|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 12:03:19   
hanabanana
Ja se znam proderati: De vidi ko zove?

AKo kaže ime jaranice s kojima sam baš baš dobra, onda mu kažem, javi se reci da ću se javiti kasnije sad ne mogu.

Meni je normalno da pitam svoju H.:
- jesi ručala
- šta si ručala
isto ko što je pitam:
- jesi li oprala zube
- promijenila gaće....

Al muža to ne pitam, nisam mu mater. user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 12:03:46   
veeseelaa
Meni je normalno da pitam svoju H.:
- jesi ručala
- šta si ručala
isto ko što je pitam:
- jesi li oprala zube
- promijenila gaće....

Al muža to ne pitam, nisam mu mater. user posted image


jest vala user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 12:08:34   
Blue rose RR
Ono što je za nekoga maltretiranje muža i gušenje istog, za druge parove to je osjećaj bliskosti.

Suludo je i pomisliti da oni ne vole da im se "licka" u neka doba, ali je isto tako važno znati gdje je granica.

Muž i ja znamo se nikako ne čuti u toku dana (kada smo na poslu), ali isto tako znamo se nazvati po nekoliko puta, ako imamo neke obaveze... A što se tiče da ga zovem da bih vidjela je li "jeo, išo,došo, pišo, sišo" - nemam taj običaj.
A ako i nazovem više se tiče djeteta.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 12:09:03   
veeseelaa
ova strina od mm legenda, ona nit jede,nit zbori nit žubori kad joj suprug nije tu user posted image
baš meni to čudno
a isto mi je smiješna moja sveki, ja nju zovnem na kafu, ona kao žena sa ženom da sjednemo,  a ona sjedne malo pa odmah ajd nazovi i svekra da dodje, ajde rekoh šta će nam user posted image i onako mm nije kući, kaže ja bez njega ne pijem kafu user posted image i tako počne da priča kako bez njega ništa ne radi, kako oni sve zajedno itd

a jednom ja i svekrva pošle kod jedne zajedničke prijateljice da sjednemo, kad će moj svekar sav tužan, onako u behutu "Boga ti nemojte dugo" hahahaha pala sam od smijeha user posted image do duše i svekrvi je bilo neugodno hahaha
pa ja moju Ajšu ostavim i odem na kafu pa ne "plačemo" jedna za drugom


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 12:10:15   
Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: mamabb

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Mjesečeva pratiljo ja svo vrijeme kontam da se šališ ili da ismijavaš moju temu user posted image
i sve tražim dio gdje ćeš napisati "šalim se naravno" user posted image
ja iskreno mislim da svakom treba dati prostora, u biti ja kad me neko guši na takav način kako si ti napisala bježim glavom bez obzira
Imala sam bivšeg momka koji je stalno htio biti samnom, ne znam šta mu je to značilo, ljubav? kontrola? il šta li već? al pobjegla sam glavom bez obzira
mene kad mm nazove više puta dnevno ja se uznemirim, vidi rekoh ovog, hoće da me kontrolira, provjera me i šta li već Hiljadu mi negativnih misli padne na um a mm možda samo zove jer me poželio i sl
Al meni to smeta, ja volim biti jako rahat psihički.... ne volim biti sputana, najbolje funkcionišem kad sve sama radim hehehe izuzev naravno nekih odredjenih stvari.... ne vidim raztlog šta će on samnom po marketima, da mi gura kolica? da mi sugerira šta da kupim? da plati? meni to sve ne treba
dovoljno mi je da unese namirnice i njegova misija je završena

Tako u masi stvari..... ja mm stvarno volim inače me ništa drugo ne bi vezalo da budem u braku ali moram imati svoj prostor, ogroman do duše al moram

Imam vrijeme za sebe, za njega, za prijatelje, za posao itd al non stop ili prečesto ni za jedno

Jednostavno nema šanse da mogu dozvoliti da me neko na takav način "voli"





Skoro je bila anketa o telefonirnju s mužem u toku dana i ti si pisala kako obavezno i do podne po nekoliko puta jer morate izjaviti jedno drugom ljubav a sad ti to smeta...

P.S. Ne pratim te i ne špijuniram šta pišeš, nego samo mi zapara oči kad pročitam dvostruka mišljenja ...jbg memorija ko u slona user posted image


Nekad mi ne polazi za rukom napisati sve sto zelim. Ne smeta mi, naravno. Nisam ja neka hladna stijena..Naravno da ga nazovem, pisem porukice ali kad je meni cejf a ne 16 puta.
I do podne ili poslije podne..Ja zovem po potrebi, zelji, a on uvijek. I da, stalno se javljam, odg na sms..user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 12:13:39   
snijeg
E ovako, s njim živim, imam dijete, zajednički dom i želim imati zajedničku budućnost shodno tome provodim vremena onoliko koliko određene životne situacije zahtjevaju. Imamo dijete, roditelje, zajedničke prijatelje, ali svaki od nas ima i "samo svoje" prijatelje, poslove i kad to sve sagledam raspoređujem se po prioritetima, prohtjevima i potrebama.
Da smo povezani - jesmo poprilično, ali nismo vezani pupčanom vrpcom da znam/zna svaki moj korak. Kodove kartica, pinove, šifre mailova to sve razmjenjujemo i ne mogu da zamislim drugačije. Da mi ponekad ide na živce, ide i kažem mu da trebam prostora za sebe. Nekad ga toliko volim da bih ga na dlanu držala, pa mu to i pokažem. Kod nas mjesta ljubomori nema, jer si za sad bezuvjetno vjerujemo, šta sutra donosi ne znam. Ne vozi me na sastanke sa prijateljicama jer sama vozim, ne čita knjige koje čitam ja jer nisu njegovo područje zanimanja, ne prepričavamo teme s posla jer poslu mjesta u kući nema. Zrele osobe sa zrelim razmišljanjem i zajedničkim ciljem u životu, sve drugo su nijanse i NE nemam ništa protiv parova koji su "samo svoji" to je njihov način života, njihovo pravo i njihov izbor. Ko sam ja da mislim da živim pod boljim uslovima?! Jedino znam da to nije način života za mene jer sam tip koji pored osnove (moje porodice) voli imati i slobodu i privatnost i vrijeme za prijateljice i vrijeme za samovanje user posted image  

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 12:14:23   
Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a kod mene je jednom strina od mm bila na večeri, čekali smo njenog muža tj amidžu mm muža da nam se pridruži... on je kasnio pa smo mi sjeli da jedemo a strina nije htjela jesti dok se on nije pojavio user posted image ja poslije pitala mm jel normalna ona? user posted image ma kaže muž pusti ulizivačka posla, hoće da mu se ko ulicka kak je fina i kako ga čeka user posted image user posted image user posted image


Vesela, ne lovimo svi iste frekvencije. user posted image
Kod nas je adet, i u mojoj i u muzevoj porodici, da jedemo zajedno..I uvijek cekamo jedni druge.user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 12:14:56   
veeseelaa
Nekad mi ne polazi za rukom napisati sve sto zelim. Ne smeta mi, naravno. Nisam ja neka hladna stijena..Naravno da ga nazovem, pisem porukice ali kad je meni cejf a ne 16 puta.
I do podne ili poslije podne..Ja zovem po potrebi, zelji, a on uvijek. I da, stalno se javljam, odg na sms..user posted image


da i ja nazovem mm, nije to sad da nemamo kontakta user posted image al vrlo kratak razgovor, volim te... ljubim te.... kupi mi... i sl i to je to.... Nemoj mi dugometražne priče user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 12:15:52   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a kod mene je jednom strina od mm bila na večeri, čekali smo njenog muža tj amidžu mm muža da nam se pridruži... on je kasnio pa smo mi sjeli da jedemo a strina nije htjela jesti dok se on nije pojavio user posted image ja poslije pitala mm jel normalna ona? user posted image ma kaže muž pusti ulizivačka posla, hoće da mu se ko ulicka kak je fina i kako ga čeka user posted image user posted image user posted image


Vesela, ne lovimo svi iste frekvencije. user posted image
Kod nas je adet, i u mojoj i u muzevoj porodici, da jedemo zajedno..I uvijek cekamo jedni druge.user posted image


a meni da je muž dobio bi user posted image što kasni, do njega je user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 12:19:05   
veeseelaa
a i inače draga moja ko sada na ovom vaktu brzog života prati adete? rijetko
ja da bi to radila morala bi se samo tim bavitiuser posted image
mm je sinoć jeo oko ponoći, ja tada ne jedem
Različite su nam obaveze, kako svaki obrok jesti zajedno?
il odemo u goste da zadeveram cijelu ekipu čekanjem mog bega da se pojavi, ma daj


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 12:22:48   
Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Nekad mi ne polazi za rukom napisati sve sto zelim. Ne smeta mi, naravno. Nisam ja neka hladna stijena..Naravno da ga nazovem, pisem porukice ali kad je meni cejf a ne 16 puta.
I do podne ili poslije podne..Ja zovem po potrebi, zelji, a on uvijek. I da, stalno se javljam, odg na sms..user posted image


da i ja nazovem mm, nije to sad da nemamo kontakta user posted image al vrlo kratak razgovor, volim te... ljubim te.... kupi mi... i sl i to je to.... Nemoj mi dugometražne priče user posted image




Ne volim usijane telefone.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 12:26:20   
Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a i inače draga moja ko sada na ovom vaktu brzog života prati adete? rijetko
ja da bi to radila morala bi se samo tim bavitiuser posted image
mm je sinoć jeo oko ponoći, ja tada ne jedem
Različite su nam obaveze, kako svaki obrok jesti zajedno?
il odemo u goste da zadeveram cijelu ekipu čekanjem mog bega da se pojavi, ma daj


Eh pa vidis..
Ne poticemo iz istog kulturnog miljea. user posted image
Nije uvijek lahko uskladiti rucak, veceru u isto vrijeme, posebno ako su nam razlicita radna vremena, obaveze. Mi imamo 3 obroka zajedno samo vikendom..Ostalim radnima danima samo rucak i veceru. Klopa u ponoc se ne pika. user posted image
Zna se kada je vrijeme rucku, veceri.
U goste idemo zajedno. Nisam jos nikada vidjela da je neko kasnio. Osim nas, naravno. user posted image Domacini su nas pricekali i ok..


_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 12:27:39   
veeseelaa
al opet s druge strane možda je to super kad je par dovoljan sam sebi user posted image kad sve rade zajedno, kad su jednom drugom sve na svijetu i za ostale i nemaju baš vremena user posted image
možda im ustvari treba zavidjeti, mislim možda je to neki fenomen....





_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 12:31:29   
ziki
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja svog muža nikada za 11 godina braka i 16 godina veze nisam nazvala da ga pitam: jesi li ručao?

Nisam mu mama....nemam pojma, valjda je do mene.

Posto sam ja iz tehnicke branse upadose mi brojke u oci. Jeste li ovo zajedno od 1. razreda?user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 12:52:08   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a kod mene je jednom strina od mm bila na večeri, čekali smo njenog muža tj amidžu mm muža da nam se pridruži... on je kasnio pa smo mi sjeli da jedemo a strina nije htjela jesti dok se on nije pojavio user posted image ja poslije pitala mm jel normalna ona? user posted image ma kaže muž pusti ulizivačka posla, hoće da mu se ko ulicka kak je fina i kako ga čeka user posted image user posted image user posted image


Vesela, ne lovimo svi iste frekvencije. user posted image
Kod nas je adet, i u mojoj i u muzevoj porodici, da jedemo zajedno..I uvijek cekamo jedni druge.user posted image


da ti nisi strina od @veselinog muza? user posted image


user posted image

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 12:57:25   
Alma_27
a vezano za ove PIN kodove kartica, ja sam muzu dala svoju sifru da podigne platu sa moje kartice jer sam ja bila na GAK-u i valjda je pogresno ukucavao i proguta mu bankomat karticu user posted image mislim, stvarno user posted image


(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 13:03:22   
Ilhana RR
Eto ja sam mom muzu mater :)

Nase veze sa nasim paftnerima se odslikavaju kako smo odgojeni. Moja mama i dan danas kad babo nazove pita ga jel mu bilo dovoljno za jesti, jeli se umorio itd a moj babo zovne mamu da vidi jel sve ok kod kuce i ako ima kakvih planova za dan ili jednostavno da joj pravi malo drustva... To.po mom misljenju nije nista negativno vec pozitivno, to je za mene ljubav.

Meni nije ljubav "moje/tvoje". Brak je zajednica i sve je zajednicko.

Hvala Bogu dobto nam ide jer smo vec mashAllah 8 godina u vezi a od toga skoro 6,5 u braku... Kome smeta ne mora se samnom druziti...

Kao sto sam vec jednom rekla, ljudi koji se smiju nekom iza ledja nidu prijatelji vec ne prijatelji... jednostavno tako midlim!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 13:04:28   
Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a kod mene je jednom strina od mm bila na večeri, čekali smo njenog muža tj amidžu mm muža da nam se pridruži... on je kasnio pa smo mi sjeli da jedemo a strina nije htjela jesti dok se on nije pojavio user posted image ja poslije pitala mm jel normalna ona? user posted image ma kaže muž pusti ulizivačka posla, hoće da mu se ko ulicka kak je fina i kako ga čeka user posted image user posted image user posted image


Vesela, ne lovimo svi iste frekvencije. user posted image
Kod nas je adet, i u mojoj i u muzevoj porodici, da jedemo zajedno..I uvijek cekamo jedni druge.user posted image


da ti nisi strina od @veselinog muza? user posted image


user posted image



user posted image



_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 13:06:29   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Eto ja sam mom muzu mater :)

Nase veze sa nasim paftnerima se odslikavaju kako smo odgojeni. Moja mama i dan danas kad babo nazove pita ga jel mu bilo dovoljno za jesti, jeli se umorio itd a moj babo zovne mamu da vidi jel sve ok kod kuce i ako ima kakvih planova za dan ili jednostavno da joj pravi malo drustva... To.po mom misljenju nije nista negativno vec pozitivno, to je za mene ljubav.

Meni nije ljubav "moje/tvoje". Brak je zajednica i sve je zajednicko.

Hvala Bogu dobto nam ide jer smo vec mashAllah 8 godina u vezi a od toga skoro 6,5 u braku... Kome smeta ne mora se samnom druziti...

Kao sto sam vec jednom rekla, ljudi koji se smiju nekom iza ledja nidu prijatelji vec ne prijatelji... jednostavno tako midlim!



nije to ni pozitvnije ni negativnije od drugih ljudi. samo je drugacije.

i za mene je ovo sto mi imamo ljubav. uostalom, ozenio je mene a ne i moje drugarice

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 13:08:02   
bebacha
Meni je normalno da ga cekamo s ruckom,vecerom.
ja mu kuham 3 obroka dnevno i brinem o tome pa mi logicno ako nekad ne jedemo zajedno da ga zvrknem papitam jer jeo.
sve to zavisi i kako je neko odgojene,sta mu znaci brak,porodica,kako gleda na to.nismo svi isti.


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 13:12:30   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

Meni je normalno da ga cekamo s ruckom,vecerom.
ja mu kuham 3 obroka dnevno i brinem o tome pa mi logicno ako nekad ne jedemo zajedno da ga zvrknem papitam jer jeo.
sve to zavisi i kako je neko odgojene,sta mu znaci brak,porodica,kako gleda na to.nismo svi isti.



user posted image


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 13:12:42   
veeseelaa
Nase veze sa nasim paftnerima se odslikavaju kako smo odgojeni


ma nije to baš tako i moji su imaju otprilike takav odnos kao i tvoji al ja sam drugačija skroz
i roditelji mm imaju odnos drugačiji nego ja i mm
valjda sve u svoje vrijeme



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 13:14:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: bebacha

Meni je normalno da ga cekamo s ruckom,vecerom.
ja mu kuham 3 obroka dnevno i brinem o tome pa mi logicno ako nekad ne jedemo zajedno da ga zvrknem papitam jer jeo.
sve to zavisi i kako je neko odgojene,sta mu znaci brak,porodica,kako gleda na to.nismo svi isti.



user posted image



ja radim, ne čekam ga, nisam kući po cijeli dan
to prije svega ovisi ne od značenja braka nego i od mogućnosti odnosno o obavezama partnera
evo ja radim do 16 pa odoh na fitnes, mm takodje, nema ručka, vidjećemo se večeras negdje iza 22 sata
Vjerovatno će me on zvati da pita hoćemo li šta gricnuti u to doba itd


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 13:15:45   
chuci
sve se zaključa pa moram ovdje pisati user posted image user posted image

i meni nije jasno kako se konstantno ne prihvata drugačije od svog ubjeđenja.
meni je moje normalno, tuđe ... boli me briga. bitno je samo da oboma odgovara i to je to.

ja kad nisam na poslu gotovo uvijek sam sa mm. ja bez njega na bb dolazim, iako me on većinom odvuče i dođe po mene, zadnji put kad sam donijela kolače me tu čekao jer sam žurila, on bez mene ide na termin stonog tenisa ili kako ajša kaže otišao babo na ping pong. osim posla ostalo vrijeme smo zajedno.
izlazimo iz kuće prije 7, jedan dan do 4, dva dana do 5, jedan dan mm radi dodatni posao do 7-8 navečer ja sam tada kući ranije pa poželim ga tokom dana. vikend jedva dočekamo da zajedno provodimo, sa ajšom naravno.
prijatelja nemamo sem zajedničkih, svi su se uparili i stalno se tako viđamo.
nama super, nema kome šta smetati.

pošto mm ima običaj da ne jede ništa po cijeli dan i ja njega pitam jesil jeo, i nagovaram da ide jesti pa da nastavi s poslom user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
24.11.2011 13:18:49   
bebacha
vesela to je opet kako se brak shvati.neko bi npr isao kuci a ne na fitnes pa spremio rucak i i slicno.
ne kazem da je tvoje pogresno al tebi je bitnij fitnes nego otivc kuci a nekon je najbitnije otic kuci.kontas?user posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *