|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 22:53:53   
D_K
moj ti je savjet da se opustis. ako ne pomisljas na nekog drugog i svojim ponasanjem ne dajes razlog za sumnju - onda nema razloga da se mijenjas. nekad je to nepovjerenje proisteklo iz prethodnih iskustava pa se jos uvijek nije uvjerio da ti nisi takva i da ti moze vjerovati. obavezno mu naznaci da ti njegovo nepovjerenje smeta - to je jako vazno.
sretno :))

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 22:54:27   
teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

Moje misljenje je,ako jedan od patnera NE VJERUJE drugom, jedini razlog je:jer je taj patrner NEVJERAN! zato postoji ta nenormalna ljubomora,i misli da su svi ljudi nevjerni!
A NORMALNA ljubomora medju partnerima je savim ok! ne bi valjalo da je nema!

ima i muskaraca koji varaju partnerice a onda njima prave ljubomorne scene, ne daju im da igdje maknu. valjda kontaju da ce ih zateci negdje sa ljubavnicom ili polaze od sebe pa kontaju ako su oni nevjerni da su svi takvi...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 22:55:59   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: salmy

Moje misljenje je,ako jedan od patnera NE VJERUJE drugom, jedini razlog je:jer je taj patrner NEVJERAN! zato postoji ta nenormalna ljubomora,i misli da su svi ljudi nevjerni!
A NORMALNA ljubomora medju partnerima je savim ok! ne bi valjalo da je nema!

ima i muskaraca koji varaju partnerice a onda njima prave ljubomorne scene, ne daju im da igdje maknu. valjda kontaju da ce ih zateci negdje sa ljubavnicom ili polaze od sebe pa kontaju ako su oni nevjerni da su svi takvi...

u parvi si teacher često puta nardna poslovica je stinita ''napad je najbolja odbrana''. muškarci znaju ovu da koriste 1000% u kompletnom njenom zančenju.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 22:59:42   
sarayka
Ja imam 100% povjerenje u mm  (šššš da ne čujeuser posted image ) iako neke iskusnije zene kazu da nije ni to dobro sasvim, vjerovatno onda nisi opterećen pa ti mogu stvari promicati pred nosom nemam pojma al tako je... i on uopšte ne pokazuje nepovjerenje prema meni..
Evo sad ide čoek na putovanje sluzbeno 4 dana na more a ja mislim sta cu mu spakovati i gdje cu ja hodat nakraj pameti mi nisu kolegice koje idu s njimuser posted image
Il možda trebauser posted image user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:01:01   
D_K
ima i ovoga o cemu Hanady i teacherica govore ali ima i drugih slucajeva.
govorim o ljudima koji su mi jako bliski i koji jednostavno nisu mogli vjerovati da je zena vjerna, da je iskrena i tako dalje. sve zbog prethodnih iskustava i zbog iskustava koje su vidjeli/culi. ne mora znaciti da oni sada nisu vjerni svojoj partnerici ali im treba duugo da se opuste. to sigurno nije dobro ali tako je.
nadam se da je kod nase Husic ova situacija i to je super jer ce njen muz imati priliku da se uvjeri u pravu ljubav. ako je ovo sto ste vas dvije spomenule onda je druga prica.

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:01:38   
Hanady RR
ma bjež ba sarayka još o tome da msiliš...
bezveze garant...
ja nikada nisam razmišljala sa kim putuje i gdje i koliko i jelt o garant službeni put...a bome nije ni on purovala sam i ja. I još on radi noćne smjene i to sa ženama u smjeni...pa ja kada bi sebi dopustila takve msili ja bih se fino razvela da se ne sikiram bezveze jer od takvih misli najlakše se ludi.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:05:17   
teacher75
ma ako hoce da te prevari, ako je takva osoba, prevarice te na putu do granapa, a ne na sluzbenom putu. ja tako razmisljam. ko je karakter, moze mu se zena (ili muskarac) gola skinut i on ce joj reci: obuci se, nahladices seuser posted image , a ako je karakter 0 i povodljiv, jedva ce iskoristiti priliku gdjegod da mu se pruzi, ne mora otici na sluzbeni putuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:07:29   
Hanady RR
ma Husić samo polako...ja u te mailove i poruke tamo nekih bivših uopšte ne zazirem nit me zanima...da su valjale nebi mu bile bivše. Ona bivša aj mu žena...pa ona treba da bude ljuborna a ne ja. A to što ti nevjeruje i tako kaže...to ti je jedna druga narodna poslovica ??maru treba biti prije nego mlijeko prolije''. zanš bila jedna curica i svaki put kad bi mlijeko nosila od štale do kuće ono joj se porlije i baba skonta prije nego mara u štalu po mlijeko doe ona je papučom po dupetu izdeveta da joj se slučajno ne desi. tako i tvoj muž fino ti kaže da ti nevjeruje da ti se slučajno ne desi jer zamisli onda kad bi ti šta i pomislila nebi smejal jer ionako ti nevjeruje. takav tip muškarca i to ti je. Ništa ne govori i o toj temi ne pričaj. Pusti...samo sebe bezveze nerviraš.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:07:42   
sarayka
IZVORNA PORUKA: Hanady

ma bjež ba sarayka još o tome da msiliš...
bezveze garant...
ja nikada nisam razmišljala sa kim putuje i gdje i koliko i jelt o garant službeni put...a bome nije ni on purovala sam i ja. I još on radi noćne smjene i to sa ženama u smjeni...pa ja kada bi sebi dopustila takve msili ja bih se fino razvela da se ne sikiram bezveze jer od takvih misli najlakše se ludi.



Znam ja to ženooo o tome ti i pricam sto mi to ne pada na pamet user posted image
A sluzbeni put garant jest jer radimo u istoj ustanovi user posted image tu me ne može zeznut..
Ma ja sam "operisana " od toga sto bi stare nane rekle skrozuser posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:08:24   
vjestica
IZVORNA PORUKA: D_K

ima i ovoga o cemu Hanady i teacherica govore ali ima i drugih slucajeva.
govorim o ljudima koji su mi jako bliski i koji jednostavno nisu mogli vjerovati da je zena vjerna, da je iskrena i tako dalje. sve zbog prethodnih iskustava i zbog iskustava koje su vidjeli/culi. ne mora znaciti da oni sada nisu vjerni svojoj partnerici ali im treba duugo da se opuste. to sigurno nije dobro ali tako je.
nadam se da je kod nase Husic ova situacija i to je super jer ce njen muz imati priliku da se uvjeri u pravu ljubav. ako je ovo sto ste vas dvije spomenule onda je druga prica.

može biti jedna, a može i za druga varijanta, ali mi iskreno nijedna nije ok
ako su u braku toliko dugo i imaju dijete , dosad je imao priliku da se uvjeri u njenu ljubav, a a
po meni je jako tužno da nakon toliko godina nema povjerenja u svoju ženu user posted image
možda ja previše naivno vjerujem MM (kad ide na put ni ja ne pomišljam na kolegice user posted image user posted image samo mi je bitno da mi se javi kad stigne da znam da je sretno sigao) ali da nema tog povjerenja među nama, ne bi bilo ni nas tj našeg braka


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:10:32   
D_K
IZVORNA PORUKA: Hanady

ma bjež ba sarayka još o tome da msiliš...
bezveze garant...
ja nikada nisam razmišljala sa kim putuje i gdje i koliko i jelt o garant službeni put...a bome nije ni on purovala sam i ja. I još on radi noćne smjene i to sa ženama u smjeni...pa ja kada bi sebi dopustila takve msili ja bih se fino razvela da se ne sikiram bezveze jer od takvih misli najlakše se ludi.



potpisujem boldirano.. tacno tako..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:10:51   
Mirkica
ja mom muzu vjerujem za sada , nekako nebih mogla zamisliti da me prevari , a on meni  isto vjeruje  nekao Bogu hvala imamo dobar odnos u svakom smjeru da nebih se usudili ni jedno ni drugo da ga izgubimo.
Sto se tice nenormalo ljubomornog muza/zene to je samo iz jednog razloga ako si sam takav , jer pokvarene misli imaju pokvarene osobe.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:11:53   
sarayka
IZVORNA PORUKA: vjestica



može biti jedna, a može i za druga varijanta, ali mi iskreno nijedna nije ok
ako su u braku toliko dugo i imaju dijete , dosad je imao priliku da se uvjeri u njenu ljubav, a a
po meni je jako tužno da nakon toliko godina nema povjerenja u svoju ženu user posted image
možda ja previše naivno vjerujem MM (kad ide na put ni ja ne pomišljam na kolegice user posted image user posted image samo mi je bitno da mi se javi kad stigne da znam da je sretno sigao) ali da nema tog povjerenja među nama, ne bi bilo ni nas tj našeg braka



user posted image user posted image haha moja vjestice sad nas citaju svalerke od nm i smiju se kako im je bilo na sluzbenom putu user posted image
Salim se naravno...


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:12:06   
teacher75
znate kako kazu: ako se muskarac negdje zadrzi, ne javlja se, zena odmah pomisli da je sa ljubavnicom a majka da mu se nesto desilo. ja sam tip majke user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:14:32   
Hanady RR
mirkice ja se nebih složila baš da pokvarene osobe imaju pokvarene misli. ja imam kolegicu...dobra ko hljeb vjeruj mi...ona je teški bo...njoj kad bi se james bond javio na fb ta ga nebi prihavtila ni za prijetlja da muža ne uvrijedi...ali je ljubomorna do bola.

baš smo sad u afzi u kojoj ona stalno kuka jer on na fb dopisuje se kolegicom iz osnovne škole i to do 4 ujutro...ja joj kažem pa šta ako se dopije žena ba vani negdje živi, prepirčavaju porpuštenih 20 godina, a ona nesmije da spava sve gleda kad će on na fb. Ja joj fino kažem lezi spavaj...šta će biti ako su na fb jesi normalna ona pozelenila više od nespavanja. a sigurna sam nema razloga.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:16:07   
D_K
IZVORNA PORUKA: teacher75

znate kako kazu: ako se muskarac negdje zadrzi, ne javlja se, zena odmah pomisli da je sa ljubavnicom a majka da mu se nesto desilo. ja sam tip majke user posted image


aha, ja sam tip majke ali sa oklagijom..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:17:07   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady

mirkice ja se nebih složila baš da pokvarene osobe imaju pokvarene misli. ja imam kolegicu...dobra ko hljeb vjeruj mi...ona je teški bo...njoj kad bi se james bond javio na fb ta ga nebi prihavtila ni za prijetlja da muža ne uvrijedi...ali je ljubomorna do bola.

baš smo sad u afzi u kojoj ona stalno kuka jer on na fb dopisuje se kolegicom iz osnovne škole i to do 4 ujutro...ja joj kažem pa šta ako se dopije žena ba vani negdje živi, prepirčavaju porpuštenih 20 godina, a ona nesmije da spava sve gleda kad će on na fb. Ja joj fino kažem lezi spavaj...šta će biti ako su na fb jesi normalna ona pozelenila više od nespavanja. a sigurna sam nema razloga.


onda je se negdje dobro opekla moja rodica je takva ali iz razloga jer je muzu oprostila prevaru a njoj svaka cast ,
iskrreno nikome nebih bilo dragao da mu se muz s nekom zeneom do zore dopisuje to je za mene bez svakog postovanja prema svojoj zeni ipak imaju granice za sve i vrijeme za sve moje misljenje.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:17:11   
vjestica
i ja sam tip majke user posted image user posted image
mislim nije smiješno ali se živa istraumiram kad mi se ne javlja a na putu je user posted image
sarayka user posted image user posted image ma zezamo se i mi tako nekad
sad kad bi vam rekla kakva nam je zezancija jer sam trudna, rekli bi ste da nismo normalni user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:17:34   
sarayka
IZVORNA PORUKA: Hanady

mirkice ja se nebih složila baš da pokvarene osobe imaju pokvarene misli. ja imam kolegicu...dobra ko hljeb vjeruj mi...ona je teški bo...njoj kad bi se james bond javio na fb ta ga nebi prihavtila ni za prijetlja da muža ne uvrijedi...ali je ljubomorna do bola.

baš smo sad u afzi u kojoj ona stalno kuka jer on na fb dopisuje se kolegicom iz osnovne škole i to do 4 ujutro...ja joj kažem pa šta ako se dopije žena ba vani negdje živi, prepirčavaju porpuštenih 20 godina, a ona nesmije da spava sve gleda kad će on na fb. Ja joj fino kažem lezi spavaj...šta će biti ako su na fb jesi normalna ona pozelenila više od nespavanja. a sigurna sam nema razloga.



Hmmm Fb je kazu povod mnogih razvoda..
Moja kolegica je imala istu situaciju al je poslije nekih mjesec ustala zena u noci i zatekla muza na msn sa TOM kojoj je izgleda bilo bas vruce pa je bila haman gola a ovaj i njenom muzu nije bilo mane.user posted image ..a sve je pocelo na Fb pa razmjenili msn add.
pošizila žena a bas bila tolerantna ispočetka, kulirala sto bi rekli.



_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:18:28   
anidla
evo najiskrenije....

ja sam uzasno bila ljubomorna osoba, sumnnjicava (traume iz duge prosle veze)...i jako sam dugo imala s tim problem kad sam pocela da izlazim sa svojim sadasnjim muzem...njemu je jakoooo dugo trebalo vremena, i strpljenja sa mnom dok mi nije pokazao kako je zivot lijep i opsuten kad nema ljubomore a kad imas povjerenje...




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:18:53   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady

mirkice ja se nebih složila baš da pokvarene osobe imaju pokvarene misli. ja imam kolegicu...dobra ko hljeb vjeruj mi...ona je teški bo...njoj kad bi se james bond javio na fb ta ga nebi prihavtila ni za prijetlja da muža ne uvrijedi...ali je ljubomorna do bola.

baš smo sad u afzi u kojoj ona stalno kuka jer on na fb dopisuje se kolegicom iz osnovne škole i to do 4 ujutro...ja joj kažem pa šta ako se dopije žena ba vani negdje živi, prepirčavaju porpuštenih 20 godina, a ona nesmije da spava sve gleda kad će on na fb. Ja joj fino kažem lezi spavaj...šta će biti ako su na fb jesi normalna ona pozelenila više od nespavanja. a sigurna sam nema razloga.


ljubomora je bolest, ima jednostavno takvih osoba koje su ljubomorna pa i da su sa andjelom, to bi ih izjedalo, takva psiha...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:19:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sarayka



user posted image user posted image haha moja vjestice sad nas citaju svalerke od nm i smiju se kako im je bilo na sluzbenom putu user posted image
Salim se naravno...


poručujemo švalerkama naših muževa...joj ako te ja uhvatim


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:20:22   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: teacher75

znate kako kazu: ako se muskarac negdje zadrzi, ne javlja se, zena odmah pomisli da je sa ljubavnicom a majka da mu se nesto desilo. ja sam tip majke user posted image

hahahhaha i ja sam tipa majke , evo danas mm je trebao doci kuci u 15:30 i onda me zove i kaze da se ne sikiram i nemislim gdje je jer je guzva na Autoputu da ce doci u 16:00 hahahha dusa moja  ja se osjecam fino sto mi se javi i ja se njemu uvijek javim ne sto moramo nego eto sto zelimo .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:20:52   
sarayka
Ma neću ni da mrsam ovako cu je prije slomiti, garant je plava i zgodna a ja nezgodna
user posted image user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Povjerenje u partnera
15.4.2010 23:20:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sarayka

IZVORNA PORUKA: Hanady

mirkice ja se nebih složila baš da pokvarene osobe imaju pokvarene misli. ja imam kolegicu...dobra ko hljeb vjeruj mi...ona je teški bo...njoj kad bi se james bond javio na fb ta ga nebi prihavtila ni za prijetlja da muža ne uvrijedi...ali je ljubomorna do bola.

baš smo sad u afzi u kojoj ona stalno kuka jer on na fb dopisuje se kolegicom iz osnovne škole i to do 4 ujutro...ja joj kažem pa šta ako se dopije žena ba vani negdje živi, prepirčavaju porpuštenih 20 godina, a ona nesmije da spava sve gleda kad će on na fb. Ja joj fino kažem lezi spavaj...šta će biti ako su na fb jesi normalna ona pozelenila više od nespavanja. a sigurna sam nema razloga.



Hmmm Fb je kazu povod mnogih razvoda..
Moja kolegica je imala istu situaciju al je poslije nekih mjesec ustala zena u noci i zatekla muza na msn sa TOM kojoj je izgleda bilo bas vruce pa je bila haman gola a ovaj i njenom muzu nije bilo mane.user posted image ..a sve je pocelo na Fb pa razmjenili msn add.
pošizila žena a bas bila tolerantna ispočetka, kulirala sto bi rekli.



zato je kod nas zajednicki facebook, a msn smo ukinuli oboje kad smo se vjencali, hahahahaha, neka povjerenja al mjere oprezna nikad nisu na odmet user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *