|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 20:06:43   
bananica
u cetvrtak je ok, mislim da cemo zavrsiti do 18h, a ko ce preuzeti te pakete u Zavidovicima, naravno ako sta posaljemouser posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 20:12:32   
mama75
IZVORNA PORUKA: koka i po

dobro vece.
djevojcica ide sa mojim Irfanom u razred .
vec se nesto prikuplja unutar razreda za ovu porodicu.
njihova situacija je mnogo teza nego sto pisu.
ako ste spremne pomoci ja se nudim da budem kontakt osoba sa ovom zenom.

Koka i po bi bila za to zaduzena, naravno ako se slaze user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 20:15:00   
mama75
Onda cetvrtak 8.12.2011. Importane, -1, kafica i prikupljanje pomoci za ovu porodicu (hrana, odjeca...)

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 20:15:26   
bananica
znaci, ostaje cetvrtak u 18h,Importaneuser posted image

ko sve dolazi?

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 20:16:30   
mama75
Ti i ja za sada user posted image Nadam se da ce se jos neko javiti. Mala Selma je li ti kasno u 18?

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 20:18:17   
henna ze
hmm ne bih pisala ni u čije ime..
koka se pravo razočarala prošli put..ne znam ..možda se javi na temi...
znam da joj je teško palo..jako teško..
ja sam kontala djeci spakovati novogodšinje paketiće od sebe..i poslati za vikend..
 koliko sam shvatila na fb..ima broj telefona od ove žene..i ona jadna može doći na bus da to preuzme..sad kako će odvući ne znam..jer koka kaže da daleko stanuju...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 20:20:23   
mama75
Ja razumijem koku, ja sam nedavno bila u istoj situaciji kada sam nosila pomoc za porodicu Hasanovic iz Hrasnice. Nije lako to sve vidjeti, bas tesko covjeku padne. Ali nesto bi trebali uraditi. Ako nista ja cu tu zenu kontaktirati da preuzme paket. Mozes li mi na pp poslati tu grupu sa FB gdje ima broj.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 20:21:46   
Nunichi
Imaju li neki racun?
Ja nisam na fb...tako da ako ima neko tu info neka je napise.

Henci svaka cast...neka ti se dobrim vrati! user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 20:22:06   
bananica
ja koku i po u potpunosti razumijem, zena se potrudila organizovati sve za prevoz paketa, a ono jedan paket stigao u Zavidovice, tuzno, da ne moze biti tuznije

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 20:24:59   
henna ze
oj meni net šlepa ništa ne mogu otvoriti..ma nije grupa..nego onaj članak..pa ima na kraju broj telefona.. ne znam da li imaju otvoren račun..sumnjam..
hvala Nunika moja

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 20:43:52   
Hanady RR
mama75 evo ovdje broja telefona i adrese...ima i broj mobitela
http://bosnami.com/index.php/pomozimo-drugima/item/246-postovana-gospodo-ja-sam-zerina-dzebic-iz-zavidovica-imam-13-godina#!prettyPhoto[galleryf1c409db4f]/1/

< Poruku je uredio Hanady RR -- 5.12.2011 20:44:29 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 20:45:43   
Mala Selma
Ja cu doci onda u 18,00 sati ako Bog da.Ja radim u Centru, otici cu kuci i vrati se u importaneuser posted image .Zao mi je sto je koka razocarana, ali ja stvarno nisam mogla doci, a mislila sam da su se zene na bazaru organizovale, pa valjda je neko procitao da smo pisale noc prije.I da sam dosla na bazar nebi mogla ici od zene do zene i traziti pare, a niko nije nisto donio od kuce za njih (hrana, odjea i obuca).Ali nije ni bitno, evo sad cemo se organizovati, ja dolazim u cetvrtak u 18,00 satiuser posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 22:03:12   
koka i po
Na vratima nas je docekala mladja djevojcica.Zerina je stajala u cosku sobe i gledala me.valjda je bilo stid jer sam Irfanova mama.mi smo usle....prva pomisao mi je bila da se zahvalim Allahu na svim blagodatima sto mi je dao....na toploj kuci,dorucku,rucku...i svemu ostalom.vecina onih koji trenutno misle da im se zivot rusi treba da vide....kolika je hrabrost jedne djevojcice koja zivi u tako teskim uslovima.koja gladna i bosa pjesaci svaki dan od kuce do skole i nazad po cetiri kilometra...i opet je sretna..jer ima svoju majku ..i sve one dobre ljude koji je obradovase u zadnji par dana.paket smo urucile...bilo je tu nesto i od nas dvije u vastitoj reziji....halal bilo...sve to Neko odozgo gleda.nasa MEELI(nisam znala da si tako veliki covjek..svaka ti cast)obezbjedila joj je svaki dan po sendvic u pekari Duraj i kruh za ponijeti kuci,organizovala prikupljanje pomoci u vlastitom objektu i nasla donore za kompjuter i hiljadu djerida koje djecu cine sretnim..ti si covjek sa velikim C duso.njezinom muzu koji nas je po ovakvoj kisi odvezao i strpljivo cekao u autu.baci niz vodu doci ce uz vodu...ne kazu to džaba stari ljudi i istina je.
hvala svima koji su ucestvovali u ovoj akciji ,i onima koji su htjeli ali trenutno nisu mogli ili su bili sprijeceni...hvala RR...henna ...ti si moja dusa.
za sve one koji imaju namjeru pomoci ovoj porodici saljem njihovu adresu.

Džebic Fadila
ul.Mehmeda Spahe bb.
72220 Zavidovici.


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
5.12.2011 22:15:05   
palachinken
koko, melli, hvala vam mnogo.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
6.12.2011 0:03:59   
MELLI
Joj Koko,
male stvari čine čovjeka sretnim.
Nije fer da se sve zasluge meni pripisuju.Nisam ja obezbijedila kruh,nego Pekara Duraj, ja sam samo odnijela plakat i zamolila da se zalijepi na izlog,a vlasnik je predložio donaciju.
Računar je odnio neko meni blizak,ali na vlastitu inicijativu,ja o tome nisam ništa znala dok nije realizovano.
Ima tu i stvari koje ja jesam odradila,ali meni je bitno da Onaj gore to vidi.Dobro se dobrim vraća.

ja se moram zahvaliti mojoj ljubavi najvećoj što je učestvovao u svim segmentima akcije.Što je zanemario i svoje obaveze da bi pomogao meni i koki da to odnesemo.

Henna ze  svaka ti častuser posted image user posted image user posted image user posted image   cure su oduševljene.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
6.12.2011 0:45:25   
mama75
Koko imas pp

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
6.12.2011 9:05:54   
Nedi
Heno hoces da se zajedno organizujemo? Paket je spreman samo je pitanje da li da ga nosim u Udružejne ili saljem busom? Ili ako mm nebude radio u nedjalju...sta mislis? A i paketice da zajedno?



(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
6.12.2011 11:46:13   
bananica
jos uvijek smo na broju 3user posted image  

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
6.12.2011 11:48:56   
henna ze
jao..isplakah se na sabahu(pa baš i nije sabah)..
tako mi je drago da im se svidjelo i da će makar nešto moći da iskoriste... ljepotice drage...
nedi kako god hoćeš..samo u tom slučaju moramo naći nekog da preuzme paket...ja sam kontala  zamoliti Melli da preuzme dva novogodišnja paketića..to nije baš teško..ovaj paketina je bio potežak..

koko i melli..cure moje drage..da vam Allah podari sve najbolje..sve što poželite...želim vam prije svega da budete zdrave..veliki ste sevap zaradile...pusa od mene za obje....

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
6.12.2011 19:41:01   
mama75
Molim vas da se izjasnite mislite li donositi priloge za ovu porodicu u cetvrtak? Ako necete da znam jer imam priliku sutra da posaljem ovo sto sam ja odvojila za njih.
Mala Selma i bananice s vama cu se dogovoriti preko pp da sutra uzmem i to vase, ako se vise niko ne javi da bi dolazio u cetvrtak u Importane.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
6.12.2011 19:50:50   
Anoniman
mama75, dusice ja ne znam da li cu moci doci, ali ako mozes na pp da mi javis sta ste planirale, mislim je li novac ili namirnice, ja bih rado ucestvovala pa ako nekako mogu da ti preuzmes i od mene barem novacuser posted image

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
6.12.2011 21:15:32   
Mala Selma
mama75 poslala sami ti pp

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
6.12.2011 22:10:46   
mama75
IZVORNA PORUKA: sahara

mama75, dusice ja ne znam da li cu moci doci, ali ako mozes na pp da mi javis sta ste planirale, mislim je li novac ili namirnice, ja bih rado ucestvovala pa ako nekako mogu da ti preuzmes i od mene barem novacuser posted image

Kafica se otkazuje zbog loseg odziva user posted image Ja cu se sa Malom Selmom vidjeti i sutra cu predati ovo moje i njeno nekim djevojkama koje ce doci kod nas na fakultet po to. Mozda uspijemo organizovati nesto kasnije, mozda na sljedecem BB ili tako nesto.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
6.12.2011 22:13:12   
henna ze
nemam riječiuser posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
6.12.2011 22:14:08   
bananica
IZVORNA PORUKA: henna ze

nemam riječiuser posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *