|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rodila BEBICA!!
8.12.2011 0:54:40   
Bebica11
Hvala na lijepim zeljama i amin na dovamauser posted image

i mi stigle konacno kuciuser posted image s tim da je mama 25. rodjendan docekala u bolnici al hB sve je proslouser posted image

new mama moze biti, ja sam 12 dana gore promijenila par cimerki, ko ti je snaha?

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Rodila BEBICA!!
8.12.2011 8:55:23   
sweet insanity
cestitke

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Rodila BEBICA!!
8.12.2011 9:31:22   
new mama
IZVORNA PORUKA: Bebica11

Hvala na lijepim zeljama i amin na dovamauser posted image

i mi stigle konacno kuciuser posted image s tim da je mama 25. rodjendan docekala u bolnici al hB sve je proslouser posted image

new mama moze biti, ja sam 12 dana gore promijenila par cimerki, ko ti je snaha?

Mislim da ste lezale skupa u sobi poslije poroda,dok ona nije izasla....Mirelauser posted image
hB da ste dobrouser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Rodila BEBICA!!
8.12.2011 9:49:52   
Bebica11
jel ona ima vec jednog sina i rodila sad drugog i imala je i ona malo osjetljiviju epiziotomiju il je druga koja se porodila isti dan kada i ja?

samo njih 2 su bile sa mnom, kasnije mi nisu nikog ni stavljali u sobu valjda da se bolje oporavimuser posted image a mozda i iz straha jer sam dobila temperaturu pa nisu odmah ni znali sta je al je hB bilo bezopasno

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Rodila BEBICA!!
8.12.2011 9:53:55   
new mama
IZVORNA PORUKA: Bebica11

jel ona ima vec jednog sina i rodila sad drugog i imala je i ona malo osjetljiviju epiziotomiju il je druga koja se porodila isti dan kada i ja?

samo njih 2 su bile sa mnom, kasnije mi nisu nikog ni stavljali u sobu valjda da se bolje oporavimuser posted image a mozda i iz straha jer sam dobila temperaturu pa nisu odmah ni znali sta je al je hB bilo bezopasno

Nema,sad je rodila curicu,a koliko sam je skontala bile ste poslije poroda u sobi,ona je rodila u 12:00 h,da ti malo pomognem,ako je to touser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Rodila BEBICA!!
8.12.2011 10:37:39   
Bebica11
Onda je to bilo kad sam imala uzasne bolove pred operaciju, uhhh, sjecam se da je bila zenica s kcerkicom, moguce je :)))

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *