|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 11:01:46   
Taii
ja sam na pocetku trudnoce koristila onaj Lily zara , mislim da se tako zove , ustvari tad i nisam znala da sam trudna , a na nekoj akciji sam kupila vise flasa...i kako je trudnoca odmicala , moje mucnine su postajale sve jace , a i ono sto je lijepo mirisalo , meni je smrdilo...tako da od tad ne mogu smisliti taj omeksivac....
a sto se tice drugih proizvoda kupujemo sarajevski kiseljak ( ali samo u staklenim flasama ) mm voli bajrine suhomesnate proizvode , meggle mlijecni proizvodi..eto , ne mogu vise nicega da se sjetim...

_____________________________

Zivot nije bio zivot , sve dok u njega nisi usla ti... Volimo te pahuljo nasa... 21.12.2012... .H.

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 11:11:44   
selebriti
Farma jogurt, 3,2mm

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Taii)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 11:20:50   
ninuska
IZVORNA PORUKA: Taii

ja sam na pocetku trudnoce koristila onaj Lily zara , mislim da se tako zove , ustvari tad i nisam znala da sam trudna , a na nekoj akciji sam kupila vise flasa...i kako je trudnoca odmicala , moje mucnine su postajale sve jace , a i ono sto je lijepo mirisalo , meni je smrdilo...tako da od tad ne mogu smisliti taj omeksivac....
a sto se tice drugih proizvoda kupujemo sarajevski kiseljak ( ali samo u staklenim flasama ) mm voli bajrine suhomesnate proizvode , meggle mlijecni proizvodi..eto , ne mogu vise nicega da se sjetim...


MMMm, super su, Kulen i Vlasicka kobasica.  neki dan kupim maslac POLjORAD i nije los. Do sada sam kupovala uglavnom strane, al eto nek ima i neki nas user posted image

(odgovor članu Taii)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 11:52:01   
Honey3
I ja sam presla na lila omeksivac,bajrine pastete suuser posted image ,mada sad cesto kupimo od jednog covjeka i pravu domacu pastetu,koju on kuci pravi od provjerenih proizvoda,i ona mi je isto extra.Jos da dodam pocela sam kupovati AS kafu,isto radi vispak i super je,stampi krem moze se nositi sa nutelom....Ma ima toga more,na nama je ako hocemo kupovati domace....Neki dan mm bio u Zagrebu u konzumu,i kaze nema ama bas niti jedan nas domaci proizvoduser posted image A mi cemo sa konzumom kroz zivotuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 12:11:14   
Nedi

IZVORNA PORUKA: zaha

I ja sam presla na lila omeksivac,bajrine pastete suuser posted image ,mada sad cesto kupimo od jednog covjeka i pravu domacu pastetu,koju on kuci pravi od provjerenih proizvoda,i ona mi je isto extra.Jos da dodam pocela sam kupovati AS kafu,isto radi vispak i super je,stampi krem moze se nositi sa nutelom....Ma ima toga more,na nama je ako hocemo kupovati domace....Neki dan mm bio u Zagrebu u konzumu,i kaze nema ama bas niti jedan nas domaci proizvoduser posted image A mi cemo sa konzumom kroz zivotuser posted image


Jel mislis na AS Busovača?

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 12:14:44   
Vinetu
Ja se moram pohvaliti da je manje od 5% proizvoda u našoj kući stranog porijekla (a i oni su uglavnom turski : ))

Nekda koristim Lilla omekšivač, a nedavno sam nabasala i na Omeli koji mi je također odličan... divno miriše i miris je dugotrajan.

Recite mi gdje kupujete domaće deterdžente za veš? Meni ih je jako teško naći (obično kupujemo u Robotu, Merkatoru ili u DP-u. Jednom sam našla Idu u Robotu i odmah uzela dvije kese, ali ga već odavno tamo ne mogu naći)

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 12:21:45   
selebriti

IZVORNA PORUKA: zaha

bio u Zagrebu u konzumu,i kaze nema ama bas niti jedan nas domaci proizvoduser posted image A mi cemo sa konzumom kroz zivotuser posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 12:39:17   
Taii

IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: Taii

ja sam na pocetku trudnoce koristila onaj Lily zara , mislim da se tako zove , ustvari tad i nisam znala da sam trudna , a na nekoj akciji sam kupila vise flasa...i kako je trudnoca odmicala , moje mucnine su postajale sve jace , a i ono sto je lijepo mirisalo , meni je smrdilo...tako da od tad ne mogu smisliti taj omeksivac....
a sto se tice drugih proizvoda kupujemo sarajevski kiseljak ( ali samo u staklenim flasama ) mm voli bajrine suhomesnate proizvode , meggle mlijecni proizvodi..eto , ne mogu vise nicega da se sjetim...


MMMm, super su, Kulen i Vlasicka kobasica.  neki dan kupim maslac POLjORAD i nije los. Do sada sam kupovala uglavnom strane, al eto nek ima i neki nas user posted image




Vlasicka je odlicna , kao i Jeger kobasica, a i cijene su jako pristupacne....

_____________________________

Zivot nije bio zivot , sve dok u njega nisi usla ti... Volimo te pahuljo nasa... 21.12.2012... .H.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 12:53:32   
Anoniman
Jeste li probali Vispakovu toplu cokoladu? Meni je ona najbolja. bolja cak i od Milkine user posted image

sad mi svekrva hvali AS kafu, pakuje je tesanjska firma As. Trazim je po Sa, ali nema. Kad odem u Bu, kupim je, pa vam javim kvalitet.

(odgovor članu Taii)
  Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 13:01:24   
Hanady RR
ja pahuljo AS kafu kupila u Ineterexu i dobra je al ja bih se zaklela da je radi Vispakuser posted image
šta sma ja čitala...a bcih kesu i u kutiju je pretresoh neki dan, kako sad porvjeritiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 13:09:45   
muaaa

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: zaha

bio u Zagrebu u konzumu,i kaze nema ama bas niti jedan nas domaci proizvoduser posted image A mi cemo sa konzumom kroz zivotuser posted image


user posted image user posted image


Zato ja u konzumu ne kupujem

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 13:16:03   
mimiE

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja pahuljo AS kafu kupila u Ineterexu i dobra je al ja bih se zaklela da je radi Vispakuser posted image
šta sma ja čitala...a bcih kesu i u kutiju je pretresoh neki dan, kako sad porvjeritiuser posted image


da vas sve riješim dilemeuser posted image kao ponosna Tešanjka-As je firma iz Tešnja koja je mislim prošle godine ili ove kupila Vispak,tako da je moguće da je kafa As pakovana u Vispaku..i inače se bave proizvodnjom keksa-to je sad Master,Kent keks..kafe,ma svašta nešto imajuuser posted image nadam se da nećete shvatiti kao reklamu

_____________________________

12.12. Nejla

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 13:30:37   
nanika

IZVORNA PORUKA: selebriti

Farma jogurt, 3,2mm

user posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 13:42:48   
sporty mamaa
Sto se domacega tice od deterdzenta koristim duel baby sensitive i meni je stvarno odlican!!! Evo vec 5.put ga kupujem, svekrva sa ariela isto presla na njega. Kupim i njihov omeksivac. Mlijeko nekad megle, vecinom zbregov jer smo navikli, od ovog poljorada kupim svjezi sir za pitu i nije los! Uglavnom kupujme hrvatske proizvode, jer nam jednstavno odgovaraju, meni su pik kobasice nezamjenjive, kao i sunke njhove, jogurt dukat mi ima najbolji okus, a i od podravke kupujem stvarno dosta proizvoda....

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 16.11.2012 13:43:59 >

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 13:44:00   
Honey3
AS kafu radi vispak,ali vispak sad pripada tesanjskoj AS grupaciji,pa je kafa AS user posted image

< Poruku je uredio zaha -- 16.11.2012 13:46:12 >


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 13:46:40   
Taii

IZVORNA PORUKA: zaha

AS kafu radi vispak,ali vispak sad pripada tesanjskoj ASuser posted image grupaciji,pa je kafa AS



vidim da puno spominjete tu AS kafu... je li jaka puno ? naime meni je ona nasa zlatna dzezva puno jaka , nekako preprzena.... user posted image

_____________________________

Zivot nije bio zivot , sve dok u njega nisi usla ti... Volimo te pahuljo nasa... 21.12.2012... .H.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 13:47:44   
djoisa
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Sto se domacega tice od deterdzenta koristim duel baby sensitive i meni je stvarno odlican!!! Evo vec 5.put ga kupujem, svekrva sa ariela isto presla na njega. Kupim i njihov omeksivac. Mlijeko nekad megle, vecinom zbregov jer smo navikli, od ovog poljorada kupim svjezi sir za pitu i nije los! Uglavnom kupujme hrvatske proizvode, jer nam jednstavno odgovaraju, meni su pik kobasice nezamjenjive, kao i sunke njhove, jogurt dukat mi ima najbolji okus, a i od podravke kupujem stvarno dosta proizvoda....


slabo ima domacih prozvoda na ovom tvom spisku user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 13:49:05   
Honey3

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Jeste li probali Vispakovu toplu cokoladu? Meni je ona najbolja. bolja cak i od Milkine user posted image

sad mi svekrva hvali AS kafu, pakuje je tesanjska firma As. Trazim je po Sa, ali nema. Kad odem u Bu, kupim je, pa vam javim kvalitet.

U Bingu je imas user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 13:51:27   
Honey3

IZVORNA PORUKA: Taii


IZVORNA PORUKA: zaha

AS kafu radi vispak,ali vispak sad pripada tesanjskoj ASuser posted image grupaciji,pa je kafa AS



vidim da puno spominjete tu AS kafu... je li jaka puno ? naime meni je ona nasa zlatna dzezva puno jaka , nekako preprzena.... user posted image

mislimo li mi na istu zlatnu dzezvuuser posted image meni je ona poblaga,ali sam joj bila vjerna,jer mi bas miri na kafu,samo malo jacu zaspem,a ova AS je malo jaca od dzezve,i meni jos bolje miriuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Taii)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 14:07:35   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja pahuljo AS kafu kupila u Ineterexu i dobra je al ja bih se zaklela da je radi Vispakuser posted image
šta sma ja čitala...a bcih kesu i u kutiju je pretresoh neki dan, kako sad porvjeritiuser posted image



Firma AS sa Jelaha je kupila Vispak DD. user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 14:08:58   
Nedi
Ova druga AS (as busovača) kafa je jos bolja...ali nažalost vi u Sa je ne mozete kupiti

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 14:09:10   
Taii

IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: Taii


IZVORNA PORUKA: zaha

AS kafu radi vispak,ali vispak sad pripada tesanjskoj ASuser posted image grupaciji,pa je kafa AS



vidim da puno spominjete tu AS kafu... je li jaka puno ? naime meni je ona nasa zlatna dzezva puno jaka , nekako preprzena.... user posted image

mislimo li mi na istu zlatnu dzezvuuser posted image meni je ona poblaga,ali sam joj bila vjerna,jer mi bas miri na kafu,samo malo jacu zaspem,a ova AS je malo jaca od dzezve,i meni jos bolje miriuser posted image




ma joj , k'o ja se opet razumijem u kafu , hahaha :D inace nisam neki ljubitelj kafe , vise volim piti caj , ali mm voli kafu pa eto od njega pokupih to da je malo jaca :D


_____________________________

Zivot nije bio zivot , sve dok u njega nisi usla ti... Volimo te pahuljo nasa... 21.12.2012... .H.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 14:09:20   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: djoisa

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Sto se domacega tice od deterdzenta koristim duel baby sensitive i meni je stvarno odlican!!! Evo vec 5.put ga kupujem, svekrva sa ariela isto presla na njega. Kupim i njihov omeksivac. Mlijeko nekad megle, vecinom zbregov jer smo navikli, od ovog poljorada kupim svjezi sir za pitu i nije los! Uglavnom kupujme hrvatske proizvode, jer nam jednstavno odgovaraju, meni su pik kobasice nezamjenjive, kao i sunke njhove, jogurt dukat mi ima najbolji okus, a i od podravke kupujem stvarno dosta proizvoda....


slabo ima domacih prozvoda na ovom tvom spisku user posted image


Slaba ponuda domaceg mozdauser posted image U biti sve je kako kome paseuser posted image

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Kupujmo domaće
16.11.2012 14:49:16   
Ben 10

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa


IZVORNA PORUKA: djoisa

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Sto se domacega tice od deterdzenta koristim duel baby sensitive i meni je stvarno odlican!!! Evo vec 5.put ga kupujem, svekrva sa ariela isto presla na njega. Kupim i njihov omeksivac. Mlijeko nekad megle, vecinom zbregov jer smo navikli, od ovog poljorada kupim svjezi sir za pitu i nije los! Uglavnom kupujme hrvatske proizvode, jer nam jednstavno odgovaraju, meni su pik kobasice nezamjenjive, kao i sunke njhove, jogurt dukat mi ima najbolji okus, a i od podravke kupujem stvarno dosta proizvoda....


slabo ima domacih prozvoda na ovom tvom spisku user posted image


Slaba ponuda domaceg mozdauser posted image U biti sve je kako kome paseuser posted image

oD SVEGA OVOGA TI JE SAMO MEGLE I POLJORAD DOMACE .Nije ti Duel domaci ,u Srbiji se proizvodi.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Kupujmo domaće
17.11.2012 20:07:45   
narin3
A gdje ima topla cokolada Vispakova i je li u kesi ili one male vrecice?
Ima li u bingu?

_____________________________

O vjernici, tražite sebi pomoći u strpljivosti i obavljanju molitve! Allah je doista na strani strpljivih..(El Bekare 153)

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *