|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta je idealan brak?
15.12.2011 23:01:05   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Idealan brak?

Meni je idealan brak zajednica dvoje ljudi koja je oboma utočište od okolnog svijeta. Kad su partneri jedno drugom, onakvi kakvi su, sa manama i vrlinama, zadovoljstvo i ispunjenje. Šta god je teško i stašno, mrvicu je manje teško i strašno zbog svijesti da je partner uz tebe. Šta god je lijepo i veliko, mrvicu je ljepše i veće zbog činjenice da ćeš to podijeliti sa partnerom.

Kako to postići? Nemam pojma user posted image


user posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Sta je idealan brak?
16.12.2011 10:11:40   
mamabb
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne mogu reći za druge al meni je ovo idealno

1. oboje samouvjereni, neovisni, situirani, ne ljubomorni
2. imaju svoje prijatelje kao zajedničke i divne odnose sa porodicom
3. oba bračna partnera se bave nekom sportskom aktivnošću zbog svog tijela i duha
4. vole djecu, brinu o istoj
5. imaju zajedničke porodične ručkove, izlaze bar jednom u 10 - 15 dana u restoran, il planinu i sl
6. imaju štek za ne daj Bože i ne daj Bože je isto i njoj i njemu :-)
7. zajedno kad su smiju se do besvijesti, zabavni su i nisu ograničeni
8. ne prave scene, razgovaraju
8. vole se i žele, redovno upražnjavaju sex
9. romantični su s vremena na vrijeme
10. nisu stalno zajedno, imaju zajedničke i zasebne aktivnosti
11. djeca su im zbrinuta i na budućnost njihovu se misli u smislu da se prave uštede za školovanje i sl
12. poželjno da oboje ne puše i skoro pa nikako ne konzumiraju alkohol, samo u posebnim prilikama


to je to odprilike, redosljed je ne bitan, nemojte se hvatati za isti user posted image



Onda moraju biti imućniji da bi bili u ovom okviru idealnog. Hajd ti izlazi, idi u restorane, za sve sportske aktivnosti treba platiti članarinu (osim ako silno želiš pa izići trčati van) i spakuj s jednom platom i baš juče čitam s režijama do 800 marak. E,ovi s jednom platom kad uspiju to sve podmiriti i ostati sretni i zadovoljni i voljeti se, biti nasmijani, uživati jedno u drugom i svojoj djeci, e ti su meni zmajevi!

< Poruku je uredio mamabb -- 16.12.2011 10:12:58 >


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Sta je idealan brak?
16.12.2011 10:45:51   
veeseelaa
pa znam ja to, zato je valjda takvo što i idealno.... 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Sta je idealan brak?
16.12.2011 10:46:25   
veeseelaa
E,ovi s jednom platom kad uspiju to sve podmiriti i ostati sretni i zadovoljni i voljeti se, biti nasmijani, uživati jedno u drugom i svojoj djeci, e ti su meni zmajevi!


da al to nije idealno....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Sta je idealan brak?
16.12.2011 11:00:03   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

E,ovi s jednom platom kad uspiju to sve podmiriti i ostati sretni i zadovoljni i voljeti se, biti nasmijani, uživati jedno u drugom i svojoj djeci, e ti su meni zmajevi!


da al to nije idealno....


sta je za tebe idealno OVO GORE ma daj , neko bi se ovim tackama nasmijao , gdje su odmori na raznim egzoticnim mjestima, gdje su poklon dijamanti brilijanti , gdje privatni avion , brod ,vila , stanovi , ferari , merdjo svake godine novi ..........TO JE IDEALNO kada pricamo o materijalnom , ali rijec je o braku i tu mislim da bi emocije puno vise trebalae uzeti mjesta nego novcanik ili ja grijesim.



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Sta je idealan brak?
16.12.2011 11:04:06   
Mirkica
i da dodam i oni sto imaju sve ovo gor sto rekoh  i vise pa oni najmanje imaju idealan brak jer svako malo sklapaju novi u potrazi za ONIM PRAVIM/PRAVOM  pazite sada OSOBOM

za mene je dobar brak kada partneri imaju  iste ili bar slicne interese  bilo o cemu da je rijec inace user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Sta je idealan brak?
16.12.2011 13:22:40   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

E,ovi s jednom platom kad uspiju to sve podmiriti i ostati sretni i zadovoljni i voljeti se, biti nasmijani, uživati jedno u drugom i svojoj djeci, e ti su meni zmajevi!


da al to nije idealno....


sta je za tebe idealno OVO GORE ma daj , neko bi se ovim tackama nasmijao , gdje su odmori na raznim egzoticnim mjestima, gdje su poklon dijamanti brilijanti , gdje privatni avion , brod ,vila , stanovi , ferari , merdjo svake godine novi ..........TO JE IDEALNO kada pricamo o materijalnom , ali rijec je o braku i tu mislim da bi emocije puno vise trebalae uzeti mjesta nego novcanik ili ja grijesim.




pa ja sam rekla da se žele i vole evo

vole se i žele, redovno upražnjavaju sex
romantični su s vremena na vrijeme



a kad se bave sportom zadovoljniji su sami sobom i nemaju vremena za gluposti, kad su im skladni porodični odnosi ne svadjaju se zbog punice i sveki, kad su suituirani nema frke oko novca gdje je ko koji dinar potrošio itd Jedno drugo vuče


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Sta je idealan brak?
16.12.2011 22:36:42   
Mirkica
dobro iskreno za mene bez dobrog sexa nema ni dobrog braka neka me napada ko hoce ali sex je kljucna tacka , a ovo sam samo navela iz razloga da i ljudi koji ne mogu sebi sto sta priustiti znaju biti sretni i veseli a da moze uvjek vise MOZE a ko je ne zadovoljan nece biti nikada da mu nebo skines .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Sta je idealan brak?
16.12.2011 22:42:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

dobro iskreno za mene bez dobrog sexa nema ni dobrog braka neka me napada ko hoce ali sex je kljucna tacka , a ovo sam samo navela iz razloga da i ljudi koji ne mogu sebi sto sta priustiti znaju biti sretni i veseli a da moze uvjek vise MOZE a ko je ne zadovoljan nece biti nikada da mu nebo skines .
user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Sta je idealan brak?
16.12.2011 22:49:19   
mala curica

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

dobro iskreno za mene bez dobrog sexa nema ni dobrog braka neka me napada ko hoce ali sex je kljucna tacka , a ovo sam samo navela iz razloga da i ljudi koji ne mogu sebi sto sta priustiti znaju biti sretni i veseli a da moze uvjek vise MOZE a ko je ne zadovoljan nece biti nikada da mu nebo skines .
user posted image



user posted image user posted image user posted image slazem se

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Sta je idealan brak?
16.12.2011 22:54:22   
neki x
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

dobro iskreno za mene bez dobrog sexa nema ni dobrog braka neka me napada ko hoce ali sex je kljucna tacka , a ovo sam samo navela iz razloga da i ljudi koji ne mogu sebi sto sta priustiti znaju biti sretni i veseli a da moze uvjek vise MOZE a ko je ne zadovoljan nece biti nikada da mu nebo skines .
user posted image

Slazem seuser posted image
P.S.Samo cekam veselu da te pohvali zbog prvog dijela receniceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Sta je idealan brak?
17.12.2011 0:30:43   
veeseelaa
dobro iskreno za mene bez dobrog sexa nema ni dobrog braka neka me napada ko hoce ali sex je kljucna tacka


pošteno, isto mislim, slažem se, skidam kapu, aferim user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Sta je idealan brak?
17.12.2011 0:31:38   
veeseelaa
P.S.Samo cekam veselu da te pohvali zbog prvog dijela recenice


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Sta je idealan brak?
17.12.2011 0:36:11   
zvončica


dobro iskreno za mene bez dobrog sexa nema ni dobrog braka neka me napada ko hoce ali sex je kljucna tacka




I da me ne pegla.....dosadne, ljubomorne ne podnosim.....ne peglam te-ne peglaj me i sve je za 10.
To je za mene recimo idealno...

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Sta je idealan brak?
17.12.2011 0:38:37   
neki x
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

P.S.Samo cekam veselu da te pohvali zbog prvog dijela recenice


user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Sta je idealan brak?
17.12.2011 0:41:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: zvončica



dobro iskreno za mene bez dobrog sexa nema ni dobrog braka neka me napada ko hoce ali sex je kljucna tacka




I da me ne pegla.....dosadne, ljubomorne ne podnosim.....ne peglam te-ne peglaj me i sve je za 10.
To je za mene recimo idealno...


i to, i to user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Sta je idealan brak?
17.12.2011 9:32:06   
Anoniman
Idealno = dosadno, ima ona stavi kamen u cipelu da te zulja kad nemas briga (tako nesto ide) idealno mi je kad se 'svadjamo' i onda pomirimo, samo nek nije monotonouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Sta je idealan brak?
17.12.2011 9:38:57   
Dida79

IZVORNA PORUKA: mamabb


Onda moraju biti imućniji da bi bili u ovom okviru idealnog. Hajd ti izlazi, idi u restorane, za sve sportske aktivnosti treba platiti članarinu (osim ako silno želiš pa izići trčati van) i spakuj s jednom platom i baš juče čitam s režijama do 800 marak. E,ovi s jednom platom kad uspiju to sve podmiriti i ostati sretni i zadovoljni i voljeti se, biti nasmijani, uživati jedno u drugom i svojoj djeci, e ti su meni zmajevi!


Od love sve krece a ova je cifra samo sa osnovnim namirnicama...izlazci i placanje nekih nasih prohtjeva sad jednom platom mi je sad nemoguca misija.
Treba uvijek znati poredati prioritete u zivotu nama je trenutno bitno da djeca imaju sve sto im treba kad to uspijemo i mi smo odmah zadovoljni user posted image

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Sta je idealan brak?
18.12.2011 12:51:11   
LELA 77
Nema idealnog braka, postoji samo uspešan brak pod kojim podrazumevam uzajamno poštovanje i međusobno razumevanje.Normalno mora da bude dovoljno i ljubavi, seksa i novca, ali po meni je najbitnije ono prvo uzajamno poštovanje i razumevanje jer se tad sve brige zajednički mogu prebroditi.

_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 13:20:19   
MAMA MA
Vidim da je davno napisan zadnji post na ovoj temi,ali evo upravo procitah nesto sto mi je bas ostalo u usima,a ima veze sa temom....

Idealna veza:
1. Pričate kao najbolji prijatelji!
2. Glupirate se kao djeca!
3. Svađate se kao da ste u braku!
4. Branite jedno drugo kao brat i sestra!

E sad ako ste u braku...samo izbacite ovo pod tri(jer je vjerovatno vec ustaljeno...:))))

Ovo ostalo mi nekako zvuci bas kao kljuc idealnog braka...e sad koliko je sve ostvarivo...hm....user posted image

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 13:28:59   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

E,ovi s jednom platom kad uspiju to sve podmiriti i ostati sretni i zadovoljni i voljeti se, biti nasmijani, uživati jedno u drugom i svojoj djeci, e ti su meni zmajevi!


da al to nije idealno....


sta je za tebe idealno OVO GORE ma daj , neko bi se ovim tackama nasmijao , gdje su odmori na raznim egzoticnim mjestima, gdje su poklon dijamanti brilijanti , gdje privatni avion , brod ,vila , stanovi , ferari , merdjo svake godine novi ..........TO JE IDEALNO kada pricamo o materijalnom , ali rijec je o braku i tu mislim da bi emocije puno vise trebalae uzeti mjesta nego novcanik ili ja grijesim.




pa ja sam rekla da se žele i vole evo

vole se i žele, redovno upražnjavaju sex
romantični su s vremena na vrijeme



a kad se bave sportom zadovoljniji su sami sobom i nemaju vremena za gluposti, kad su im skladni porodični odnosi ne svadjaju se zbog punice i sveki, kad su suituirani nema frke oko novca gdje je ko koji dinar potrošio itd Jedno drugo vuče


hahahhaha veselice mora da sam nesto bila nadrndana , al se ismijah sama sebi kao onaj vice nisi ti Gay ti si pedercina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 14:13:50   
Blue rose RR
Mislim da ne postoji idelana brak, isto kao što ne postoje idealni ljudi, bilo kojeg spola.
Po meni postoji skladan brak, u kojem ima i uspona i padova. Sa usponima izlazimo jači, a sa padovima pametniji.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 14:18:40   
veeseelaa
a kakvi padovi u braku mogu biti?
jel misliš na zahladjenje odnosa izmedju partnera?
ja zaista ne znam šta bi da mi se to desi
naravno više puta sam iz nekih banalnih razloga bila ljuta na mm i on na mene vjerujem al nikada se nismo "hladili" user posted image obično i kad hoću da se "posvadjam" gledam da je to kad imam user posted image user posted image user posted image user posted image baš sam lOOdaa user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 14:24:11   
Blue rose RR
Brak nije samo fizičko-psihički odnos između dvoje ljudi, nego je to sve ono što se dotiče istih.
Npr: Pad - pogrešna odluka u vezi kupovine - stana/kuće vikendice, automobila, ili neke druge stvari,
-pogrešna odluka u vezi kredita, žiranta, (crna tačka našeg društva)
-pogrešna oduka u vezi posla (zaposlenja, otkaza)
- pogrešna odluka u vezi društva ....

Sve to djeluje na insane i njhov brak.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 14:24:27   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a kakvi padovi u braku mogu biti?
jel misliš na zahladjenje odnosa izmedju partnera?
ja zaista ne znam šta bi da mi se to desi
naravno više puta sam iz nekih banalnih razloga bila ljuta na mm i on na mene vjerujem al nikada se nismo "hladili" user posted image obično i kad hoću da se "posvadjam" gledam da je to kad imam user posted image user posted image user posted image user posted image baš sam lOOdaa user posted image


Ne mislim da je BR mislila na zahladjenje odnosa,jer to onda nije skladan brak.To su jednostavno trzavice koje kasnije rezultiraju odlicnim usponom.Najvise sam se ljutila na sebe i to onda kad se naljutim,a gledam u njega i mislim se koliko ga ustvari volim i kako se borim da ostanem dostojanstveno ljuta hehe.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *