|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 13:09:57   
damma
evo meni brat salje poruku, kaze da ide danas u fis pa ako mi treba sta da mu javim
ma ljubi ga sestra user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 13:15:14   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Najvažnije u svim ovim promjenama jeste da ne dao Bog lošeg, ili dao Bog dobrog i lijepog da imamo u podsvijesti spoznaju da kada odemo bratu ili sestri u pola noći na vrata, da znamo da će nam ili pomoći i pružiti ruku ili se radovati sa nama.


da, da al brat i sestra svakodnevno trebaju imati komunikaciju, živjeti u istom gradu a npr ne vidjeti se svaki 2-3 dan je meni žalosno
nema tog posla, obaveze i sl da me spriječi da se ja s bratom ne čujem svakodnevno po par puta
da ja moram znati kako je, šta ima na poslu, kako su mu djeca, jel sve ok, kako je snaha, trebal šta i obrnuto
idemo na zajedničke izlete, proslave, odmore i sl, djeca nam odrastaju zajedno jer tako treba jer se mi volimo i jer uživamo biti zajedno user posted image



Za ovo je vesela potrebno dvoje. Drago mi je što postoje porodični odnosi koji su maltene savršeni, ali moramo priznati da ima i onih koji nisu takvi.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 13:15:43   
zeze
Moji brat i sestrica user posted image
Sestrica starija od mene 16,5 godina, a brat 11 i nikad ih nisam zovnula imenom. Ne znam sto user posted image , za mene bili i ostat ce brat i sestrica.



_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 13:18:42   
veeseelaa
slažem se, oboje trebaju isto misliti
prosto se pitam kako se desi da kod nekih obitelji dodje do rascjepa? pa hebo ga odrastu brat i sestra zajedno, istim se jorganom pokrivali godinama i kad odrastu odnosi zahladeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Tugo moja user posted image kako se to desi? zašto? ne razumijem nikako
I jako se potresem kad čujem neke takve tužne priče
Poruka za sve one koje nemaju dobar odnos sa bratom i sestrom da dadnu sve od sebe da poprave odnos, nek razgovaraju otvoreno.... ja ne bi tako lako odustala od mog brata user posted image

Ko neće brata za brata, taj će tuđina za gospodara


< Poruku je uredio veeseelaa -- 2.12.2011 13:23:24 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 13:27:07   
Nedi
U nedjelju je svekar rekao slijedeće svojim sinovima: Dok se ne oženite onda ste braća a kad ste oženite više niste. Isto kao i ja imam brata a i nemam.

Ja ostalauser posted image user posted image user posted image

To je bio odgovor na insistiranje mm-a da on i brat trebaju imati bolji odnos i da trebaju raditi na tome.

Lično smatram da su za njihive narušene odnose krivi njihovi roditelji, posebno mama ali se ne miješam samo savjetujem mm-a da bi trebao imato bolji odnos sa bratom.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 13:27:19   
Anoniman
poslusajte makedonsku narodnu (istinitu) pesmu

http://www.youtube.com/watch?v=5f_HbLfH5nc

ljubav za brata mere nema  user posted image

(odgovor članu zeze)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 13:28:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedi

U nedjelju je svekar rekao slijedeće svojim sinovima: Dok se ne oženite onda ste braća a kad ste oženite više niste. Isto kao i ja imam brata a i nemam.

Ja ostalauser posted image user posted image user posted image

To je bio odgovor na insistiranje mm-a da on i brat trebaju imati bolji odnos i da trebaju raditi na tome.

Iako smatram da su za njihive narušene odnose krivi njihovi roditelji, posebno mama.



kazu kad se brat ozeni onda ti je komsija ali mislim da je to vise za brat-brat odnos ne sestra-brat

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 13:30:58   
Nedi
Svejedno meni je prestrašno i zato sam i spomenula. Ipak su oni porodicauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 13:32:42   
tajcika
pa draga veesela odrasli smo mi zajedno,prosli sve i svasta,al odnosi jednostavno mogu popucati kada se na prva mjesta stave drugaciji prioriteti, u svoju glavu se usade tude misli i govori se svojim al u stvari tudjim jezikom
necu vise ni da se zamaram misleci ko je kriv,ispitujem jesam li negdje pogrijesila,bitne su rijeci koje se kazu,postupci koji se ucine i onda se sve svede na ono ja to nisam mislio,
i nije da ja ne zelim da popravim odnos sa bratom samo se pitam do kada cu uvijek ja biti ta koja ce nastojati da se nesto popravi dok on prihvati to ono kao neku normalu ko eto desilo se idemo dalje
i zalosno je sto kada mi se nesto lijepo ili ruzno desi saznaju drugi a ne on,a toliko tajni sam dijelila sa njim,on je prvi saznao kad sam bila trudna sa L. i jos sto sta
opet kako god ja njega volim i za mene ce uvijek biti moj BRAT

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 13:34:44   
Anoniman
ja nemam brata al imam dvije seke , koje nebi dala nizasto na svijetu
sto ih jos bogdom nemam deset .

(odgovor članu damma)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 13:38:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajcika

pa draga veesela odrasli smo mi zajedno,prosli sve i svasta,al odnosi jednostavno mogu popucati kada se na prva mjesta stave drugaciji prioriteti, u svoju glavu se usade tude misli i govori se svojim al u stvari tudjim jezikom
necu vise ni da se zamaram misleci ko je kriv,ispitujem jesam li negdje pogrijesila,bitne su rijeci koje se kazu,postupci koji se ucine i onda se sve svede na ono ja to nisam mislio,
i nije da ja ne zelim da popravim odnos sa bratom samo se pitam do kada cu uvijek ja biti ta koja ce nastojati da se nesto popravi dok on prihvati to ono kao neku normalu ko eto desilo se idemo dalje
i zalosno je sto kada mi se nesto lijepo ili ruzno desi saznaju drugi a ne on,a toliko tajni sam dijelila sa njim,on je prvi saznao kad sam bila trudna sa L. i jos sto sta
opet kako god ja njega volim i za mene ce uvijek biti moj BRAT



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tajcika)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 13:39:45   
*pcelica*
Ja imam dvije sestre i iako je velika razlika izmedju nas ( kad su godine u pitanju) mi smo jednadrugoj i trecoj najbolji projatelji. Mama cesto zna reci kako bi voljela da provali nase sifre i da nas vidi o cemu mi pricamo kad smo same. Uvijek smo se povjeravale izmedu sebe. Uvijek bile potpora onoj kojoj je u tom trenutku tesko. Ko tri musketira svi za jednog jedan za sve.
Mm isto ima sestru i njih dvoje imaju isto tako dobar odnos, nema dana da se ne cuju ili da joj on ne svrati kad se vraca s posla i meni je to super. Nikad ne bih dozvolila da se njihovi odnosi naruse jer koliko ja volim svoje sestre zako i on voli svoju i nikad ali nikad ne bih nesto lose rekla za njegovu sestru

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 13:42:37   
koka i po
cuvajte i njegujte ono sto imate.
niste ni svjesni kakvo bogatstvo imate.
nedaj Boze da se sta desi tek bi onda vidjeli sta ste imali i izgubili.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 13:50:22   
Nedi
Da se vratim temi...brat i ja smo razdvojeni u djetinstvu i nikad to nismo prevazišli. Možda sa godinama uspijemo vratiti bliskost a sada nas dijele još i hiljade kilometarauser posted image

Imala sam i jos jednog bracka nije moj al je bio moj. S njim sam odrasla i puno mi nedostajeuser posted image I on je udaljen miljama zadnjih 6-7 mjeseci.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 13:55:12   
tajcika
IZVORNA PORUKA: koka i po

cuvajte i njegujte ono sto imate.
niste ni svjesni kakvo bogatstvo imate.
nedaj Boze da se sta desi tek bi onda vidjeli sta ste imali i izgubili.


e, moja lijepa, draga pametna koko, bogastvo cine ljudi oko nas htjeli mi to priznati ili ne,a kad se nesto vrijedno izgubi naravno da boli,e kada boli ovako kada je situacija ovakva onda nadam se da ce biti ono sto kazu "po starini" pa da necu docekati da boli jos vise

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 13:59:50   
*Boo*
Ova tema je meni kao strijela u Ahilovu petu.
Ja imam sestru stariju devet godina. Roditelji su uvijek insistirali na nasoj povezanosti. Uvijek smo morale biti jedna uz drugu..ali mi se nikako nismo slagale. Stalno smo se svadjale i tukle. Jednostavno ona ima potpuno drugacije poglede na zivot, kao da nismo rasle u istoj kuci. Nikada nisam mogla s njom razgovarati, uvijek bi zavrsilo njenim kritikama i na kraju ogromnom svadjom. Ja sam se uvijek morala za nesto pravdati, prvo njoj pa roditeljima. Cesto bi mi govorila kako sam ja ljubomorna na nju sto je ona bolja roditeljima od mene. Meni je to bilo strasno.
Sada kada smo u brakovima, dosta toga se promijenilo. Shvatile smo da zapravo ne mozemo jedna bez druge, da volimo jedna drugu mnogo. Istina da ona zivi malo drugaciji stil zivota (ima neki svoj oklop), ali je uvijek tu ako mi nesto treba. Djecu mnogo voli, stalno im nesto kupuje, ali mi se ne vidjamo cesto...mozda svakih 7 dana. Ja bih zaista voljela da se cesce i cujemo i vidimo, ali osjetim granicu, pa se povucem..user posted image
Jednostavno ona ima neki svoj svijet u koji se ja djelimicno uklapam. Ja bi zaista voljela da sam bliska s njom toliko da mozemo pricati o svemu i svacemu, hodati u gacama jedna pred drugom...ali nazalost toliko ne mozemo...user posted image


_____________________________

Moje srecice ♥ ♥
15.6.2008.
16.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 14:01:09   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: koka i po

cuvajte i njegujte ono sto imate.
niste ni svjesni kakvo bogatstvo imate.
nedaj Boze da se sta desi tek bi onda vidjeli sta ste imali i izgubili.


Upravu si koko. Svaki dan zahvaljujem dragom Bogu na ovom bogatstvu. Silom prilika godinu dana sam bila razdvojena od mladje sestre koju sam ja odhranila Nismo se ni cule ni vidjale iako smo bile u istom gradu i uvijek kazem nedaj Boze nikome. To vrijeme razdvojenosti tako mi je tesko palo da su se moji bojali da ne skrenem s pameti ali hB sad je opet sve se vratilo na svoje mjesto i blize smo nego ikad

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 14:20:09   
veeseelaa
Jednostavno ona ima neki svoj svijet u koji se ja djelimicno uklapam. Ja bi zaista voljela da sam bliska s njom toliko da mozemo pricati o svemu i svacemu, hodati u gacama jedna pred drugom...ali nazalost toliko ne mozemo...user posted image


al što morate biti iste i imati iste poglede na život da bi bile bliske?
i ja i moj brat smo različiti pa se super družimo, volimo i poštujemo i ja i mm smo skroz različiti al se super nadopunjujemo itd moje prijateljice su takodje drugačije od mene, imamo drugačiji način življenja al se super družimo i pazimo
ja i moja mama smo takodje različite al svaki dan smo zajedno, ja sam po njoj extremna user posted image a ona opet po mom blage naravi

sve to može super funkcionirati ako svako poštuje način življenja onog drugog, ne vrijedja ga zbog istog i ne omalovažava
meni je bitno da su meni bliski ljudi sretni u svojim izborima i načinu življenja, nije uopće bitno dal bi ja tako mogla il ne, pa i ne radi se o meni


< Poruku je uredio veeseelaa -- 2.12.2011 14:22:24 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *Boo*)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 14:20:50   
mamabb
Jednostavno on
IZVORNA PORUKA: *Boo*

Jednostavno ona ima potpuno drugacije poglede na zivot, kao da nismo rasle u istoj kuci.



Kao moj brat i ja, nebo i zemlja.


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu *Boo*)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 14:27:00   
*pcelica*
Pa i moje sestre i ja smo razlicite. Imamo razlicite poglede na zivot, razlicitog smo karaktera ali ja mislim da upravo ta razlicitost ono sto nas tri cini kao jednu cjelinu, i upravo zbog toga smo toliko bliske i nadopunjujemo se medusobno

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 14:29:22   
megi
ja sam izgubila brata rano, tek sad vidim da mi sve vise nedostaje
i tu oprazninu niku ispuniti ne može
s druge strane mm ima brata i dvije sestre i svi su jako povezani i ne daju ni meni da se osjecam samom,
i sasvim normalno je da mm svaki dan ode do sestre, ako ja ne mogu, da je pita kako je treba li joj sta, a ja ako ne odem svaki dan se cujem sa njom
moja Adna je prvo rekla keka, pa onda mama
zato user posted image  za moju porodicu

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 14:36:12   
veeseelaa
ja sam izgubila brata rano, tek sad vidim da mi sve vise nedostaje
i tu oprazninu niku ispuniti ne može


i ja sam izgubila brata starijeg kad sam imala 12 godina, i meni jako jako puno fali
stalno računam koliko bi on imao godina sada, pitam se kakva bi mu supruga bila, djeca ....kako bi bilo lijepo da je s nama pa da svi zajedno provodimo vrijeme zajedno..... al o tom ne pričam glasno, s mamom nikako....prećutim tu bol i ja i moj mladji brat



< Poruku je uredio veeseelaa -- 2.12.2011 14:37:10 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 14:46:52   
*Boo*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Jednostavno ona ima neki svoj svijet u koji se ja djelimicno uklapam. Ja bi zaista voljela da sam bliska s njom toliko da mozemo pricati o svemu i svacemu, hodati u gacama jedna pred drugom...ali nazalost toliko ne mozemo...user posted image


al što morate biti iste i imati iste poglede na život da bi bile bliske?
i ja i moj brat smo različiti pa se super družimo, volimo i poštujemo i ja i mm smo skroz različiti al se super nadopunjujemo itd moje prijateljice su takodje drugačije od mene, imamo drugačiji način življenja al se super družimo i pazimo
ja i moja mama smo takodje različite al svaki dan smo zajedno, ja sam po njoj extremna user posted image a ona opet po mom blage naravi



Vjerovatno si u pravu...ali mi se jednostavno ne razumijemo, odnosno jako cesto dolazi do nesporazuma..Cesto kada bi ja nesto uradila ili rekla, odnosno iznijela neki svoj stav, dobila bih kritiku ili rijeci..."ja to nikad tako ne bih"...kao to je tako lose...dok ja u situacijama kada meni nesto ne odgovara kod nje...samo presutim ili se povucem...
Ja sam znala cesto nju nazvati, cisto da se ispricamo...da joj kazem sta ima kod mene...ali ona o sebi nikad nista ne zeli da govori...obicno sve saznam preko roditelja...Mi smo u istom gradu, ali se uglavnom vidimo vikendom kod roditelja...ostalim danima, ona je kao umorna poslije posla...

Moram naglasiti da kada sjedimo zajedno kod rodtelja...da znamo imati jako fine momente...i taman kada pomislim da je s nama sve ok...obicno se desi neka izjava, koja me ujede pravo...



_____________________________

Moje srecice ♥ ♥
15.6.2008.
16.10.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 15:10:50   
veeseelaa
ma da.... lijepo bi bilo da jedna drugu skužite u smislu da znate gdje ne ttreba čačkati i o čemu ne treba pričati jer bi tema možda nekog povrijedila....
ona nije udata? vjerujem da kad se uda da će malo stati na loptu i da će sve biti ok

Boo user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *Boo*)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Sestra i brat
2.12.2011 15:26:42   
*Boo*
jeste udata je...muz joj je divan...mogu reci..veze joj pertle na cipelama...
Nekad me je samo strah da se vremenom jos vise ne udaljimo jedna od druge...
Sigurna sam samo da kad bi ona pricala otvoreno o meni..da bi nase price bile slicne..jer i ja imam neke mane koje ona vjerovatno ne opravdava..Obje smo impulsivne, racice u horoskopu...znam samo da se mi uprkos svemu volimo i poslije nam bude zao neke nase reakcije...



_____________________________

Moje srecice ♥ ♥
15.6.2008.
16.10.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *