|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
3.11.2011 14:51:09   
sarisari
mene moj zaista zna obradovati i iznenaditi, cesto ali jako cesto i nista mu za mene nije teško uraditi i uciniti, nekada su to sitnice nekada krupne stvari, ja se takodjer trudim da njemu ugodim medjutim nekada shvatim da je on taj koji meni vise ugadja hvala Bogu ( da ga ne ureknem :-) ) pa ga pitam sta bi on zelio da ja uradim za njega, ali on kaze da nista ne treba i zaista me i to izmdju ostalog cini sretnom 

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
3.11.2011 16:08:52   
leli§
nemam bas vremena iscitati temu, ali mm i ja smo nedavno "slavili" 11 godina otkako smo se poceli "zabavljati" ...  naime vece se odvijalo da smo izasli na veceru (inicijativa mog supruga), pojeli, popili, ispricali se i ja platila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  nonsalatno onako normalno mi bilo da se uhvatim za novcanik sasvim svejedno nisam ni razmisljala ko ce... zakljucak---jako smo nekulturni jer je po svim bontonima mm trebao "castiti"user posted image
 
ja stvarno vise ne gledam ko sta kome i kada koju sitnicu ucini...meni to nije opterecenje... kad vidim nesto da znam da bi ga moglo obradovati uzmem kupim napravim i sl, ali da sad dumam kako i sta, ja stvarno nemam vremena za to... ruku na srce ni ne ocekujem ni od njega... valjda smo za ovih 11 godina savladali neko "gradivo" da su nam neke stvari sada postale normalne a ne vise "specijalne"...mozda zabrinjavajuce ali nama odgovara

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
9.11.2011 9:54:20   
maxus svratila
Citam temu i razmisljam, moja nana nikad ni dana nije radila, dedo je radio naravno i bio glava porodice, niti jedan dan iz kuce nije izasao a da nije popio kafu u 6 ujutro zajedno njih dvoje u predsoblju su pili kafu i nanovo se zaljubljivali jedno u drugo. Potom bi ona kuhala rucak, i dedi bi neko nosio rucak u radionicu, i nakon sto bi se on vratio kuci promrzao i nazebo ona bi mu skuhala caj od mente i sipala u neki lavor da bi on zagrijo noge. Nikad je nisam vidjela namrgodjenu, cak je uzivala u tome, i radila je to sa puno ljubavi. Po povratku sa posla pili su caj, i obisno jeli gurabije, i opet pricali i pricali....... Zivili su sretno, pitam se koliko bi zena danas tako docekivale muza. To je za danas ponizenje, a za mene je to ljubav.

Zna se desit da i ja, posto trenutno ne radim, muz dodje sa terena, pripremim mu kupku za noge, sta to je ponizenje, ne ne, ja to radim sa ljubavlju, a sutra ce on meni to da uradi....i nakon toga obicno slijedi neki sexualni cin. Ili ga na stolu ceka rucak, sve servirano, i haljine u koje ce se presvuc, ali ja to gledam tako da cemo ustedit vremena, i prebacit se odmah u kupatilo gdje sam nam pripremila romanticnu kupku i uivat, ili gledat film zagrljeni......ma hiljadu stvari, a kad on dodje s terena, i meni donese jedan obicni smoki koji ja najvise volim, ma kud ce mi sta bolje. Znaci da je i pored svih obaveza mislio na meneuser posted image

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
9.11.2011 14:59:08   
KupusLivada
ma kakvo ponizenje, ja da sam domacica i ja bih tako ko tvoja nena... i mm kad nije radio a je jesam, i on je tako... to su valjda samo neke normalne stvari???

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
9.11.2011 16:08:13   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: maxus svratila

Citam temu i razmisljam, moja nana nikad ni dana nije radila, dedo je radio naravno i bio glava porodice, niti jedan dan iz kuce nije izasao a da nije popio kafu u 6 ujutro zajedno njih dvoje u predsoblju su pili kafu i nanovo se zaljubljivali jedno u drugo. Potom bi ona kuhala rucak, i dedi bi neko nosio rucak u radionicu, i nakon sto bi se on vratio kuci promrzao i nazebo ona bi mu skuhala caj od mente i sipala u neki lavor da bi on zagrijo noge. Nikad je nisam vidjela namrgodjenu, cak je uzivala u tome, i radila je to sa puno ljubavi. Po povratku sa posla pili su caj, i obisno jeli gurabije, i opet pricali i pricali....... Zivili su sretno, pitam se koliko bi zena danas tako docekivale muza. To je za danas ponizenje, a za mene je to ljubav.

Zna se desit da i ja, posto trenutno ne radim, muz dodje sa terena, pripremim mu kupku za noge, sta to je ponizenje, ne ne, ja to radim sa ljubavlju, a sutra ce on meni to da uradi....i nakon toga obicno slijedi neki sexualni cin. Ili ga na stolu ceka rucak, sve servirano, i haljine u koje ce se presvuc, ali ja to gledam tako da cemo ustedit vremena, i prebacit se odmah u kupatilo gdje sam nam pripremila romanticnu kupku i uivat, ili gledat film zagrljeni......ma hiljadu stvari, a kad on dodje s terena, i meni donese jedan obicni smoki koji ja najvise volim, ma kud ce mi sta bolje. Znaci da je i pored svih obaveza mislio na meneuser posted image


Lijepa priča. I nanina i tvoja. Ne kontam samo gdje je poniženje:)


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
9.11.2011 16:30:19   
maxus svratila
Ma nema ponizenja za mene, nego, ponekad naletim na zenu kojoj je mrsko ili ti iz ponzenja muzu donijet kosulju dok se tusira, ili dnijet casu vode....mislim......da ne idemo u krajnost, ako sam ja bliza toj casi fakat da cu mu je dodat, a i bude nekad i on blizi, i tako neke stvari. Pricala mi je jedna, da nece muzu da pegla kosulju, kaze nek sam sebi pegla, a usto, ona ne radi...kaze da je nije ozenio da mu bude robinjauser posted image i tako neke stvari ma navedose na to da pomenem i to ponizenje, samo to nisam dovoljno pojasnilauser posted image

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
9.11.2011 16:36:15   
bebbe RR
Meni su grozni ti odnosi TI i JA. Pa, brak bi trebalo da je MI, da jedni druge poštujemo i ne da se iskorištavamo, ili, eto, kao ta što neće da pegla, osjećamoo iskorišteni... Ali, šta ćemo. Nismo svi isti...

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
9.11.2011 17:09:21   
ena23
MM meni, kad god ide iz prodavnice, donosi kinder country cokoladicu zato sto sam je u trudnoci zavolila i zderala ko luda. Trudnoca prosla ali svejedno- uvjek me obraduje s njomuser posted image user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
16.3.2012 13:33:36   
MAMA MA
Ako je previse stegao kais na pantolama pa se nemoze saget da zaveze cipele,ja se sagnem pa mu zavezem...On meni zna otici u 12 navece i donijet pecivo iz pekare koje mi je eto nesta prahnulo.....Nije mi mrsko u 9 navece praviti strudlu jer mu se jede-pa makar i u 12 bila gotova.....On mene zna po sat i po cesati po ledjima jer me to opusta....Ako mi je mrsko kuhati nema problema-donese nam rucak....Ako on ne voli da pije kolu koja je otvorena duze od dva sata ja je ne bih otvorila za pare dok on ne dodje...Ako mi se u nedjelju svidio parfem-u ponedjeljak je moj....Ako jednom od nas nije do seksa a onom drugom jeste-nema ljutnje zagrlimo se i gledamo film...Nama nista nije mrsko uraditi jedno za drugo....Stvarno nista....Mislim da te sitnice grade brak....

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
16.3.2012 19:27:52   
rerica
Uffffff cure.....
Necu ga ni kuditi ni hvaliti....
Zlatna sredina.....user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
13.6.2012 22:59:26   
bananica
Sve dok nas smrt ne rastavi ....

Kada sam stigao kući, večera je već bila na stolu. Svojoj supruzi sam rekao da za nju imam važnu vijest. Sjela je da me, kao i uvijek, sasluša. Gledala je u mene i očekivala tu važnu vijest koju ću joj priopćiti. Bože, kakvu ću joj samo bol sada nanijeti. Hoće li to ona moći podnijeti? Jezik se petlja. Osjećam da neću moći izgovoriti ono što želim, a moram. Skupljam snagu i uspijevam izgovoriti: "Želim razvod". Prošle su te teške riječi preko moga jezika i ranile ovu slabašnu ženu. Vidim da joj je teško. Bol koja se jasno vidi u njenim izmorenim očima je veća od nje. Tako je velika da se ne može opisati. Samo je uspjela upitati: "A zašto?"

Njeno pitanje sam zanemario, kao da ništa nije ni rekla. Više nije bilo riječi. Njih je zamijenio njen plač. Iz ruke joj ispade žlica, a ona poluglasno reče: "Pa ti nisi čovjek!"

Cijelu noć je plakala i vjerovatno razmišljala zašto joj to činim. Stvarni razlog nisam mogao iznijeti. Kako da kažem da među nama više nema ljubavi i da sada volim drugu ženu!? Točno je da među nama više nije bilo one stare ljubavi.

Ujutro sam joj dao papire da potpiše sporazumni razvod braka, prema kome joj ostavljam stan, auto i 30 posto dionica koje posjedujem u jednoj velikoj kompaniji. Samo ih je pogledala i pocijepala. U braku smo već deset godina, a sada smo samo dva stranca pod istim krovom. Među nama više nema bliskosti. Udaljili smo se jedno od drugoga. Njeno cijepanje papira sam prihvatio kao nepotrebno odugovlačenje, ali od moje namjere ne može me ništa odvratiti. Volim drugu, i tu činjenicu ne može ništa promijeniti. Njen plač je za mene bio pokazatelj da je moja odluka ispravna. Ono što sam tjednima planirao, počinje se ostvarivati.

Navečer sam se kući vratio kasno. Zatekao sam svoju suprugu kako nešto piše. Večeru nisam očekivao niti želio, pa sam odmah otišao na spavanje. Čitav dan sam proveo sa drugom ženom i umorio sam se. U ponoć se budim i vidim da ona još uvijek nešto piše. Tome nisam pridavao nikakav značaj, te sam ponovo zaspao.

Ujutro su na mom stolu bili papiri koje je ona u noći pisala. Napisala je uvjete pod kojima će potpisati ugovor o sporazumnom razvodu braka. Bili su to čudni zahtjevi. Nije za sebe tražila ništa, osim jednog mjeseca koji bi još trebalo da provedemo zajedno. Tražila je da u tom periodu, pred drugima, postupamo onako kako se ponaša svaki normalan bračni par. Obrazložila je to činjenicom da naš sin ima ispite u školi, a ona ne želi da naš razvod loše utječe na njegov uspjeh. Bez razmišljanja sam pristao na taj njen uvjet. Ali, ona ima još jedan uvjet. Želi da svako jutro uradim ono što sam uradio prvo jutro u našem bračnom životu. Traži da je svako jutro na rukama iznesem iz spavaće sobe.

Pomislio sam da već gubi razum. Međutim, ako je to njena posljednja želja i to ću ispoštovati. Ta, mjesec će brzo proći i ja ću biti slobodan.

O tim čudnim uvjetima sam obavijestio svoju novu ljubav, a ona je podrugljivo primijetila da je to njen posljednji bezuspješni pokušaj da izbjegne razvod braka.

Sa suprugom već dugo vremena nisam dijelio postelju, ali kada sam je prvo jutro uzeo u naručje, moja osjećanja prema njoj se probudiše. Sjećanja su navirala. Bila su živa i snažna. Nisam ih se mogao osloboditi. Moj prvi dan braka sa ovom ženom je izašao na površinu.

Naš sin je vidio kako sam njegovu mamu uzeo u naručje, i počeo vikati: "Tata nosi mamu!" Osjetio sam nekakvu gorčinu u grlu. Šta bi moj sin rekao da zna šta ja činim njegovoj mami!? Ne zna on koliku joj bol nanosim. Pronio sam je kroz dnevni boravak do kućnog praga, onako kako sam to učinio prije deset godina. A ona je zatvorila oči i prošaputala: "Molim te, nemoj još govoriti djetetu o našem razvodu". Klimnuo sam glavom, potvdivši da neću.

Kada sam krenuo na posao, ona je stajala na autobusnoj stanici. Idemo u istom pravcu, ja sam sam u autu a ona čeka autobus. Pored nje sam prošao kao da je ne poznajem. To nikada ne mogu zaboraviti.

Sljedećeg dana, dok sam je nosio, njen miris me podsjetio na sretne dane našeg bračnog života. Uvidio sam da sam je potpuno zapostavio. Vrijeme je ispisalo blage crte po njenom licu. Više nije mlada i lijepa kao nekada. I njena kosa se promijenila. Jedno pitanje me mučilo: Kakav sam ja to čovjek i da li joj činim nepravdu!?

Četvrti dan, dok sam je nosio na svojim rukama, vratila se ona nekadašnja bliskost prema toj ženi. Bio je to jaki osjećaj koji me potpuno nadvladao. Darovala mi je deset naljepših godina svoga života. Bila je prema meni dobra i poslušna. Takva žena je pravo blago. Svaki naredni dan je jačao ta osjećanja prema njoj. Iz dana u dan moja supruga je bila sve lakša. Nije ju bilo teško nositi. Mislio sam da gubi težinu zbog briga i nešeg skorog rastanka. Za ženu nema većeg udarca od razvoda braka.

Jednog dana sam promatrao kako traži odjeću da se obuče. Sva odjeća joj je bila velika. Tada sam znao da mi je lako nositi ju jer je smršavila.

Jednog dana, dok sam pored nje sjedio, spontano sam pružio ruku prema njoj i nježno je spustio na njenu glavu. Tada je naš sin ušao i povikao: "Tata, vrijeme je da nosiš mamu!"

Njemu je bilo drago gledati kako je nosim i to je postalo sastavni dio njegovog svakodnevnog života. Taj trenutak je isčekivao i radovao mu se. Ona ga je pozvala i zagrlila s toliko topline, kao da je to posljednji zagrljaj. Uzeo sam je i ponio iz sobe. Nježno je savila svoje slabašne ruke oko moga vrata... Osjetih prema njoj ono što sam osjetio kada sam je prvi put u naručje uzeo. Taj lijepi osjećaj je narušavalo samo to što je ona sada mnogo slabija.

Kada sam je u naručje uzeo posljednje jutro, nisam mogao ni jednog koraka krenuti naprijed. Naš sin je već bio u školi. Ostali smo sami u kući. Nisam vjerovao da se tako nešto može desiti. Bez nje više nisam mogao. Mome kajanju nije bilo kraja. Spustio sam je na krevet, zagrlio i zaplakao. Molio sam je da mi oprosti i govorio: "Sve do sada nisam znao koliko si dobra i šta mi značiš!"

Zatim sam istrčao iz kuće, sjeo u auto i otišao do žene s kojom sam bio u vezi. Pred njenom kućom sam istrčao iz auta ne zatvorivši vrata. Bojao sam se zadržavanja pred njenom kućom, da se ne bih predomislio i ponovo promijenio svoju odluku. Ona me čekala pred svojim vratima sa osmijehom na licu. Rekao sam: "Žao mi je, ali ja se nikada neću razvesti od svoje supruge!" Moje riječi su je izbezumile. Bila je nepomična. Kroz suze je izustila: "Jesi li ti normalan!?" Ponovo sam se ispričao a ona me ošamarila i zalupila kućnim vratima.

Monotoniju u moj brak su donijele sitnice. Nismo se jedno od drugoga udaljili zato što se ne volimo. Nedostajali su nam samo poneka lijepa riječ i lijep postupak. Nosio sam je na svojim rukama samo mjesec dana i sreća se vratila u našu kuću. Vraćajući se kući, donio sam čvrstu odluku da ću od sada svako jutro nositi svoju suprugu u naručju, sve dok nas smrt ne rastavi.

Svratio sam u cvjećaru da kupim supruzi najljepši buket cvijeća. Trgovkinja me upita: "Šta ćemo napisati na podsjetnici?" Sav sretan sam rekao: "Nosit ću te u naručju sve dok nas smrt ne rastavi".

Požurio sam kući da je obradujem, a moje lice je krasio osmijeh, koji nisam mogao skinuti sa lica. Ušao sam u njenu sobu, ali... Moja draga supruga je ležala nepomično. Napustila je ovaj svijet.

Saznanje da se moja plemenita supruga mjesecima borila s tumorom a da mene o tome nije ni obavijestila, pogodilo me kao grom iz vedra neba. Zato je ona onako naglo oslabila. Poštedila me brige i tuge, a ja sam je povrijedio na najgori mogući način. Okrenuo sam joj leđa kada joj je bilo najteže. Bio sam potpuno zaslijepljen i zaveden. Možda će ona meni i oprostiti, ali ja to sebi nikada neću oprostiti.

Znala je ona da na ovom svijetu neće dugo ostati, pa je željela da poštedi našeg sina trauma kojima bi bio izložen da smo se rastali. Željela je da se naš sin mene sjeća kao čovjeka koji je iskreno volio njegovu mamu.

Udoban stan, luksuzni automobil, dionice i velika ušteđevina nisu garancija sreće u braku. Sitnice život čine i ljude usrećuju.

Nađite vremena za svog životnog partnera.

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
13.6.2012 23:03:54   
Anoniman
ova prica se moze naci na svaku petu temu i tako mi je odvratnaaaaa i nejasno sta ovde ima lepo
bananice niks personal user posted image al nejano mi je
zena u ovoj prici mi je pateticna
i nikakvu lepu sitnicu ne pronadjoh niti mudru ( ima je na mudre textove ili tome slicno)

< Poruku je uredio triputmama -- 13.6.2012 23:04:37 >

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
13.6.2012 23:06:46   
teacher75

IZVORNA PORUKA: triputmama

ova prica se moze naci na svaku petu temu i tako mi je odvratnaaaaa i nejasno sta ovde ima lepo
bananice niks personal user posted image al nejano mi je
zena u ovoj prici mi je pateticna
i nikakvu lepu sitnicu ne pronadjoh niti mudru ( ima je na mudre textove ili tome slicno)

i meni je ova prica morbidna i zalosnauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
13.6.2012 23:17:31   
Lulu_08
Sitnica koja meni licno najvise nedostaje u odsustvu MM, pa po tome i jedna od onih koje mi brak cine ljepsim, jeste uspavljivanje na njegovom ramenu i budjenje u njegovom narucju...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kako biti bolja supruga?
13.6.2012 23:27:22   
veeseelaa
Ja uvijek mislim da trebam i mogu biti bolja svome muzu.


ma idi begaj user posted image ja uvijek mislim da trebam više misliti na sebe user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
13.6.2012 23:28:50   
Honey3
kad iscvjetaju ruze u nasoj avliji,mm skoro svaki dan kad dolazi kuci ubere ruzu,i fino mi je uz poljubac pokloniuser posted image to je bas sitnica,ali meni stavrno puno znaciuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
13.6.2012 23:29:01   
Medić*
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: triputmama

ova prica se moze naci na svaku petu temu i tako mi je odvratnaaaaa i nejasno sta ovde ima lepo
bananice niks personal user posted image al nejano mi je
zena u ovoj prici mi je pateticna
i nikakvu lepu sitnicu ne pronadjoh niti mudru ( ima je na mudre textove ili tome slicno)

i meni je ova prica morbidna i zalosnauser posted image


Slozila bih se da je prica jako tuzna.

Ne slazem se da je morbidna i sl. Naprotiv, poucna je.

Muz je nasao drugu. Zena je na pametan nacin pokusala vratiti svoga muza, prvo zbog djeteta da ne bi bilo tuzno, drugo zbog njih dvoje, nije htjela reci da je bolesna iz ljubavi prema njima. Pokusala je sacuvati svoj brak i mozda pokazati muzu da grijesi.Ispunjavajuci njene zadnje uslove, shvatio je koliko je njihovo dijete sreno kada vidi zajedno svoje roditelje, ozivila je ljubav medju supruznicima ponovo. Medjutim sada ih je smrt rastavila. Tako ja tumacim user posted image


< Poruku je uredio medic slatki -- 13.6.2012 23:35:59 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kako biti bolja supruga?
13.6.2012 23:29:26   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ja uvijek mislim da trebam i mogu biti bolja svome muzu.


ma idi begaj user posted image ja uvijek mislim da trebam više misliti na sebe user posted image




user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
13.6.2012 23:31:09   
Medić*

IZVORNA PORUKA: zaha

kad iscvjetaju ruze u nasoj avliji,mm skoro svaki dan kad dolazi kuci ubere ruzu,i fino mi je uz poljubac pokloniuser posted image to je bas sitnica,ali meni stavrno puno znaciuser posted image


Bas slatko Zaho. Itekako da ti znaci :)


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
13.6.2012 23:43:46   
bananica

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: triputmama

ova prica se moze naci na svaku petu temu i tako mi je odvratnaaaaa i nejasno sta ovde ima lepo
bananice niks personal user posted image al nejano mi je
zena u ovoj prici mi je pateticna
i nikakvu lepu sitnicu ne pronadjoh niti mudru ( ima je na mudre textove ili tome slicno)

i meni je ova prica morbidna i zalosnauser posted image


Slozila bih se da je prica jako tuzna.

Ne slazem se da je morbidna i sl. Naprotiv, poucna je.

Muz je nasao drugu. Zena je na pametan nacin pokusala vratiti svoga muza, prvo zbog djeteta da ne bi bilo tuzno, drugo zbog njih dvoje, nije htjela reci da je bolesna iz ljubavi prema njima. Pokusala je sacuvati svoj brak i mozda pokazati muzu da grijesi.Ispunjavajuci njene zadnje uslove, shvatio je koliko je njihovo dijete sreno kada vidi zajedno svoje roditelje, ozivila je ljubav medju supruznicima ponovo. Medjutim sada ih je smrt rastavila. Tako ja tumacim user posted image





bas i jauser posted image


a sitnice, znace, itekako

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Kako biti bolja supruga?
13.6.2012 23:45:35   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ja uvijek mislim da trebam i mogu biti bolja svome muzu.


ma idi begaj user posted image ja uvijek mislim da trebam više misliti na sebe user posted image


i jauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
13.6.2012 23:47:33   
teacher75
meni se jedino u toj prici svidja sto ce se muz kajati do kraja zivota sto je bio kreten prema svojoj zeni

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
13.6.2012 23:50:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni se jedino u toj prici svidja sto ce se muz kajati do kraja zivota sto je bio kreten prema svojoj zeni

Strasna siuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
13.6.2012 23:56:55   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: teacher75

meni se jedino u toj prici svidja sto ce se muz kajati do kraja zivota sto je bio kreten prema svojoj zeni

Strasna siuser posted image


Ima i onih koji to nikada ne skontaju


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
13.6.2012 23:59:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: teacher75

meni se jedino u toj prici svidja sto ce se muz kajati do kraja zivota sto je bio kreten prema svojoj zeni

Strasna siuser posted image


Ima i onih koji to nikada ne skontaju


pa ovaj iz price je navodno skontaouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *