|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
3.12.2011 20:22:34   
emy24
moj sin
visina-114cm
tezina-20kg
br.obuce 29


_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
13.12.2011 10:59:02   
kula
moja kćerkica je pravi teškaš!user posted image

mjeseci: 20
visina: 81
težina: 15
br.cipela: 24

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
13.12.2011 11:02:51   
škorpija

IZVORNA PORUKA: kula

moja kćerkica je pravi teškaš!user posted image

mjeseci: 20
visina: 81
težina: 15
br.cipela: 24


mašalahuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
13.12.2011 11:07:49   
škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: kula

moja kćerkica je pravi teškaš!user posted image

mjeseci: 20
visina: 81
težina: 15
br.cipela: 24


mašalahuser posted image

ali da te utješim moj već pola godine ima istu težinu, znači sad sporije rastu i dobijaju na kilaži, ipak treba malo pripaziti, da to kasnije ne pređe u problem

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
13.12.2011 11:11:07   
škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: kula

moja kćerkica je pravi teškaš!user posted image

mjeseci: 20
visina: 81
težina: 15
br.cipela: 24


mašalahuser posted image

ali da te utješim moj već pola godine ima istu težinu, znači sad sporije rastu i dobijaju na kilaži, ipak treba malo pripaziti, da to kasnije ne pređe u problem

user posted image user posted image user posted image  joooj izvini ja pročitala 20 mjeseci i skontala da ima 20 kila, pa kontam fakat puno, moj ima 15 kila pa je buco, ali dobri ste vi no sikiriki

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
13.12.2011 11:19:12   
anidla
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: kula

moja kćerkica je pravi teškaš!user posted image

mjeseci: 20
visina: 81
težina: 15
br.cipela: 24


mašalahuser posted image

ali da te utješim moj već pola godine ima istu težinu, znači sad sporije rastu i dobijaju na kilaži, ipak treba malo pripaziti, da to kasnije ne pređe u problem

user posted image user posted image user posted image  joooj izvini ja pročitala 20 mjeseci i skontala da ima 20 kila, pa kontam fakat puno, moj ima 15 kila pa je buco, ali dobri ste vi no sikiriki



moj Nonce ima samo 12.400 gr. ??? malo brate, malo...a jede ko metlom


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
13.12.2011 11:21:56   
pocahontas
andidla, ni R. nije puno deblji...takvi su kakvi su...a i R. jede kao metlom, ali većinom blendano...to sve pojede šta mu god stavim...
žvače sta on hoće, ali žvakanje maslina i sudžuka i komadići jabuke, kifle i par komadića špageta teško da se mogu nazvati hranauser posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
13.12.2011 11:26:46   
anidla
IZVORNA PORUKA: pocahontas

andidla, ni R. nije puno deblji...takvi su kakvi su...a i R. jede kao metlom, ali većinom blendano...to sve pojede šta mu god stavim...
žvače sta on hoće, ali žvakanje maslina i sudžuka i komadići jabuke, kifle i par komadića špageta teško da se mogu nazvati hranauser posted image


jos mu blendas :))) ja sam to davno prestala, sad fino zvace i kolicinski lijepo pojede....za rucak s nama sjedi i pojede prvo supicu pa npr. sniclu s pireoom i sl. poslije toga pojede neki slatkis, keks sa cjelovitim zitaricama ili plazmu, ponekad monte....

obilno doruckuje....

ali kile stoje kako stoje, vec mjesecima....

nogice mrsave, rukice jos gore, samo lice ima elegantno popunjeno :)


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
13.12.2011 11:28:10   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: pocahontas

andidla, ni R. nije puno deblji...takvi su kakvi su...a i R. jede kao metlom, ali većinom blendano...to sve pojede šta mu god stavim...
žvače sta on hoće, ali žvakanje maslina i sudžuka i komadići jabuke, kifle i par komadića špageta teško da se mogu nazvati hranauser posted image


jos mu blendas :))) ja sam to davno prestala, sad fino zvace i kolicinski lijepo pojede....za rucak s nama sjedi i pojede prvo supicu pa npr. sniclu s pireoom i sl. poslije toga pojede neki slatkis, keks sa cjelovitim zitaricama ili plazmu, ponekad monte....

obilno doruckuje....

ali kile stoje kako stoje, vec mjesecima....

nogice mrsave, rukice jos gore, samo lice ima elegantno popunjeno :)



blago tebi..samo neka jede kuc kuc
koliko puta dnevno jede?


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
13.12.2011 11:29:42   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: kula

moja kćerkica je pravi teškaš!user posted image

mjeseci: 20
visina: 81
težina: 15
br.cipela: 24


mašalahuser posted image

ali da te utješim moj već pola godine ima istu težinu, znači sad sporije rastu i dobijaju na kilaži, ipak treba malo pripaziti, da to kasnije ne pređe u problem

user posted image user posted image user posted image  joooj izvini ja pročitala 20 mjeseci i skontala da ima 20 kila, pa kontam fakat puno, moj ima 15 kila pa je buco, ali dobri ste vi no sikiriki


moja kćerkica ima 19 kg al nije buca, visoka je


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
13.12.2011 11:42:27   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: gvendolina

evo i nas napokon user posted image

starost: 2,5 godine
visina: 93-94 cm
tezina: 13 700 (popravili smo seuser posted image )
broj cipela: 24-25




evo nas opet,malo smo se popravili sinoc se vagali i ima 14 200user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
13.12.2011 11:53:21   
anidla
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: pocahontas

andidla, ni R. nije puno deblji...takvi su kakvi su...a i R. jede kao metlom, ali većinom blendano...to sve pojede šta mu god stavim...
žvače sta on hoće, ali žvakanje maslina i sudžuka i komadići jabuke, kifle i par komadića špageta teško da se mogu nazvati hranauser posted image


jos mu blendas :))) ja sam to davno prestala, sad fino zvace i kolicinski lijepo pojede....za rucak s nama sjedi i pojede prvo supicu pa npr. sniclu s pireoom i sl. poslije toga pojede neki slatkis, keks sa cjelovitim zitaricama ili plazmu, ponekad monte....

obilno doruckuje....

ali kile stoje kako stoje, vec mjesecima....

nogice mrsave, rukice jos gore, samo lice ima elegantno popunjeno :)



blago tebi..samo neka jede kuc kuc
koliko puta dnevno jede?



dorucak, rucak, vecera...izmedju obroka forsiram voce, svaki dan mora popiti Kefir, uziva u njemu i ne moze bez njega, nakupi se jos plazmica, welness keksa user posted image i sl. banane voli, mandarine i jabuke....sve stavim na sto pa se sjeti da sam trazi.

e sad kad je u vrticu, tete uvijek kazu da jede, ali svejedno ja ponudim da jede kad dodjemo kuci, i pojede :)

ali kile ni mrdnut, sve se tjesim i to prepisujem njegovom rastu...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
13.12.2011 12:15:40   
pocahontas
moj R. ovako jede svaki dan:
1. doručak: žitarice sa mlijekom i nekim voćem i putera u to ubacim i med
2.užina: jogurt, banana i malo hljeba ili dvopeka alnaturinog u to stavim
3. ručak: supa na mesnom temeljcu uvijek+meso teletina+povrće razno+hljeb+maslinovo ulje
4.kada se probudi opet povrće sa kuhanim jajetom i hljebom i maslinovo ulje ili maldi sir ili palvaka sa povrćem
5.monte ili tako neka điđa ili voćka
6.večera griz sa voćem ili domaćim dzemom i to obavezno putera podobar komad ubacim da se istopi


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
13.12.2011 12:29:40   
leona81
mi ujutru jedemo jaje i hljeb i malo pavlake, ili hrenovke, ustipke sa sirom ili medom ili neku kasu
poslije voce za uzinu
za rucak uvijek supa na mesnom temeljcu sa tjesteninom i povrcem sa hljebom a kasnije ako hoce meso s prilogom
uzina voce ili keks
vecera kasa ili nesto sto mi jedemo - kriska s necim namazana i sl...abc sir, jogurt...
puter rijetko koristim, maslinovo ili kukuruzno ulje stavim u jelo ali samo u glavnom obroku, monte, puding i slicne stvari ne dajem...
nekad jede bolje, nekad ne, najvise kuburimo s povrcem i mesom, ostalo sve jede, meso ako nece onako onda joj ga stavim u supu, sitne komadice i pojede
ima oko 13 kg, visoka 90 cm, jede sve u izvornom obliku, nista ne blendamo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
13.12.2011 12:36:30   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Lady26

Djevojcica
Dob : 23 mjeseca
Visina : 90cm
Tezina : 11kg
Obuca : 23

Uvece ima 11,700 user posted image (tad se vaga, sama)

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
13.12.2011 12:40:05   
Hannica
Sramota,ja pojma nemam koliko mi je djete visoko,a ni tesko.user posted image
Znam samo da nosi obucu br.23 user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
13.12.2011 15:22:34   
kula
Drage moje, moja curica je stvarno pravi mali bucko, ne dajem joj više slatkiše nikako, ali ona sve ostalo samo trpa.... Mislila sam da joj uvedem neku dijetu.... Trebala bi na svoju visinu od 80cm imati maksimalno 13ak kg, a ona ima cijelih 15....
Što je najgore ona zuji po kući, hoda, trči, ali stalno traži njam njam... user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
14.12.2011 11:55:30   
škorpija
o gvendyuser posted image user posted image user posted image , bogami ste dobro

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
14.12.2011 12:02:49   
škorpija
kula mala je ona još, kažem ti moj sin je bio pravi praščićuser posted image , ali već dugoooo vremena ima istu kilažu, a raste, milsim da će se i tvoj curica izdužiti, neka jede, ne daj joj puno slatkiša, ali nemoj ni pretjerivati u zabranama, čokoladica i neki kesić svaki dan nije puno ako jede i sve ostalo. a vjerum mi kod prve veće bolesti taj će joj višak itekako dobro doći, nije lako gledati kad ti dijete neće da tri dana ništa jede, ali opet je lakše kad je bucika u pitanju

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
14.12.2011 12:05:59   
ziki
IZVORNA PORUKA: ziki

Nemirkouser posted image
Dob: 3.5 god
Tezina: 18 kg
Visina: 102 cm
Broj cipele: 26/27
(podatci od prije mjesec)
porodjajna 3930 gr, 57 cm
 Malo smo porasliNemirkouser posted image
Dob: 3.6 god
Tezina: 18 kg
Visina: 104 cm
Broj cipele: 27

porodjajna 3930 gr, 57 cm Junioruser posted image
Dob: 5 mj i 21 dan
Tezina: 10.1 kg
Visina: 79 cm
Broj cipele: 18(na osnovu papica)
porodjajna 3750 gr, 60 cm 

< Poruku je uredio ziki -- 14.12.2011 12:11:07 >


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
14.12.2011 12:06:43   
mamabb

IZVORNA PORUKA: kula

Drage moje, moja curica je stvarno pravi mali bucko, ne dajem joj više slatkiše nikako, ali ona sve ostalo samo trpa.... Mislila sam da joj uvedem neku dijetu.... Trebala bi na svoju visinu od 80cm imati maksimalno 13ak kg, a ona ima cijelih 15....
Što je najgore ona zuji po kući, hoda, trči, ali stalno traži njam njam... user posted image



Ja na svoju ruku ne bih uvodila nikakvu dijetu. Ako znam šta mi djete jede, vodim računa o ishrani, prvo bih razgovarala s pedijatrom uradila nalaze pa onda vidjeli šta bi.
Moja ima, sad, 3godine visoka je 111cm ima 24kg.
Deblja je od svoje generacije i to pofino ali je i višlja za glavu od svih. Dumala sam i sama ali me pedijatar umirio, uradili nalaz,non-stop je u pokretu, zdravo jede (trudim se) nekad me zagolicaju komentari drugih mama ali i brzo me prođe.


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
14.12.2011 12:18:08   
ElmaB
Evo naših mjera:

Tea (6 god. i 10 mjeseci)

visina: 125
težina: 25
br cipela: 32

Lana(3 godine i 9 mjeseci)

visina: 104
težina: 17
br cipela: 26

Deni(3 godine i 9 mjeseci)

visina: 110
težina: 19
br cipela: 28

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
14.12.2011 12:56:34   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: mamabb


IZVORNA PORUKA: kula

Drage moje, moja curica je stvarno pravi mali bucko, ne dajem joj više slatkiše nikako, ali ona sve ostalo samo trpa.... Mislila sam da joj uvedem neku dijetu.... Trebala bi na svoju visinu od 80cm imati maksimalno 13ak kg, a ona ima cijelih 15....
Što je najgore ona zuji po kući, hoda, trči, ali stalno traži njam njam... user posted image



Ja na svoju ruku ne bih uvodila nikakvu dijetu. Ako znam šta mi djete jede, vodim računa o ishrani, prvo bih razgovarala s pedijatrom uradila nalaze pa onda vidjeli šta bi.
Moja ima, sad, 3godine visoka je 111cm ima 24kg.
Deblja je od svoje generacije i to pofino ali je i višlja za glavu od svih. Dumala sam i sama ali me pedijatar umirio, uradili nalaz,non-stop je u pokretu, zdravo jede (trudim se) nekad me zagolicaju komentari drugih mama ali i brzo me prođe.



Slažem se s mamabb. Pametno je da djeca ne jedu slatkiše, bila debela ili mršava, ali neke dijete su nepotrebne. Moja je curica mršavica. Primjera radi, od curice mamebb je manja 11 cm i lakša 9kg, iako su jednako stare! Ali, be obzira na to ne nudim joj slatkiše, odnosno, dajem joj ih vrlo umjereno, grickalice ne kupujemo i nemamo, gazirana pića ne pije, kao ni industrijske sokove... Hoću reći, svako dijete je individua, svako je osoba za sebe, ni odrasli ljudi nisu svi isti, zašto bi djeca bila?! Sve dok su zdravi i u granicama normale brigi nema mjesta. A ni dijeti:)


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
14.12.2011 15:37:52   
kula
Hvala drage moje... Moja bombica jede najviše kuhanu hranu (grašak, kupus, brokulice, krompiriće sa piletinom ili teletinom). Ne pije vještačke sokove, samo cijeđene narandže, limun, jabuke, kruške... Vrlo rijetko joj dam malo čokolade, jer mi je glupo stalno odbijati čokoladu kad joj neko sa strane ponudi. A teta je izvodi svaki dan, ona se slomi hodajući, ali zato i nadoknadi sve kad uđe unutra - odmah traži njam njam! Inače, svi nalazi su joj uredni...
Jednostavno, dijete ima OGROMAN apetit!

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Visina, težina i dob vašeg djeteta
14.12.2011 16:00:39   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: škorpija

o gvendyuser posted image user posted image user posted image , bogami ste dobro


dobro smo bgm  user posted image i ja sam iznenadjena čini mi se da ne jede dobro,a popravio se...ocito mu je odvoljno ovo sto unosiuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *