|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupujmo domaće
18.6.2012 19:22:38   
d.dita
Babina beba ni ja se ne slazem sa ovim, ariel sam izbacila odavno, vise volim i duel uzeti nego ariel koji veze nema, ne moze se upporediti sa oni od ranije, od Lenora mi se iskreno povraca, mnogi mi jak.


Slažem se s tobom u potpunosti. Ja sam koristila ariel, pa prešla na persil,bijeli veš mi siv bio. Kupila sam arielove kapsule za šareni veš, moram po 3x dodatno isprati veš. Od lenora moja prijateljica i komšijin sin dobili osip, završili u bolnici.

Uno mi je super, omekšivači isto. MM koristi dugo njihove gelove za kosu i baš mu odgovaraju, nema ni peruti niti ga tjeme svrbi.

Posle ariela sam koristila Arix tenzo i fino mi je izbijelio veš ali ima preintezivan miris pa mi ne odgovara.

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Kupujmo domaće
18.6.2012 22:40:07   
idana_85
Super vam je to zenice,ovi omeksivaci su super. Kad sam se udala tek vidjeh kod svekrve,ona uzimala ovaj plavi. I tako smo i mi nastavili tradiciju, sve smo uzimali,posebno ovaj smedji parfumirani. Bas veceras dolazim kuci s posla, a vjetar puse ves mirise :) Definitivno cu probati i druge proizvode, nisam ni znala da je to domaca proizvodnja. Kakav je taj osvjezivac sto falite? U spreju?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Kupujmo domaće
18.6.2012 22:46:16   
Hanady RR
ja sma ariel koritila dugo pa prešla na persil gold...
ariel mi je rpavio porblem jer mi je ostajao na tamnim stavrima u grudvicama...ja mislila do mašine mi...i hajd kad ostane ljeti pa sušim na štiku al kad mi krene sušilica to sušiti užasno mi flekice ostajale po garadrobi...
sa persila sam porbala duel đurđevak i fakat nije loš...
a sad sma na bio aktivu...
evo upravo peglam veš bijeli osušen nakon pranja njim...
ja zadovoljna za saduser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Kupujmo domaće
18.6.2012 23:12:42   
d.dita
I ja sada uzimam bioaktiv. Prije sam uzimala zeleni ali mi se činilo da izbjeljuje šareni veš pa sam sada uzela onaj roze boje i nije loš. Bijeli veš super pere ali ja ipak ubacim i sode, kontam kao i neka dodatna vrsta dezinfekcije.Ali mislim da bi ovo trebali pisati na drugoj temi pošto je čini mi se saponijin proizvod!user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Kupujmo domaće
18.6.2012 23:17:30   
Candy
Ja vec dugo koristim od tisala omeksivace, a pogotovo sada onaj zlatni zara, ma predivno, ko kaze da nemamo kvalitet, samo mu ljudi ne vjeruju. Njihove tecne sapune stalno kupujem, super su, a njihov gel za kosu muz stalno uzima, i nisam vidjela da mu kosa opada... Dok je od nivee i tafta stalno imao neke cudne svrbeze... Treba vjerovati domacem proizvodu... I da, Zadnja dva mjeseca kupujem Ida detrdjent, nova pakovanja, ma meni su super, ni Bioaktiv ni Persil nista bolje ne peru, tako da, pruzimo sansu domacem proizvodu...

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Kupujmo domaće
21.6.2012 13:58:49   
lila25
Evo isprobala sam omeksivac Lilla Frozen Rose nikakvog mi mirisa nije ostalo na vesu.user posted image Kao da nisam nista stavila...jeli neko jos koristio ovaj meni djeluje bas rijedak stavila sam ga max i nista.Mozda su ovi drugi bolji ?

(odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Kupujmo domaće
21.6.2012 14:09:20   
Dzenana_G
IZVORNA PORUKA: djoisa

danas gledam izbacili su i maslac, jedva cekam da probam 250 gr - 3,45 KM u konzumu

Jesi li probala ovaj poljradov maslac?
Nama su na poslu nedavno poslali uzorak za ocjenu i bio je katastrofa, pa me zanim da li su ga sta popravili?


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Kupujmo domaće
21.6.2012 14:13:08   
djoisa
nisam..ali hocu
cudi me da nevalja, njihovi proizvodi su mi uglavnom dobri?
gdje ti radis, koje ocjene?

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Kupujmo domaće
21.6.2012 14:58:55   
Dzenana_G
IZVORNA PORUKA: djoisa

nisam..ali hocu
cudi me da nevalja, njihovi proizvodi su mi uglavnom dobri?
gdje ti radis, koje ocjene?


I mene je iznenadilo da ne valja, ali imao je neki strani ukus i miris, kao na užeglo.
Ja radim prehrambenoj industriji i maslac je  sirovina koju koristimo, pa tako dobijemo uzorke od neke firme na probu da li nam odgovara ili ne.


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Kupujmo domaće
21.6.2012 15:12:38   
bebacha
ja sam ga upravo koristila.dosta je mekanij od ostali i ima neki cudan miris i nije iste voje,boja bjeli-pola zuto,ono mjesaju se boje

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Kupujmo domaće
21.6.2012 15:47:46   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: djoisa

danas gledam izbacili su i maslac, jedva cekam da probam 250 gr - 3,45 KM u konzumu

Jesi li probala ovaj poljradov maslac?
Nama su na poslu nedavno poslali uzorak za ocjenu i bio je katastrofa, pa me zanim da li su ga sta popravili?



ja ga probala los je, moze mozda u kuhanje, ali ovako ne


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Kupujmo domaće
21.6.2012 15:50:29   
maja78 RR
I ja danas dobila paket, ali je kuci mama preuzela pa cu vidjeti dok dodjem sa posla

ali stvarno da ne povjerujete koja profesionalnost, mene zovu u utorak da se izvinu sto jos nisu dostavili radi guzve i da ce biti u dan-dva, i evo danas dostavili

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Kupujmo domaće
21.6.2012 15:50:41   
R&T@
Kupujemo domace i dobijemo domace...

user posted image user posted image user posted image

Ja upravo donijela kuci dva puna cekera...
Ukupno deset domacih artikala: 2 omeksivaca, 2 tecna sapuna, gel, tecni det. za sudje, tablete za pranje sudja, osvjezivac (vec isproban, super mirisuser posted image ), univerzalno sredstvo za ciscenje i za ciscenje stakla...

Hvala jos jednom...

Svi utisci dok sve isprobam...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Kupujmo domaće
21.6.2012 16:02:45   
M kao Mama
I ja sam dobila paket i donijela mi teta na vrata,

helem, dva tečna sapuna, dva omekšivača, sredstvo za staklo, sredstvo za kamenac, sredstvo za sve i svašta, gel za kosu, dva deterdženta za suđe, osvježivać zraka, i dva predivna cekara, hvala još jednom

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Kupujmo domaće
21.6.2012 16:10:30   
bebacha
user posted image user posted image user posted image

a ja ovaj puter stavila u kiflice,nista nisu drugacije nego prije,s drugim puter.al et onako sam puter ima los miris i cudnu teksturu.u klace ni slucajno stavit

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Kupujmo domaće
21.6.2012 18:00:14   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Kupujemo domace i dobijemo domace...

user posted image user posted image user posted image

Ja upravo donijela kuci dva puna cekera...
Ukupno deset domacih artikala: 2 omeksivaca, 2 tecna sapuna, gel, tecni det. za sudje, tablete za pranje sudja, osvjezivac (vec isproban, super mirisuser posted image ), univerzalno sredstvo za ciscenje i za ciscenje stakla...
Hvala jos jednom...

Svi utisci dok sve isprobam...user posted image



I meni stiglo ovo user posted image user posted image user posted image u cekerima super slogana :)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Kupujmo domaće
21.6.2012 18:38:52   
Honey3

IZVORNA PORUKA: tajra

Kupujemo domace i dobijemo domace...

user posted image user posted image user posted image

Ja upravo donijela kuci dva puna cekera...
Ukupno deset domacih artikala: 2 omeksivaca, 2 tecna sapuna, gel, tecni det. za sudje, tablete za pranje sudja, osvjezivac (vec isproban, super mirisuser posted image ), univerzalno sredstvo za ciscenje i za ciscenje stakla...

Hvala jos jednom...

Svi utisci dok sve isprobam...user posted image

I vjerujmo u domaceuser posted image
svaka im cast za ovaj potezuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Kupujmo domaće
22.6.2012 13:21:20   
Dzenana_G
IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: djoisa

danas gledam izbacili su i maslac, jedva cekam da probam 250 gr - 3,45 KM u konzumu

Jesi li probala ovaj poljradov maslac?
Nama su na poslu nedavno poslali uzorak za ocjenu i bio je katastrofa, pa me zanim da li su ga sta popravili?



ja ga probala los je, moze mozda u kuhanje, ali ovako ne


Ako je jeftiniji onda sto kazes isplati se koristiti za kuhanje, a za kolace ipak ne ekspretimentisati.


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Kupujmo domaće
11.7.2012 13:49:52   
bananica
Glanz - sredstvo za ciscenje i dezinfekciju kupaonice user posted image

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Kupujmo domaće
11.7.2012 14:42:35   
selebriti
Violeta pelene user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Kupujmo domaće
11.7.2012 15:25:11   
d.dita
Interesuje me da li je neko iz tuzle dobio ovaj poklon paket iz Tisala, pošto ja još nisam.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Kupujmo domaće
11.7.2012 19:59:03   
Hannan
Nisam ni ja, bas mi je danas na um palo sto ih nema.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Kupujmo domaće
31.8.2012 17:41:42   
d.dita
Ja još nisam dobila paket dobila paket user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 0:49:45   
malena1978
probala sam Lilla omekšivač i dalje ga kupujem, nakon toga, Art i kupujem ga i dalje, sad sam isprobala deterdžent za ručno pranje posudja Citral, pa ću i njega dalje da kupujem....

jel ima neko nešto da preporuči domaće što bi mi zamijenilo Mr Muscle za kuhinju? a za kamenac? a za wc šolju?

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 10:30:39   
Ben 10
Od istoga proizvodjaca BLIZ za kupatila i UNo za rerne i kuhinju.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu malena1978)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *