|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako sitnicama učiniti bračni život ljepšim?
25.10.2011 11:52:43   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: gerberka

ovu sam temu trebala nazvati kako sitnicama učiniti bračni život ljepšim? zna li neko kako da preimenujem temu? sinoć je bilo kasno, povukao me naslov jednog clanka, a vidim da se na sam naziv lože žene koje tema kako biti bolja supruga opajdari, naljuti..i onda svu ljutnju prema mužu izbace ovdje...ono zzaaar oppeett jaaa??? user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image može li mi neko pls reci kako da preimneujem temu ili da cekamo moderatoricu? user posted image



ma hajde ba ko da je bitan naslov


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 11:53:41   
chuci
mm uživa kad mu češkim leđa, pa ja to često radim.
nedavno sam kupila piling za  tijelo sa mirisom višnje i time mu leđa pilingovala dok se kupao. praaaaavo mu se svidjelo.
obzirom da i moj tata a i moj brat voli da mu se češke leđa, a i svekrva nekad svekru češki, ja sam sklona vjerovanju da svi muški to vole.
probajte



_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 11:54:31   
hampsi
IZVORNA PORUKA: dadada
Meni je simpaticno kako ti uvijek skaces cim neko ne djeli s tobom misljenjeuser posted image
Ja imam pravo iznjeti svoje misljenjeuser posted image ...ovo je forum, a tema ne glasi "molim da se jave samo oni koji se slazu sa gerberkom"user posted image


I ovo bih rekla user posted image
Malo sjednes pa procitas komentare pa skontas.
Ovo nije ok da se govori, bar po meni
IZVORNA PORUKA: gerberka
a vidim da se na sam naziv lože žene koje tema kako biti bolja supruga opajdari, naljuti..i onda svu ljutnju prema mužu izbace ovdje...ono zzaaar oppeett jaaa??? 

Otkud ti znas kakva sam ja- jesam li ljuta, losa supruga ili nesto trece ako sam rekla da necu da se mijenjam? Smijesno. Ono sto je ozenio to je i dobio, mozda bi mu zasmetalo da sam bolja user posted image


_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 11:56:11   
gerberka
vesela, pravila foruma je da se tema ne zacatava..ide u pogresnom pravcu

chuci, ja volim da mene neko češka i eto to opet radi mm user posted image po leđima i po rukama user posted image

piling super ideja user posted image stvarno ima stakih brakova user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 11:57:28   
Hanady RR
ja ti baš ne shavatm u kom smisli očekuješ poboljšanje...

Mislim tačnije šta bi ti predložili...ti najbolje poznaješ svoga supruga i on tebe...i vi znate što je to što će važu vezu/brak učiniti boljim.
razlike su u partenrima...
recimo iz ovoga što sma porčitala ja znam da moga muža nebi oduševio svaki dan domaći hljeb nejga bi u neko doba nervirao...al zato znam da u zimskom periodu kada nam on ode ujutro rano po mladi sir i kjamak i nabavku suhomesnatog voli ući u toplu kuću gdje ga na stolu čeka domaći hljeb i bijela kafa. U ovom smislu i ja i on smo učini nešti za porodicu i potrudili s eu domaćinstvu...on na zimi bio sma u nabavci a ja napravila hljeb.

Tako sam i ja zadovoljnija jer je za mene i to ''sitnica'' koja me nije vukendom istjerala vano ranom zorom.user posted image

isto tako mog muža ne vesleli da ja kuham, prerem ribam itd...
al mene to veseli pa on sa mnom kuha, pere, riba itduser posted image pa onda radimo zakjedno i druga stavri koje nas boje vesele.

mi imamo dvoje djece i veliku kuću i veliko dvorište i odražavenje svega toga nije lako...on je taj koji radi sve teže poslove u našem domu, ja recimo nikada nisam kosila baštu ili kopala livadu za baštu, a on je savim norlano skuhao kafu, prostro veš, povadio suđe iz mašine i čak ručak napravio.

Koliko god izgledlao čudno ali mi imamao podjeljenje poslove a iz čiste želje i vremena da ja sa djecom imama čas likovnog on će uletiti u ''moje'' poslove.

Organizacija života i braka nas dovodi u situaciju da imamo vrijeme za sebe...to nam je najbitnije.
Ništa se neće smao uraditi, za odgoj djece treba biti i domaćin i domaćica i dati im primjerom kakos teći radne navike ( ovo je naš stav ne mora svako tako da misli) al da bi ja i on uspjeli sve uraditi i organizirati i zaraditi i djeci pokazati sve radimo zajedno i tada smo u stanju raditi ono što nas čini sretnim i naš brak jačim i stabilnijim.

Možda smo u trenutku i egositični, recimo damo djecu mami ''uvalimo'' ih vikendom...i onda ustanemo i pijemo kafu i rpiačmo i pričamo po 3-4 sata...smao sjedimo i pirčamo...jer poželimo da nas dvoje pijemo kafu, budemo sami, odmorni i da nas niko ne zivka svako 3 minute mama, babao dja mi ovo daj mi ono...nama ovo napuni baterije i jedno drugo obardujemo munatnjem nane servisauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:00:49   
gerberka
dadada, opet ti sebe našla user posted image user posted image user posted image
nije mi zanimljivo začatavati s tobom , tebi je tema jadna i pusti bona mene da razmjenjujem mišljenje sa ostalim ženicama user posted image

Ja npr pripremam sitnicu mm ali za ujutro, pa cu napisati dok završim user posted image user posted image user posted image




_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:02:08   
KupusLivada
Hanady user posted image ja se nadam da cemo i mi biti takvi kad budemo malo veca porodica aBd user posted image uspijete li ikad sa nana servisom pobjeci na vikend, ili su mali jos premali?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:02:52   
gerberka
Hanady, nemoj tako, necijeg muza odusevi domaci hljeb..pitanje je bilo sta ste posljednje uradile za svog muža user posted image
nešto mozda sto nisam probala cu probati, a naravno da cu znati hoce li se to njemu svidjeti..npr meni je super onaj tvoj relax vikend i mm je tip kojeg bi to obradovalo user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:05:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: KupusLivada

Hanady user posted image ja se nadam da cemo i mi biti takvi kad budemo malo veca porodica aBd user posted image uspijete li ikad sa nana servisom pobjeci na vikend, ili su mali jos premali?


da već smo to uveli u svoj egositički dio brakauser posted image

Ponekad ih dmao vikend pa smao u gardu, al izlazimo, večeramo, ležimo po cjeli dan kupimo snagu za naredne mjesce...

a prvo vikend odvajanje sam veće napisla prije...pokupila sma ga s aspola i dovela na relax vinekd u obližnji herecgovački grad, sprmeila još neke sintice i tamo prolsavila godišnjicu braka...pravo ovježenje je to bilo i godilo nam oboma.user posted image

sad su već veće i daje mi mogućnost bježanj i van granica...to imama u planu samo bože zdravljauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:06:00   
KupusLivada
Gerbo, mi smo isli konjic, onaj novi hotel, cini me da je paket bio romantic weekend ili tako nesto, preporucujem toplo, osim latica na krevetu koje su imale i velike susene komade drveta user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:06:10   
veeseelaa
ja sam juče nakon posla otišla po malenu u vrtić a mm je radio
nas dvije lijepo odemo na ćape (ćevape) kod Brajlovića i zamolimo konobara da nas slika i slike pošaljemo mms-om, nas dvije kako se ljubimo, jedemo ćape i grlimo kuhara ispred user posted image i napišem mu tekst "vole te tvoje cure"
volim mu poslati mms, mene i djeteta, dijeteta samog kad radi nešto zanimljivo i neobično a Boga mi često pošaljem i neki seksi mms user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:08:00   
veeseelaa
i da zna se desiti da nekad ujutru odvedem malenu u vrtić i umjesto na posao vratim se mm u krevet na pola sata  user posted image  
Naravno javim mojima na poslu da ću malko zakasniti, izmislim već nešto


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:08:13   
Anoniman
uh, gerberkauser posted image
ja nisam nigdje napisala da je POSTAVLČJACICA teme JADNA...procitaj ti opet moj postuser posted image ...nemoj citati ono sto zelis procitati...ja sam napisala da mi je JADAN NASLOV "kako postati bolja supruga" neciljajuci tu na tebe,  vec na zene uopste...kako ZENE uvijek (barem neke)...a kod nas veliki broj...smatraju da mozda ne rade dovoljno za svoje muzeve.

Ja, hvala na ptanjuuser posted image , u mom braku i sa mojim muzem, opet da naglasim, hvala bogu, nemam, barem jos, nikakvih problema..zato sto se smatram ravnopravnom...cim se prestanem smatrati ravnopravnom...i cim mi u braku vise ne bude dobro...sigurno cu se rastati, jer ne smatram rastavu smakom svijeta.

Ovaj forum itekako citaju i muski...vjerovala ti ili ne...al se, nazalot, ne javljju. Opet je, vjerovatno, nas mentalitet krivuser posted image

A sitnice kokoje radimo jedni drugima...ne odnose se samo na muzeve...ja isto tako znam obradovati i svoju mamu, dijete, kumu...kao i mm s nekom sitnicom...tj. znakom paznje.
I samo...zeeeeeeeeeenuser posted image

(odgovor članu gerberka)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:08:46   
KupusLivada
Hanady, izgleda smo bile u istom gradu ;) slazem se s tobom da treba ostaviti vremena za egoisticni dio braka, jer je dobar za sviju, a najvise za nane/bake i dede user posted image

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:09:52   
gerberka
Hanady, meni je to super sto si napisala user posted image user posted image user posted image
ja u najmanju ruku, bez laznog uvecavanja imam predivan, savršen brak..mnogo sam kreativna, romantična i uvijek smo jedno drugom pririteti..sad je i beba na putu, pa smo još više nekako usmjereni jedni na drugo..ko nas zna u gradu potvrdit ce ovu sliku i sa strane..najbolja stvar u svemu je sto je strast jos veca..i uvijek nam je sve nanovo i drugacije.
Ali ja sam na ovom mirovanju počela razmisljati kako da mu zacinim nas zajednicki zivot, nastavljaju se moja iznenađenja i moje smišljanje..moje su se ideje iscrpile i postavih temu šta ste zadnje učinile za svog muža user posted image user posted image što ne znači da ja tražim da vi meni govorite kako da vodim svoj bracni zivot..mnogi uce od nas, al o tom potom user posted image
moj npr mrzi kajmak i to ga bas nebi obradovalo, ali poanta teme nije u tome da pisemo mom se muzu to nebi svidjelo..ma čisto da razmjenimo iskustva sta smo zadnje lijepo ucinile, neko je od nas originilaniji neko ne.
npr ovaj relax viken cu svakko planirati, jer mi nije naumpao zadnju godinu i baš si me fino podsjetila user posted image a meni stomo raste, taman nas troje na čist zrak user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:13:37   
Medić*
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Zasto...pa jednostavno sto je vecina nasih zena jos uvijek itekako potlacena vrsta
peru, peglaju, radjaju, odgajaju, kuhaju,puse...da ne nabrajam dalje


slažem se, umjesto da sve to ne rade il rado jako rijetko a da ubace neke druge aktivnosti




Da, dosta njih je potlaceno ali svojom krivicom, zasto to sebi dopustati. Najljepse je se raditi zajedno, nema musko zenskih poslova, kod mene je na snagu ravnopravnost spolova, medjusobno ulaganje u bracnu zajdnicu i zajednicki zivot.

A ovo podebljano.. Danas ne vidim ovakve zene, iskreno, pa niko nije lud da stalno cisti, kuha, pere, i ostale peripetije a da nema nekih svojih dodatnih aktivnosti samo za sebeuser posted image

sve se kod nas radi iz cistog zadovoljstva i ljubavi, sve na zor pada u vodu ...

< Poruku je uredio medic slatki -- 25.10.2011 12:16:15 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:13:51   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: gerberka

Hanady, nemoj tako, necijeg muza odusevi domaci hljeb..pitanje je bilo sta ste posljednje uradile za svog muža user posted image
nešto mozda sto nisam probala cu probati, a naravno da cu znati hoce li se to njemu svidjeti..npr meni je super onaj tvoj relax vikend i mm je tip kojeg bi to obradovalo user posted image



Ma slažem se sa tobom...ok je što ženice pišu...pa one najbolje znaju što njihove partenre čini sretnimuser posted image
Nego ti kažeš parafrazram sad ''kupiš odeje'', sasvim je logično da neke stavri neće oduševiti različite partenere pa sam samo navela primjer...al ti imaš hipter žena koje nisu ni pokušale napraviti hljeb niti im suprug ide u navake niti rade kuću i oko kuće jer im je to gubljenje vremena al imaju super brakove i jedno drugom su sasvim OK, kao takvi su se našli i to mi je sasvim normlano.
Ja znam da dan kratko traje, i meni samoj zna zafaliti sat-dva ali vala sjedeći i ne radeći ništa po vazadan mene ne čini srtenom...toga je svjestan i moj suprug...jer se poznajemo...takvi smo. nekome je moj način života blesav, neko smatra da se zamaram glupostima al meni je najbitnije da moj suprug i moja djeca ne smatraju da su to gluposti i poštuju mene i moj trud da ovu porodicu ''odgojim'' sa aspekta majke i žene. Moj suprug nije protivan tome...i nas dvoje smo i muško i žensko kad treba al smo bračni drugovi koji poštuju jedno drugo i poznaju želje i potrebe jedno drugog.


On zna da ja najviše volim pospremiti sve, uspavati sjecu i sjesti da pijem kafu na namirenoj umirisanoj kući...a ono sve na svom mjestu....
pa taj bi meni krečio svaki dan da ja tako sretna budemuser posted image

To ti želim reći...
skupiti ideje možeš ali svako odmjeri da vidiš koliko će ta ideja biti učinkovita za tvoga partnera.user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:14:40   
gerberka
dadada pa otvori temu kako da obradujes mamu, tatu, brata..ja sam u ovoj temi preciziralauser posted image ..jadni naslov sam postavila ja..to sto si ti  zakljucila iz teme da neke zene smatraju da ne rade dovoljno za svoje muzeve..ali to je tvoj problem sta si ti zakljucila..ja imam svoje razloge zasto zelim svoga muza da stavim na pijadestal

molim te da pročitaš pravila foruma, temu ne smiješ zacatavatiuser posted image



_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:15:06   
gvendolina
evo i vrlo jednostavnih uputa

user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:16:06   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: dadada

Meni ovakvi natpisi vazda zivac dignuuser posted image user posted image ...hajde da je "kako biti bolji partner" ili tome sl...al ovo mi je bas jadno
Zasto...pa jednostavno sto je vecina nasih zena jos uvijek itekako potlacena vrsta
peru, peglaju, radjaju, odgajaju, kuhaju,puse...da ne nabrajam dalje


Ja moram ovo potpisati, i da budem do kraja sarkastična:

Probudila sam se, brzo se umila, pomuzla krave, nahranila kokoši i zečeve, potjerala koze i krave napašu, probudila djecu, napravila im doručak, spakirala ih zaškolu, odvezla ih uškolu, isklepala kosu, pokosila travu, otišla na posao, posvađala se sa šefom, izbacila ga iz kancelarije, zarađivala novce, zaradila novce, došla kući, iscijepala metar drva, skuhala ručak, pokupila dj......ecu izškole, nahranila ih, prijavila porez na dobit, otišla upolje okopati zelje i krompir domraka, otišla kod frizera, vratila se kući, utjerala krave i koze uštalu, spremila večeru, obnovila osiguranje za auto, nahranila djecu, okupala ih, stavila ih u krevet, oprala mašinu veša, platila račune putem e-bankinga, pregledala poštu, prostrla veš, pojela koru kruha s maslacom i medom i kad sam se konačno spremila za spavanje, padne mi na pamet:

''SUNCE TI j....m!
Moj muž!!!
Cijeli dan leži na kauču bez seksa!!!'' 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:19:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: gvendolina

evo i vrlo jednostavnih uputa

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
pa i nema nekih izmjena od 1955 po danasuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:25:24   
gerberka
IZVORNA PORUKA: gerberka

E hajmo sad žene nova tema user posted image
user posted image user posted image user posted image

surfajući po netu naletim na jako poučan članak o tome kako biti bollji suprug / bolja supruga user posted image

s obzirom da se po forumu motaju večinom žene ja sam postavila u ženskom rodu, ali je svaki komentar dobrodošao i od strane muškaraca u smislu kako biti bolji suprug user posted image

imam hvala Bogu divan brak i želim da bude uvijek bolji i bolji, ali pitam se da li zbog obaveza ponekad voljenu osobu uzmemo zdravo za gotovo user posted image no to, mi kao forumašice, kao žene zmajevi ne smijemo dozvoliti..ili makar činiti to jako rijetko user posted image

dakle, hajmo malo o ljubavi, da napišemo šta je sve upotrebljivo u našem braku i vezi, a što daje rezultate da ostanemo najvoljenije žene naših mužeka user posted image

pitanje: šta ste posljednje učinile za svoga supruga?  user posted image
mislim na poklone, iznenađenje, neke fine geste i sl user posted image


eto lagane teme, a i da pokupimo fazone od iskusnijih ženica user posted image


ma ja sam htjela razmijeniti lijepe sitnice u našim brakovima nikako copy paste od vas
Hanady, ja sam jako pametna i kreativna ženauser posted image a jednom ćeš me i upoznati aBda user posted image
željela sam postaviti laganu temu što ne znaci da meni treba savjet..ne treba mi..nijednoj od nas ne treba..znamo mi kako naši muzeci dišu i njihove potrebe, a i obrnuto..
kad sam napisala uzeti ideju odnosilo se da cemo se mozda podsjetiti imeđu sebe..npr vikend relax ce organozovati jos nekoliko ženauser posted image
neka će se prisjetiti da skuha domaći hljeb jer upravo to njen suprug voli user posted image

zašto ova tema? zato što ponekad zbog obaveza i posla brak i partnera uzmemo zdravo za gotovo..ne što želimo nego što je takav ritam života..a ja kao žena zmaj i moje forumašice kao žene zmajevi..ćemo se makar o tome ovdje podsjetiti...

...ali tema je sve osim sitnica koje brak čine ljepšim..tako da mi se mrsko ubjeđivati user posted image user posted image user posted image



_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:30:16   
hatepsut
Hiljadu ljudi,hiljadu cudi user posted image sta se prepirete,pa neko voli da zivi ovako,a neko onako..nemamo svi tu srecu da nam muzevi kuhaju ,mm zna samo jaje da ispece user posted image ali zato nas pocasti vecerom u nekom restoranu ili cevapima bitna ja namjera i da se jede vani user posted image ja svoje navike ne mjenjam,to sam sto jesam.sto mogu uradim,sto ne mogu platim da urade za mene ! Bila bi malo i bezobrazna da ocekujem da mm koji izlazi iz kuce u 6.30h,a dolazi kako kad nikad se ne zna zna doci i u 22h,i sad ja ocekujem da on meni skuha veceru ?! ma dajte molim vas...mi smo navikli da zivimo onako kako zivimo,nama nije nista tesko da cinimo jedno za drugo.pa ako treba i da peremo noge jedno drugom?zasto da ne ?ovdje smo da iznosimo svoja misljenja,ako se ista ne slazu nije kraj svijeta !ja cu nastaviti da svaki dan kuham domaci hljeb,meni to nije problem ! Sto se tice suhomesnatih proizvoda imamo ih iza kuce zimi,usput nam kad lozimo vatru user posted image  
opet podvlacim,nismo sve iste i nemamo sve iste potrebe..meni je nekad vece zadovoljstvo da se zavalim njemu u krilo i gledamo film,nego da idemo na romanticni vikend.tako smo pre neko vece ko dvoje djece,sjela ja kod njega a on poceo da me skakljivi (inace sam jaaako skakljiva) izisao K. iz sobe i kaze "e svasta" user posted image veli mama i babo podjetinjili user posted image
i kako sam napisala sve zavisi kakve smo volje,svi imamo lose trenutke svi se tu i tamo "posvadjamo" ...

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:31:42   
gerberka
IZVORNA PORUKA: KupusLivada

Gerbo, mi smo isli konjic, onaj novi hotel, cini me da je paket bio romantic weekend ili tako nesto, preporucujem toplo, osim latica na krevetu koje su imale i velike susene komade drveta user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e ludo ludaaa user posted image user posted image user posted image user posted image

mi smo zadnji put hotel blanca, vlašić...ja zamolila tetu da nam u noćnim satima da prostoriju za masažu..malo sam je počastila ( tad se para imalo ) ostavila nam mirisna ulja, otisli na bazen..i onda zaaatvaaraanjee u masaž sobu user posted image teta nam odnekud naštimala mjuzu za opustanje i onda smo se uzajamno masirali..ma vratili se nakon tri dana ko preporođeni user posted image user posted image user posted image

eto makar ovako razmjena, kad ja samo sad putujem na relaciji toalet - wc..pa je meni u ovoj mirovanju u samoci ova tema naumpala user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:32:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gerberka

dadada pa otvori temu kako da obradujes mamu, tatu, brata..ja sam u ovoj temi preciziralauser posted image ..jadni naslov sam postavila ja..to sto si ti  zakljucila iz teme da neke zene smatraju da ne rade dovoljno za svoje muzeve..ali to je tvoj problem sta si ti zakljucila..ja imam svoje razloge zasto zelim svoga muza da stavim na pijadestal

molim te da pročitaš pravila foruma, temu ne smiješ zacatavatiuser posted image


user posted image ...procitaj i ti
crvena slova koriste samo moderatori...pravila svih forumauser posted image ...a koliko  znam tebi ta funkcija jos nije dodjeljenauser posted image
i ne idem u ot...barem nisam svjesno krenula dok me nisi prozvala tj. skocila u "odbranu"...neg sam iznjela svoje misljenjeuser posted image

A moje misljenje je
Cinite stalno nesto za sebe da bi drugi bili sretniuser posted image user posted image

gvendi...to se traziuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gerberka)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *