|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
19.10.2011 14:59:27   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mama75

Da ne bi mi sada previse oko vremena i mjesta polemisale, evo ja cu da kazem: Grbavica, Centar za mlade, 26.10. od 18 do 19h. Moze? Ako neko bas ne moze tada, a ima zelju da da svoj prilog, neka mi se javi na pp do subote da se dogovorimo za preuzimanje. Sto se tice ovoga "sta donijeti", kroz razgovor sa zenom sam shvatila da im sve treba. Jedva je pricala, bas joj je tesko bilo. user posted image Spomenula je kako je posudila sporet od nekoga i da treba da ga vrati (onaj na lozenje) pa pretpostavljam da bi im novac dobro dosao. Dakle, sve sto mislite da moze da im pomogne i sto je dozvoljeno po pravilima foruma. Ne znam kako ide ovo sa skupljanjem novca, je li OK da meni date ili da uplatimo na racun RR?


ovo je nabolje

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
20.10.2011 10:31:38   
emi7908
Donjeću i ja šta imam od garderobe i skromni doprinos koliko budem mogla, i imam jedan krvetić za bebe sa novim madracem i posteljinom da im poklonim ali hajde to ćemo se tamo dogovoriti kako da ga prebacim.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
20.10.2011 10:42:40   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: emi7908

Donjeću i ja šta imam od garderobe i skromni doprinos koliko budem mogla, i imam jedan krvetić za bebe sa novim madracem i posteljinom da im poklonim ali hajde to ćemo se tamo dogovoriti kako da ga prebacim.


Najmlađi imaju 4,5 godine. Nisam sigurna da im krevetić za bebe treba.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
20.10.2011 11:51:09   
pipi_duga_capara
IZVORNA PORUKA: emi7908

Donjeću i ja šta imam od garderobe i skromni doprinos koliko budem mogla, i imam jedan krvetić za bebe sa novim madracem i posteljinom da im poklonim ali hajde to ćemo se tamo dogovoriti kako da ga prebacim.


za ovo se mozes meni javiti!


(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
20.10.2011 12:04:30   
emi7908
Najmlađi imaju 4,5 godine. Nisam sigurna da im krevetić za bebe treba.

e baš mi je žao, ja baš nanijetila da im dam...


za ovo se mozes meni javiti!

izvini ne kontamuser posted image jel imaš nekog kome stvarno treba ili ?

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
20.10.2011 12:24:43   
pipi_duga_capara
IZVORNA PORUKA: emi7908

Najmlađi imaju 4,5 godine. Nisam sigurna da im krevetić za bebe treba.

e baš mi je žao, ja baš nanijetila da im dam...


za ovo se mozes meni javiti!

izvini ne kontamuser posted image jel imaš nekog kome stvarno treba ili ?


ma hocu da prodam user posted image   sala user posted image ima neko kome treba, ako ti je to za donirati mozes mi se javiti na pp

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
20.10.2011 17:52:58   
mama75
emi nasa pipi vec odavno skuplja na BB robicu za djecicu i to su bas mala djeca, tako da ako imas nesto za skroz male najbolje da se njoj javis. 

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
20.10.2011 19:57:50   
pipi_duga_capara
ako neko ima kombi, ili zna nekoga ko ima, a zelio bi prevesti namjestaj do ove porodice neka se javi! skupi mi ovi iz oglasa user posted image   bolje je da te pare dam ovoj djecici user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
21.10.2011 7:51:35   
Bambi09
I ja sam zainteresovana da posaljem svoj skromni doprinos, ovaj put u novcu, pa eto molim te mama75 da mi javis na koji nacin da posaljem user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
21.10.2011 10:45:19   
Emmy
mama75 i ja planiram doći na kaficu ako se šta ne ispriječiuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
21.10.2011 10:48:00   
mama75
IZVORNA PORUKA: Bambi09

I ja sam zainteresovana da posaljem svoj skromni doprinos, ovaj put u novcu, pa eto molim te mama75 da mi javis na koji nacin da posaljem user posted image

Najbolje da uzmes broj racuna RR od Visnje, pa tu uplati.
I da ponovim: mozemo li se organizovati za ovaj kombi, da prevezemo taj namjestaj sto je pipi obezbijedila.

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
21.10.2011 14:56:54   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mama75

mozemo li se organizovati za ovaj kombi, da prevezemo taj namjestaj sto je pipi obezbijedila.


da postavim isto pitanje?


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
21.10.2011 15:05:50   
emi7908
emi nasa pipi vec odavno skuplja na BB robicu za djecicu i to su bas mala djeca, tako da ako imas nesto za skroz male najbolje da se njoj javis.


Imam, nisam znala stvarno pa eto ponjeću joj na bb a mogu i u srijedu da joj ponesem ako se slaže ?
A za krevetić sam pitala jer stvarno želim da ga poklonim baš nekom kome treba i ko to sebi nemože da priušti, halalim od srca. Ma hajde tamo na kafi ćemo se dogovoriti.user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
21.10.2011 15:15:37   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: mama75

Da ne bi mi sada previse oko vremena i mjesta polemisale, evo ja cu da kazem: Grbavica, Centar za mlade, 26.10. od 18 do 19h. Moze? Ako neko bas ne moze tada, a ima zelju da da svoj prilog, neka mi se javi na pp do subote da se dogovorimo za preuzimanje. Sto se tice ovoga "sta donijeti", kroz razgovor sa zenom sam shvatila da im sve treba. Jedva je pricala, bas joj je tesko bilo. user posted image Spomenula je kako je posudila sporet od nekoga i da treba da ga vrati (onaj na lozenje) pa pretpostavljam da bi im novac dobro dosao. Dakle, sve sto mislite da moze da im pomogne i sto je dozvoljeno po pravilima foruma. Ne znam kako ide ovo sa skupljanjem novca, je li OK da meni date ili da uplatimo na racun RR?


ovo je nabolje


mama ja kako sam iz ovoga posta razumjela Visnju, bolja je opcija da se tebi daju pare... al ako sam pogresno protumacila, ja se ispricavam... Zato molim Visnju da se konkretno izjasni povodom racuna, pa da znam i ja a i ostale user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
21.10.2011 15:59:01   
pipi_duga_capara
IZVORNA PORUKA: emi7908

emi nasa pipi vec odavno skuplja na BB robicu za djecicu i to su bas mala djeca, tako da ako imas nesto za skroz male najbolje da se njoj javis.


Imam, nisam znala stvarno pa eto ponjeću joj na bb a mogu i u srijedu da joj ponesem ako se slaže ?
A za krevetić sam pitala jer stvarno želim da ga poklonim baš nekom kome treba i ko to sebi nemože da priušti, halalim od srca. Ma hajde tamo na kafi ćemo se dogovoriti.user posted image



cucemo se do srijede user posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
21.10.2011 16:07:14   
pipi_duga_capara
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: mama75

mozemo li se organizovati za ovaj kombi, da prevezemo taj namjestaj sto je pipi obezbijedila.


da postavim isto pitanje?


najjeftinije sto sam mogla naci je 20KM user posted image rekla sam o cemu se radi, to je znaci bez nosanja namjestaja. eh sad, ako organizujemo nekoga da nam to iznese-unese mozemo za ovaj novac da prevezemo sve stvari koje se skupe u srijedu. znaci po namjestaj na alipasino, po ostale stvari gdje vec budu i u hrasnocu..  sta kazete vi?

< Poruku je uredio pipi_duga_capara -- 21.10.2011 16:08:11 >

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
21.10.2011 17:17:37   
selebriti
user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
21.10.2011 18:29:43   
mama75
bambi ja bih iskreno vise voljela da vi koji niste iz sarajeva uplatite novac na racun RR a ne na moj. A ovo sto se skupi u srijedu na kafi ja cu da uzmem. I do sada se uplacivalo na racun RR kada su humanitarne akcije bile, nadam se da ce i ovaj put moci. Cekacemo Visnju da i ona kaze sta misli o tome.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
21.10.2011 18:33:37   
mama75
pipi sacekacemo za taj namjestaj ipak, mozda nadjemo nekoga ko bi prevezao besplatno. A ovo sto u srijedu skupimo cu ja prevesti do njih za vikend. Nekako mi se pare radije daju toj porodici.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
21.10.2011 18:51:23   
pipi_duga_capara
IZVORNA PORUKA: mama75

pipi sacekacemo za taj namjestaj ipak, mozda nadjemo nekoga ko bi prevezao besplatno. A ovo sto u srijedu skupimo cu ja prevesti do njih za vikend. Nekako mi se pare radije daju toj porodici.



ok, stvarno sam dala sve od sebe ali nece niko humanitarno da ucestvuje, ovo je cijena covjeka iz oglasauser posted image   ja licno ne poznajem nikoga ko ima kombi ili nesto slicno user posted image  

< Poruku je uredio pipi_duga_capara -- 21.10.2011 18:53:18 >

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
21.10.2011 19:24:45   
mama75
IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

IZVORNA PORUKA: mama75

pipi sacekacemo za taj namjestaj ipak, mozda nadjemo nekoga ko bi prevezao besplatno. A ovo sto u srijedu skupimo cu ja prevesti do njih za vikend. Nekako mi se pare radije daju toj porodici.



ok, stvarno sam dala sve od sebe ali nece niko humanitarno da ucestvuje, ovo je cijena covjeka iz oglasauser posted image   ja licno ne poznajem nikoga ko ima kombi ili nesto slicno user posted image  

Mozda se neko jos javi, vidjecemo. Na kraju, mozemo i platiti tih 20KM od love koju skupimo, ali mi je problem za to nosenje, jer ako ja idem mm cuva djecu. Vidjecemo jos u srijedu na toj kafi koliko stvari i novca cemo skupiti pa se tamo dogovorimo.

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
21.10.2011 19:53:34   
selebriti
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

IZVORNA PORUKA: mama75

pipi sacekacemo za taj namjestaj ipak, mozda nadjemo nekoga ko bi prevezao besplatno. A ovo sto u srijedu skupimo cu ja prevesti do njih za vikend. Nekako mi se pare radije daju toj porodici.



ok, stvarno sam dala sve od sebe ali nece niko humanitarno da ucestvuje, ovo je cijena covjeka iz oglasauser posted image   ja licno ne poznajem nikoga ko ima kombi ili nesto slicno user posted image  

Mozda se neko jos javi, vidjecemo. Na kraju, mozemo i platiti tih 20KM od love koju skupimo, ali mi je problem za to nosenje, jer ako ja idem mm cuva djecu. Vidjecemo jos u srijedu na toj kafi koliko stvari i novca cemo skupiti pa se tamo dogovorimo.



Dobra ideja user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
21.10.2011 20:44:06   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Bambi09

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: mama75

Da ne bi mi sada previse oko vremena i mjesta polemisale, evo ja cu da kazem: Grbavica, Centar za mlade, 26.10. od 18 do 19h. Moze? Ako neko bas ne moze tada, a ima zelju da da svoj prilog, neka mi se javi na pp do subote da se dogovorimo za preuzimanje. Sto se tice ovoga "sta donijeti", kroz razgovor sa zenom sam shvatila da im sve treba. Jedva je pricala, bas joj je tesko bilo. user posted image Spomenula je kako je posudila sporet od nekoga i da treba da ga vrati (onaj na lozenje) pa pretpostavljam da bi im novac dobro dosao. Dakle, sve sto mislite da moze da im pomogne i sto je dozvoljeno po pravilima foruma. Ne znam kako ide ovo sa skupljanjem novca, je li OK da meni date ili da uplatimo na racun RR?


ovo je nabolje


mama ja kako sam iz ovoga posta razumjela Visnju, bolja je opcija da se tebi daju pare... al ako sam pogresno protumacila, ja se ispricavam... Zato molim Visnju da se konkretno izjasni povodom racuna, pa da znam i ja a i ostale user posted image



novac sa ZR Filantropije mogu prebaciti samo na drugi ZR ... da li ti ljudi imaju neki ZR? Ja moram imati dokaz da je novac koji je legao na nas racun otissao kome je namjenjen... zbog toga radimo tako da se prikuplja novac samo onda kad se isti moze prebaciti na drugi ZR (ljudi kojima se pruza pomoc)
Mama75 mozes slobodno iskorisiti svoj privatni ZR

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
21.10.2011 21:04:07   
mama75
OK onda ko zeli da uplati neka mi se javi n pp da mu posaljem broj racuna.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice
21.10.2011 21:30:45   
koka i po
jeli ovo planirate nositi prije ili poslije Bajrama user posted image ?
ja bih mogla dati neke garderobe kao hediju.
mnoge ce forumasice iz Sa.doci autom na druzenje pa bi mogle preuzeti moj skromni prilog.
eto ako je koja za neka javi pa da ponesem sa sobom.

< Poruku je uredio koka i po -- 21.10.2011 21:39:14 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *