|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Povjerenje u partnera
13.9.2008 13:36:07   
Romali
Imam povjerenja, jer mi nikad nije dao povoda za suprotno. Nekako mi to ne pada  napamet kad razmišljam o nama. MM je skroz pozitivan čovjekuser posted image .
Naravno da niko ne zna šta nosi budućnost, svakom se svakakve stvari mogu desiti...


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Povjerenje u partnera
14.9.2008 7:59:10   
Crvena
IZVORNA PORUKA: mama alma

Onog momenta kada ne bude povjerenja među nama, neće biti ni nas, samo molim dragog Boga da nikada ne dođe taj momenat,

potpisujemuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Povjerenje u partnera
14.9.2008 8:27:34   
andji
Ja ni za koga nista ne garantujem 100% pa cak ni za sebe. Covjek nailazi na razna iskusenja u zivotu, a tu je vazno koliko je neko jak i ima samokontrole, jer su ti ljudi najjaci...

Vjerujem svom muzu jer drugacije ne bismo mogli funkcionisati. A vjeruje i on meni.Dajemo jedno drugom dovoljno slobode. Na pocetku braka sam ja bila malo nepovjerljiva, bila sam i dosta mlada, valjda je to onaj prirodni osjecaj straha da bismo mogli nekoga izgubiti i mala doza nesigurnosti. Ali sa vremenom sam se opustila i naucila da se ne zamaram glupostima...
Ali znam da se mogu osloniti na njega uvijek..


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Povjerenje u partnera
14.9.2008 10:15:56   
Happy
Naravno da mu vjerujem.....
Isto tako u sebe nisam sigurna 100%, pa tako ni u njega....
100 000 puta sam rekla vjerujem da nikada ne bi išao i tražio nekoga ili nešto, ali mislim kada bi imao 100 % priliku da bi je iskoristio.... MIslim da bi svaki muškarac... (posebno kada čujem šta se sve dešava i da ljudi - meni poznati ljudi i bliski po 10 g imaju ljubavnicu......).
Ne razmišljam o tome....

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Povjerenje u partnera
15.9.2008 9:09:34   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Happy

Naravno da mu vjerujem.....
Isto tako u sebe nisam sigurna 100%, pa tako ni u njega....
100 000 puta sam rekla vjerujem da nikada ne bi išao i tražio nekoga ili nešto, ali mislim kada bi imao 100 % priliku da bi je iskoristio.... MIslim da bi svaki muškarac... (posebno kada čujem šta se sve dešava i da ljudi - meni poznati ljudi i bliski po 10 g imaju ljubavnicu......).
Ne razmišljam o tome....


Ja mislim da ne bi svaki muškarac. Siguran biti ili ne, u nešto, je stvar principa...prevariti muža je samo jedan paravan za pravu istinu: ne varam muža, nego varam sebe i svoje principe.
Prevara je nešto o čemu i ne razmišljam, nebitno da li je to pitanje ljubavnog života, odnosa prema kolegi, prijateljici ili običnoj kasirki u prodavnici koja mi daje više kusura negoli je to račun...

Prevara se kod mene definiše kao jedan od grijeha, za koji ću na Sudnjem danu, ne dao Bog, gorko ispaštati...puj, puj, puj,.....

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Povjerenje u partnera
15.9.2008 9:25:44   
Bosanka
IZVORNA PORUKA: Happy

Naravno da mu vjerujem.....
Isto tako u sebe nisam sigurna 100%, pa tako ni u njega....
100 000 puta sam rekla vjerujem da nikada ne bi išao i tražio nekoga ili nešto, ali mislim kada bi imao 100 % priliku da bi je iskoristio.... MIslim da bi svaki muškarac... (posebno kada čujem šta se sve dešava i da ljudi - meni poznati ljudi i bliski po 10 g imaju ljubavnicu......).
Ne razmišljam o tome....
..Ja ne mislim da bi svaki kao sto kazes kada bi imao priliku 100%,jer ne mozes kategorizirat sad sve tako.isto kao sto zene nisu sve iste nisu ni musk.Ja svom muzu vjerujem,kao i on meni,povjerenje je osnova.,paralelno s ljubavlju.apsolutno je netacno da bi svi varali...mislim...cak smijesno.svi se mi razlikujemo.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Povjerenje u partnera
15.9.2008 11:16:31   
Happy
Stvar mišljenja, ja opet mislim da bi..... Ali eto, ne bih da raspravljamo o tome, ja sam samo iznijela svoje mišljenje.... 

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Povjerenje u partnera
21.9.2008 20:46:21   
mynxlee
za njega i ruku u vatru. bez razmisljanja.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Povjerenje u partnera
22.9.2008 12:03:35   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: iva1974

IZVORNA PORUKA: neki
muzem u kojeg imam povjerenja 90% jer ipak je muško user posted image ..


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Povjerenje u partnera
23.2.2009 20:58:21   
SelmydZany
Ja u svog dragog imam potpuno povjerenje..mnogi mi govore,a medju njima i moja mama "musko je to",ali on moj zivot i jednostavno mu vjerujem...i on meni isto tako....ljubav donosi povjerenje....

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Povjerenje u partnera
23.2.2009 21:02:26   
nikita
Ja nikome ne vjerujem 100 % a muzu vjerujem 95% !

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Povjerenje u partnera
24.2.2009 14:11:18   
dana3
zamislite da kad se udate u krevetu spavate sa najboljim prijateljem i najgorim neprijateljem.Kako?pa lijepo-dok je lijepo i traje a kad dodje do razvoda bi jedno drugo ujedali.
e tu se sad vaze i povjerenje.normalno da vjerujem muzu ali ima stvari koje ja njemu precutim a ima i on koje ne kaze.ne vjerujem da ima parova koji bas iz dubine duse pokazu svoja osjecanja jer se svako boji da ce ih se zloupotrijebiti-ko ona mene voli pa mogu da radim sta hocu i obratno.
pisali smo o ovom na drugim tememama kao i sta vas privlaci kod partnera ili sta vas nervira , pa iz toga zakljucujem da se en moze bas sve u tancine govoriti partneru.ne iz zlonamjere vec eto jednostavno ne smatra covjek da se sve ama bas sve mora znati(moj razgovor sa mojom ili njegovom mamom npr)ne ispricam u tancine sve pogotovo kad mi njegova mama kaze nesto o njemu sto ide meni u prilog.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Povjerenje u partnera
24.2.2009 14:24:07   
Lenka
onog momenta kad ne bude povjerenja izmedju mi necemo biti zajedno

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Povjerenje u partnera
24.2.2009 14:42:58   
Aminad
Moj muškarac mora da mi bude vjeran, ne može mu se nikada desiti da mu se "ukaže prilika" ili da pod uticajem alkohola uradi neku glupost jer za mene te opcije jednostavno ne postoje.

Ne postoji "desilo se" nego "uradio sam".

Tražim od njega da se s poštovanjem odnosi prema svakoj ženi, da sa ženama radi, komunicira i razgovara držeći se na distanci i sa svim manirima pristojnog muškarca, a da se s ljubavlju odnosi prema svojoj majci i sestri.

Ovakvog čovjeka sam tražila i našla! Dakle vjeujem mu 100%.
Kad ne bude ovakav neće više biti moj muškarac.
Isto važi i za mene! To je naše nepisano pravilo.

U braku smo već 8,5 godina i nikad nismo imali nekih "sumnjivih situacija", ljubomore je bilo i ima je s obje strane i neka je jer je to ona pozitivna ljubomora kojom pokazujemo jedno drugom da nam je stalo.



_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Povjerenje u partnera
23.5.2009 22:56:55   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: SelmydZany

Ja u svog dragog imam potpuno povjerenje..mnogi mi govore,a medju njima i moja mama "musko je to",ali on moj zivot i jednostavno mu vjerujem...i on meni isto tako....ljubav donosi povjerenje....


user posted image ti si meni stvarno simpa, bez zeze... Odkle ti crpiš toliku ljubav, pitanje je sad user posted image

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Povjerenje u partnera
28.5.2009 8:35:59   
mišur
Vjerujem mu...Da nemam u njega povjerenja, ne bismo bili zajedno 7 godina i stvorili ovo što imamo...
Nikada mi nije dao povoda da sumnjam...Uvijek je bio i previše iskren..
I molim Boga da tako i ostane, ali nikad se ne zna šta sutra donosi...
Ne znam ni kako bih reagovala da me prevari, odnosno šta bih uradila...
Znam da bi letjele glave, ali kako bih oprostila i zaboravilauser posted image
Ja sam njemu rekla da, ako se nekada desi da me prevari, da se potrudi da to doooobro sakrije i da se potrudi da svoje izlive iskrenosti u tom momentu ostavi samo za sebe...
Ja to ne želim da znam i nimalo neću cijeniti ako mi on to sam dođe reći, pa kao ispadne još dobrica i iskren čovjek...
Što manje znam ,to bolje za meneuser posted image

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Povjerenje u partnera
28.5.2009 10:34:34   
demented
IZVORNA PORUKA: mama alma

Onog momenta kada ne bude povjerenja među nama, neće biti ni nas, samo molim dragog Boga da nikada ne dođe taj momenat,

U potunosti potpisujem


_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Povjerenje u partnera
28.5.2009 10:56:18   
Anoniman
Hvala Bogu, u ovih 7,5godina koliko smo zajedno, NIKAD mi nije dao ni najmanji razlog da sumnjam u njega!
U brak smo usli iz CISTE ljubavi i na tome nam se i sve zasniva.Znam da sta god zamislim, sta god uradim UVIJEK ce mi biti potpora, kao i ja njegova.
Mi smo JEDNO!
Ak ikad budemo sumnjali jedno u drugo, ako ikad dodje cas da pomislimo kako se ne mozemo osloniti jedno na drugo(u bilo kojem segmentu zivota) onda -ne dao Bog-necemo ni biti JEDNO, necemo biti TIM i nemamo sta traziti jedno pored drugog.

(odgovor članu demented)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Povjerenje u partnera
28.5.2009 11:50:30   
NANICA
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Hvala Bogu, u ovih 7,5godina koliko smo zajedno, NIKAD mi nije dao ni najmanji razlog da sumnjam u njega!
U brak smo usli iz CISTE ljubavi i na tome nam se i sve zasniva.Znam da sta god zamislim, sta god uradim UVIJEK ce mi biti potpora, kao i ja njegova.
Mi smo JEDNO!
Ak ikad budemo sumnjali jedno u drugo, ako ikad dodje cas da pomislimo kako se ne mozemo osloniti jedno na drugo(u bilo kojem segmentu zivota) onda -ne dao Bog-necemo ni biti JEDNO, necemo biti TIM i nemamo sta traziti jedno pored drugog.



potpisujem samo ispravljam broj godina. Kod nas je 10 godina user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Povjerenje u partnera
28.5.2009 12:22:26   
hanabanana
Svakome cu priznati pravo da me prevari, osim prijatelju. Selimovic

Muža mi je prijatelj.
Ne sumnjam. Vjerujem. A prevarit me se može samo jednom. Pri tom mislim na bilo koji oblik prevare.

< Poruku je uredio hanabanana -- 28.5.2009 12:23:10 >

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 20:53:48   
Husic10
Ja svome vjerujem , nije me nikada prevario otkad smo vjencani ni u kakvom smislu u to sam sigurna 100% ...a za prije toga ne znam jer zivjeli smo 1500 milja daleko jedno od drugog... kad smo se vjencali na njegovom mailu pronasla sam "mail" izmedju njega i bivse sa datumima dok smo on i ja bili skupa...znam da je vjerovatno bilo jos puno takvih poruka i pisama izmedju njih ali ih je izbrisao...ovi su bili u folderu nekom posebnom pa su eto ostale u zivotu to ti je ono "zemlja se zaklela da se nikad nista nemoze sakriti"...bilo mi je toliko krivo jer znala sam za tu curu ali uvjek je govorio kako je ona letala za njim , i bila prava ludaca i eto tako kako je ona ne bitna...ali taj mail govori suprotno...meni se cini da su imali neku ozbiljniju vezu ali nikada nece da mi prizna i to mi je krivo... no ovako stvari stoje izmedju nas dvoje

Ja koja imam povoda da mu ne vjerujem, jer lagao me je i vise puta sto se tice njegove "proslosti" ali nekako predjem preko toga jer znam da me ne bi prevario sad i da me voli pa zasto se zamarati oko neceg sto je proslo, a i kad bi mogao bi samo jednom to sam mu objasnila i svjestan je toga...ALI ja koja nikada nisam i ne bi ni zamislila da ga prevarim , ni prije braka ni pogotovo sad ...otkad sam njega upoznala nikada nisam ni kontaktirala sa bilo kojim drugim muskarcem ispastam sto se tice povjerenja...on meni otvoreno kaze "JA TEBI NE VJERUJEM I NIKADA TI NECU VJEROVATI" ne razumijem zasto i to me zaista povrijedi ali mislim da on ne konta koliko je to ruzno i koliko boli kad ti neko ne vjeruje bez ikakvog razloga mada sam mu to rekla vise puta... user posted image user posted image

Savjet iko ?

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 22:42:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Husic10

Ja svome vjerujem , nije me nikada prevario otkad smo vjencani ni u kakvom smislu u to sam sigurna 100% ...a za prije toga ne znam jer zivjeli smo 1500 milja daleko jedno od drugog... kad smo se vjencali na njegovom mailu pronasla sam "mail" izmedju njega i bivse sa datumima dok smo on i ja bili skupa...znam da je vjerovatno bilo jos puno takvih poruka i pisama izmedju njih ali ih je izbrisao...ovi su bili u folderu nekom posebnom pa su eto ostale u zivotu to ti je ono "zemlja se zaklela da se nikad nista nemoze sakriti"...bilo mi je toliko krivo jer znala sam za tu curu ali uvjek je govorio kako je ona letala za njim , i bila prava ludaca i eto tako kako je ona ne bitna...ali taj mail govori suprotno...meni se cini da su imali neku ozbiljniju vezu ali nikada nece da mi prizna i to mi je krivo... no ovako stvari stoje izmedju nas dvoje

Ja koja imam povoda da mu ne vjerujem, jer lagao me je i vise puta sto se tice njegove "proslosti" ali nekako predjem preko toga jer znam da me ne bi prevario sad i da me voli pa zasto se zamarati oko neceg sto je proslo, a i kad bi mogao bi samo jednom to sam mu objasnila i svjestan je toga...ALI ja koja nikada nisam i ne bi ni zamislila da ga prevarim , ni prije braka ni pogotovo sad ...otkad sam njega upoznala nikada nisam ni kontaktirala sa bilo kojim drugim muskarcem ispastam sto se tice povjerenja...on meni otvoreno kaze "JA TEBI NE VJERUJEM I NIKADA TI NECU VJEROVATI" ne razumijem zasto i to me zaista povrijedi ali mislim da on ne konta koliko je to ruzno i koliko boli kad ti neko ne vjeruje bez ikakvog razloga mada sam mu to rekla vise puta... user posted image user posted image

Savjet iko ?

ja mislim da sve zavisi od osobe. ima ljudi koji su takvi da uvijek sa nepovjerenjem gledaju na sve, kao i na sve ljude pa i na partnera. takav je na primjer i mm. on je dosta nepovjerljiva i oprezna osoba, dok sam ja npr. susta suprotnost, naivna i lakovjerna, altruista, mislim da su svi ljudi divni i krasni, pa se ponekad razocaram. ja vjerujem mm 100%, ne bih sigurno bila s njim da sumnjam ma ni 1%. nikad se nisam mogla zamisliti sa partnerom koji bi me varao i davao mi razloga da budem ljubomorna. po prirodi inace nisam ljubomorna osoba, pa da bih bila ljubomorna morao bi postojati neki debeo razlog. mm, s druge strane, je bio prilicno ljubomoran dok smo se zabavljali, nije mu bilo drago da izlazim bez njega. vremenom se promijenio i vidim da mi sad vise vjeruje. vjerovatno mi u pocetku nije vjerovao, pa je vremenom skontao kakva sam i da nema nikakvog razloga da bude ljubomoran

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 22:47:13   
mamaajna
znate ono"jel vise vjerujes svojim ocima il meni".user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 22:51:48   
salmy
Moje misljenje je,ako jedan od patnera NE VJERUJE drugom, jedini razlog je:jer je taj patrner NEVJERAN! zato postoji ta nenormalna ljubomora,i misli da su svi ljudi nevjerni!
A NORMALNA ljubomora medju partnerima je savim ok! ne bi valjalo da je nema!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 22:53:21   
Hanady RR
ja svom vjerujem, neću ni da pomišljam da bih šta trebala da sumnjam jer onoga trenutka kad pomilim tu nam je kraj. nepovjerenj u partnera nosi dosta problema a srž bude ljubomora, meni to ne treba. Mislim i on meni vjeruje, ako bi presato za to bi trebao imati jake argumente...dovoljno dugo smo partneri u pravom smsilu te riječi i dosta smo toga zajedno prošli da nevidim razloge za nepovjerenje. Ako bi šta sumnjao neka kaže...zna da sam iskerna na jeziku...a ja ako bih sumnjala u njega i gajila neko ne povjerenja neznam ni kako bih ga pitala o tome...bojim se da ga nebih bezveze optužila i tu big napravila čvor na našoj niti povjerenja koje je za mene jako važno.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *