|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:03:15   
bananica
idem ovaj 16.12. zaokruziti u kalendaru , tacno cu zaboravitiuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:04:55   
bananica
IZVORNA PORUKA: magbi

jeli se placa ista u unicredit banci imam prijatelja alid a ga nepoptertim nezgodno bi mi bilo


sigurno da se placa, ja ne znam koliko jer to rodica odradi, al mu ti mozes dati novac i nisi ga nicim preopteretila

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:06:27   
magbi
ja ga sad zvala da provjerim kad on pita  kolegice,ona  mu govori nemoze tudje djete vec samo od uposlenika

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:06:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

budu po igraonicama
bude u merkatoru
nije mi jasno kako nemaju u firmi tm, ako ti recimo ne radis....ili ako radis onda bi trebali biti i u tvojoj firmi...moj A. je prosle godine imao tri DM-a...jedan na rruser posted image ...najboljiuser posted image , jedan kod mm na poslu i jedan u skoli moje mame (ovog smo preskocili jer je bilo puno bolesne djece...pa ga nisam htjela u skolu voditi) ...ne znam...ja sa DM ovima nemam problemauser posted image A inace bih obukla mm...zasto neuser posted image





user posted image user posted image user posted image je li dijete bilo zbunjenouser posted image moja D je prosle godine dva puta prisustvovala dodjeli paketica, na dva razlicita mjesta, te me pitala koje je pravi DMuser posted image user posted image , pola sata sam ubjedjivala da je to jedan te isti

vjeruj mi da moj A. vazda ima facu ko da kaze "whatever"user posted image ...jedino paket zagleda...on kad se slika izgleda ko da misli ovaj u crvenom hoce da se slika sa mnom...a ne obrnutouser posted image ...tako ...da...sta da ti kazemuser posted image bitan mu je sadrzaj paketa...a dm-a ko sisauser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:08:55   
Anoniman
magbi...imas po igraonicama 100%...cijene ne znam...odgovoriceti neko vec...znam da je dosta forumasica vodilo klince u igraone

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:11:20   
bananica
IZVORNA PORUKA: magbi

ja ga sad zvala da provjerim kad on pita  kolegice,ona  mu govori nemoze tudje djete vec samo od uposlenika


hahaha mene ne spominji user posted image user posted image pa mi idemo svake godine, sad vec 5.put

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:14:24   
bananica
ma neka on to vidi sa timom koji to organizuje, nista im ne znaci dijete viseuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:24:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: magbi

u sarajevu i ja trazim,a u zanzibaru nece biti pitala sam vec,biti ce neki lik iz predstave tako su mi odgovorili i 25 km je uplata paketica,nije skupa ali mi bezveze da neda djeda mraz poklon


znaci imaju organizovan cijeli program,ali nema Deda Mrazauser posted image vidis sad skontah, ni prosle godine nije bio kod njih ili se meni ciniuser posted image


pa kakav im je to fol? ne vjeruju u Deda Mraza?
a Sara centar mi je dno dna, igraonica 5 m2 a stotinu djece, samo da zarade a nidje veze
nisam ja debil da se guram za svoje pare, nabijem im organizatora, pih

Gladni ljudi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:25:52   
magbi
haha nisam te spomenula rekla da sam cula od kolegice sa posla a sto je najgore on nema jos djece cekaju bebu haha haj nema veze ma hocu ja u igraonu i hamza ide u vrtic Amel i Nur ali nevjerujem da ce biti kod njih,zanzibar me razocaro neznam mozda bude na grbavici u djecijem carstvu kako li vec

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:27:49   
bananica
IZVORNA PORUKA: magbi

haha nisam te spomenula rekla da sam cula od kolegice sa posla a sto je najgore on nema jos djece cekaju bebu haha haj nema veze ma hocu ja u igraonu i hamza ide u vrtic Amel i Nur ali nevjerujem da ce biti kod njih,zanzibar me razocaro neznam mozda bude na grbavici u djecijem carstvu kako li vec



vidis, kako vesela rece, u Sara centru ce biti, eto samo sto je guzva pa ako ti smeta onda nemoj ni tamo

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:28:34   
magbi
mi nikad nismo bili u sara centru i igraoni a i sama sam ioskreno otisla dva do tri puta nekako mi nije bas onaj centar naj nja dobar je grandcentar,mozda bude u wogolinu ali cisto sumnjam,jer vlasnik hajata i wogolina je upisao svoje djete u amel i nur sta reci,gospodje ili gospodjice u igrani wogolino su sacuvaj Boze da ih se odrasle osba prepane a ne djete

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:29:00   
bananica
pa kakav im je to fol? ne vjeruju u Deda Mraza?


sad cu ih ja pitati?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:29:05   
salmy
Pa RR ce organizovati  djedicu? tako je bilo prosle godine
Visnja ce se oglasiti garantuser posted image
ps:nama opet Troka ne gineuser posted image

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:29:56   
magbi
nemoj te mislit da mislim po izgledu vec pom ponsasnju

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:30:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

pa kakav im je to fol? ne vjeruju u Deda Mraza?


sad cu ih ja pitati?



ajd pa javi, možda i bude deduka

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:31:57   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica

pa kakav im je to fol? ne vjeruju u Deda Mraza?


sad cu ih ja pitati?



ajd pa javi, možda i bude deduka


a nece sigurno, ubjedjena sam u to, al eto ne skodi pitatiuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:32:54   
veeseelaa
a kako neće? ne kontam? pa zar im nije "posao" zabaviti djecu i zaraditi? novogodišnji praznicu su ko stvoreni za to?
da im nije vlasnik neki vehabija?

m.Jašarević? user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.11.2011 14:33:25 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:36:27   
bananica
user posted image user posted image user posted image bez komentara

a zarade i ovako, tacno sam skontala, prosle godine bila predstava,potraga za vilom i na kraju je dobra vila dijelila paketice, to kad su je nasliuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:38:36   
Rabi
IZVORNA PORUKA: salmy

Pa RR ce organizovati  djedicu? tako je bilo prosle godine
Visnja ce se oglasiti garantuser posted image
ps:nama opet Troka ne gineuser posted image


Ovo bi bilo super!


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:45:33   
veeseelaa
a zarade i ovako, tacno sam skontala, prosle godine bila predstava,potraga za vilom i na kraju je dobra vila dijelila paketice, to kad su je nasliuser posted image


ma izgleda im para nije baš mila user posted image misterij


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:48:54   
magbi
bas cu sutra vidjet sa ameli nuro sta su oni planirali a zanzibar kazem vam meni odogovrio nema djeda mraza jao da hoce biti zimski grad kao nekad samo akd se sjetim

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:50:53   
bananica
meni je poslije i svejedno, jednom ce ici kod Deda Mraza po paketic, a drugi put negdje u igraonu pa nek dijeli i lik iz predstave, nije mi vazno, da je ne zbunjujem sa vise razlicitih DM-auser posted image , a kasnije dobije more paketica, niko nam ne udje u kucu , a da ne donese paketicuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:52:15   
Hanady RR
Zinzibar nema deda mraza...al mi smo poršle godine dovele ''svoga'' i niko nije pravio porblem...čak su divne gazde igraonice donirali porstor za našu djecu i iz doma Bjelave...
Ja vjerujem da možete da se strpite..biće od Višnje neke informacije...user posted image
samo dok ona na svoj divni način kao i do sada sve dogovoriuser posted image
Divni vlasnici igraone Zinzibar nude nam i ove godine gratis svoj prostoruser posted image

Kako su dogvori u toku...ja ne bih dalje...javit će se se Višnja sa komletnim planomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:55:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

meni je poslije i svejedno, jednom ce ici kod Deda Mraza po paketic, a drugi put negdje u igraonu pa nek dijeli i lik iz predstave, nije mi vazno, da je ne zbunjujem sa vise razlicitih DM-auser posted image , a kasnije dobije more paketica, niko nam ne udje u kucu , a da ne donese paketicuser posted image


ma sve je to slično i kod nas al ja bi da malenu odvedem na neku lijepu podjelu paketića, bez velike gužve, onako pristojno, lijepo, čarobno
ako ko zna nešto slično da će se negdje održati nek javi

< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.11.2011 14:56:07 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:56:50   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica

meni je poslije i svejedno, jednom ce ici kod Deda Mraza po paketic, a drugi put negdje u igraonu pa nek dijeli i lik iz predstave, nije mi vazno, da je ne zbunjujem sa vise razlicitih DM-auser posted image , a kasnije dobije more paketica, niko nam ne udje u kucu , a da ne donese paketicuser posted image


ma sve je to slično i kod nas al ja bi da malenu odvedem na neku lijepu podjelu paketića, bez velike gužve, onako pristojno, lijepo, čarobno
ako ko zna nešto slično da će se negdje održati nek javi



ubaci je preko nekoga gdje mi idemouser posted image stvarno bude lijepouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *