|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Friške vijesti !
4.12.2012 22:21:39   
amra_sa
Pihhhhhhhhhhhh što nisam muškarac, ovakva jedna bi mi sasvim odgovarala user posted image user posted image http://doznajemo.com/2012/12/04/platit-ce-muskarcu-13-miliona-dolara-da-bude-njen-muz-ali-mora-biti-musliman-i-mora-je-seksualno-zadovoljiti-i-nece-zivjeti-zajedno/

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Friške vijesti !
4.12.2012 22:39:07   
SREĆNA
Pa jel ova misli probat sve koji se jave na oglas , hoćel je zadovoljit, tražit dok ne nađe aman JaRabbi.

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Friške vijesti !
4.12.2012 23:10:58   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Pa jel ova misli probat sve koji se jave na oglas , hoćel je zadovoljit, tražit dok ne nađe aman JaRabbi.


hahahahhahahahaha i ja se pitam :)) jel ce isprobat svakoga pa onda hahhahahahahahahahahaahah odluciti

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Friške vijesti !
5.12.2012 10:28:55   
Daliyah92
IZVORNA PORUKA: amra_sa

Pihhhhhhhhhhhh što nisam muškarac, ovakva jedna bi mi sasvim odgovarala user posted image user posted image http://doznajemo.com/2012/12/04/platit-ce-muskarcu-13-miliona-dolara-da-bude-njen-muz-ali-mora-biti-musliman-i-mora-je-seksualno-zadovoljiti-i-nece-zivjeti-zajedno/


" Ova vrsta braka dopuštena je u Saudijskoj Arabiji, iako je kontroverzna sa stajališta vjerskih propisa, a neki je čak smatraju legaliziranom prostitucijom.

U biti, kao i u “normalnom” braku, supružnici sklapaju ugovor, a bazično, razlika je u tome što u Misyar braku, oni najčešće nastavljaju živjeti odvojeno, sa preziciranim pravima (npr. oko raspolaganja imovinom), a viđaju se da bi zadovoljili svoje potrebe kada to žele, ukoliko su ispunjeni određeni uslovi.
"

Čista laž!!! Nisam mogla šutati na ovu laž, to nije dozvoljeno u Saudijskoj Arabiji. A ova zena je samo jedna od mnogih koji zele da ocrne islamske zemlje.

Oprostite sto sam malo drska ali stvarno me ljute ovakve lazi. user posted image

< Poruku je uredio Dalia92 -- 5.12.2012 10:29:37 >


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Friške vijesti !
5.12.2012 12:19:54   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Dalia92

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Pihhhhhhhhhhhh što nisam muškarac, ovakva jedna bi mi sasvim odgovarala user posted image user posted image http://doznajemo.com/2012/12/04/platit-ce-muskarcu-13-miliona-dolara-da-bude-njen-muz-ali-mora-biti-musliman-i-mora-je-seksualno-zadovoljiti-i-nece-zivjeti-zajedno/


" Ova vrsta braka dopuštena je u Saudijskoj Arabiji, iako je kontroverzna sa stajališta vjerskih propisa, a neki je čak smatraju legaliziranom prostitucijom.

U biti, kao i u “normalnom” braku, supružnici sklapaju ugovor, a bazično, razlika je u tome što u Misyar braku, oni najčešće nastavljaju živjeti odvojeno, sa preziciranim pravima (npr. oko raspolaganja imovinom), a viđaju se da bi zadovoljili svoje potrebe kada to žele, ukoliko su ispunjeni određeni uslovi.
"

Čista laž!!! Nisam mogla šutati na ovu laž, to nije dozvoljeno u Saudijskoj Arabiji. A ova zena je samo jedna od mnogih koji zele da ocrne islamske zemlje.

Oprostite sto sam malo drska ali stvarno me ljute ovakve lazi. user posted image


Nije laz user posted image .
Nazalost.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Friške vijesti !
5.12.2012 13:00:14   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Dalia92

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Pihhhhhhhhhhhh što nisam muškarac, ovakva jedna bi mi sasvim odgovarala user posted image user posted image http://doznajemo.com/2012/12/04/platit-ce-muskarcu-13-miliona-dolara-da-bude-njen-muz-ali-mora-biti-musliman-i-mora-je-seksualno-zadovoljiti-i-nece-zivjeti-zajedno/




" Ova vrsta braka dopuštena je u Saudijskoj Arabiji, iako je kontroverzna sa stajališta vjerskih propisa, a neki je čak smatraju legaliziranom prostitucijom.

U biti, kao i u “normalnom” braku, supružnici sklapaju ugovor, a bazično, razlika je u tome što u Misyar braku, oni najčešće nastavljaju živjeti odvojeno, sa preziciranim pravima (npr. oko raspolaganja imovinom), a viđaju se da bi zadovoljili svoje potrebe kada to žele, ukoliko su ispunjeni određeni uslovi.
"

Čista laž!!! Nisam mogla šutati na ovu laž, to nije dozvoljeno u Saudijskoj Arabiji. A ova zena je samo jedna od mnogih koji zele da ocrne islamske zemlje.

Oprostite sto sam malo drska ali stvarno me ljute ovakve lazi. user posted image


Nije laz user posted image .
Nazalost.


Koliko ja znam u Saudiji vlada serijat, kako je onda moguce da ovaku glupost dopustaju? user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Friške vijesti !
6.12.2012 8:53:14   
ninuska
http://www.avaz.ba/globus/europa/na-rukama-donio-15-mjesecnu-kcerku-svoje-djevojke-nakon-sto-joj-ju-je-silovao-i-polomio-21-rebro

Boze dragi, kuda sve ovo ide user posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Friške vijesti !
6.12.2012 9:00:55   
muaaa

IZVORNA PORUKA: ninuska

http://www.avaz.ba/globus/europa/na-rukama-donio-15-mjesecnu-kcerku-svoje-djevojke-nakon-sto-joj-ju-je-silovao-i-polomio-21-rebro

Boze dragi, kuda sve ovo ide user posted image



Izvinite zene,ali nemojte stavljati ove potresn vijesti,dosta nam je nase realnosti....bar neko vrijeme.....user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Friške vijesti !
6.12.2012 14:06:07   
Leena
http://www.24sata.hr/fun-video/slatka-beba-je-ulicnom-pjevacu-pomagala-kao-prateci-vokal-292334

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Friške vijesti !
6.12.2012 14:25:22   
koka i po

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: ninuska

http://www.avaz.ba/globus/europa/na-rukama-donio-15-mjesecnu-kcerku-svoje-djevojke-nakon-sto-joj-ju-je-silovao-i-polomio-21-rebro

Boze dragi, kuda sve ovo ide user posted image



Izvinite zene,ali nemojte stavljati ove potresn vijesti,dosta nam je nase realnosti....bar neko vrijeme.....user posted image



ja bih ovo po kratkom postupku.nema sudjenja nema odbrane.
kakvih samo zivotinja krije ovaj dunjaluk.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Friške vijesti !
6.12.2012 15:02:46   
leona81

IZVORNA PORUKA: Leena

http://www.24sata.hr/fun-video/slatka-beba-je-ulicnom-pjevacu-pomagala-kao-prateci-vokal-292334


divna je, al divna, pjeva fenomenalno

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Friške vijesti !
14.12.2012 21:48:26   
teacher75
http://www.klix.ba/vijesti/svijet/pucnjava-u-connecticutu/121214143#1
jezivouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Friške vijesti !
14.12.2012 23:16:32   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: teacher75

http://www.klix.ba/vijesti/svijet/pucnjava-u-connecticutu/121214143#1
jezivouser posted image


Sad pročitah... Jadni roditelji ove djece... Da zbog hira i budalaštine nekog klinje čitav život nose najgori ožiljak u duši i srcu ... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Friške vijesti !
18.12.2012 10:26:35   
teacher75
http://www.klix.ba/vijesti/bih/arzija-mahmutovic-se-vraca-na-mjesto-direktorice-gradskih-vrtica/121218036
uzaaaaaaasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Friške vijesti !
18.12.2012 10:36:38   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

http://www.klix.ba/vijesti/bih/arzija-mahmutovic-se-vraca-na-mjesto-direktorice-gradskih-vrtica/121218036
uzaaaaaaasuser posted image user posted image user posted image



uzaaaas
pa dokle

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Friške vijesti !
18.12.2012 10:43:57   
Miracle*3

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

http://www.klix.ba/vijesti/bih/arzija-mahmutovic-se-vraca-na-mjesto-direktorice-gradskih-vrtica/121218036
uzaaaaaaasuser posted image user posted image user posted image



uzaaaas
pa dokle



Makar ce se znati sta se jede u vrticu

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Friške vijesti !
18.12.2012 10:45:32   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Miracle*3


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

http://www.klix.ba/vijesti/bih/arzija-mahmutovic-se-vraca-na-mjesto-direktorice-gradskih-vrtica/121218036
uzaaaaaaasuser posted image user posted image user posted image



uzaaaas
pa dokle



Makar ce se znati sta se jede u vrticu

razmuceni sokovi, salame i pastete?


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Friške vijesti !
18.12.2012 11:04:03   
Miracle*3

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Miracle*3


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

http://www.klix.ba/vijesti/bih/arzija-mahmutovic-se-vraca-na-mjesto-direktorice-gradskih-vrtica/121218036
uzaaaaaaasuser posted image user posted image user posted image



uzaaaas
pa dokle



Makar ce se znati sta se jede u vrticu

razmuceni sokovi, salame i pastete?



Isto sto i sad, samo bez svinjetine :)

Mislim u vrticu nema nikakve razlike , ali zena je pokrivena, ne moze xxxxxx kakvim se sve imenima ne naziva ona, samo zato sto nosi hidzab
A u ove tri godine su predpostavljam pili limunadu, cijedjene sokove...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Friške vijesti !
18.12.2012 11:06:36   
Galicia
Jel to ona sto je zabranila djeda mraza?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Friške vijesti !
18.12.2012 11:14:21   
Hanady RR
Sve na jednu stranu al implicirat paštete sa tragom svinjetine ženi koja ih nije ni ugovorila sa dobavljačem više je nego smješno...
i njoj se imlicira isto jer je bez marame...
Komletnu priču vodite na ''nacionlanoj'' osnovi što je sramota...
svaka će majka reći da u vrtićima su pomaci ogromni koji se odnose ne smao na hranu ( a nema toliko pašteta i salame kao prije i nema mlijeka u prahu više ) nego na učešće roditelja u svemu, radionicama i posjetama koje su bile na mizernom niovu prije ...

I sad će ostati za i protiv marame jel i žene koja je ne nosi...
nećemo relano sagledati istini u oči...
nego ćemo imlicirati tragove svinjetine u pašteti koju je donio dostavljač iste po ugovoru zaključenom sa prethodnim menadžementom i to u prvoj sedmici rada novoga menadžmenta...
da nije malo previše i slučajno...no i to će imati epilog na sudu naravno...

Ovo bi najbolje bilo da sad jedan muškarac dođe za direktora...
da se žene između sebe ne kolju ...ko žene...svele sve na maramu...užas...i ime ...užas...
a relanost a dobrobit djece ...nekada i sad ima li razlike u vrtićima...
jel neko o tome razmišlja...
il je baš marama i deda mraza jedino što je bitno za djecu koju smo rodileuser posted image





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Friške vijesti !
18.12.2012 12:00:22   
merima_s
Razlika nekad i sad je jedino u jelovniku, nema pasteta i salama. Sve ostalo meni isto, ako ne i gore.


_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Friške vijesti !
18.12.2012 12:37:46   
Dalil@

IZVORNA PORUKA: merima_s

Razlika nekad i sad je jedino u jelovniku, nema pasteta i salama. Sve ostalo meni isto, ako ne i gore.



Tacnije, nema nista user posted image
Ovo sto vi mislite da vasa djeca jedu...to je vecinom samo pusto slovo na papiru, nazalost. Ok, mozda se negdje taj jelovnik do neke granice i postuje...aaali ne znam koliko je to cesto.

Skoro sam bila na praksi u jednom od drzavnih vrtica. Imala sam priliku osmotriti samo dorucak: od 5 dana moje prakse, 1 dan je bila palenta/griz...a iduca 4 dana snita namazana margarinom + sok/voda uz to.
Cak i onda kada je na jelovniku pisalo drugacije. Mlijeko sam vidjala na stolu u kuhinji, djeca ga nisu dobila user posted image ...cak ni ono jutro u kojem je po jelovniku trebao biti kakao uz dorucak user posted image

Tako da, ne moze ni Arzija ni Mirjana nadgledati rad svakog obdanista pojedinacno, svaku odgajateljicu, kuharicu i cistacicu...

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Friške vijesti !
18.12.2012 14:18:09   
teacher75
user posted image hvala bogu pa stigne doruckovati kod kuce

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Friške vijesti !
18.12.2012 14:25:49   
Nedi
jojjjj sad me zadevera s tim margainom...

N stalno govori da jede margarin, ustvari pojede smao hljeb jer ne voli margarin i ja pitala kazu maslac/puter jedu...

Mada ova teta kuharica mi se cini ok jer N kaze da im je pravila kolač, halvu, kokice, voće za užinu

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Friške vijesti !
18.12.2012 14:39:55   
teacher75
i ja sam primijetila da im je uglavnom za dorucak namazana kriska a nekad je pisalo da su ustipci i nista od toga

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

svekrva
H@nun@

Sta mislite o vasoj svekrvi?

Extra je (35%)

O.K. je (40%)

Nije mi posebno draga (12%)

Uzasna je (13%)


Broj svih glasova: 225

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *