|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 15:24:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Mnogo je toga što žena može učiniti kako bi postigla i održala bračnu harmoniju, a prije svega to će uspjeti činjenjem svega onoga što njen muž voli.


ono prije ove rečenice je zemljopis a ovo je istorija user posted image



Čitam sve ovo i divim vam se žene. Ja sam upravo ta žena iz historije ako je historija ovo boldirano kod vesele. Ja radim, imam bebu, a moj muž nikad nije došao s posla da ga ručak nije dočekao, uvijek pripremljen bila ja kući ili ne. Pored toga dočeka ga i šta će presvući, a često i njegove poslove odradim, skoro uvijek, npr. nanesem ogrjev. A često mi se čini da to baš ne cijeni u smislu da uradi sitnice koje zna da će me usrećit. I kad tražim često sam kriva za sve. Mada, dobar je, pomaže mi u svemu. Jesam li ja budala? A nemam petlje drugačije se postavit. Recimo, ohladit.
A počinjem primjećivat da me to baš više i ne čini najsretnijom, sve to što tako mu ugađam. Što li?

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 15:26:53   
palachinken
user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 15:28:11   
Nedi
palačinko I lov ju te mnogouser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 15:28:57   
bebacha
palacinke mogul se posluzituser posted image
idealan brak hmhm
sta je idealno
ako se mi postujemo,volim,slazemo,razumijemo,nadopunjuje.to je dobar brak.a idealan sta je neznam




_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 15:29:02   
virgulina
bravo Anonimna sto sve stignes
meni , iskreno ne pada na pamet titrati mu jaj*a svaki dan
pa i ja jadna imam dusu

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 15:32:05   
bebacha
IZVORNA PORUKA: virgulina

bravo Anonimna sto sve stignes
meni , iskreno ne pada na pamet titrati mu jaj*a svaki dan
pa i ja jadna imam dusu




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   (izvini morala sam


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu virgulina)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 15:34:19   
veeseelaa
pa da, prvo ide evolucija pa ćemo onda napraviti revoluciju user posted image
sve dok žene ne budu jedna drugoj pomagale i davale potporu bit će onih koje će misliti da je Bogom dano da žena sve radi, pored posla da se bavi i domaćinstvom a da je obaveza muža samo da pojede i popije

U suštini ko živi takvim načinom života teško da može vidjeti drugačije, ko da ima mrenu na očima
i on/ona misle da su i idealnom braku user posted image e pa zato smo mi tu da im pomognemo da progledaju user posted image ne samo mi kao forumašice nego cjelokupno društvu treba da se bavi ovom temom, zašto je idealno na Balkanu da žena bude pored toga što je uposlena i privredjuje (neke čak više nego muževi) i kuharica, i čistačica, ljubavnica itd
i sve to da bude vrhunski, neke se žene polomiše misleći da je to idealnouser posted image
neee, idealna zajednica zvana brak bila bi kad bi bili ppodjeljenje sve obaveze, apsolutno sve, nema tog posla koji ne može muškarac raditi i nema tog posla koji ne može žena raditi ....




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *Boo*)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 15:34:33   
henna ze
palačinko..kako sam gladna..mogla bih sad ručati ove "purke"

radim i ja..i brinem se o djetetu i o njemu..sve čisto , popelgano..oprano i skuhano..al vala ima dana...kad vadimo gaće direktno iz sušilice pa oblači..kad ubijemo jaja za ručak..
mislim volim ja kuhati...volim im ugadjati...ali to nije ono što me čini sretnom.isključivo..ma ima milion stvari...
ugodim ja i sebi..kad sam ja sretna i zadovoljna i oni su bogme...
i dalje mislim da idelan ne postoji...ni muž..ni brak ni supruga...
samo oni koji funkcionišu ili ne...a ako ne funkcionišu ne znači da te osobe nisu ok..samo nisu srodne..
eto ..
al mogu pameotvat...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 15:38:15   
veeseelaa
Čitam sve ovo i divim vam se žene. Ja sam upravo ta žena iz historije ako je historija ovo boldirano kod vesele. Ja radim, imam bebu, a moj muž nikad nije došao s posla da ga ručak nije dočekao, uvijek pripremljen bila ja kući ili ne. Pored toga dočeka ga i šta će presvući, a često i njegove poslove odradim, skoro uvijek, npr. nanesem ogrjev. A često mi se čini da to baš ne cijeni u smislu da uradi sitnice koje zna da će me usrećit. I kad tražim često sam kriva za sve. Mada, dobar je, pomaže mi u svemu. Jesam li ja budala? A nemam petlje drugačije se postavit. Recimo, ohladit.
A počinjem primjećivat da me to baš više i ne čini najsretnijom, sve to što tako mu ugađam. Što li?


nisi ti budala, tebe je neko uvjerio na ovaj il onaj način da to tako treba..... i sad kad bi ti počela mijenjati stvari vjerovatno bi te mnogi maltretirali svojim upadicama, od tvoje porodice do njegove i njega samog
u suštini stvari se redaju u startu, pa i u vezi, al eto nek bar sam početak braka bude početak novog poretka
Nikada nije kasno! prestani da misliš da treba da utovariš ćumur i napraviš rućak svaki dan, naslažeš i pelaš njegove stvari, ti to ne moraš! ako želiš to je drugo nešto
al nije nigdje propisano da ti to moraš! živi onako kako tebi paše, život je kratak da bi se tako trošila i još u svemu tome bila nezadovoljna




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 15:39:42   
veeseelaa
ugodim ja i sebi..kad sam ja sretna i zadovoljna i oni su bogme...


prvenstveno ovo, sebe treba voljeti i cijeniti da bi nas drugi voljeli i cijenili

< Poruku je uredio veeseelaa -- 1.12.2011 15:43:47 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 15:41:34   
*Boo*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


idealna zajednica zvana brak bila bi kad bi bili ppodjeljenje sve obaveze, apsolutno sve, nema tog posla koji ne može muškarac raditi i nema tog posla koji ne može žena raditi ....






user posted image


_____________________________

Moje srecice ♥ ♥
15.6.2008.
16.10.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 15:47:30   
*Boo*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ugodim ja i sebi..kad sam ja sretna i zadovoljna i oni su bogme...


prvenstveno ovo, sebe treba voljeti i cijeniti da bi nas drugi voljeli i cijenili


Zene koje prvenstveno misle na sebe i sebi ugadjaju imaju i manje bora...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srecice ♥ ♥
15.6.2008.
16.10.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 15:52:38   
virgulina
idealan brak je kad sam JA zadovoljna user posted image

(odgovor članu *Boo*)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 16:00:49   
Funky
IZVORNA PORUKA: virgulina
idealan brak je kad sam JA zadovoljna user posted image


user posted image  jer samo tako uz mene i ON može biti zadovoljan... user posted image

Idealan brak je onaj u kojem je svako individua za sebe, oboje imamo svoje snove, a ipak ih gradimo zajedno.
Kada se razumijemo i bez riječi...kada govorimo pogledima...kada sanjamo iste snove...poštujemo jedno drugo...svađamo se, a znamo da ćemo za sat razmjenjivati nježnosti...ukažemo na greške jedno drugom... savjetujemo jedno drugo... ma najbolji smo prijatelji i u dobru i u zlu...

jah...idealan brak je svaki brak koji ne završi razvodom... user posted image

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu virgulina)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 16:17:16   
animagical
IZVORNA PORUKA: palachinken

user posted image


da te nema trebalo bi te izmislitiuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 18:07:17   
Lejla Ka
Idealan brak?

Meni je idealan brak zajednica dvoje ljudi koja je oboma utočište od okolnog svijeta. Kad su partneri jedno drugom, onakvi kakvi su, sa manama i vrlinama, zadovoljstvo i ispunjenje. Šta god je teško i stašno, mrvicu je manje teško i strašno zbog svijesti da je partner uz tebe. Šta god je lijepo i veliko, mrvicu je ljepše i veće zbog činjenice da ćeš to podijeliti sa partnerom.

Kako to postići? Nemam pojma user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 18:10:44   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Idealan brak?

Meni je idealan brak zajednica dvoje ljudi koja je oboma utočište od okolnog svijeta. Kad su partneri jedno drugom, onakvi kakvi su, sa manama i vrlinama, zadovoljstvo i ispunjenje. Šta god je teško i stašno, mrvicu je manje teško i strašno zbog svijesti da je partner uz tebe. Šta god je lijepo i veliko, mrvicu je ljepše i veće zbog činjenice da ćeš to podijeliti sa partnerom.

Kako to postići? Nemam pojma user posted image



Krasno!!!


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 67
   [Obrisana poruka]
1.12.2011 18:16:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 18:27:31   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Idealan brak?

Meni je idealan brak zajednica dvoje ljudi koja je oboma utočište od okolnog svijeta. Kad su partneri jedno drugom, onakvi kakvi su, sa manama i vrlinama, zadovoljstvo i ispunjenje. Šta god je teško i stašno, mrvicu je manje teško i strašno zbog svijesti da je partner uz tebe. Šta god je lijepo i veliko, mrvicu je ljepše i veće zbog činjenice da ćeš to podijeliti sa partnerom.

Kako to postići? Nemam pojma user posted image



Divno user posted image user posted image


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 19:10:10   
enči80

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Idealan brak?

Meni je idealan brak zajednica dvoje ljudi koja je oboma utočište od okolnog svijeta. Kad su partneri jedno drugom, onakvi kakvi su, sa manama i vrlinama, zadovoljstvo i ispunjenje. Šta god je teško i stašno, mrvicu je manje teško i strašno zbog svijesti da je partner uz tebe. Šta god je lijepo i veliko, mrvicu je ljepše i veće zbog činjenice da ćeš to podijeliti sa partnerom.

Kako to postići? Nemam pojma user posted image



user posted image


_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Sta je idealan brak?
1.12.2011 20:31:19   
Idina mama
Opet nabasah na temu. Nikad nisam razmisljala sta je dobar brak (idelano ne pstoji, bolje reci dobar). Cim ne razmisljam o tome, znaci da je sve u redu. Osjecam se dobro, dargo mi je da sam se udala za J. ali ne razmisljam o tome...

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Sta je idealan brak?
14.12.2011 9:36:13   
zumbulcica
Od 365 dana,cca 330 dana moj brak je idelaln.Ostalim danima se pitam kud se udadoh za njega, mogla sam ja i boljeuser posted image

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Sta je idealan brak?
14.12.2011 9:48:28   
veeseelaa
ne mogu reći za druge al meni je ovo idealno

1. oboje samouvjereni, neovisni, situirani, ne ljubomorni
2. imaju svoje prijatelje kao zajedničke i divne odnose sa porodicom
3. oba bračna partnera se bave nekom sportskom aktivnošću zbog svog tijela i duha
4. vole djecu, brinu o istoj
5. imaju zajedničke porodične ručkove, izlaze bar jednom u 10 - 15 dana u restoran, il planinu i sl
6. imaju štek za ne daj Bože i ne daj Bože je isto i njoj i njemu :-)
7. zajedno kad su smiju se do besvijesti, zabavni su i nisu ograničeni
8. ne prave scene, razgovaraju
8. vole se i žele, redovno upražnjavaju sex
9. romantični su s vremena na vrijeme
10. nisu stalno zajedno, imaju zajedničke i zasebne aktivnosti
11. djeca su im zbrinuta i na budućnost njihovu se misli u smislu da se prave uštede za školovanje i sl
12. poželjno da oboje ne puše i skoro pa nikako ne konzumiraju alkohol, samo u posebnim prilikama


to je to odprilike, redosljed je ne bitan, nemojte se hvatati za isti user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Sta je idealan brak?
14.12.2011 9:49:25   
Funky
IZVORNA PORUKA: zumbulcica

Od 365 dana,cca 330 dana moj brak je idelaln.Ostalim danima se pitam kud se udadoh za njega, mogla sam ja i boljeuser posted image


user posted image user posted image user posted image  a kad je prestupna godina?

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Sta je idealan brak?
15.12.2011 22:56:28   
teacher75
http://www.sarajevo-x.com/lifestyle/vezeiseks/gospodin-savrseni-ne-postoji-ne-trazite-ga/111215027

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *