|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 19:34:46   
henna ze
koko ja sam evo spakovala paket odjeće..sutra ću paket nekih potrepština i novac...hoću li novac dati šoferu u ruke ili da zapakujem u paket

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 19:40:07   
Hanady RR
žene bogami ja nemama razloga da ležm...meni svjedeno...
samo vam kažem...

mama2009 kad je dokatila pomoć u sarajevo dokale je bamibinom intervencijom prevžena u goražde dovožena je autobusima...ja sma dva čekala na stanici iz zavidovića i sa tuzlanskog kantona...
vjeruj mi vozači tražili da se platiuser posted image ja sma objasnila da je humanitarno al eto umjesto 20 uzeo mi 10 KM.

ja ne govorim onako nego kontam ko će tamo dočekati to da mu ne bude nezgodno ako i iz drugih krajeva ide prema njima...

samo sam zato rekla...

ja sam samo prenijala svoje isksutvo...
jer sma čekala na stanici sve ja sa suprugom i znam šat mi sedesilo...
meni nije bio problem platiti al me šokiralo...
pa reko da se i vi ne šokirateuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 19:52:52   
koka i po
henna imas pp.
hanady nema toga sto mene moze sokirati...vec sam odavno navikla na "iznenadjenja".
o placanju ili neplacanju cemo se pobrinuti ja i MELLI.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 20:02:45   
bananica
a kako i kada da posaljemo iz Sarajeva??? 

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 20:08:02   
MELLI
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

žene bogami ja nemama razloga da ležm...meni svjedeno...
samo vam kažem...

mama2009 kad je dokatila pomoć u sarajevo dokale je bamibinom intervencijom prevžena u goražde dovožena je autobusima...ja sma dva čekala na stanici iz zavidovića i sa tuzlanskog kantona...
vjeruj mi vozači tražili da se platiuser posted image ja sma objasnila da je humanitarno al eto umjesto 20 uzeo mi 10 KM.

ja ne govorim onako nego kontam ko će tamo dočekati to da mu ne bude nezgodno ako i iz drugih krajeva ide prema njima...

samo sam zato rekla...

ja sam samo prenijala svoje isksutvo...
jer sma čekala na stanici sve ja sa suprugom i znam šat mi sedesilo...
meni nije bio problem platiti al me šokiralo...
pa reko da se i vi ne šokirateuser posted image

nećemo se mi šokirati,ali hvala ti što brinešuser posted image

U svakom slučaju, nije ti vozač iz Zavidovića ni naplatio ,vrati se na temu o Goraždu,pa  vidi kakvi su naši vozači.

Ma ako i bude trebalo platiti halal bilo,ja i koka ćemo to regulisatiuser posted image


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 20:10:30   
bananica
salje li neko iz Sarajeva za ovu porodicu??

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 20:40:05   
Visnja RR
djevojke ko je iz Sarajeva preuzeo odgovornost da sve prebaci autobusom do koke?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 21:06:23   
koka i po
IZVORNA PORUKA: koka i po

sutra imate autobuse iz Sarajeva za Zavidovice u 15,20 h i 19,00 h
bilo bi dobro da me obavjestite dali cete i u kom terminu slati da mogu kontaktirati Prevoz putnika.




izvoli bananice.
s tim da posiljka iz Zenice dolazi ovim prvim terminom.

< Poruku je uredio koka i po -- 2.12.2011 21:07:36 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 21:09:11   
bananica
ja bih mogla samo na ovaj u 19h s obzirom da radim, a i mm radi, je li to problem?

ima li jos neko da salje sutra paket??

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 21:11:09   
koka i po
najbolje bi bilo da se sve posalje u ovom terminu jer je tako dogovoreno sa sefom saobracaja.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 21:22:13   
bananica
pa onda cemo vidjeti da li ce se iko javiti da se nesto organizujeuser posted image  

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
3.12.2011 12:26:25   
henna ze
koko evo spakovala sam..sve mi je stalo u jedan veći paket...i ako bog da čekam bus..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
3.12.2011 13:05:45   
koka i po
sve je sredjeno sa Prevozom putnika.
samo naglasi u koju svrhu i kome ide paket i sve ce biti ok.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
3.12.2011 17:04:51   
henna ze
za zavidoviće otišao jedan paket iz zenice..i to je to..iz sarajeva nije bilo ništauser posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
3.12.2011 18:21:27   
koka i po
user posted image
user posted image
user posted image



dobro vece...sta reci.
svi komentari su suvisni a meni trenutno knedla u grlu stoji tako da cu vas ovaj put postediti citanja.
veliko hvala Zenici...hvala i Sarajevu.gledam ovaj paket i mislim koliko vrijedi ljudska dusa.
ovo ste trazili a ja pokusala da realizujem.
svim onima koji su nasli svoje mjesto pod suncem zelim da tamo i ostanu i da nikad ne osjete ovakav zivot.ostanite tamo gdje jeste...a ostalima kako bude.ovaj paket ce sutra biti urucen porodici.a nasa draga MELLI svojim osmjehom prikriva ono sto zaista osjeca.mene svi znate mada bi trenutno voljela da me nikad niste ni upoznale,tako da vas pozdravljam iza aparata.
lijep pozdrav iz centra zone sumraka.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
3.12.2011 18:27:19   
mama75
Jao ljudi ja ovo nisam ni vidjela ranije. Pa danas na BB smo komentarisali kako nema moderatora ni kutije za humanitarnu pomoc. user posted image Pa mogli smo za ovu porodicu da skupimo. user posted image  user posted image  user posted image Kod mene na faxu je organizovano isto da se skupi za ovu porodicu, ali samo novac skupljamo. Koliko sam shvatila doci ce neke djevojke da to preuzmu. Hajde zene neka kafa iduce sedmice da se organizuje i da skupimo pa posaljemo paket autobusom. Evo odmah moj prijedlog:četvrtak, 8.12.2011. Importane, 18h. Moze????

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
3.12.2011 18:30:22   
bananica
IZVORNA PORUKA: henna ze

za zavidoviće otišao jedan paket iz zenice..i to je to..iz sarajeva nije bilo ništauser posted image user posted image



svaka cast hennauser posted image user posted image


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
3.12.2011 18:54:44   
henna ze
koko iznendai me pravo sa ovom fotografijom..
ja ne volim da miuser posted image ..
ali ću vam i reći sadržaj paketa..unutra su stvari mog djeteta..sve joj to može..ali moje dijete ima najmanje 10 hlače...nekoliko sam odvojila.jer ova djeca nemaju niti jedne.moje dijete ima dvije jakne i dva kaputa...onu najvredniju benetton sam odvojila i poslala..ne da djeca znaju marku..već da im duže traje..ko zna hoćemo li ih se sjetiti dogodine..
nalaze se osnovne higijenske potrepštine i u jedanm sapun sam ugurala 100 Km..i dobro ulijepila..stavila sam i školskog pribora..svoju jaknu da ni mami ne bude hladno..
sve ovo ne bih mogla sama.da mi jedna drugarica nije gurnula novca..neki momak kojeg očima nisam vidjela..sinoć donese kovertu..moj otac.isto uleti... oni neće pročitati ali im hvala ..da ih Allah nagradi...

i za kraj sit se gladnome ne vjeruje..uvijek bilo..znam da ne možemo pomoći svima..al moglo je ovo i bolje ispasti..
hvala koki i po i melli...


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
3.12.2011 19:05:59   
Mala Selma
ja se stvarno izvinjamvam sto nisam danas dosla na bazar, ali imam temperaturu i nisam ustala citav dan iz krevetauser posted image toliko sam tuzna majkemi basbasuser posted image user posted image
ja se nadam da su danas zene na bazaru se organizovale i poslale paket za porodicu.Zenice svaka cas na paketimauser posted image
Ja nemam pojma hocu li moc doci u Importane u cetvrtak, nezgodano mi je iz grada na Dobrinju pa opet u grad a nemam auto.Ja cu svoj skromni doprinos poslati koki.
Jos jednom izvinite i halalite, ali bas sam bolesna pravo!!

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
3.12.2011 19:20:18   
mama75
henna user posted image  user posted image  user posted image
Mala Selma
na zalost nista se nismo organizovale danas. Ja iskreno nisam znala da je i na RR pokrenuta akcija za ovu porodicu, tako da nista danas nisam ni spomenula na BB. Nadam se da cemo se uspjeti organizovati nekako. Ako je vama lakse moze i u drugom dijelu grada. Ja na zalost ne mogu preuzeti na sebe da uzmem taj paket i saljem, jer sam bas zauzeta - posao, fax, 2 djece...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 17:52:01   
bananica
user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 19:42:19   
mama75
Ima li iko da je zainteresovan da dodje u cetvrtak u Importane? Evo ja cu preuzeti te stvari i za vikend odnijeti na bus, ali da ne dolazim u Importane ako nece niko doci.



(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 19:53:28   
Mala Selma
A u koliko sati si mislila da se nadjemo? mozemo li oko 17,00h?ja bih sa posla dosla, da neidem kuci, pa se vracam, naravno ako se vecina slazeuser posted image Ja sam ZA da se organizujemo i prikupimo hranu, odjecu inovacuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 20:02:19   
bananica
mi imamo termin kod zubara u 17:30, tako da mozemo nakon sto zavrsimo s tim

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 20:05:00   
mama75
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

A u koliko sati si mislila da se nadjemo? mozemo li oko 17,00h?ja bih sa posla dosla, da neidem kuci, pa se vracam, naravno ako se vecina slazeuser posted image Ja sam ZA da se organizujemo i prikupimo hranu, odjecu inovacuser posted image

JA sam vec gore pisala svoj prijedlog: cetvrtak u 18h. Ja imam obaveze do 18h tako da prije nikako ne mogu. Naravno vi se mozete organizovati i u 17h, ovo je cisto bio moj prijedlog da nesto pokrenemo, jer koliko sam shvatila u sa se nista nije organizovalo. Na zalost, ni na BB nismo nista skupljali, kao sto sam rekla ja zaista nisam znala da je na RR pokrenuta ova akcija. Dakle, ono sto ja mogu je da u cetvrtak ili petak, iza 18h dodjem, preuzmem to sto se skupi i odnesem za vikend na bus. Na vama je da se javite i kazete da li hocete i mozete da se organizujemo, kada i gdje.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *