|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 14:35:52   
sarisari
mudra zena muza "vrti oko malog prsta " ili kao sto rece vesela manipulise njime, on cini sve ono sto nju cini sretnom  i misli da ona cini sve sto njega cini sretnim ( u pozitivnom smislu ne da ga iskoristava ili vara ) inat, prkos... ostavlja za neka druga mjesta 

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 14:46:53   
elecsys
veliki pozz za anoniman i ostale.drage moje ja mislim da je to sasvim normalna faza kada dođe do toplo-hladno u braku pogotovo ako imate malo dijete.nije to ništa strašno,sve se to mora proći.i ja sam imala i imam sličnih faza pa poslije toga kada se sredite sve bude nekako slađe.vidjecete.potrudite se jedno oko drugoga i RAZGOVARAJTE

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:01:46   
sarisari
mm meni i ja njemu stalno tepamo, upucujemo lijepe rijeci, posaljemo poljubac jedno drugome, meni je nezamislivo bez toga, bilo da smo sami ili sa drustvom, cak i kada se jedno na drugo namrsti ili ne uzvrati u tom trenutku nije nikakav problem jer ce biti uzvraceno za par minuta, mozda u tom trenutku smo samo odsutni ali u sustini ne mozemo bez lijepih rijeci, npr.ako je jedno od nas umorno, a ovo drugo ga " bombarduje " izlivima njeznosti ako je odgovor "dosado moja" i to shvatimo kao vid tepanja jer ima prisvojnu zamjenicu i receno je slatkim tonom mozda ovo sve zvuci malo cudno ali ekstra funkcioniramo hvala Bogu dragom

(odgovor članu elecsys)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:03:27   
mala_sa
Draga anonimna, ti njega volis, a voli i on tebe, da nije tako sad vi nebi bili tu gdije i jeste...
Nego ne zamjeraj ti njemu plaho kad on neodgovori na "uvrede" od strane sveki i sl...vjeruj mi oni to pola i ne razumiju (mi zene svaku recenicu punooo dublje protumacimo nego muskarci)... sama sebe odbrani, vjeruj mi tako je najbolje...

A svog muzeka znas i sama kako ponovo mozes zavesti, nabaci osmijeh na lice, obuci se sexi...naravno ugodi sebi maximalno kako bi bila sretna i zadovoljna zena... Dobar sex dostaaa toga popravi (pogotovo ako ga u zadnje vrijeme nije bilo)...Sutra i on dolazi kuci sav sretan i nasmijan, a i nas zenice to jakooo oslobodi negativne energije, pa kasnije sve zablista...

user posted image user posted image podrske, i bacaj se u akciju user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu elecsys)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:17:19   
elecsys
ustvari,muškarci su vam vječiti dječaciuser posted image .ako nisi dobila kompliment kada si to očekivala vjeruj mi da to nije ništa zlonamjerno niti namazano nego eto...oni su tako jednostavna bića  a mi smo te koje ih oblikujemo po svojoj želji.Budi mudra,mila,draga topla,čvrsta u isto vrijeme a te male krizice uticu samo na nas muskarci to i ne skontaju.Pojednostavi i uljepšaj sebi ionako komplikovan život.On te voli isto kao i ti njega user posted image .

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:23:06   
hanabanana
Prvo, ja sam prilično sigurna da znam ko je Anonimna iz ove priče.
Nisam vidovita Đemila nego sam prepoznala stil, a i priča je poznata.
Tvom mužu je najviše zasmetalo tvoje svakodnevno zvocanje i ispadi ljubomore.
Ženo, znaš li ti koliko je gadno trpjeti svakodnevno zvocanje...
Pitanje: što si, s kim si, zašto si, zašto nisi....
To iscrpljuje, prvo psihički, onda fizički....
Prvo se braniš, onda se trudiš da se ne dovodiš u takve situacije, onda si ljut(a), onda misliš da je tvoj greška.....medjutim uvijek svane taj divan dan kad shvatiš istinu da si ti savršen, da nije tvoja greška, da nikome ne treba da se izvinjavaš što te ljudi na cesti pozdravljaju, zovu, traže u društvu....i da što god ti uradiš tvom partneru nećeš dati sigurnost koja mu treba i koju je morao sam izgraditi.
Shvatiš da živiš sa osobom bez samopouzdanja, koja je sve svoje komplekse godinama pokušala pripisati tebi kao tvoje greške.

Ali svane taj divan dan kad shvatiš da te boli briga.
Neki nastave život " derati " sretni što su shvatili da nisi oni krivi, neki kažu: hajd razguli......nekim su već neke druge osobe ušle u život koje su im pokazale da vrijede!

Anonimna, ne želim da te obeshrabrim, nipošto.......ali ja ne razumijem:
- meni ne treba muž reći da sam lijepa, pa imam ogledalo
- ne treba mi reći, jer uhvatim ja i njegov pogled kad idem s jaranicama vani, a on kao bezveze pita: Jel, a gdje ćeš to ti tako obučena?!

Slažem se da ljubav treba hraniti.
Slažem se da je brak kompromis.
Ali isto tako mislim da ljubav ne možemo obnoviti, ili postoji ili je jednostavno nema.

Ako si se ti odlučila promijeniti kada si uvidjela da je kasno.....pitanje je zašto se želiš mijenjati.
Zato jer te strah da ideš dalje sama, zato što ga voliš, zato što si vidjela da si pogriješila?
Da si uvidjela svoju grešku prije, ne bi došla ovdje gdje jesi.

Zlatno pravilo mog shvatanja braka:
Moja mama nema pravo komentarisati moj odnos sa mužem ako je ja ne pitam za komentar.
Uvijek ću stati na stranu svog muža, taman ne bio u pravu, ali to mu neću reći pred trećim licem.
Ako njegovi nisu u pravu, ja ću dati svoj komentar, ali tako da ih ne uvrijedim.
Ne treba mi on da me brani, moj svekar i svekrva su divni ljudi.

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:25:02   
Hanady RR
ja nikako ne shavtam.....

Čovjek nije tip za komlimente i ona s ezaljubila već u njega...
a sada bi ona komlimente a on nije tip za to, što je ona i prije braka znala....

Sigurna sam na milion drugih načina ona zna da je on nju voli bez da je ikada rekao lijepa si...mislim oženio je...pa zaboga nije joj dušu vidio kad joj je prišao da se upoznaju...nešto na njoj moralo ga privućiuser posted image


ja znam da kada sam uposzanal čovjeka za koga ću se udati taj nije niti bio hladan i znao je reći komlimnet, znao me pogledati i u vezi kao danas i u braku da znam u njegovim očima što je pomislio o meni lijepo a da i ne izgovori...i meni je to dovoljno...
Nikada mi nije morao reći volim te...ljubav se ne govori ona se pokazuje.
U ovome braku kao i vezi on je pokazao da tu ljubavi ima jer nebi ona bila u braku s anjim da je drugačije.

samo treba znati neke stavri jesu kompormis, neke možemo pormjeniti a neke koje su dio karatktera muža ili žene su nepromjenjive.

moj suprug zna koje stavri nikada predamnom ne smije izeći jer bih burno reagirala...
a isto tako ja znam kada trebam povući ručnu da nebi on regairao burno...
jer takvi smo odavno i to je dio karaktera...komrpomis smo uspostavili i tu nema šta da s emjenja...tu smo u nekim stvarima sebe pormjenili i ja i on...al svojom voljom.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu elecsys)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:28:58   
Hanady RR
i da ''zvocanje''...
meni kad bi muž zvocao...kud, gdje sa kim...itd...svaki ubogi dan...ja bih ga ostavila beza da trepnem...to je užasana pristisak sa kojim s eteško nositi i živjeti život punim plućima...
ja u braku hoću da živim...jer život je jedan...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:30:15   
bananica
tu smo u nekim stvarima sebe pormjenili i ja i on...al svojom voljom.



ovo je veoma bitno, znaci oboje se trudimo i pokusavamo popraviti nesto, a ne hajde ti daj sve od sebe da pokusas popraviti odnos , samo zajednickom snagom i voljom

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:32:38   
veeseelaa
meni ne treba muž reći da sam lijepa, pa imam ogledalo
- ne treba mi reći, jer uhvatim ja i njegov pogled kad idem s jaranicama vani, a on kao bezveze pita: Jel, a gdje ćeš to ti tako obučena?!


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:36:05   
ziki
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja nikako ne shavtam.....

Čovjek nije tip za komlimente i ona s ezaljubila već u njega...
a sada bi ona komlimente a on nije tip za to, što je ona i prije braka znala....

Ne shvatam ni ja, niti shvatam temu uopste,niti kako joj pomoc da se muz ponovo zaljubi u nju? Bacanjem cari, carobnim napitkom?Brak je zajednica DVA insana i u tim okvirima treba da ostane, a da je uvijek za citav zivot je utopija.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:38:21   
veeseelaa
eh sad.... brak je zajednica... oni trebaju oboje sjest, čučnuti ili šta li već  i bla bla bla
čisto sumnjam da sve tako rješavamo neke male ispade u braku
ona je skontala da je on fin i želi se "popraviti", pitala je kako da mu se ponovo približi.... meni je super što je ona spoznala da griješi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:38:34   
bananica
Komunikacija među supružnicima
Nedostatak komunikacije kao i loša komunikacija među supružnicima je jedan od velikih razloga svih kasnijih problema i nesuglasica koji mogu proizići i dovesti do razvoda braka.
Često supružnici imaju pogrešnu predstavu o braku i misle da ce se brak razvijati sam po sebi. U brak treba stalno ulagati puno pažnje i ljubavi. Brak je potrebno njegovati poput biljke kojoj dajemo vodu. Brak zahtijeva strpljenje, ljubaznost, smirenost, žrtvovanje, suosjećanje, ljubav, razumijevanje i opraštanje.Zajednički rješavati probleme i donositi odluke
Supružnici između sebe trebaju podijeliti svoje brige i zajedno ih procjeniti i rješiti. Na ovaj način se približavamo jedno drugom, probleme shvatamo ozbiljno i rješavamo ih zajedno. Potrebno je pokazati interesovanje za sve ono sto muči suprugu ili supruga. Odluke je potrebno donositi kao porodica jer na taj način imaju oboje supružnika (i kasnije djeca) doprinosa i udjela u donosenoj odluci. S tim će imati i više odgovornosti prema njenim posljedicama.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:40:28   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ona je skontala da je on fin i želi se "popraviti", pitala je kako da mu se ponovo približi.... meni je super što je ona spoznala da griješi



Mene žulja jel ona to skontala kad je on rekao: E sad te je dosta!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:41:30   
veeseelaa
da, da slažem se al nekada kad mlada zglajza treba da poradi na sebi a ne da pravi seanse i da se drži za ruke il govori haj ja sam npr Sandra, ja sam alkoholičarka ...... 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:43:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ona je skontala da je on fin i želi se "popraviti", pitala je kako da mu se ponovo približi.... meni je super što je ona spoznala da griješi



Mene žulja jel ona to skontala kad je on rekao: E sad te je dosta!


pa valjda da.... govori je on više puta očito al oglušila se.... sve dok nije sama shvatila da je dosta, meni tako djeluje


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:43:47   
umahmed
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Prvo, ja sam prilično sigurna da znam ko je Anonimna iz ove priče.
Nisam vidovita Đemila nego sam prepoznala stil, a i priča je poznata.
Tvom mužu je najviše zasmetalo tvoje svakodnevno zvocanje i ispadi ljubomore.
Ženo, znaš li ti koliko je gadno trpjeti svakodnevno zvocanje...
Pitanje: što si, s kim si, zašto si, zašto nisi....
To iscrpljuje, prvo psihički, onda fizički....
Prvo se braniš, onda se trudiš da se ne dovodiš u takve situacije, onda si ljut(a), onda misliš da je tvoj greška.....medjutim uvijek svane taj divan dan kad shvatiš istinu da si ti savršen, da nije tvoja greška, da nikome ne treba da se izvinjavaš što te ljudi na cesti pozdravljaju, zovu, traže u društvu....i da što god ti uradiš tvom partneru nećeš dati sigurnost koja mu treba i koju je morao sam izgraditi.
Shvatiš da živiš sa osobom bez samopouzdanja, koja je sve svoje komplekse godinama pokušala pripisati tebi kao tvoje greške.

Ali svane taj divan dan kad shvatiš da te boli briga.
Neki nastave život " derati " sretni što su shvatili da nisi oni krivi, neki kažu: hajd razguli......nekim su već neke druge osobe ušle u život koje su im pokazale da vrijede!

Anonimna, ne želim da te obeshrabrim, nipošto.......ali ja ne razumijem:
- meni ne treba muž reći da sam lijepa, pa imam ogledalo
- ne treba mi reći, jer uhvatim ja i njegov pogled kad idem s jaranicama vani, a on kao bezveze pita: Jel, a gdje ćeš to ti tako obučena?!

Slažem se da ljubav treba hraniti.
Slažem se da je brak kompromis.
Ali isto tako mislim da ljubav ne možemo obnoviti, ili postoji ili je jednostavno nema.

Ako si se ti odlučila promijeniti kada si uvidjela da je kasno.....pitanje je zašto se želiš mijenjati.
Zato jer te strah da ideš dalje sama, zato što ga voliš, zato što si vidjela da si pogriješila?
Da si uvidjela svoju grešku prije, ne bi došla ovdje gdje jesi.

Zlatno pravilo mog shvatanja braka:
Moja mama nema pravo komentarisati moj odnos sa mužem ako je ja ne pitam za komentar.
Uvijek ću stati na stranu svog muža, taman ne bio u pravu, ali to mu neću reći pred trećim licem.
Ako njegovi nisu u pravu, ja ću dati svoj komentar, ali tako da ih ne uvrijedim.
Ne treba mi on da me brani, moj svekar i svekrva su divni ljudi.


ovo kao da sam ja napisala.

ne ozbiljno ovdje nesto ne stima debelo,ili si ti razmazena do bola ili neke stvari ne kontas.
Sorry draga,ali ti si nesto bas uprskala. Nije ugodno da te neko muci,pa ni malo dijete nevoli da se ruzi a halo kamoli odrastao covjek,daj digni rucnu i mijenjaj sve iz korijena ili se lagano razidjite. Iz iskustva mnogih(socijali pedagog sam)pa sam se nacitala i naslusala mnogih prica. Ljudi se jako tesko mijenjaju,ti ces se pritajiti neko vrijeme i opet ces puknuti,guras problem pod tepih on se gomila i eto eksplozije. Potrazi strucnu pomoc,sama ili oboje ukoliko oboje zelite dalje,ne ti zelis vec oboje.
Zelim vam svu srecu svijeta,ali trazi strucnu pomoc ukoliko zelis da ti brak opstane. I ovo ti je jedan vid pomoci istina,ali dok si ti progovorila on je tebi nagovijesti kraj. Sretno od srca

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:45:04   
umahmed
odlicnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:55:02   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ona je skontala da je on fin i želi se "popraviti", pitala je kako da mu se ponovo približi.... meni je super što je ona spoznala da griješi



Mene žulja jel ona to skontala kad je on rekao: E sad te je dosta!


pa valjda da.... govori je on više puta očito al oglušila se.... sve dok nije sama shvatila da je dosta, meni tako djeluje



I meni baš tako djeluje....ali oni koji su se meni oglušili na mojih više puta mogli su onda komotno materi svojoj shvatiti.
Ali ja sam takva.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:55:38   
Mirkica
ako znas gdje gresis onda je dobro , mada ja mislim da cojvek zenu i zena covjeka treba da prihvati onakvim kakvi jesu, zato sam uvjek mrzila onu glumu pre braka user posted image uvjek sam igrala otvoreno i tako nasala covjeka koji me voli sa svim mojim manama i vrlinama NEMA IZNENADJENA jer nije ni bilo glume.

Eh sada ni moj muz ne djeli direktno  komplimente , nikada mi nije rekao "LIJEPA SI, STOJI TI OVO ONO" ali zato na neki drugi nacin to kaze i dokaze ;) , i da uvjek sam misljenja da ja vrijedim i da se on treba boriti za mene a ne ja za njega.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 15:58:19   
Mirkica
I  da dodam jedan savjet sto mi je rekla jedna poznanica prije punooo godina , kaze ona meni "nikada ne dozvoli da se podrazumejvas kod muza, nego neka se bori uvjek za tebe iz dana u dan kao da te moze svaki izgubiti :)""

mozda sam off a mozda i ne user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 17:27:15   
Anoniman
Nego Hanabanana, ko je ova anonimna?user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 18:21:03   
chuci
joj što ne mogu nezrelih ljudi i to pogotovo onih koji odgajaju nove ljude

hajd sama pročitaj svoj prvi post
eto ti si uvidjela svoju grešku i želiš se promijeniti pa pitaš kako
onda okreneš priču i kriviš muža za svoje ponašanje

nisi ti uvidjela svoju grešku
došla, i jedva dočekala što su neke paljbu po mužu osule, da hraniš svoje uvjerenje da je on kriv a ne ti.

poslušaj umahmed, idi doktoru, jer ljubomora je bolest


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 18:34:43   
teacher75
jel ovo ista ona anonimna sto je do sada otvorila 3-4 teme na isti fazon- ljubomora i sl.user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kako da se ponovo zaljubi u mene?
18.11.2011 18:42:10   
madam x
Nemojte napadati ženu, nismo savršeni...svako ima svojih bubica, pa i ako je anonimna, ima razlog,koji god.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *