|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
11.7.2016 15:25:19   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: hope1207

Pozdrav svima.Nova sam na forumu. I prvi put na nekom forumu. Željela bih čuti da li neko ima iskustva sa Fertil plus preparatom.Moj muž ga je počeo piti,pa me interesuje da li je neko završio th i da li je dalo rezultata?user posted image




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu narodni ljek)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
12.7.2016 16:21:00   
Nada77
Moj muž koji ima azoo, pio je prije zadnjeg postupka jako dugo (cca 6 mjeseci) Fertilsan M (amitamin), koji je po nekim testovima najbolji trenutno što se nudi.
U jednom periodu nestalo nam toga, a kako se ne može nabaviti ovdje nego samo u EU, uzeli smo kao zamjenu Fertil plus, da ne bi prestajali.
Usporedila sam sadržaj i nije toliko različit od ovog prvog.

Ne znam koliko je imao efekta jer nismo mogli usporediti spermiogram prije i poslije, ali smo to uzeli vodeci se logikom "hajde neka se bar oni koji se stvaraju "unutra" nahrane kako treba" :) user posted image


_____________________________

ja PCOS, DM Azoo
1 IVF, februar 2014, nije bilo transfera
2IVF, ICSI, maj 2014, 2 embria, MC u 8 sedmici
3 IVF ICSI oktobar 2014, transfer 1 embrio, beta 0
4 IVF ICSI, maj 2016, ...14.7. kucaju dva srca :)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
18.8.2016 16:48:51   
hope1207
MM upravo završava drugi mjesec pijenja,rekli su nam tri mjeseca pa kontrola,ja se nadam da ce biti poboljšanja.

(odgovor članu Nada77)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
1.11.2016 17:13:23   
hope1207
MM je pio fertil plus 3mj i rezulatti su odlični. Sa 25% na 60% pokretnih. Dr nam je rekao da možemo pokušavati prirodnim putem a do tada je u obzir dolazila samo vještačka oplodnja.Sada nastavlja piti još tri mjeseca do idućeg nalaza.

(odgovor članu peki)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
14.1.2017 11:46:40   
Hairstajl
Zdravo nova sam ovdje pa me zanima dali neko ima iskustva koji su biljni preparati dobri za muski sterilitet .ustvari nije dokazano da je sterilitet ali godinu dana pokusavamo i nista ja sam sve nalaze uradila i doktorica kaze da je sve u redu

(odgovor članu hope1207)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
14.1.2017 15:24:40   
Galicia
Ne trebas lijeciti nesto sto nije "bolesno".
Koje nalaze ste obadvoje radili?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hairstajl)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
14.1.2017 15:28:45   
Hairstajl
Ja sam uradila sve od papatesta pregleda ultrazvuka vaginalnog i hormone i sve je uredu .jedan mjesec dana sam imala eserihiju ali sam je uspijesno sanirala sad je nalaz uredan i doktorica mi je rekla da sam je mogla dobiti od supruga iz sperme pa me zanima cime se moze lijeciti sada on jer nevoli ici doktoru

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 207
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *