|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 21:26:02   
klemzi
Pa upitanju je 1955. god. Možda je i ozbiljno user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 26.10.2011 7:47:26 >


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 21:29:27   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: klemzi

Pa upitanju je 1955. god. Možda je i ozbiljno user posted image user posted image user posted image user posted image

ma niej bitno koja je u pitanju jako je zalosno , Bogu hvala rodih se puno kasnije .


Da nisam off , mi gledamo da jedno drugom ugodimo ovako ili onako , svi smo razliciti  i svima odgovaraju drugaciej stavri ali cinjenica je da sex voli svaki muskarac :))))

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 26.10.2011 7:47:31 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 22:13:55   
Anoniman
 da postanem bolja supruga user posted image pateticno user posted image ni ne trudim muz me voli ovaku kakva jesam

kuhanje kafi , pravljenje mezeta , pomaganje pri rucku i oko dece mi uopste nije simpaticno niti mislim da to treba da radi zbog mene vec da uskladimo zajedno uopste se ne razneznim ako usisa  user posted image ako obicem sexy ves ili se doteram  radim zbog sebe jer se ja nekad tako osecam a ne zbog njega user posted image
e sad sta za muza radim  hm....user posted image
kad odem sama na putovanje trazim nesto sto bi se njemu dopalo , vreme odvojim misluci na njega
nastelujem nekad  podset_nik u tel sanbekom porukom izutra bas kad on bude na pola puta da zvoni
suprajs parti  za rodjendan mu priredila kuci i uvek ima nekakvo iznenadjenje za rodjendan

nekad posebne atmosfere za posebnu noc ali to je za nas oboje nije samo za njega

i sitnice koje su oduzele moje vreme samo za njega , meni nije nista lijepo ode u parfumeriji i kupi mi parfem big deal vise volim da mi nesto napise , da i on razmislja i rezervise vreme samo za mene ili ja za njega to su po meni dragoceni trenutci




< Poruku je uredio Blue rose RR -- 26.10.2011 7:48:29 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 22:24:45   
gerberka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 26.10.2011 7:47:36 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 23:09:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gerberka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



gerbi jel se ti to meni ismija user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 26.10.2011 7:48:13 >

(odgovor članu gerberka)
  Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
25.10.2011 23:11:12   
Hanady RR
Vodite računa o naslovu teme....
samim time i tema će biti bez komenatara kojima na istoj nema mjestauser posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 26.10.2011 7:47:22 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
26.10.2011 8:54:34   
veeseelaa
ali cinjenica je da sex voli svaki muskarac :))))


i ja, i ja user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
26.10.2011 9:07:34   
Lejla Ka
Moja trenutna sitnica koja mi čini brak ljepšim je to što je MM na putu. Čitavih 5 dana. Nismo dugo bili razdvojeni i baš mi godi ovo isčekivanje, SMS porukice, mailovi, google chat, pozivi sa stranog broja.

P.S. Skidam kapu ženama sa muževima na radu u inostranstvu i samohranim majkama!


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
26.10.2011 9:20:38   
vjestica
mm me zna iznenaditi romantičnim sitnicama i pokolnima bez povoda
ja ne znam ni potrefiti parfem koji mu se sviđa


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
26.10.2011 9:54:20   
Sandrich

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Moja trenutna sitnica koja mi čini brak ljepšim je to što je MM na putu. Čitavih 5 dana. Nismo dugo bili razdvojeni i baš mi godi ovo isčekivanje, SMS porukice, mailovi, google chat, pozivi sa stranog broja.

P.S. Skidam kapu ženama sa muževima na radu u inostranstvu i samohranim majkama!



eh kod mene ti je Lejla tako stalno i iznova i iznova moramo misliti na te neke sitnice kako bi prebrodili i lakse podnijeli udaljenost user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
26.10.2011 10:11:23   
jasmin
Sandrich,bice da je tvoj avatar ociti dokaz jedne od sitnica?????

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
26.10.2011 10:22:01   
Sandrich

IZVORNA PORUKA: jasmin

Sandrich,bice da je tvoj avatar ociti dokaz jedne od sitnica?????



da, ali od strane MM user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
26.10.2011 10:28:21   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Sandrich


IZVORNA PORUKA: jasmin

Sandrich,bice da je tvoj avatar ociti dokaz jedne od sitnica?????



da, ali od strane MM user posted image


Prekrasno,zaista!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
26.10.2011 10:47:36   
Sandrich
Hvala Jasmin user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 114
   [Obrisana poruka]
26.10.2011 12:55:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Sandrich)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kako biti bolja supruga?
26.10.2011 13:14:04   
kupina
IZVORNA PORUKA: gerberka

necijeg muza odusevi domaci hljeb.user posted image


dobar hljeb,ili dobra pita,najedemo se oboje i to dobro,onda ja kazem joj mogla bih ja malo i nesto raditi da potrosim ove kalorijeuser posted image user posted image onda potrosimo te kalorijeuser posted image user posted image i oboma bude superuser posted image user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kako biti bolja supruga?
27.10.2011 12:46:04   
balasgirl
Sitnice koje brak čine boljim - definitivno dobar felacio user posted image user posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu kupina)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
27.10.2011 12:47:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Vodite računa o naslovu teme....
samim time i tema će biti bez komenatara kojima na istoj nema mjestauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kako biti bolja supruga?
30.10.2011 14:10:40   
Lilly
IZVORNA PORUKA: kupina


necijeg muza odusevi domaci hljeb.user posted image




< Poruku je uredio Lilly -- 30.10.2011 14:16:49 >


_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu kupina)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kako biti bolja supruga?
30.10.2011 14:17:27   
Lilly

IZVORNA PORUKA: Lilly

IZVORNA PORUKA: kupina


necijeg muza odusevi domaci hljeb.user posted image




Meni MM kao na poklon kupio pekac za hljeb ali ce prije biti da je sebi to kupiouser posted image




_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kako biti bolja supruga?
30.10.2011 14:40:45   
Apotekarka
Čitajuci vase postove,htjedoh neki dan napisati post o nasem braku,u kojem u zadnje vrijeme nema tih sitnica koje cine brak ljepsim jer nemamo dovoljno vremenaza sebe,muz je poceo raditi ali i dalje radi svoje dodatne poslice da mozemo normalno zivjeti....I tako citam post po post....Rastuzih se....Hocu i ja onih iznenađenja kao na pocetku braka,hocu kavicu u krevetmhocu nedjeljno jutro za sebe i mm....I onda neki dan dođoh s posla....mm pripremio rucak,ispekso palacinke,kuca pospremljena....i shvatih da to je moj muzic koji me jos uvijek zna iznenaditi sitnicama koje mi znace...I sinoc smo se svi kolektivno okupli,po kuci se nas troje zezali,kad je A zaspao samo smo se ceskili i lezali i bilo nam je lijepo...Samo eto nekad covjek zapostavi svoj brak radi obaveza koje nam danasnje vrijeme i kriza sami nalazu...Ali zivot je kratak treba ponekad odvojiti vremena i za sebe,za nae brakove


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
31.10.2011 11:55:50   
KupusLivada
IZVORNA PORUKA: Sandrich


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Moja trenutna sitnica koja mi čini brak ljepšim je to što je MM na putu. Čitavih 5 dana. Nismo dugo bili razdvojeni i baš mi godi ovo isčekivanje, SMS porukice, mailovi, google chat, pozivi sa stranog broja.

P.S. Skidam kapu ženama sa muževima na radu u inostranstvu i samohranim majkama!



eh kod mene ti je Lejla tako stalno i iznova i iznova moramo misliti na te neke sitnice kako bi prebrodili i lakse podnijeli udaljenost user posted image


vidjeces sandrich kad konacno ne budete razdvojeni to ce vam biti najljepsa "sitnica" :D obradujete svako jutro koje docekate zajedno... mi tako vec skoro 2 godine se radujemo prostoj cinjenici da dijelimo dom user posted image

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
1.11.2011 20:06:42   
Anoniman
Sitnice koje brak čine ljepšim su socijalno, zdravstveno i redovna platauser posted image

(odgovor članu KupusLivada)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kako biti bolja supruga?
1.11.2011 22:09:28   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Čitajuci vase postove,htjedoh neki dan napisati post o nasem braku,u kojem u zadnje vrijeme nema tih sitnica koje cine brak ljepsim jer nemamo dovoljno vremenaza sebe,muz je poceo raditi ali i dalje radi svoje dodatne poslice da mozemo normalno zivjeti....I tako citam post po post....Rastuzih se....Hocu i ja onih iznenađenja kao na pocetku braka,hocu kavicu u krevetmhocu nedjeljno jutro za sebe i mm....I onda neki dan dođoh s posla....mm pripremio rucak,ispekso palacinke,kuca pospremljena....i shvatih da to je moj muzic koji me jos uvijek zna iznenaditi sitnicama koje mi znace...I sinoc smo se svi kolektivno okupli,po kuci se nas troje zezali,kad je A zaspao samo smo se ceskili i lezali i bilo nam je lijepo...Samo eto nekad covjek zapostavi svoj brak radi obaveza koje nam danasnje vrijeme i kriza sami nalazu...Ali zivot je kratak treba ponekad odvojiti vremena i za sebe,za nae brakove



Ovako je otprilike i kod mene u zadnje vrijeme. MM pored svog posla redi i privatno da bi nam obezbjedio neku "normalnu" egzistenciju jer ja neradim vec 10 mjeseci Kuci dolazi kasno. Ja dok po kuci dok pomognem Ajli oko njenih obaveza dok oko ove mladje padnem s nogu neka iznenadjenja mi ni nepadnu na pamet. Nekad mi ni on ne naumpadne.Ali sinoc on kad je dosao djeca zaspala nas dvoje ostali sami i nakon dvije godine uspjeli prespavati sami u krevetu, nekako ti daju nekakvu energiju.Nisu bitne materijalne stvari bar ne meni, bitni su ti trenutci koje provedemo skupa sami nas dvoje a mislim da je tako bar kod veceine onih roditelja koji imaju dvoje ili vise djece i koji jednostavno zbog manjka vremena za sebe kradu trenutke koje bi provodili sa svojom boljom polovicom


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
2.11.2011 8:34:02   
Sandrich

IZVORNA PORUKA: KupusLivada

IZVORNA PORUKA: Sandrich


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Moja trenutna sitnica koja mi čini brak ljepšim je to što je MM na putu. Čitavih 5 dana. Nismo dugo bili razdvojeni i baš mi godi ovo isčekivanje, SMS porukice, mailovi, google chat, pozivi sa stranog broja.

P.S. Skidam kapu ženama sa muževima na radu u inostranstvu i samohranim majkama!



eh kod mene ti je Lejla tako stalno i iznova i iznova moramo misliti na te neke sitnice kako bi prebrodili i lakse podnijeli udaljenost user posted image


vidjeces sandrich kad konacno ne budete razdvojeni to ce vam biti najljepsa "sitnica" :D obradujete svako jutro koje docekate zajedno... mi tako vec skoro 2 godine se radujemo prostoj cinjenici da dijelimo dom user posted image


Za to zivim Kupus Livado user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *