|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 1:06:58   
leona81
IZVORNA PORUKA: Ajla7

Vrtić je predivan, ima sve što je potrebno roditeljima kada ostave svoje dijete u njemu, a najvažnije moj muž i ja smo sigurni jer ga ostavljamo u zbrinutim rukama. Prezadovoljna sam! Jedva čekam da naša malena krene!

Veliki pozdrav vrlo ljubaznoj gospođi koja vodi ovo dječije blago.


nije mi jasno kako neko moze biti prezadovoljan kad dijete jos nije ni krenulo u vrtic?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Ajla7)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 6:27:22   
ElmaB
Draga Ajla, ovo je super pokušaj da nekoga izreklamiraš, ali prvo moraš biti dobro informisana.

Naš vrtić počinje s radom od 1. novembra i ja se nadam da ce roditelji i djeca biti zadovoljni. Mogu reći da sam jako ponosna na svoj mali vrtić:)

Ovo boldirano mi je napisala vlasnica vrtića i ne sumnjam da će biti savršen, s obzirom da znam ko je vlasnica. Ali roditelji i djeca tek trebaju da budu zadovoljni, jer vrtić još uvijek ne radi.


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 9:07:18   
Ajla7
Muž i ja smo već bili u vrtiću, a pohvale su se odnosile na ono što smo vidjeli prilikom posjete. Ako obratite pažnju na moju zadnju rečenicu, vidjet ćete da sam navela da JEDVA ČEKAM DA NAŠA MALENA KRENE! Dakle, nemam interesa da ikoga reklamiram, jer svima nama je u interesu dobrobit naše djece. user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 9:38:40   
leona81
kada je moja M krenula u vrtic, iako sam znala gdje ide, kod koga, i kakvi su uslovi, nisam mogla biti prezadovoljna prije nego sto je krenula...znala sam da je to dobro za nju ali tek nakon mjesec, dva bih mogla pohvaliti neciji rad i reci da je moje dijete sretno jer ide u taj i taj vrtic...

al pustimo sad to...mene interesuju odgovori na moja pitanja, pa se nadam da ce uskoro neko odgovoriti:)

drago mi je sto se otvorila Zuta kucica, izgleda jako lijepo na slikama, nadam se da ce Sarajevo dobiti jos jedan dobar vrtic, jer u ovom podrucju fali takav, a da mu je cijena pristojna...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Ajla7)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 9:42:49   
škorpija
Hajde ajla ne k.k. imaš samo tri posta, maksuz si se učlanila da reklamiraš vrtić, (što je nepotrebno jer ako bude dobar posla će sigurno biti) ali nije stvar u tome nego što tako naivno pokušavaš da nas praviš budalamauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Ajla7)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 9:58:41   
zutakucica
Draga Leona81, iz pitanja koja ste juce postavili shvatili smo ko ste vi. Jucer ujutro smo vam na privatni mail odgovorili na pitanja koja su vas zanimala ( samo vi znate informaciju da ne bi trebalo biti vise od petnaestak djece u nasem vrtiću ).

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 10:30:33   
babina beba
IZVORNA PORUKA: škorpija

Hajde ajla ne k.k. imaš samo tri posta, maksuz si se učlanila da reklamiraš vrtić, (što je nepotrebno jer ako bude dobar posla će sigurno biti) ali nije stvar u tome nego što tako naivno pokušavaš da nas praviš budalamauser posted image


Slazem se!  I uvjek kad se pojavi nesto novo i treba reklamirati pojavi se i nova clanica samo na toj temi!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 11:09:28   
Ajla7
Jesam, maksuz sam se učlanila kako bih pohvalila vrtić.
Sve što sam rekla zaista je tako i ne vidim ništa loše u tome što to želim podijeliti sa drugima.
Ljudima treba dati podrsku!
Žuta kućice sve najbolje u daljnjem radu user posted image

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 11:29:26   
chuci
IZVORNA PORUKA: Ajla7

Jesam, maksuz sam se učlanila kako bih pohvalila vrtić.
Sve što sam rekla zaista je tako i ne vidim ništa loše u tome što to želim podijeliti sa drugima.
Ljudima treba dati podrsku!
Žuta kućice sve najbolje u daljnjem radu user posted image


OMG user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Ajla7)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 11:41:44   
Dalil@

IZVORNA PORUKA: leona81

kada je moja M krenula u vrtic, iako sam znala gdje ide, kod koga, i kakvi su uslovi, nisam mogla biti prezadovoljna prije nego sto je krenula...znala sam da je to dobro za nju ali tek nakon mjesec, dva bih mogla pohvaliti neciji rad i reci da je moje dijete sretno jer ide u taj i taj vrtic...

al pustimo sad to...mene interesuju odgovori na moja pitanja, pa se nadam da ce uskoro neko odgovoriti:)

drago mi je sto se otvorila Zuta kucica, izgleda jako lijepo na slikama, nadam se da ce Sarajevo dobiti jos jedan dobar vrtic, jer u ovom podrucju fali takav, a da mu je cijena pristojna...


Ne mogodoh a da ne reagujem..Leona, jel tebi ova cijena stvarno pristojna? user posted image


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 11:44:51   
leona81
IZVORNA PORUKA: zutakucica

Draga Leona81, iz pitanja koja ste juce postavili shvatili smo ko ste vi. Jucer ujutro smo vam na privatni mail odgovorili na pitanja koja su vas zanimala ( samo vi znate informaciju da ne bi trebalo biti vise od petnaestak djece u nasem vrtiću ).


draga zuta kucice, meni je gospodin Muamer, za koga kazete da nije vlasnik rekao da ne bi trebalo biti vise od 15 djece u vrticu? takodjer mi je objasnio i gdje se tacno nalazi i kako da dodjem. br sam dobila od forumasice, ciji rodjak treba da dovede svoje dijete kod vas. eh sad on izgleda nije vlasnik, ali se dogovarao da se nadje sa mnom da vidim vrtic, medjutim onda je napomenuo da u vrticu trebaju biti djeca od 3-6 godina. dalje me vise nista nije interesovalo, ali sad me interesuje jer ste napisali da u obzir dolaze djeca od 2 godine. naci cu negdje i br pa ga mogu postaviti javno ako zelite. pitanja koja sam postavila i dalje me interesuju...


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu zutakucica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 11:46:51   
leona81
IZVORNA PORUKA: Dalil@


IZVORNA PORUKA: leona81

kada je moja M krenula u vrtic, iako sam znala gdje ide, kod koga, i kakvi su uslovi, nisam mogla biti prezadovoljna prije nego sto je krenula...znala sam da je to dobro za nju ali tek nakon mjesec, dva bih mogla pohvaliti neciji rad i reci da je moje dijete sretno jer ide u taj i taj vrtic...

al pustimo sad to...mene interesuju odgovori na moja pitanja, pa se nadam da ce uskoro neko odgovoriti:)

drago mi je sto se otvorila Zuta kucica, izgleda jako lijepo na slikama, nadam se da ce Sarajevo dobiti jos jedan dobar vrtic, jer u ovom podrucju fali takav, a da mu je cijena pristojna...


Ne mogodoh a da ne reagujem..Leona, jel tebi ova cijena stvarno pristojna? user posted image



jeste. sve od 250-350 smatram normalnom cijenom za privatni vrtic, 3 obroka, i najmanje 2 tete koje su konstantno tu...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 11:49:57   
Dalil@
Bice da ja nisam upucena u cjenovnik nasih priv. obdanista user posted image Ako je ovo pristojno kolike su onda max cijene? user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 11:51:48   
Medić*
jeste. sve od 250-350 smatram normalnom cijenom za privatni vrtic, 3 obroka, i najmanje 2 tete koje su konstantno tu...


Leona dijelimo isto misljenje. Pored ovoga u tu cijenu koju ovaj vrtic nudi ulazi  strani jezik i sport ( 300 km cj. boravak, 170 pol. boravak )

Vjerovatno da ako upisujemo dvoje djece kao u nekim vrticima ( kako sam cula ) bude i neki popust.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 11:52:40   
mama75
Cijena boravka u vrticima JU Djeca Sarajeva je 300KM ali Kanton placa dio tako da roditelji placaju onu cijenu od 140KM. Tako da za privatni vrtic sve do 300KM i meni je OK cijena, druga je stvar da li hocu ili mogu upisati dijete tamo.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 11:53:23   
Lady26
Meni je do 300KM za privatni vrtic takodje solidna cijena, vec sve preko mi je user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 11:56:43   
M kao Mama
Lijepo bih VAs zamolila da se vratite prevashodno ovoj temi, a ostale raspraveo vrtićima, cijenama i uslugama u istim možete nastaviti na adekvatnim temama.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 11:59:48   
Dalil@
S obzirom na to kakav je kod nas nacin rada (super start da bi se na kraju svelo na isto user posted image ) meni je 300KM puno. Nije ako je zaista ovako kako se kaze...max 15 djece, 2 tete konstantno, itd. Ali vrlo cesto je to samo pusta prica user posted image

Mislim, toliko placas tetu koja cuva samo tvoje dijete..



_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 12:02:50   
Dalil@

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Lijepo bih VAs zamolila da se vratite prevashodno ovoj temi, a ostale raspraveo vrtićima, cijenama i uslugama u istim možete nastaviti na adekvatnim temama.


Alma, mislim da ova prica njie puno Off. Ipak se razgovara o uslovima koje ovaj vrtic nudi za ovu cijenu. Leona jos uvijek nije dobila svoje odgovore. Zar se ne smije nista pitati na reklamiranoj temi? user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 12:03:22   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Dalil@

S obzirom na to kakav je kod nas nacin rada (super start da bi se na kraju svelo na isto user posted image ) meni je 300KM puno. Nije ako je zaista ovako kako se kaze...max 15 djece, 2 tete konstantno, itd. Ali vrlo cesto je to samo pusta prica user posted image

Mislim, toliko placas tetu koja cuva samo tvoje dijete..



I slažem se i ne slažem, skupo jeste, ali evo mama 75 je dala super objašnjenja, s tim da je sramota šta državni vrtić nudi za te pareuser posted image ,
ali za veće dijete je sigurno zdravije i korisnije da je sa djecom nego sa tetom koja titra samo oko njega

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 12:15:26   
M kao Mama
Delila, zaista ne bih da ulazim u rasprave, zaista, moja dužnost kao moderatora je da kada vidim da tema izlazi iz okvira, ponovo je vratim u zacrtane okvire, ja to i radim,

znači, nisam ništa rekla, samo sam kazala da se na ovoj temi treba pričati, raspravljati, razmjenjivati mišljenja, kako ko preferira o ovom vrtiću, a o ostalim vrtićima postoji druga tema.


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
28.10.2011 12:33:45   
zutakucica
U Vrtiću Žuta Kućica je predviđeno da boravi 15 djece iako je po pedagoškim normativima na nasu kvadraturu dozvoljeno imati 20 dječice.
Uz lijepo pripremljenu okolinu i edukativne materijale koji su izrađeni od prirodnih materijala (dakle kompletan inventar i igračke su od drveta i drugih prirodnih materijala) naš vrtić krase i visokoobrazovane odgajateljice sa iskustvom.
Jelovnik je raznovrstan i hrana je domaća. 
Jelovnik je istaknut na oglasnoj ploči i svaki roditelj je upoznat sa menijem za dvije sedmice unaprijed.
Grijanje je centralno i podno.
Boravak prvih sedam dana u vrtiću je besplatan, tako mališanima dajemo priliku  da sami otkriju da li žele nastaviti dolaziti u naš vrtić.
Vrata za roditelje uvijek su otvorena.
Svi koji su zainteresirani mogu doći pogledati naš vrtić!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
8.11.2011 8:39:36   
selebriti
Da li je neko upisao svoje dijete?
Utisci?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu zutakucica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
12.11.2011 19:52:59   
ajlabebica
Ja sam upisala svoju curicu, prvih dana je bilo teško,user posted image ali to sam i očekivala jer se prvi put razdvajamo, sad je sve mnogo mnogo bolje! Što se tiče svega ostalog nemam ama bas nikakvu zamjerku, zaista je sve onako kako je i opisano na letku i ljepse, sretna sam i mirna kada krenem na posaouser posted image
Jos ovo da kazem, moja malena ima 2 god. i 2 mj. i ne uci engleski, prilikom placanja saznala sam da je cijena bez engleskog 280 KM.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Vrtić "Žuta kućica" u Pehlivanuši
22.11.2011 16:15:40   
M kao Mama
Ima li nekih novih info, o ovom vrtiću

(odgovor članu ajlabebica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *