|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 11:30:50   
rose 87
imam i brata i seku oboje su mladji od mene i bas smo bliski,ali mrvicu vise sa sekom sad jer je u godinama kad tek pocinje da izlazi pa od mene trazi savjet za sve od momaka do sminke i odjece,bas mi bude drago kad me nazove pa pita kad cemo na kafu da mi nesto ispricauser posted image ,a moje dijete vole i paze bas kao i ja,nekad me posebno brat iznenadi posto je muskarac kako je osjecajan i kako ga pazi,tako da nema neke razlike oboje jako puno volim
tajcika user posted image user posted image nadam se da ce se situacija izmedju vas popraviti


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 11:41:08   
veeseelaa
meni svi kazu lako se je tako dobro slagat s bratom dok se on ne ozeni, poslije je druga prica. ja se nadam da nece bit problema ni tad aBd, ja jedva cekam da se on ozeni, pa da ima i on svoju porodicu.
a tebi zelim brzo pomirenje s bratom, vjerujem da ti je tesko zbog takve situacije.


moj brat je oženjen, i divno se slažemo, čak šta više, stalno smo zajedno, što porodično što sami ja i on, vrlo često izletim s posla s njim na doručak il na kaficu u Parkušu il u BBI centar
parkiramo auto na istom parkingu, ja izvirujem svako jutro s prozora da mu mahnem ... on dolazi kasnije na posao
Svrati nekad u ofis da me pozdravi i nikad se nigdje sreli nismo da se nismo poljubili, iako se svaki dan vidjamo




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 11:45:59   
damma
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni svi kazu lako se je tako dobro slagat s bratom dok se on ne ozeni, poslije je druga prica. ja se nadam da nece bit problema ni tad aBd, ja jedva cekam da se on ozeni, pa da ima i on svoju porodicu.
a tebi zelim brzo pomirenje s bratom, vjerujem da ti je tesko zbog takve situacije.


moj brat je oženjen, i divno se slažemo, čak šta više, stalno smo zajedno, što porodično što sami ja i on, vrlo često izletim s posla s njim na doručak il na kaficu u Parkušu il u BBI centar
parkiramo auto na istom parkingu, ja izvirujem svako jutro s prozora da mu mahnem ... on dolazi kasnije na posao
Svrati nekad u ofis da me pozdravi i nikad se nigdje sreli nismo da se nismo poljubili, iako se svaki dan vidjamo





ja bi zaista bila sretna da nam odnosi ostanu ovakvi i poslije njegove zenidbe.


_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 11:48:06   
veeseelaa
Biće aBd, svi kažu da je to do snahe a Bgm sve je do brata, ako je on karakteran niti jedna ga žena neće moći nagovoriti da se promijeni i ne do Bog zahladi odnose prema svojoj sestri i ostalim članovima porodice

A i hB mali je broj tako zločastih žena koje bi radile na tome da brat ne voli svoju sestru, ja u ovom momentu ne mogu da se sjetim niti jedne takve




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 11:50:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: damma

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni svi kazu lako se je tako dobro slagat s bratom dok se on ne ozeni, poslije je druga prica. ja se nadam da nece bit problema ni tad aBd, ja jedva cekam da se on ozeni, pa da ima i on svoju porodicu.
a tebi zelim brzo pomirenje s bratom, vjerujem da ti je tesko zbog takve situacije.


moj brat je oženjen, i divno se slažemo, čak šta više, stalno smo zajedno, što porodično što sami ja i on, vrlo često izletim s posla s njim na doručak il na kaficu u Parkušu il u BBI centar
parkiramo auto na istom parkingu, ja izvirujem svako jutro s prozora da mu mahnem ... on dolazi kasnije na posao
Svrati nekad u ofis da me pozdravi i nikad se nigdje sreli nismo da se nismo poljubili, iako se svaki dan vidjamo





ja bi zaista bila sretna da nam odnosi ostanu ovakvi i poslije njegove zenidbe.



ostat će...
za sve treba trud i ponekda žrtva...
da sma ja prigovarala što mu je setra svaki dna ovdje, što mi dovodi djecu, što joj pomažemo, što radimo ovo-ono i on sa svojom nebi pirčao...

Moj je suprug u istim odnosima kao i prije braka sa manom.

ja nisma utjecala na njega a iskreno nisma s eni trudila jer nedam niti bih dozvolila d aneko utječe na odnos mene i moje sestre. svašta znam oprostiti al ko mi u sestru dirne grdno se zezno. kad -tad osvetim se...al baš iako uopšt enisma osvetoljubiv tip osobe...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 11:54:27   
balasgirl
Moj BRAT- zjenica oka mog. Moj svemir, moje sve. Volim ga da ne znam pravu riječ kojom bih to opisala. Stariji je od mene četiri godine, uvijek sam bila njegova sestrica, mala i ranjiva, uvijek je bio moj veliki zaštitnik, moje rame za plakanje, moj razlog za smijeh. Neraskidiva je ta naša veza bila, bez obzira što se nekad ne bi čuli ni vidjeli po nekoliko dana, znali smo kako ko od nas diše i kako se osjeća u određenom trenutku. Moj brat je u ratu ranjen teško. Bilo mi je kao da mi je neko iščupao srce na živo i bacio ga. Borio se za život. Borila sam se i ja, jer znala sam da ako njega izgubim, izgubila sam sve. Hvala dragom i velikom Bogu, preživio je. I potpuno se oporavio. Opet smo svi bili sretni.
Zajedno smo oplakivali "velike" ljubavi, i moje i njegove. Kada je prekinuo vjeridbu sa djevojkom s kojom je bio nekoliko godina u vezi i kojom je trebao da se oženi, opet je klonuo. Bili su to možda i najteži dani za nas dvoje.
Udala sam se. Moj brat je preplakao tri dana prije svadbe, svadbu i još poslije. Tješila sam ga iako je zapravo meni trebala utjeha. Mog muža je prihvatio kao da nam je brat :)
A onda se moj brat oženio. Na njegovoj svadbi bila sam najsretnija i čini mi se najponosnija. Izabranica njegovog srca je bila lijepa i mlada žena. Moj brat je sijao. Znam da nikad nije prežalio staru ljubav, pričali smo o tom milion puta, ali znala sam da je ipak sretan. Vrijeme je prolazilo, moj brat se mijenjao. Mijenjao se naš odnos. Postali smo daleki. Bili smo fizički blizu, ali naša duhovna veza se razvodnjavala iz dana u dan. Jednom sam, kad mi je već bilo dosta takvog stanja otišla kod njega na posao da porazgovaramo. I onda mi je priznao. Njegovoj ženi se nije sviđao naš odnos. Njegova žena ne shvata kako se neko može toliko vezati. Njegova žena ne dozvoljava da se čujemo i vidimo kao prije. Njegova žena.... trebam li da nastavim. O svašta sam rekla tada. I što je trebalo i što, možda, nije.
Naš odnos je sada tako - tako. Opet nemam pravu riječ kojom bih ga opisala. Volim ga i dalje da mi se ponekad čini da bih pukla od te ljubavi, ali...
Braco moj, sjeti se nekad, smucek i smrdek, zauvijek. 



_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 11:56:36   
veeseelaa
ja nisma utjecala na njega a iskreno nisma s eni trudila jer nedam niti bih dozvolila d aneko utječe na odnos mene i moje sestre. svašta znam oprostiti al ko mi u sestru dirne grdno se zezno. kad -tad osvetim se...al baš iako uopšt enisma osvetoljubiv tip osobe...


taman tako
ja se do duše ne svetim ja odmah dotičnu osobu pošaljem u pm
ko ne gotivi odnosno ne voli mog brata ne može samnom nikada ni riječ prigovoriti, ni sjesti, niti biti u istoj prostoriji
jer moj brat to sam ja
do duše lakše bi halalila da meni neko napakosti neg mom bratu


< Poruku je uredio veeseelaa -- 2.12.2011 11:57:15 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 12:00:38   
veeseelaa
A onda se moj brat oženio. Na njegovoj svadbi bila sam najsretnija i čini mi se najponosnija. Izabranica njegovog srca je bila lijepa i mlada žena. Moj brat je sijao. Znam da nikad nije prežalio staru ljubav, pričali smo o tom milion puta, ali znala sam da je ipak sretan. Vrijeme je prolazilo, moj brat se mijenjao. Mijenjao se naš odnos. Postali smo daleki. Bili smo fizički blizu, ali naša duhovna veza se razvodnjavala iz dana u dan. Jednom sam, kad mi je već bilo dosta takvog stanja otišla kod njega na posao da porazgovaramo. I onda mi je priznao. Njegovoj ženi se nije sviđao naš odnos. Njegova žena ne shvata kako se neko može toliko vezati. Njegova žena ne dozvoljava da se čujemo i vidimo kao prije. Njegova žena.... trebam li da nastavim. O svašta sam rekla tada. I što je trebalo i što, možda, nije.
Naš odnos je sada tako - tako. Opet nemam pravu riječ kojom bih ga opisala. Volim ga i dalje da mi se ponekad čini da bih pukla od te ljubavi, ali...
Braco moj, sjeti se nekad, smucek i smrdek, zauvijek.


njegova žena tako misli???? a on se složio cc izvini al tvoj brat je bio šonjo uvijek
i šta je uopće plakao kad si se udavala? nekako ne postupa muški, ni tada a ni sada
Izvini al to je činjenica, želim mu da što prije dodje tobe, sestra je jedna a ženu uvijek može imati


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 12:02:13   
Hanady RR
Njegovoj ženi se nije sviđao naš odnos. Njegova žena ne shvata kako se neko može toliko vezati. Njegova žena ne dozvoljava da se čujemo i vidimo kao prije. Njegova žena.... trebam li da nastavim. O svašta sam rekla tada. I što je trebalo i što, možda, nije.

e vidite...
moj suprug kada je dolazio kući a seka njegova kod nad ošal prvo poljubi nju pa mene...
moj suprug svoju skeu nazove telefonom kad ja izađem iz kuće ili kad izađe iz kuće s amobitela iako sam recimo ja sanjom pirčala prije kratkog vremena
moj suprug kupuje poklone seki i sa praznikom i bez njega jer smatr da bi je to obradovalo....
moj suprug meni smao kaže '' eto mike'' ili idemo '' po mikunu djecu sad u vrtić'' ili '' mika nas veće čak pred kućom da ručanmo, a mi sa posla''

ja nikada nikada riječ nisma rekla...
zašto bih...to je njeoga sestra...

Moja je sekla meni jednom rekla kako je njoj glupo d aon nju poljubi pa ond amene...
rekla sma joj pa i ja tebe ljubim prije nego njega...

Nikada nisma od njega zahtjevala da znam sve o njoj i njemu, d ami rpiča o životu koji su zajendo poršli...
rano sus otali smai bez roditelja...živjeli u ovoj kući...i kada sma ja dođla i njoj je trablo d as enavikne da neko vodi domaćinstvo koje je ona vodila do šesneste godine...
i uopšte o njoj ne razmišljam kao o nekoj tamo koja mi može nanijeti zlobu....ona je i meni sestra.

Moj svaki dna uključuje da je nazovem pitam kako je...a i ona mene...

kad je insan insan i relano gleda nebi smio sebi dozvoliti ovo što je uradila snaha od balashgirl...a iskreno balash nije ni njegovo maslo 100% čistouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 12:07:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja nisma utjecala na njega a iskreno nisma s eni trudila jer nedam niti bih dozvolila d aneko utječe na odnos mene i moje sestre. svašta znam oprostiti al ko mi u sestru dirne grdno se zezno. kad -tad osvetim se...al baš iako uopšt enisma osvetoljubiv tip osobe...


taman tako
ja se do duše ne svetim ja odmah dotičnu osobu pošaljem u pm
ko ne gotivi odnosno ne voli mog brata ne može samnom nikada ni riječ prigovoriti, ni sjesti, niti biti u istoj prostoriji
jer moj brat to sam ja
do duše lakše bi halalila da meni neko napakosti neg mom bratu


i ovo pored ostalog...a uopšet nisma nasilan tip osobe...al kad pošaljem...ta više odatle ne izlaziuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 12:12:16   
damma
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Njegovoj ženi se nije sviđao naš odnos. Njegova žena ne shvata kako se neko može toliko vezati. Njegova žena ne dozvoljava da se čujemo i vidimo kao prije. Njegova žena.... trebam li da nastavim. O svašta sam rekla tada. I što je trebalo i što, možda, nije.

e vidite...
moj suprug kada je dolazio kući a seka njegova kod nad ošal prvo poljubi nju pa mene...
moj suprug svoju skeu nazove telefonom kad ja izađem iz kuće ili kad izađe iz kuće s amobitela iako sam recimo ja sanjom pirčala prije kratkog vremena
moj suprug kupuje poklone seki i sa praznikom i bez njega jer smatr da bi je to obradovalo....
moj suprug meni smao kaže '' eto mike'' ili idemo '' po mikunu djecu sad u vrtić'' ili '' mika nas veće čak pred kućom da ručanmo, a mi sa posla''

ja nikada nikada riječ nisma rekla...
zašto bih...to je njeoga sestra...

Moja je sekla meni jednom rekla kako je njoj glupo d aon nju poljubi pa ond amene...
rekla sma joj pa i ja tebe ljubim prije nego njega...

Nikada nisma od njega zahtjevala da znam sve o njoj i njemu, d ami rpiča o životu koji su zajendo poršli...
rano sus otali smai bez roditelja...živjeli u ovoj kući...i kada sma ja dođla i njoj je trablo d as enavikne da neko vodi domaćinstvo koje je ona vodila do šesneste godine...
i uopšte o njoj ne razmišljam kao o nekoj tamo koja mi može nanijeti zlobu....ona je i meni sestra.

Moj svaki dna uključuje da je nazovem pitam kako je...a i ona mene...

kad je insan insan i relano gleda nebi smio sebi dozvoliti ovo što je uradila snaha od balashgirl...a iskreno balash nije ni njegovo maslo 100% čistouser posted image


svaka cast i tebi, i njemu.
i mm ima super odnos sa svojom sestrom, mada je on hladniji prema njoj. sestre su inace vezanije za brata.
i moj brat nekad zna bit hladan, al to ne znaci da nema ljubavi, nego on ne zna pokazat. a u suprotnom nekad me bas iznenadi svojim postupkom bilo da je rijec o meni il o mojoj djeci.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 12:13:49   
veeseelaa
i ovo pored ostalog...a uopšet nisma nasilan tip osobe...al kad pošaljem...ta više odatle ne izlaziuser posted image


razumijemo se nas dvije user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 12:18:13   
Hanady RR
dammo na posčetku sma rekla...ja sma srčanije prema sestri nego moj suprug prema svojima...
al voli ih i bez njih njemu život nema smisao...ja to znam i razumijem d aje takav tip...moj suprug ne hoda po kući i ne priča volim te, volim je...on to pokazuje. Svako nnjegovo djelo je doraz ljubavi i brige za sestrama...za mlađom posebno jer su dugo bili smai...i ja nemam šta tu da s emješam...to su oni.

npr. ja se sa svojom sekom porađam...a on dok s enjegova porađa ode da planinari jer neće da vidimo koliko mu je teško...
kasnije se sazna d anije planinario nego dok sam ja čekala info iz bolnice on je bio u prizemlju iste kod kolege i čekao...

Nisu oni hladni smao su sabru više nego ženeuser posted image

i da vessela...taman.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 12:26:08   
Hanady RR
i baš meni sad nešto po glavi teško...
kako ljudi dozvole d aih neko treći razdvojiuser posted image
sramota...

sad se sjetim udala s eja i nas troje živimo zajedno...
i dođemo kući svi s aposla...moj makica uđe u kuću zagrli je poljbi a mene tek kad odem u kuhinju...ko sramota ga nje...a menis latko a i njemu...

i dođeu tako neke dokone babe i komentiraju ko meni ko one meni misle dobro '' što ti dozvoljavaš da se oni tako ljube i grle a tebe kdo anema''

pa mislims tavrno...
njih dvoje 30 godina zajedno ja se pojavila prije 3-4 i sad d aja njemu preča od nje budem...
gdje normanlno tako nešta pomisliti...
il on nju zove kad s eudala...pa odu na kafu smai...pa pričaju sami...i ja sma valjda trebala da s enaljutim...svašta

a da ne pričam kad nam s emika udavala...
Kako smo do zadnjeg se strudli d aniko ne plače...
i ond aje on izvde eda je preda svatovima iz naše spavaće u dnevni boravak...kako sus e smao pogledaliuser posted image
kako mu se tada stislo...al nije zaplakao pred ljudima nije....
al nije smio riječi porgovoriti jer bi okinuouser posted image

kad smo t enoći došli kući iz restorana...fino sjede na stolicu i kaže ''ženo pusti me...moram'' dušu je svoju isplakao...
nema nišat teže vdijeti nego muškarca kada plačeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 12:27:29   
Anoniman
Znala sam da ce ova tema ovako zavrsiti. Sad ce biti nekih anonimnih kuku lele...pa optuzbe, vrijedjanja i katanac!

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 12:29:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Znala sam da ce ova tema ovako zavrsiti. Sad ce biti nekih anonimnih kuku lele...pa optuzbe, vrijedjanja i katanac!


ma neće...
zašto...
sve je to život...

zaista ima situacija kada se razdvoje...

ali nije tu kriv neko treći...krivi smo mi...ja rkeoh na početku...nije to do spoala do je do onoga što j u duši, kad si insan insan si...nema tu dalje.

a ako nije brat il seka insan insanom...nema tu puno pomoći...

evo i ja pričam smao o mlađoj sestri muža svoga...a ima on i stariju...al džaba nije to touser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 12:31:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Znala sam da ce ova tema ovako zavrsiti. Sad ce biti nekih anonimnih kuku lele...pa optuzbe, vrijedjanja i katanac!


ma neće...
zašto...
sve je to život...

zaista ima situacija kada se razdvoje...

ali nije tu kriv neko treći...krivi smo mi...ja rkeoh na početku...nije to do spola do je do onoga što je u duši, kad si insan insan si...nema tu dalje.

a ako nije brat il seka insan insanom...nema tu puno pomoći...

evo i ja pričam smao o mlađoj sestri muža svoga...a ima on i stariju...al džaba nije to touser posted image
Upravo. kakav si insan, karakter...nema tu veze sa spolom

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 12:32:15   
veeseelaa
Pahuljice nema opcije anoniman
al svakako da ćemo čuti svakakva iskustva, što da ne, nije svakom bajno i sjajno



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 12:33:36   
new mama
Ja imam starijeg brata 3. godineuser posted image ,mada sam uvijek voljela da jos imam i sestru,ali eto.Nas dvoje smo se dok smo bili mali non stop svadjali,cak i tukli,nismo imale iste interese za stvari,uvijek me maltretirao kao dijete da se igramo njegovih igri,fudbala,autica,klikerauser posted image ,nekad mi bude interesantno,nekad ne,ali morala sam se igrati,heehe.Kako smo odrastali nas odnos je postajao blizi,on bi se meni povjeravao,cak vise nego ja njemu,nekako je imao u mene povjerenje.On se prvi odselio i odnos nam se nije promijenio,cak sta vise postajali smo sve blizi i dan danas je tako,posebno kad sam ja dobila dijete,vrlo cesto smo skupa,a rijetko prodje dan da me nazove,mada nekad zove radi A,a ne mene,cesto smo na kafama,on kod mene,ja kod njega i mislim da smo vrlo bliski,mozda to nije odnos kao sto bi bio sa sestrom,oni ne vole da ih puno peglas sa pricom,user posted image ali kad se sjetim kakvi smo bili kao djeca,ja bi pozelila da nam uviijek odnos ostane ovakav i hB kad imam brata,a naravno zaboravila sam spomenuti da je on uvijek bio moj zastitnik,nikad me niko nije smio zezati kao dijete,ono imas starijeg brata pa kao ne smijuuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 12:35:13   
mamabb
Ja na ovu temu i nemam šta posebno napisati. Moj brat...hmm...i ako je oženjen, ima djete, zelen je ko slina i prvo gleda kako će sebi ugoditi i svi ostali tek dolaze na mjesto, pa i njegovo djete. Meni je to neshvatljivo i ne mogu da pojmim u svojoj glavi, ali eto on je takav i prihvtila sam ga kao takvog, jer je oduvjek takav. Ne oslanjam se na njega jer nemam povjerenja pa se nemam čim ni razočarati, do duše, ja se ne oslanjam ni na koga. Nas dvoje smo dva različita svjeta. On je mamin mezimac, a ja se nisam imala kome maziti. Ja ne titram samo kad mi nešto treba, titram non stop.
Dok recimo mm i njegova sestra su drugačiji. Moja mila zaovica me je služila poslije poroda, bila sam nesnošljiva(to sam shvatila poslije) a ona mi ni rječi nikad nije rekla i na nju  mogu računati uvjek, dokazala je više puta.


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 12:37:16   
balasgirl
Evo konkretno ja, niti ću da kukumačem i lelečem, niti bih vrijeđala ikoga, ponajmanje ga psovala, a opciju anoniman sam upotrijebila samo dva puta na ovom forumu. Tako da.... Lijepo je čuti iskustva drugih ljudi, pogotovo kad neko ima tako lijepe odnose sa braćom i sestrama, ima li išta ljepše. Evo recimo, Hanady, njen muž i njegova mlađa sestra- zaista divna priča. 

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 12:51:34   
veeseelaa
Moja mila zaovica me je služila poslije poroda, bila sam nesnošljiva(to sam shvatila poslije) a ona mi ni rječi nikad nije rekla i na nju mogu računati uvjek, dokazala je više puta.



nekada u nekim ljudima koji ti nisi rodbina nadješ veće prijatelje izgleda nego u svojim rođenim
nažalost al opet i na sreću, ima onih koji imaju i loše odnose sa svojom familijom a i muževljevom, sve ima gore od goreg
zato ne sekiraj se, pazi sebe


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 12:57:56   
salmy
Napisah svasta i ne prođe

Ne da mi se pisati ponovo,uglavnom ja i moj brat smo user posted image user posted image user posted image
da ga ovdje ne ofiram(poznat frajer),i bas sto je tako divan,krasan pred rajom....ma nema dalje,za seke je jedna obicna  nula.Eto ko ga zna....mozda ce se razocarati.....
On samo tako izgleda...... user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 12:59:31   
Blue rose RR
Moramo shvatiti da se ljudi vremenom mijenjau, ili sami od sebe, ili uticajem okoline i dešavanja. Kako sestre, tako braća i na kraju tako i mi.

U suštini svi mi znamo reći kako se neko nama blizak promijenio, ali isto tako ne vidimo koliko daleko smo i mi doživjeli proces promjene (postanemo (ne)osjetljiviji, (ne)odvažniji, (ne)uporniji, imamo veće obaveze, a manje vremena i slično).

Takođe moramo imati na  umu i da je vrijeme tako da bračni parovi su sklop različitih interesnih grupa, shvatanja, vjerovanja, naravno rijetko ko od nas će ovo priznati (a stari su imali običaj reći da kada je jedno vatra, drugo mora biti voda).

Najvažnije u svim ovim promjenama jeste da ne dao Bog lošeg, ili dao Bog dobrog i lijepog da imamo u podsvijesti spoznaju da kada odemo bratu ili sestri u pola noći na vrata, da znamo da će nam ili pomoći i pružiti ruku ili se radovati sa nama.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 13:05:08   
veeseelaa
Najvažnije u svim ovim promjenama jeste da ne dao Bog lošeg, ili dao Bog dobrog i lijepog da imamo u podsvijesti spoznaju da kada odemo bratu ili sestri u pola noći na vrata, da znamo da će nam ili pomoći i pružiti ruku ili se radovati sa nama.


da, da al brat i sestra svakodnevno trebaju imati komunikaciju, živjeti u istom gradu a npr ne vidjeti se svaki 2-3 dan je meni žalosno
nema tog posla, obaveze i sl da me spriječi da se ja s bratom ne čujem svakodnevno po par puta
da ja moram znati kako je, šta ima na poslu, kako su mu djeca, jel sve ok, kako je snaha, trebal šta i obrnuto
idemo na zajedničke izlete, proslave, odmore i sl, djeca nam odrastaju zajedno jer tako treba jer se mi volimo i jer uživamo biti zajedno user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *