredjeno se ispričati

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Najbolje prijateljice
25.10.2008 11:23:00   
Anoniman
ja sam imala,prijateljico skojom,sam dijelila sve bilo,smo skupa stalno.Ma sve super,ali nazalost to nase druzenje nije dugo potrajalo.Cim je,ona nasla si momka nasi odnosi nisu bili isti.Kad,god sam je zvala da dodje nije,imala vremena ili,kad joj odem nema vise one nase zezancije,i lijepe price.Jednostavno,se skroz promjenila...i ja sam onda prestala je,zvati i ici joj...ona se udala nije,me mogla naz.i reci a toliko smo skupa bile zalosno stvarno...od,tada meni najbolji prijatelji su,moja mama tata skojim,mogu ama bas sve pricati,snjim sam vezana vise nego sa mamom i punooo,ga volim i naravno sa svojim muzem...

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Najbolje prijateljice
25.10.2008 14:03:10   
Lulu_
nikad ama bas nikad nisam vjerovala u te NAJBOLJE prijateljice niti sam ih imala.
imala sam cure sa treninga sakojim sam se druzila nekad i neke iz razreda sa kojim sam izlazila vikendima.
imala sam jednu prijateljicu sa njom sam vise provodila vremena ali nije mi bila najbolja niti mi je ikada palo na pamet da joj nesto ispricam od cega me kasnije moze boljeti glava.svoje tajne znam samo ja i jako mi je drago zbog toga.danas nemam oraha u dzepu i mogu da se ponasam kako zelim a ne kako moram jer bi neka od njih mogla nesto da lane
svoje tajne sam pohranila u svom srcu i jednu koja je najstrasnija sam rekla svojoj sestri i ta tajna je vec umrla u njoj kao da je i ne zna.
i tako savjtujm i njoj da ne prica puno i da ne prica o drugim pred NAJBOLJIM prijateljicama jer bi se one vrlo brzo mogle pretvoriti u neprijatelje broj 1 u tvom zivotu
ja nikad nebi "uvalila" neku prijateljicu sa time sta znam o njoj ma koliko strasno bilo ali nismo svi isti
ako smo se nekad voljele i bile super prisne i sada vise nisom i misljenja nam se razilaze,pa ne moramo pljuvati jedna po drugojuser posted image
a to se obicn desava
milion puta sam bila svjedok sta se desava kada se najbolje prijateljice posvadjaju i sta onda izlai iz tih sitnih zlobnih dusa
najbolji primjer je zena od rodjaka koja je nekada bila nimalo uzorna skupa sa svojom najboljom prijateljicom koje su sad obje nastavnice
kad one pocnu blatit jedna o drugoj bude te stid sto sjedis tu i slusas takve vulgarnosti, i nisam jednom ustala i OTISLA U WC
sa druge strane kada cujes ovu drugu djevojku je ista stvar
cak su si znale jedna drugoj dovesti brakove u pitanje zato sto nisu mogle zacepit pogana usta
najbolje prijateljice=NE HVALA

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Najbolje prijateljice
25.10.2008 17:10:40   
Lorna
Mama, sestra i MM su mi najbolji prijatelji, ali imam jos recimo 5 vrlo vrlo bliskih osoba u svom zivotu koje nazivam pravim prijateljima i  za koje bih ucinila sve u granicama mogucnosti, a znam da bi i oni za mene.
U razlicitim zivotnim razdobljima imala sam, kako sam ih tada smatrala, prijateljice s kojima sam se druzila i provela lijepe djevojacke dane, a kad smo se razisli niko ni za kim nije patio, sto mi sada govori da je to bilo samo drugovanje, ne prijateljstvo. Nemam nekih ruznih iskustava, jer osobe koje su mi bile bliske nisu me povrijedile, a one koje su mi "stale na zulj' smatram usputnim sitnim dusama koje nisu ostavile ama bas nikakav trag u mom zivotu i nisu vrijedne ni pomena...

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *