|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 12:33:26   
gerberka
hatepsut user posted image user posted image a mogu misliti sincica user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 25.10.2011 13:30:51 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 12:34:13   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: gvendolina

evo i vrlo jednostavnih uputa

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
pa i nema nekih izmjena od 1955 po danasuser posted image


user posted image ma princip je isti sve su ostalo nijanse

hanabana hvala na ovom tekstu neki dan sam ga trazila i nisam uspjela naci,pa sam mm samo prepricala ali mu nesto i nije bilo bas smijesnouser posted image user posted image user posted image ...mozda bude kad mu procitamuser posted image

hvala na ideji za relax vikend moram odvesti mm,samo da mu uzmem karticuuser posted image


< Poruku je uredio Blue rose RR -- 25.10.2011 13:31:03 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 12:35:14   
gerberka
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: gerberka

dadada pa otvori temu kako da obradujes mamu, tatu, brata..ja sam u ovoj temi preciziralauser posted image ..jadni naslov sam postavila ja..to sto si ti  zakljucila iz teme da neke zene smatraju da ne rade dovoljno za svoje muzeve..ali to je tvoj problem sta si ti zakljucila..ja imam svoje razloge zasto zelim svoga muza da stavim na pijadestal

molim te da pročitaš pravila foruma, temu ne smiješ zacatavatiuser posted image


user posted image ...procitaj i ti
crvena slova koriste samo moderatori...pravila svih forumauser posted image ...a koliko  znam tebi ta funkcija jos nije dodjeljenauser posted image
i ne idem u ot...barem nisam svjesno krenula dok me nisi prozvala tj. skocila u "odbranu"...neg sam iznjela svoje misljenjeuser posted image

A moje misljenje je
Cinite stalno nesto za sebe da bi drugi bili sretniuser posted image user posted image

gvendi...to se traziuser posted image user posted image user posted image



molim te Višnja da se ukljuciš user posted image user posted image user posted image user posted image
sto ljudi sto cudi...a sebe ne mogu da prepoznam..napokon da me ljudske gluposti ne izbacuju iz takta user posted image user posted image user posted image braavoo geerberrkaaa user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 25.10.2011 13:31:14 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 12:35:16   
balasgirl
Kako biti bolja??? Hm, ja lično i ne želim nešto posebno da budem bolja, ovakva kakva jesam sam ok, što je najvažnije njemu sa to sviđa i šta ja onda imam izmišljati nešto da mu ugađam. Dapače, ja svom mužu ne ugađam, ne tepam, rijetko ga kad iznenadim, ne pripremam romantične večere uz svijeće i sl, rijetko kad šta skuham uopšte. Sad kad razmislim, često ga i napadnem i za ono za što nije kriv, poslije to skontam, al eto ne izvinem mu se. Takva sam i šta sad. Na početku našeg zajedničkog života bili su ti momenti s poklonima bez razloga, sad smo više praktični, što ti treba to ti i kupim. Ne volimo ni on ni ja neke poklone tipa sitnice o kojima govorite, ako već poklanjam, poklanjam sa svrhom i sa smislom. Mm i ja uživamo u skitnji, pa tako on mene recimo iznenadi s sms-om tipa:"Pakuj se, četiri dana tu i tu....", a ja njega iznenadim tako što proguglam o tom mjestu sve što je važno da se vidi, posjeti i sl i onda mu u autu pričam o tome, a on slušaaaaa i tako. Volimo iste stvari, usrećuje nas naše dijete, naši roditelji. Dovoljno smo u životu zajedno prošli da znamo da naša ljubav nije više na kušnji, prebrodili teške periode borbe za našeg A, spoj onog najboljeg u nama. I tako, sad uživamo, dan za danom, volimo se, putujemo, sexamo, smijemo, svađamo, galamimo jedno na drugo, pa opet volimo i ljubimo..... sve su to stvari kojih ima svaki brak, neki malo više, neki malo manje. Ja znam da sam njemu savršena, kao i on meni, ne bih ništa mijenjala.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 25.10.2011 13:31:24 >


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 12:35:19   
Sandrich
Ja ne znam praviti hljeb ni pitu,a voljela bih sad svom dragom napravit al mi se neda ni pokusavat jer znam da nece ispast na dobro pa cu se samo dzaba iznervirat user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 25.10.2011 13:31:39 >


_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 12:38:55   
gerberka
balasgirl i sve ovo sto su napisala su divne sitnice koje cine vas brak dobrim i kvalitetnim user posted image user posted image user posted image

naslov teme sam napisala onako umorna, ali idemoo, gibamo se u željenom pravcu user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 25.10.2011 13:34:32 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 12:38:58   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Sandrich

Ja ne znam praviti hljeb ni pitu,a voljela bih sad svom dragom napravit al mi se neda ni pokusavat jer znam da nece ispast na dobro pa cu se samo dzaba iznervirat user posted image user posted image user posted image


sram te bilo...udala se a pitu i hljeb ne znaš napravituser posted image

de bona'''' jami osmjeh mami'''' samo lijepo rapakuj u pleh prije dolaska sa poslauser posted image


< Poruku je uredio Blue rose RR -- 25.10.2011 13:34:32 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako biti bolja supruga?
25.10.2011 12:42:03   
gerberka
meni je hljeb user posted image a pita user posted image

user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 25.10.2011 13:34:32 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 12:44:28   
KupusLivada
sorry sho zachatavam, ne znam ni ja pitu napravit, a MM iako je stranac vec prepozna jami burek i mrzi ga user posted image ima li na rr tema sa receptima (brzim, ne smijem dugo stajati)?

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 25.10.2011 13:34:32 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 12:48:04   
Sandrich
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Sandrich

Ja ne znam praviti hljeb ni pitu,a voljela bih sad svom dragom napravit al mi se neda ni pokusavat jer znam da nece ispast na dobro pa cu se samo dzaba iznervirat user posted image user posted image user posted image


sram te bilo...udala se a pitu i hljeb ne znaš napravituser posted image

de bona'''' jami osmjeh mami'''' samo lijepo rapakuj u pleh prije dolaska sa poslauser posted image




jos kad ti kazem da ne radim user posted image user posted image user posted image ma tek sam se udala pa kontam ima vremena user posted image user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 25.10.2011 13:35:39 >


_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 12:53:44   
klemzi
Mislim da se tenzije nepotrebnu dižu na ovoj temi...ovo bi trebala biti jedna od onih lijepih...slažem se sa dadadom u dijelu kada kaže da ćemo samo kad smo mi sretne i zadovoljne biti dobre i sebi, i muževima, i bližoj i široj okolini. Toga sam već odaaaavno svjesna i ulažem u sebe u svakom smislu. Isto tako, ne smatram da, radeći neke sitnice koje usrećuju mm, sebe podcjenjujem...ne, nikako..samo JA znam zbog čega to radim...Možda je naslov teme nespretno postavljen, ali ja sam Gerberkinu temu shvatila kao njenu želju i nastojanje da iznesemo zanimljive stvari koje usrećuju naše partnere, što nikako ne znači da time podcjenjujemo sebe.
I sve to radimo, svjesno ili nesvjesno user posted image ne vidim ništa loše u tome. Uzdam se u pamet žena sa RR i znam da one mogu odvagati kad sva naša nastojanja da budemo pažljive ne prelazi granicu dobrog ukusa user posted image user posted image user posted image
Ja SVOJE mjesto u SVOM braku znam...i zadovoljna sam, sretna i nasmijana žena user posted image user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 25.10.2011 13:37:46 >


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 12:55:55   
damma
IZVORNA PORUKA: hampsi

IZVORNA PORUKA: milenium

jadne mi žene.uvijek sve po nama.ja ionako smatram da su supruge,majke,domaćice što god, uvijek bolje od muževa.zašto mi uvijek moramo bit one koje ćemo se brinuti kako da mi njima izgledamo ljepše,kako da mi njima budemo bolje,kako da mi njima ljepše mirišemouser posted image e malo sutra.nek se gospoda sastanu i razmjene iskustva kako da ONI nama budu bolji.

Milenium ovo bih i ja rekla

IZVORNA PORUKA: damma
u pravu si gerberka. nekad sama sebe uhvatim, i pitam se sta sam zadnje ucinila za njega osim spremanja jela, pranja i peglanja veša.


Damma ako mislis da je ovo sto ti, sto mi radimo , nista ja ne znam sta da ti kazem na to. Izmedju svega ovoga zene i rade, pa se vrate s posla  pa sve ovo, pa plus najodgovornije- odgajamo djecu!
Ja ne zelim da se poboljsavam user posted image



ne mislim uopšte da to nije nista, nego nije to ono sto cini brak boljim. ni nama zenama nije dovojljno da oni obave svoje obaveze da bi se mi osjecale bolje. ja svakako volim da mi mm ugadja, osjecam se fantasticno kad vidim da on misli na mene i da se trudi oko mene.
po tome se ravnam, pa kontam da bi nekad trebalo nesto ucinit sto bi osvjezilo brak.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 25.10.2011 13:37:46 >


_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 12:56:55   
gerberka
IZVORNA PORUKA: damma

ne mislim uopšte da to nije nista, nego nije to ono sto cini brak boljim. ni nama zenama nije dovojljno da oni obave svoje obaveze da bi se mi osjecale bolje. ja svakako volim da mi mm ugadja, osjecam se fantasticno kad vidim da on misli na mene i da se trudi oko mene.
po tome se ravnam, pa kontam da bi nekad trebalo nesto ucinit sto bi osvjezilo brak.



potpisujem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 25.10.2011 13:39:30 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 13:00:50   
gerberka
IZVORNA PORUKA: klemzi

Ja SVOJE mjesto u SVOM braku znam...i zadovoljna sam, sretna i nasmijana žena user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image e ovako nekako u jednoj rečenici user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam vec zeljela promijeniti naslov sitnice koje brak čine ljepšim, ali ne znam ili ne mogu..a meni vala ne smeta..nego zbog onih koje se upale ko kutnjak user posted image user posted image user posted image ebo naslov , ja vec smisljam iznenađenje mojoj jubaviii user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 25.10.2011 13:44:11 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 13:35:02   
gerberka
user posted image što bona koki user posted image   evo ti user posted image


hvala moderatoru




_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 13:44:15   
koka i po

IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: gvendolina

evo i vrlo jednostavnih uputa

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
pa i nema nekih izmjena od 1955 po danasuser posted image


user posted image ma princip je isti sve su ostalo nijanse

hanabana hvala na ovom tekstu neki dan sam ga trazila i nisam uspjela naci,pa sam mm samo prepricala ali mu nesto i nije bilo bas smijesnouser posted image user posted image user posted image ...mozda bude kad mu procitamuser posted image

hvala na ideji za relax vikend moram odvesti mm,samo da mu uzmem karticuuser posted image





zaboravili su napisati da se prostre crveni tepih i obavezno duboki naklonuser posted image .
ovo ispade ko da je pisao kakav bosanac

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 16:23:06   
ena23
zadnje dobro sto sam uradila svom muzu je bilo sinoc nakon sto su djeca zaspala. azadnje njeovo dobro meni je bilo malo prije toga, instalirao mi konacno masinu za  pranje sudja. i sinoc zaspasmo u idealnom odnosu, superzadovoljni jedno drugim user posted image

a inace kad dodje s posla perem mu noge i tak... user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 17:11:07   
KupusLivada
gerbo, samo da znas, mislim da si se osevapila. kuham covjeku rucak, ima da se sokira kad dodje, jos sam isla u prodavnicu user posted image eto, vidjecemo rezultat user posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 17:25:44   
gerberka
IZVORNA PORUKA: KupusLivada

gerbo, samo da znas, mislim da si se osevapila. kuham covjeku rucak, ima da se sokira kad dodje, jos sam isla u prodavnicu user posted image eto, vidjecemo rezultat user posted image


user posted image user posted image user posted image

e samo da znaš da sam ja svome napravila omiljeni kolač i poklonila nivea set za muskarce..bas se obradovao i sad idemo na kolace, a posto sam na mirovanju..bit ce to ovdje ispod zgrade u sčasticarnoj

javi draga user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 18:29:54   
jasmin
Da ne bi bilo kao u onom primjeru:''Prekrasna ljetna noc,zaljubljeni supruznici u vrtu,uzivaju na mjesecini.Muz njezno kaze zeni:Vidis li ljubavi ovaj mjesec?Kaze zena znatizeljno:Da?! Ti si lijepa kao ovaj mjesec!!!-romanticno prozbori muz.Cuo komso njihov razgovor,pa odluci da proba sa svojom zenicom isto.Izveo komsija zenu u vrt i veli joj njezno:Vidis li ljubavi ovaj mjesec?Kad ce ti zena:Pa vidim,sta mislis da sam corava......
Sta je pisac htio reci?!Htjedoh reci da su `sitnice` koje brak cine ljepsim definitivo cinjenje onoga sto vas supruznik voli,a sto moj voli ne znaci da voli i drugi.Ustvari,to vise nisu sitnice,nego posebna vrsta paznje koja se krupno cijeni.Doduse,ne znam da li on bas plaho voli,ali ja svog hairliju nekada iznenadim ruzom.Ko je rekao da se ruze poklanjaju samo zenama???Postoje stvari koje ga uvijek iznenade na poseban nacin,iako spadaju u rutinske stvari nase bracne svakodnevnice.Bitno je raditi po osjecaju da ce vas supruznik uzivati i bitno je da se svaki dan nesto `sitno` desi.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 18:38:30   
gerberka
jasmin ja sigurno necu prepisati ovo za ružu, ali je divno cuti i procitati za  razlicite gesteuser posted image ustvari, ovdje se nista ne prepisuje samo se podsjetimo ako smo nesto zaboravili a sto smo prije cinili ili zeljeli uciniti ..kao npr vecerica i kupka..ili relax vikend user posted image
hanady bas si me zarazila pa surfam po netu gledam ponude user posted image


< Poruku je uredio gerberka -- 25.10.2011 18:43:11 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 18:46:00   
jasmin
Ma svakako,i ja virim da `ukradem` dobre savjete.Malo sam se salila s komsijom,ali cinjenica je da se i to desi kad neko ima pesimistu kraj sebe,pa ne vidi svjetlost ni u mjesecu.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 18:50:07   
gerberka
user posted image user posted image user posted image pa upravu si za priću jasmin..i ima prića poentu user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 20:05:12   
chantal
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nisam pročitala nijedan post izuzev posta postavljačice teme, naše gerbice
šta čini brak boljim? sex, sex i samo sex, sve drugo će biti + kad dodje uz sex user posted image
znači zavodjenje svaki dan supruga/supruge, redovan sex, želja za partnerom, strast itd a hoćeš li mu ti poslije sexa skuhati čorbu ili ne neće biti od nekog vitalnog značaja po vaš odnos, pa on je već zadovoljen, zar ne?
Drage žene mislite kao muškarci tj vaši partneri
e sad s takvom željom se rodiš al na njoj se može i poraditi



Potpisujem,potpisujem,potpisujem!!! user posted image



< Poruku je uredio Blue rose RR -- 26.10.2011 7:46:52 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 21:23:57   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: gvendolina

evo i vrlo jednostavnih uputa

user posted image


je li ovo zeza ili stvarnooo pisano ozbiljno meni kao da se neko sali, jer ako se nije salio user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 26.10.2011 7:47:50 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *