|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 23:19:36   
veeseelaa
nisam pročitala nijedan post izuzev posta postavljačice teme, naše gerbice
šta čini brak boljim? sex, sex i samo sex, sve drugo će biti + kad dodje uz sex user posted image
znači zavodjenje svaki dan supruga/supruge, redovan sex, želja za partnerom, strast itd a hoćeš li mu ti poslije sexa skuhati čorbu ili ne neće biti od nekog vitalnog značaja po vaš odnos, pa on je već zadovoljen, zar ne?
Drage žene mislite kao muškarci tj vaši partneri
e sad s takvom željom se rodiš al na njoj se može i poraditi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 23:22:00   
klemzi
Bezbroj je stvari koje radimo jedno drugom da bismo bili sretniji...za mm mi ništa nije mrsko ni teško uraditi...volim ga najviše na dunjaluku...primijetila sam da ga najviše raduju sitnice koje ja radim,npr. evo jedne totalno smiješne,možda, iz perspektive nekoga drugog.Naime, on najviše voli kad dođe s posla da poslije ručka legne u spavaću sobu, upali laptop i gleda Belu lađu...svaki dan mu ja, prije ručka, odnesem laptop, upalim, sve namjestim i on se samo izvali...eh te radosti...a to je tako sitno...ja pored njega ležim, čitam knjigu, malo pričamo...a ja uživam slušati kako se on smije Šojiću...ko dijete...onda spavamo malo i kad ustanemo pijemo kahvu...to je dio dana koji najviše volim i ne dam nikome da nam to remeti...noć organizujemo po dogovoru...a velikih i malim stvari je bezbroj...jednostvano se puno volimo, hvala Bogu user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 23:22:14   
veeseelaa
i tako ćete biti najbolja supruga user posted image
e sad ne govorim o onim muškarcima kojima je libido u banani.... al to je već loš suprug user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 23:26:39   
veeseelaa
.rekoh odoh pitati ženice šta one čine ili šta su zadnje uradile user posted image


heh da ti je znati user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.10.2011 23:29:51 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 23:34:00   
hatepsut
Mislim da ako zelis da neko bude dobar prema tebi...prvo ti moras biti dobar prema tom drugom...ja sam u dusi veliki romaticar,samo mi se cini da to blijedi s godinama user posted image   znala sam ranije dok nismo imali djete recimo kaficu i u krevet pa mi jos bar satak uzivamo..inace trudim se maximalno,a i on prema meni je takav.dovoljno je da kazem "jaoo kako sam vidjela dobru torbu" uz to kazem cjenu (uglavnom uvijek imam novac) ali on izvuce ko dobra vila i kaze "evo za torbu".nikad ne bjezim da mu spremim njegovo omiljeno jelo i gotovo svaki dan pecem hljeb jer on vili domaci hljeb.meni to zaista ne pada tesko,jer ja ne radim.nije mi mrsko ni kafu ili caj ujutro da mu napravim,apsulutno nista mi nije tesko za njeg.s druge strane ni njemu nije tesko za mene bilo sta.mada nekad i meni zna biti svega puna kapa,ali svima takodje s vremena na vreme...mm vrlo rijetko izidje iz kuce bez poljupca,isto je tako i kad dolazi s posla.nikad ga nisam docekala namrgodjena na vratima,ma kako imala "los" dan jer znam da je i on sam umoran.to sam ja,to je nas zivot..on ugadja meni,ja njemu.nije nesto vjest u kuhinji,ali zato zna da nazove i kaze nocas cemo jesti vani.nekad imamo dobre tenutk,nekad lose...ali sve je to sastavni dio zivota..meni za mm nista nije tesko,niti mrsko ! ja uzivam da mu ugadjam,imam obicaj reci da imam dvije bebe,jednu malu drugi veliku !  ja  njemu da kazem "zelim na mjesec" on bi rekao "vazi,kad zelis da ides".nas dvoje smo prosli i bolest i krizu i "bjedu" donekle i sve to nas je jos vise ujedinilo i vezalo !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 0:06:29   
veeseelaa
hatepsut lijepo si ti to sve rekla
bitno je biti dobronamjeran, na partnera gledati kao na jako jako blisku osobu i sve će biti ok
Takodje smatram da treba voditi računa o tome da se ne postane rob partnerov... da svi će reći ja nisam... al kad si u tome svemu ne vidiš jasno situaciju...
Nisam za to da žena kuha, sprema, dočekuje, prati, bude mirna, fina, poslušna, rame za plakanje, za razne utjehe i sl Mislim jesam ukoliko je sve to obostrano
Ok ne zna kuhati al može onda i večeru negdje platiti, lijepo je i izaći zar ne?
i uvidjela sam da se neki muškarci za Boga jako naljute ako večera nije spremna, hah
gdje je tu dobrota i razumjevanje?
i masa je toga u nekim odnosima koji meni nisu jasni, vjerovatno ni moj odnos mnogima nije jasan al jedno znam sve po zasluzi i u skladu s mogućnostima, i ništa na silu.... ako mi se ne da kuhati ne kuham, vozdra.... ljubav je da on to razumije kao što ja nekada moram razumjeti njegove razbacane stvari ili kupatilo u ne redu, pa šta, nije mu se dalo.. pa ni meni se ne da peglati, kuhati hah
I zgog toga ne smatram da sam loša il da je loš, kad pomislim da smo loši.... odoh pa pa
Imam osjećaj da sam fulila temu user posted image al nema veze, ponijela me atmosfera
I kad sve sumiramo hoću reći da sve treba raditi opušteno a ne nešto ko ja sebi zacrtala da budem dobra supruga i ja sad se slomih radeći na tome, pa to je dosadno i nije dobro.... da se vidjeti šta je uradjeno isključivo jer uživamo u tome a ne zbog radi "dobra supruga".... ma zlatne smo mi kakvih ima user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 1:12:31   
treciputmama

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Mislim da ako zelis da neko bude dobar prema tebi...prvo ti moras biti dobar prema tom drugom...ja sam u dusi veliki romaticar,samo mi se cini da to blijedi s godinama user posted image   znala sam ranije dok nismo imali djete recimo kaficu i u krevet pa mi jos bar satak uzivamo..inace trudim se maximalno,a i on prema meni je takav.dovoljno je da kazem "jaoo kako sam vidjela dobru torbu" uz to kazem cjenu (uglavnom uvijek imam novac) ali on izvuce ko dobra vila i kaze "evo za torbu".nikad ne bjezim da mu spremim njegovo omiljeno jelo i gotovo svaki dan pecem hljeb jer on vili domaci hljeb.meni to zaista ne pada tesko,jer ja ne radim.nije mi mrsko ni kafu ili caj ujutro da mu napravim,apsulutno nista mi nije tesko za njeg.s druge strane ni njemu nije tesko za mene bilo sta.mada nekad i meni zna biti svega puna kapa,ali svima takodje s vremena na vreme...mm vrlo rijetko izidje iz kuce bez poljupca,isto je tako i kad dolazi s posla.nikad ga nisam docekala namrgodjena na vratima,ma kako imala "los" dan jer znam da je i on sam umoran.to sam ja,to je nas zivot..on ugadja meni,ja njemu.nije nesto vjest u kuhinji,ali zato zna da nazove i kaze nocas cemo jesti vani.nekad imamo dobre tenutk,nekad lose...ali sve je to sastavni dio zivota..meni za mm nista nije tesko,niti mrsko ! ja uzivam da mu ugadjam,imam obicaj reci da imam dvije bebe,jednu malu drugi veliku !  ja  njemu da kazem "zelim na mjesec" on bi rekao "vazi,kad zelis da ides".nas dvoje smo prosli i bolest i krizu i "bjedu" donekle i sve to nas je jos vise ujedinilo i vezalo !



eh, ko da o mom prica......
ovako...nama najvecu radost predstavljaju zajednicki trenuci...navikli smo uvijek zajedno, sta god da je u pitanju....i nekako nam je bezveze dan kad smo razdvojeni..cak i kad se mora-odmah telefon radi-"zvrcamo" jedno drugo stalno...mm je sretan kad krene na posao a nas cetvero se poredamo ko vojnici da ga izljubimo..naravno ja sam zadnja i cesto se zeza "djeco popustite, umoricu se dok dodjem do mame"...sretan kad dodje s posla a ja ga docekam s osmijehom...i nista mu vise ne treba!!!! iznenadjenja su sastavni dio , neka mala- ona cija su znacenja samo nama znana....ali ipak , najvise smo sretni sto smo zajedno, zdravi, sto zivimo svoj jednostavni, lijepi zivot., ispijamo kafu u toploj kuci a vani hladno....e, to je zivot-smirenost, zadovoljstvo u dusi...nikakvi unaprijed planirani gestovi...spontanost pomijesana sa ljubavlju ce biti dovoljna svakom muskarcu da se osjeca sretnim i voljenim...i znam da se mm bas tako osjeca....

_____________________________

10.10.2005. rodila se moja ljepotica- nasa prva sreca
07.07.2009. obradovani smo po drugi put- stigao je jedan momak....
18.07.2011. jos jedna ljepotica se pridruzila sretnoj porodici...

eto...jedna veeeeelika sretna porodica, hvala Allahu dz.s

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 8:27:16   
damma
IZVORNA PORUKA: treciputmama


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Mislim da ako zelis da neko bude dobar prema tebi...prvo ti moras biti dobar prema tom drugom...ja sam u dusi veliki romaticar,samo mi se cini da to blijedi s godinama user posted image   znala sam ranije dok nismo imali djete recimo kaficu i u krevet pa mi jos bar satak uzivamo..inace trudim se maximalno,a i on prema meni je takav.dovoljno je da kazem "jaoo kako sam vidjela dobru torbu" uz to kazem cjenu (uglavnom uvijek imam novac) ali on izvuce ko dobra vila i kaze "evo za torbu".nikad ne bjezim da mu spremim njegovo omiljeno jelo i gotovo svaki dan pecem hljeb jer on vili domaci hljeb.meni to zaista ne pada tesko,jer ja ne radim.nije mi mrsko ni kafu ili caj ujutro da mu napravim,apsulutno nista mi nije tesko za njeg.s druge strane ni njemu nije tesko za mene bilo sta.mada nekad i meni zna biti svega puna kapa,ali svima takodje s vremena na vreme...mm vrlo rijetko izidje iz kuce bez poljupca,isto je tako i kad dolazi s posla.nikad ga nisam docekala namrgodjena na vratima,ma kako imala "los" dan jer znam da je i on sam umoran.to sam ja,to je nas zivot..on ugadja meni,ja njemu.nije nesto vjest u kuhinji,ali zato zna da nazove i kaze nocas cemo jesti vani.nekad imamo dobre tenutk,nekad lose...ali sve je to sastavni dio zivota..meni za mm nista nije tesko,niti mrsko ! ja uzivam da mu ugadjam,imam obicaj reci da imam dvije bebe,jednu malu drugi veliku !  ja  njemu da kazem "zelim na mjesec" on bi rekao "vazi,kad zelis da ides".nas dvoje smo prosli i bolest i krizu i "bjedu" donekle i sve to nas je jos vise ujedinilo i vezalo !



...ali ipak , najvise smo sretni sto smo zajedno, zdravi, sto zivimo svoj jednostavni, lijepi zivot., ispijamo kafu u toploj kuci a vani hladno....e, to je zivot-smirenost, zadovoljstvo u dusi...nikakvi unaprijed planirani gestovi...spontanost pomijesana sa ljubavlju ce biti dovoljna svakom muskarcu da se osjeca sretnim i voljenim...i znam da se mm bas tako osjeca....



i nama su ovo najljepši trenuci, sto kazes smirenost...cesto to komentarisemo dok pijemo kafu a djecaci oko nas zvrce...naravno osim mnogo drugih lijepih trenutaka...

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu treciputmama)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 10:20:23   
Sandrich

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nisam pročitala nijedan post izuzev posta postavljačice teme, naše gerbice
šta čini brak boljim? sex, sex i samo sex, sve drugo će biti + kad dodje uz sex user posted image
znači zavodjenje svaki dan supruga/supruge, redovan sex, želja za partnerom, strast itd a hoćeš li mu ti poslije sexa skuhati čorbu ili ne neće biti od nekog vitalnog značaja po vaš odnos, pa on je već zadovoljen, zar ne?
Drage žene mislite kao muškarci tj vaši partneri
e sad s takvom željom se rodiš al na njoj se može i poraditi



Nemam bracnog iskustva, ali imam u vezi zato i potpisujem ovaj post...sex kao vrlo bitan faktor uspjeha user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 10:53:45   
hatepsut
veeseelaa,ne postoje lose zene user posted image mislim da smo sve dobre,ja sam pisala svoje iskustvo i navela da je ne radim (trentno) ne smatram se robom,ni najmanje meni je zadovoljstvo sve sto radim.isto tako ne kuham ja svaki dan,ihh pa napisala sam da se desi da najcesce on nazove i kaze idemo vani da jedemo.I meni nekad nije do ceg pa kazem danas nema rucka user posted image meni je samo muka od pospremanja po kuci,to mi je zlo.peglam samo nuzno to sam naucila ima nekoliko godina,sta da radim kad ne volim peglanje ! a imam zenicu koja mi s vremena na vreme pospremi po kuci,zato sto kako sam napisala zlo mi od pospremenja user posted image mm radi po cio dan (radi u drugom gradu) imam svu slobodu,imam svoje drugarice izlazimo kako danju na kaficu ,onako imamo i vecerenje izlaske.mm cuva djete,pa i dodje po mene ili posalje taksi.mozda ja nisam prohtjevna ?! ma naravno da jesam,prije nekoliko godina osvojila sam nagradno putvoanje u Pariz (4 dana) bilo nas je vise zena,sve je placeno (hotel,avio karta...) ali naravno treba i pofin djeparac.ja ni tad nisam radila imala sam nesto svoje "ustedjevine" ali Pariz...naravno da me mm pogurao(radio je prekovremeno i nesto privatno odradio,tako da kuca nije osjetila) user posted image bilo je cak i podrugljivaca koji su kazali "ma nebi ona meni isla,jos sama s kolegicama" sta ima NEBI user posted image djete cuvala moja mama,mm radio a ja shopingovala po Parizu !mozda se nikad nece pruziti prilika da mi odemo skupa u Pariz, i zasto ne iskoristit pa bar sama da odem user posted image

treciputmama,tak je i kod nas,ja sve ostavim kad on dodje s posla i mi uzivamo s nasim djetetom !

i kao sto sam u svom predhodnom postu napisala,prosli smo svasta za ovih nesto vise od 11g..meni je najteze pala njegova bolest...i to nas je cini se najvise svezalo jedno za drugo...kad ste vi zdravi,puni enrgije,novca...sve vam je lako...a kad vas voljeni padne...eh..neka niko ne dozivi...


< Poruku je uredio hatepsut -- 25.10.2011 10:58:08 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 10:55:25   
Anoniman
Meni ovakvi natpisi vazda zivac dignuuser posted image user posted image ...hajde da je "kako biti bolji partner" ili tome sl...al ovo mi je bas jadno
Zasto...pa jednostavno sto je vecina nasih zena jos uvijek itekako potlacena vrsta
peru, peglaju, radjaju, odgajaju, kuhaju,puse...da ne nabrajam dalje

I sad jos trebaju glavu da razbijaju kako svaki dan gospodinu ugoditiuser posted image
Pa kod nas jos uvijek ima zena koje MORAJU svaki dan skuhati rucak...a ima sigurno i onih koje gospodi peru noge

Kako biti bolja supruga
tako sto ces sebe staviti na prvo mjesto...kad si ti sretna i svi ostali su sretni...vrlo jednostavno.... i djeca i muz i komsije

A jedino oko cega bi trebalo glavu razbijati jeste...kako postati bolji covjek

(odgovor članu Sandrich)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 11:11:22   
gerberka
IZVORNA PORUKA: dadada

Meni ovakvi natpisi vazda zivac dignuuser posted image user posted image ...hajde da je "kako biti bolji partner" ili tome sl...al ovo mi je bas jadno
Zasto...pa jednostavno sto je vecina nasih zena jos uvijek itekako potlacena vrsta
peru, peglaju, radjaju, odgajaju, kuhaju,puse...da ne nabrajam dalje

I sad jos trebaju glavu da razbijaju kako svaki dan gospodinu ugoditiuser posted image
Pa kod nas jos uvijek ima zena koje MORAJU svaki dan skuhati rucak...a ima sigurno i onih koje gospodi peru noge

Kako biti bolja supruga
tako sto ces sebe staviti na prvo mjesto...kad si ti sretna i svi ostali su sretni...vrlo jednostavno.... i djeca i muz i komsije

A jedino oko cega bi trebalo glavu razbijati jeste...kako postati bolji covjek



lutko draga ja sam postavila temu i pitanje i kao što se vidi iz postove žene navode divne trenutke iz svog braka uz veliko zadovoljstvo user posted image a to nikako ne znaći da su potlacene, da muževima peru noge isl.
Tebe ako je zagolicao naslov i ako nemaš napisati ništa fino onda bjeeežii saaa teeemmee user posted image user posted image user posted image
napisala sam zašto sam stavila u  ženskokm rodu supruga..jer je na forumu 99% žena i da sam stavila u muskom poceli bi savjeti za muževe, a mene kao postavljačicu ne zanima kako da moj suprug bude bolji nego kako ja user posted image zašto?? zato što ne poznaješ moga muža i zato što ne znaš koliko mu dugujemuser posted image  

ja svom npr perem noge, guzu, zube i šta ćeš saaadddd user posted image user posted image user posted image
potlačena sam, perem, peglam, ebe me kad hoće, hoda kuda hoće i šta ćeš saaadd user posted image user posted image user posted image

ej moja dadada, očito ti fali osvježenja u braku user posted image user posted image user posted image








< Poruku je uredio gerberka -- 25.10.2011 11:18:45 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 11:20:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gerberka

IZVORNA PORUKA: dadada

Meni ovakvi natpisi vazda zivac dignuuser posted image user posted image ...hajde da je "kako biti bolji partner" ili tome sl...al ovo mi je bas jadno
Zasto...pa jednostavno sto je vecina nasih zena jos uvijek itekako potlacena vrsta
peru, peglaju, radjaju, odgajaju, kuhaju,puse...da ne nabrajam dalje

I sad jos trebaju glavu da razbijaju kako svaki dan gospodinu ugoditiuser posted image
Pa kod nas jos uvijek ima zena koje MORAJU svaki dan skuhati rucak...a ima sigurno i onih koje gospodi peru noge

Kako biti bolja supruga
tako sto ces sebe staviti na prvo mjesto...kad si ti sretna i svi ostali su sretni...vrlo jednostavno.... i djeca i muz i komsije

A jedino oko cega bi trebalo glavu razbijati jeste...kako postati bolji covjek



koliko frustracija čovjeće user posted image user posted image user posted image

lutko draga ja sam postavila temu i pitanje i kao što se vidi iz postove žene navode divne trenutke iz svog braka uz veliko zadovoljstvo user posted image a to nikako ne znaći da su potlacene, da muževima peru noge isl.
Tebe ako je zagolicao naslov i ako nemaš napisati ništa fino onda bjeeežii saaa teeemmee user posted image user posted image user posted image
napisala sam zašto sam stavila u  ženskokm rodu supruga..jer je na forumu 99% žena i da sam stavila u muskom poceli bi savjeti za muževe, a mene kao postavljačicu ne zanima kako da moj suprug bude bolji nego kako ja user posted image zašto?? zato što ne poznaješ moga muža i zato što ne znaš koliko mu dugujemuser posted image user posted image




Meni je simpaticno kako ti uvijek skaces cim neko ne djeli s tobom misljenjeuser posted image
Ja imam pravo iznjeti svoje misljenjeuser posted image ...ovo je forum, a tema ne glasi "molim da se jave samo oni koji se slazu sa gerberkom"user posted image

Covjece, znas li ti normalno komunicirati ili se samo vodis onom..."napad je najbolja odbrana"


(odgovor članu gerberka)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 11:23:28   
gerberka
hatepsut kad si već kod nagradne igre mmje ove godine dobio karte za proslavu Nove u Pragu..tako da su me ujutro čekale karte na stoluuser posted image user posted image e onda smo dodali malo veselinih savjeta na kuhinjskom stolu, pa pod tuš i spremanje za put user posted image
i ja sam veliki romantičar, veliki drug..kad se dajem-dajem se do kraja ( naravno koga ne volim nek mi na oci ne ide )user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 11:26:39   
gerberka
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: gerberka

IZVORNA PORUKA: dadada

Meni ovakvi natpisi vazda zivac dignuuser posted image user posted image ...hajde da je "kako biti bolji partner" ili tome sl...al ovo mi je bas jadno
Zasto...pa jednostavno sto je vecina nasih zena jos uvijek itekako potlacena vrsta
peru, peglaju, radjaju, odgajaju, kuhaju,puse...da ne nabrajam dalje

I sad jos trebaju glavu da razbijaju kako svaki dan gospodinu ugoditiuser posted image
Pa kod nas jos uvijek ima zena koje MORAJU svaki dan skuhati rucak...a ima sigurno i onih koje gospodi peru noge

Kako biti bolja supruga
tako sto ces sebe staviti na prvo mjesto...kad si ti sretna i svi ostali su sretni...vrlo jednostavno.... i djeca i muz i komsije

A jedino oko cega bi trebalo glavu razbijati jeste...kako postati bolji covjek



koliko frustracija čovjeće user posted image user posted image user posted image

lutko draga ja sam postavila temu i pitanje i kao što se vidi iz postove žene navode divne trenutke iz svog braka uz veliko zadovoljstvo user posted image a to nikako ne znaći da su potlacene, da muževima peru noge isl.
Tebe ako je zagolicao naslov i ako nemaš napisati ništa fino onda bjeeežii saaa teeemmee user posted image user posted image user posted image
napisala sam zašto sam stavila u  ženskokm rodu supruga..jer je na forumu 99% žena i da sam stavila u muskom poceli bi savjeti za muževe, a mene kao postavljačicu ne zanima kako da moj suprug bude bolji nego kako ja user posted image zašto?? zato što ne poznaješ moga muža i zato što ne znaš koliko mu dugujemuser posted image user posted image




Meni je simpaticno kako ti uvijek skaces cim neko ne djeli s tobom misljenjeuser posted image
Ja imam pravo iznjeti svoje misljenjeuser posted image ...ovo je forum, a tema ne glasi "molim da se jave samo oni koji se slazu sa gerberkom"user posted image

Covjece, znas li ti normalno komunicirati ili se samo vodis onom..."napad je najbolja odbrana"




user posted image user posted image user posted image ma imale smo ti i ja par okršaja

znaš li ti ako ne dijeliš s nekim mišljenje ne nazivati tuđe mišljenje jadnim? ja sam postavila ovu temu i ako sam po tebi jadna majke ti makni se..ako ne znaš napisati ništa drugo osim uvrede..
pa budi čovjek i pročitaj svoj post


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 11:28:16   
gerberka
user posted image jesam ja to morala biti na iglama i po tri sata smišljati temu da tebe nebi ubola..ja ippaak mislim da ti imaš veliki problem user posted image i da si se ti prva uhvatila u mrežu na samo jednu postavljenu temu user posted image

< Poruku je uredio gerberka -- 25.10.2011 11:29:57 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 11:29:41   
veeseelaa
Zasto...pa jednostavno sto je vecina nasih zena jos uvijek itekako potlacena vrsta
peru, peglaju, radjaju, odgajaju, kuhaju,puse...da ne nabrajam dalje


slažem se, umjesto da sve to ne rade il rado jako rijetko a da ubace neke druge aktivnosti


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 11:32:04   
gerberka
IZVORNA PORUKA: klemzi

Bezbroj je stvari koje radimo jedno drugom da bismo bili sretniji...za mm mi ništa nije mrsko ni teško uraditi...volim ga najviše na dunjaluku...primijetila sam da ga najviše raduju sitnice koje ja radim,npr. evo jedne totalno smiješne,možda, iz perspektive nekoga drugog.Naime, on najviše voli kad dođe s posla da poslije ručka legne u spavaću sobu, upali laptop i gleda Belu lađu...svaki dan mu ja, prije ručka, odnesem laptop, upalim, sve namjestim i on se samo izvali...eh te radosti...a to je tako sitno...ja pored njega ležim, čitam knjigu, malo pričamo...a ja uživam slušati kako se on smije Šojiću...ko dijete...onda spavamo malo i kad ustanemo pijemo kahvu...to je dio dana koji najviše volim i ne dam nikome da nam to remeti...noć organizujemo po dogovoru...a velikih i malim stvari je bezbroj...jednostvano se puno volimo, hvala Bogu user posted image user posted image


nije li ovo krasno user posted image user posted image ma ja to jednostavno volim user posted image
klemzi nema ovdje šta drugom biti smiješno mila, kako je dobro misliti na svoga druga user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako sitnicama učiniti bračni život ljepšim?
25.10.2011 11:34:55   
gerberka
user posted image

< Poruku je uredio gerberka -- 25.10.2011 11:35:09 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako sitnicama učiniti bračni život ljepšim?
25.10.2011 11:38:15   
gerberka
ovu sam temu trebala nazvati kako sitnicama učiniti bračni život ljepšim? zna li neko kako da preimenujem temu? sinoć je bilo kasno, povukao me naslov jednog clanka, a vidim da se na sam naziv lože žene koje tema kako biti bolja supruga opajdari, naljuti..i onda svu ljutnju prema mužu izbace ovdje...ono zzaaar oppeett jaaa??? user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image može li mi neko pls reci kako da preimneujem temu ili da cekamo moderatoricu? user posted image


< Poruku je uredio gerberka -- 25.10.2011 11:40:06 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 11:39:38   
gerberka
IZVORNA PORUKA: rerica

Uffff potrefile ste temu,ja cu samo reci,a vi ce te sve shvatiti ove rijeci....
user posted image
Kad sam mm upoznala,tek sam tada imala smisao postojanja moga zivota na ovom svjetu...toliko user posted image user posted image


i ja ovako nekako user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 11:40:16   
hampsi
IZVORNA PORUKA: milenium

jadne mi žene.uvijek sve po nama.ja ionako smatram da su supruge,majke,domaćice što god, uvijek bolje od muževa.zašto mi uvijek moramo bit one koje ćemo se brinuti kako da mi njima izgledamo ljepše,kako da mi njima budemo bolje,kako da mi njima ljepše mirišemouser posted image e malo sutra.nek se gospoda sastanu i razmjene iskustva kako da ONI nama budu bolji.

Milenium ovo bih i ja rekla

IZVORNA PORUKA: damma
u pravu si gerberka. nekad sama sebe uhvatim, i pitam se sta sam zadnje ucinila za njega osim spremanja jela, pranja i peglanja veša.


Damma ako mislis da je ovo sto ti, sto mi radimo , nista ja ne znam sta da ti kazem na to. Izmedju svega ovoga zene i rade, pa se vrate s posla  pa sve ovo, pa plus najodgovornije- odgajamo djecu!
Ja ne zelim da se poboljsavam user posted image


_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 11:45:16   
gerberka
Molim Te Bože da uvijek želim da se poboljšavam user posted image




_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 11:46:41   
gerberka
žene, za sad sam pokupila fazon vecere, tortice i kupke user posted image
keks ne dolazi u obzir, jer imam kontrakcije user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 11:51:49   
KupusLivada
Uh nemojte se svedjat na ovako lijepoj temi user posted image ne diraj naziv, ko ne zeli nista lijepo uciniti za svog zivotnog druga, neka napise slobodno

ja imam tu srecu da je mm taj koji ugadja meni u svemu, pa i u kuhanju itd... i drago mi je da si otvorila temu, jer trudnicki hormoni cine da se osjecam jos vise vezanom za njega, jos otkako imam neke probleme, cini mi se da bih mu se najradije okacila za vrat, toliko mi sad znaci, ma svaki dan pomalo vise...

e pitala sam se i ja sta mogu uciniti za njega da mu bar malo nadoknadim sto me mora trpiti svakakvu ovih dana... zadnje sto jesam bilo je neki dan prije mirovanja, pokupila sam ga pravo s posla, odvela u duugu jesenju setnju, laganu veceru i na mazenje u krevet. sad kad to ne smijem mislim da cu mu za promjenu napraviti rucak user posted image

inace, slazem se sa vecinom zena gore, bitne su te svakodnevne stvari, trudimo se svim silama da ocuvamo nase male rituale, bez obzira sta se desava, recimo nedelja ujutro je uvijek samo za nas, sa nasim omiljenim lijenim ritualima, obavezan poljubac pri rastanku i sastanku i mnogo toga... to nas nekako uvijek vrati kad nas zivot izbaci iz cipela...
i jos nesto, koliko god mi nekad ne odgovara, trudim se da ga istjeram van s drustvom, a i ja se trudim da se zanimam nekim svojim stvarima, manje budemo optereceni oboje, i ne zaostajemo u razvoju...

jesam razvezla, tesko je brak u jednom postu opisati user posted image

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *