|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Povjerenje u partnera
16.4.2010 1:07:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

sto li nam to nema veeseelee veceras, bas bih voljela da nam sta kaze pametno na ovu temu user posted image


evo me, evo meuser posted image
šta reći na ovoj temi.... 11 godina smo se zabavljali, haman 3 godine u braku i totalno sam opuštena u vezi mm, što se mene tiče bez imalo problema može da ide gdje hoće i s'kim hoće.... da sjedi u ženskom društvu i sl Znam da me voli jer me neizmjerno želi, tako da bi bila totalna glupost i gubljenje vremena zamarati se i dumati o mogućoj prevari...
Inače ženice drage presingom, provjeravanjem i zvocanjem možemo samo dovesti muža u razmišljane da nas prevari
Pa ko voli teretli ljude????
Ako će nešto biti bit će pa makar mi i na glavi dubile a eventualno obračunavanje s "ljubavnicama" mi je nebulozno, ženi bi samo čestitala
Šta ja imam s njom? ništa

Nadam se da ne fulih temu jer ne stigoh sve iščitatiuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Povjerenje u partnera
16.4.2010 1:12:25   
Hanady RR
nisi srećo fulila taman si sve ponovila najbitnije.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Povjerenje u partnera
16.4.2010 10:19:41   
SailorMoon
Sto se tice mene znam da me nebi prevario, jer dobro zna sta bi mu bilo. Tako da bi me prvo ostavio i onda trazio drugo. I to je ok!
Bas juce se on pred svekrvom zeza. Ispituje ona njega kakvi obaveza on to ima, da nema vremena njoj nesta da ucini. I on da joj nebi reko istinu govori "Idem svalerki"
Kad ce ti sveki, ma ja a ova tvoja bi ti oci iskopala. Kazem ja njoj nebi mu oci dirala, cuj! Ja bi mu samo cunu osjekla, a oci mu trebaju nek se svega nagleda i jos gore cemu biti, kad on nije ustanju nista raditi.
Tako je moje poverenje. Vjerujem ti, ali ako me izvjerus gotov si!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Povjerenje u partnera
16.4.2010 13:01:45   
Niina
Ja ne vjerujem nikome....svi muskarci varaju i mnoge zene....a kada ce se upustiti u to zavisi od vaseg odnosa u braku.
Ne vjerujem ali se i ne zamaram tim, sve dok sam ja zadovoljna i moze imati i drugu ako stigne. Nikad ne bih provjeravala mobitele i racunare..zamarala samo glavu s tim....jednostavno uzivam....i brak traje sve dok je lijepo kad prestane biti lijepo vala ni ne treba da traje....


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Povjerenje u partnera
16.4.2010 13:07:28   
fatimica09
moja nana rahmetli je bila bas pametna zenica.....bila sam mala kad je preselila, ali i sad mi tako cesto bljesne poneka njena ,,zlata vrijedna" user posted image  cesto je govorila ....tvrda ku... - meka srca, meka ku...-tvrda srca!user posted image

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 105
   [Obrisana poruka]
16.4.2010 13:25:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu fatimica09)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Povjerenje u partnera
16.4.2010 13:29:01   
Anoniman
Nana rahmetli od mm, govorila je, misleći da sam ja ljubomorna: Ne sekiraj se mlada, šta god odnese, donijeće.user posted image  user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Povjerenje u partnera
16.4.2010 13:29:15   
Niina
IZVORNA PORUKA: fatimica09

moja nana rahmetli je bila bas pametna zenica.....bila sam mala kad je preselila, ali i sad mi tako cesto bljesne poneka njena ,,zlata vrijedna" user posted image  cesto je govorila ....tvrda ku... - meka srca, meka ku...-tvrda srca!user posted image


sto je taj stari svijet imao dobre izdreke zlata vrijedne, znala nanauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Povjerenje u partnera
16.4.2010 13:41:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

sto li nam to nema veeseelee veceras, bas bih voljela da nam sta kaze pametno na ovu temu user posted image


evo me, evo meuser posted image
šta reći na ovoj temi.... 11 godina smo se zabavljali, haman 3 godine u braku i totalno sam opuštena u vezi mm, što se mene tiče bez imalo problema može da ide gdje hoće i s'kim hoće.... da sjedi u ženskom društvu i sl Znam da me voli jer me neizmjerno želi, tako da bi bila totalna glupost i gubljenje vremena zamarati se i dumati o mogućoj prevari...
Inače ženice drage presingom, provjeravanjem i zvocanjem možemo samo dovesti muža u razmišljane da nas prevari
Pa ko voli teretli ljude????
Ako će nešto biti bit će pa makar mi i na glavi dubile a eventualno obračunavanje s "ljubavnicama" mi je nebulozno, ženi bi samo čestitala
Šta ja imam s njom? ništa


Nadam se da ne fulih temu jer ne stigoh sve iščitatiuser posted image

user posted image user posted image user posted image Vesela, potpisujem boldirano.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Povjerenje u partnera
16.4.2010 16:34:00   
Latinka


user posted image user posted image user posted image Vesela, potpisujem boldirano.


user posted image takođe

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Povjerenje u partnera
16.4.2010 16:49:18   
ivana st
Što se povjernja tiče, vjerujemo jedno u drugo i dosad nikad nismo imali izljeve ljubomore.Ne zivkamo se međusobno kad izađemo sa prijateljima na kavu (kako bi provjeravali gdje se i sa kim nalazimo).Ja imam nekoliko muških prijatelja (jedan od njih mi je i vjenčani kum) i sa njima znam izać i proćakulat, a on mi to nikad nije prigovorio.Nikad ne otvaramo poštu jedno drugom, ne kopamo po porukama u mobitelu ili internetu... Po tom pitanju smo oboje isti,jednostavno vjerujemo jedno drugom. Da postoje razlozi da sumnjamo jedno u drugo vjerojatno naš odnos ne bi bio ovakav, a nadam se da će ovako i ostat user posted image .



_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Povjerenje u partnera
16.4.2010 17:36:40   
Husic10

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Husic10

Ja svome vjerujem , nije me nikada prevario otkad smo vjencani ni u kakvom smislu u to sam sigurna 100% ...a za prije toga ne znam jer zivjeli smo 1500 milja daleko jedno od drugog... kad smo se vjencali na njegovom mailu pronasla sam "mail" izmedju njega i bivse sa datumima dok smo on i ja bili skupa...znam da je vjerovatno bilo jos puno takvih poruka i pisama izmedju njih ali ih je izbrisao...ovi su bili u folderu nekom posebnom pa su eto ostale u zivotu to ti je ono "zemlja se zaklela da se nikad nista nemoze sakriti"...bilo mi je toliko krivo jer znala sam za tu curu ali uvjek je govorio kako je ona letala za njim , i bila prava ludaca i eto tako kako je ona ne bitna...ali taj mail govori suprotno...meni se cini da su imali neku ozbiljniju vezu ali nikada nece da mi prizna i to mi je krivo... no ovako stvari stoje izmedju nas dvoje

Ja koja imam povoda da mu ne vjerujem, jer lagao me je i vise puta sto se tice njegove "proslosti" ali nekako predjem preko toga jer znam da me ne bi prevario sad i da me voli pa zasto se zamarati oko neceg sto je proslo, a i kad bi mogao bi samo jednom to sam mu objasnila i svjestan je toga...ALI ja koja nikada nisam i ne bi ni zamislila da ga prevarim , ni prije braka ni pogotovo sad ...otkad sam njega upoznala nikada nisam ni kontaktirala sa bilo kojim drugim muskarcem ispastam sto se tice povjerenja...on meni otvoreno kaze "JA TEBI NE VJERUJEM I NIKADA TI NECU VJEROVATI" ne razumijem zasto i to me zaista povrijedi ali mislim da on ne konta koliko je to ruzno i koliko boli kad ti neko ne vjeruje bez ikakvog razloga mada sam mu to rekla vise puta... user posted image user posted image

Savjet iko ?

ja mislim da sve zavisi od osobe. ima ljudi koji su takvi da uvijek sa nepovjerenjem gledaju na sve, kao i na sve ljude pa i na partnera. takav je na primjer i mm. on je dosta nepovjerljiva i oprezna osoba, dok sam ja npr. susta suprotnost, naivna i lakovjerna, altruista, mislim da su svi ljudi divni i krasni, pa se ponekad razocaram. ja vjerujem mm 100%, ne bih sigurno bila s njim da sumnjam ma ni 1%. nikad se nisam mogla zamisliti sa partnerom koji bi me varao i davao mi razloga da budem ljubomorna. po prirodi inace nisam ljubomorna osoba, pa da bih bila ljubomorna morao bi postojati neki debeo razlog. mm, s druge strane, je bio prilicno ljubomoran dok smo se zabavljali, nije mu bilo drago da izlazim bez njega. vremenom se promijenio i vidim da mi sad vise vjeruje. vjerovatno mi u pocetku nije vjerovao, pa je vremenom skontao kakva sam i da nema nikakvog razloga da bude ljubomoran


Primjecujem i ja da mi vise vjeruje sad nego prije , valjda to vremenom dodje kao sto kazes...
joj ovi nasi Balkanci...eeehhhhhhhh

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Povjerenje u partnera
16.4.2010 17:50:50   
Husic10
Al sto se ja zalim ovoliko..pa onustvari ne vjeruje nikome...to ste u pravu user posted image user posted image user posted image

Ma nije de se sekiram puno bone to naidje i prodje al bude mi krivo ja ovamo sljepo mu vjerujem 100% a on ti meni fino " Ja tebi ne vjerujem" samo tako....ma ebo ga mish!!
Takav tip...stas mu sad, kad nismo prije rascistili...user posted image user posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Povjerenje u partnera
21.4.2010 14:32:42   
Anoniman
Sve je bilo Ok do nedavno.
MM se odjednom promjenio,cesto je zamisljen,kad se sta porjeckamo samo suti nikad mu ne padne na pamet da prvi pridje,nemamo neku temu za razgovor.Ma ja bi i imala i imala sam ali u vecini takvih razgovora bi ja iznijela svoju starnu a on bi nekako ostao suzdrzan.Primjetim da mu odgovara kada smo ljuti,jer stvarno nikad ne uradi nista da to promjeni,samo suti i to je to.
Mm je ranije bio puka suprotnost svega ovog iznad napisanog.Ja sam se navikla na njega takvog i sad ne znam sta da radim,kako da mu pridjem 100x sam probala razgovarati sa njim pitam ga sta je, sta se desava,sve njegove brige su i moje,a on samo NIJE NISTAuser posted image
Vjerovala sam mu ,zaista jesam,ali sve se to mjenja .To njegovo ponasanje me navodi na razmisljam o svemuuser posted image
Strasno sam tuzna od kad je on takav ,nikako ne mogu da doprem do njega!Pricali smo o tome par puta,a on samo kaze kako ja dramim i umisljam,ali iskreno volila bi da to nije tako.
Jos da navedem da ja ne sumnjam da on ima drugu,ali sumnjam da njegova ljubav,postovanje i sve lijepo nestaje prema meniuser posted image
I on i ja imamo svoje profile na FB,on svoj slabo koristi,a ja na svom  igram igrice.Jednom mi je dao svoju lozinku da mogu sa njegovog profila sebi poslati neki poklon.Ja sam po nekad ulazila i stvarno samo salal poklone,ostalo nisam ni pogledala,jer me nije zanimalo.
Evo jutros sam probala da udjem na mm profil ,kad ne moze.Nazovem ga i pitam jel promjenio sifru,kaze jesam.Pitam ga a zasto,kaze pa ti ulazis i igras neke igrice..bal bal.a zbog toga mi je i dao sifruuser posted image Ne kontam!
Kaze mora i on imati svoju privatnostuser posted image Privatnost u brakuuser posted image Mozda grijesim,ali meno ovo nije jasno nikakouser posted image
Mi smo odrasli ljudi i malo mi je smjesno sve ovo pisati po forumu,ali moram vas pitati da li sam ja PUKLA ili se stavrnonesto cudno desavauser posted image
Evo sva sam uplakana i iz dana u dan tuzna zbog nekih njegovih postupaka,a njemu je to sve okuser posted image

Mozda ni ovaj post nije za ovu temu,sorry bas sam potresena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Husic10)
  Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Povjerenje u partnera
21.4.2010 15:46:45   
jasmin
Draga moja,mozda ste se samo malo udaljili zbog razlicitih obaveza za kojima se krecete.Da nesto postoji ti bi to morala osjetiti.Uzdaj se najprije svom snagom u Boga,zatim iskoristi svoju zentvenost,ugadjaj mu par dana,radi ono sto on voli,i nakon par dana posve otvoreno razgovaraj s njim.Nemoj sumnjati dok ne vidis ocigledne dokaze.Kad on vidi koliko si dobra prema njemu,nece ti moci nista precutiti,a akobogda,i nema nista sto ti treba precutiti,iskreno se nadam da ste se samo mali udaljili.
Obrisi suze mila,glavu gore i kreni u zalijevanje svoje ljubavi.Sretno!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Povjerenje u partnera
21.4.2010 21:58:01   
Anoniman
jasmin hvala ti puno,u ovim trenutcima svako misljenje mi puno znaci.Ja jednostavno nemam kome da se pozalim i ispricam sta mi na dusi leziuser posted image
Upravo sam to i radila,udovoljavala mu u svemu,pazila na svaku sitnicu,gledala da ga ne opterecujem glupostima.Pokusavam razgovarati sa njim ,ali sve je to slabouser posted image
Mislim mozda ima problema na poslu,nije mu lahko istina,ali mislim da porodica ne treba da ispasta zbog toga.Pustim ja njega 2-3 dana hajde reko proci ce ga,ali ova kriza nikako da prodje.Jos jednom da naglasim da mene nije strah pervare,vec me strah za nas brak.Ovakvo ponasanje nigdje ne vodi.Ja sam iz dana u dan tuzna i vidim da to utice na sve sfere mog zivota.
Neka nam je Bog na pomoci,jer kao i svacije i moje strpljenje ima granice.
Nadam se da ce se sve sreditiuser posted image
Jos jednom hvala ti za post...

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Povjerenje u partnera
21.4.2010 22:11:24   
Mirkica
Anonimna mozda on stavrno ima nekih problema i nezeli tebe s tim muciti , mm je bio pre mjesec tako par dana nekako sav odsutan i rezervisan prema meni (inace mi se mazimo ljubimo zezamo non sstop) ja sam mu prisla i fino rekla  bez obzira sta se desava sta ga muci sve cu s njim podjeliti i  pokustai tereta pola sebi preaciti da mu bude lakse ali necu i nemogu podnjeti da me ignorise, da mi ne pruza paznju , njeznost to nemogu ja sam neko kome ljubav treba da bi opstao i tako posle dugog razgovora stavrno smo smjestili stavr na svoje mejsto on je bio malo depresivan radi posla tesko vrijeme bitne odluke i tako da jednostavno u svemu tome nije mene ni primejtio sto je mene bolilo to je kod nas trajalo nekoliko dana i ja sam odmah reagovala , sto se tice privatnosti eeee to jos nisam dozivjela od njega da on trazi svoju privatnost nemoze jer mi smo jedno i tako treba da ostane.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Povjerenje u partnera
21.4.2010 22:13:43   
Niina
Voljela bih da ti kako mog pomoci ali na zalost ne mogu. Ne znam da li sam ja pesimista ili jednostavno ne vjerujem muskom rodu ali meni ta sva situacija opasno smrdi.
Mi smo zene budale, sve njima ugadjamo i dajemo sebe u vezi,braku, za muza za djecu a oni cisti egoiste prvo sebe gledaju pa sve ostalo.
Voljela bih da vam brak uspije ali znaj nije dovoljan trud samo s jedne strane. Pusti ga malo pa vidi kako ce se ponasti. ako nastavi po svom....provjeri ga da vidis sta tu stoji. Mozda nije zena mozda je nesto drugo. Ako vec sebe toliko dajes trebas i da znas s cime imas posla.


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Povjerenje u partnera
21.4.2010 22:17:28   
bebbe RR
Anonimna, nije ti lako, ali polako. Nije ni kraj svijeta. Mi žene ponekad umišljamo i ono što nije i sklone smo stvaranju teoorija zavjere u svojim glavama. Možda gfa tišti nešto na poslu, možda je umoran... Ko zna... U svakom slučaju, sačekaj. I, da sam na tvom mjestu ne bih ga ništa pitala. Pokušala si, neće da priča o  tome, sada lijepo i ti šuti. Ne, naravno, trajno, ali, sačekaj, možda će se sve promijeniti i rasplesti mnogo bolje nego što ti misliš?!

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Povjerenje u partnera
21.4.2010 22:27:11   
Anoniman
Ovo traje vec odredjeno vrijeme,sve mi je proslo kroz glavu,pokusavam biti smirena ali ...
Pokusala sam razgovarati na sve moguce nacine sa njim,ali uvijek se zavrsi tako kako ja ne razumije,umisljam i kako sam ja na kraju kriva za sve.Najgore je sto u stvarine znam za sta sam to kriva,ako grijesim,neka kaze u cemu,jer rado bi to promjenila.On svaki put poteze neke stvari iz proslosti i kakva sam ja bila,ali ja se trudim da se promjenim,a trud niko ne cjeni.Kada kazem stvari iz proslosti mislim na neke nase situacije,ne razumjevanje i sl. istina je da sam bila malo razmazena mozda premlada i neshvacena,ali ovo vam iskreno kazem sve sam to promjenila zbog nas,a i dalje tapkamo u mjestu.
Puno bolje je bilo kada sam i ja inatila i svadjala se,on je bio bolji.A sada kada sam se promjenila zarad nase porodice osjecam da to koristi i po nekad osjetim da uziva kada pati.
Ovo je grozno sto cu reci ali puno puta sam zaspala placuci pored njega ,a on nista.Meni je to grozno,jer ja sam stvarno osjetljiva i placem cesto,a on na sve to kaze PA TI SAMO PLACES user posted image

Hvala vam od sveg srca,jer ja stvarno nemam kome da se obratim i ne zelim da dramim,a vi ste tu za mene kada mi je tesko.
Pokusat cu i ja malo tjerat svoje,mada znam da  to nije rjesenje,ali ne znam vise sta da radim...user posted image

(odgovor članu bebbe RR)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Povjerenje u partnera
21.4.2010 22:35:39   
Mirkica
ma daj nemoj plakati ne pred njim ,ja neplacem pred drugima moja suza je teska , obuzdaj se  nedaj se , mozda uziva sto te vidi slabu, a mozda i nevoli tu slabu osjetljivu zenicu koja si postala , samo nemoj patiti nedaj se kada nije tu placi ako ti se place a budi jaka pred njim i budi spremna da uvijek dokazes da mozes bez njega i da ako se tvoje granice predju da ces i poceti bez njega iako mozd nije sve tako ali oni moraju vjerovati u to da nisu nezamjenjivi da nisu glavni i da se moze bez njih cim je tako odmah se vise bori za zenu , a ovako akd im se sve popusta kada se gine za njima ZASTA ONI DA SE BORE kad smo se mi davno predale , zato glavu gore .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Povjerenje u partnera
21.4.2010 22:48:23   
aicha
IZVORNA PORUKA: fatimica09

moja nana rahmetli je bila bas pametna zenica.....bila sam mala kad je preselila, ali i sad mi tako cesto bljesne poneka njena ,,zlata vrijedna" user posted image  cesto je govorila ....tvrda ku... - meka srca, meka ku...-tvrda srca!user posted image


wahahahahah

joj ja jedva skontala sta je zena htjela reciuser posted image user posted image user posted image


joj fatimice loooda si...primi veliki hug i poljubac


anonimna...ma to je jedna prolazna faza vjerovatno. Muski su takvi, vole sami dumati o problemima i rijetko ce ih podijeliti dok ih ne rijese. Kad rijesi problem reci ce ti sta je bilo i onda ce ti moza biti i smijesno sto si se toliko sekirala.
Nego, nemoj puno plakati,  njih to nervira. Ako mu treba malo slobodnog prostora daj mu i nemoj puno navaljivati...ne znam sta drugo da ti kazem jer ne znam detalje...zelim ti sve naj i sabura za pocetak...ne sekiraj se


_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Povjerenje u partnera
21.4.2010 22:56:41   
aicha
IZVORNA PORUKA: Mirkica

ma daj nemoj plakati ne pred njim ,ja neplacem pred drugima moja suza je teska , obuzdaj se  nedaj se , mozda uziva sto te vidi slabu, a mozda i nevoli tu slabu osjetljivu zenicu koja si postala , samo nemoj patiti nedaj se kada nije tu placi ako ti se place a budi jaka pred njim i budi spremna da uvijek dokazes da mozes bez njega i da ako se tvoje granice predju da ces i poceti bez njega iako mozd nije sve tako ali oni moraju vjerovati u to da nisu nezamjenjivi da nisu glavni i da se moze bez njih cim je tako odmah se vise bori za zenu , a ovako akd im se sve popusta kada se gine za njima ZASTA ONI DA SE BORE kad smo se mi davno predale , zato glavu gore .


heheuser posted image  upravo takouser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Povjerenje u partnera
21.4.2010 23:05:17   
Anoniman
Probala sam ja igrati i na tu kartu,dala mu do znanja da ne moramo biti zajedno ako vec postoji toliko prepreka.On zna da ja imam podrsku roditelja u svemu kao i drugih dragih ljudi.
Svaki put kada bi se nacela ta tema,on samo kaze uradi kako mislis da je najbolje.A kada bi ja bas zapela,onda bi pricao kako mu je zao djeteta sto ce odrastati bez oba roditelja ,kako me voli neizmjerno itd.Poslije takvih razgovora stanje bi se popravilo ali ne na neki duzi period,a onda sve po starom.Po nekad stvarno pomislim da smo dva razlicita svijeta,ali opet se borim protiv takvih misli i ne zelim zauzimati negativan stav.
Za mene nije ljubav samo VOLIM TE,nego ljubav se treba pokazati a on to ne radi.
Umorna sam od svega iskreno,nadam se da je to samo prolazna faza,jer ovo je uzas blago receno.
Evo i danas je ista prica,sjedimo ne govorimo-mene to ubijauser posted image .Pa dokada Boze ovako...do kada

(odgovor članu aicha)
  Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Povjerenje u partnera
21.4.2010 23:28:49   
Anoniman
I kod nas nekada dodje do krize, posvadjamo se radi gluposti i uvijek na mene svaljuje gresku. Tvrdoglav je i uvijek ja moram prva da izgladjujem situaciju, ponekad se isto rasplacem jer sam jako osjetljiva. Onda me pita sto placem i nekako izgladimo situaciju. Njegova reakcija na bilo koju moju kritiku je: mozemo se onda razvesti, necu da mi iko zvoca. Kad mu nesto ne odgovara, slab je na zivcima i vikne na mene. 100 puta sam mu rekla da se niko nikad nije derao na mene, pa da necu ni on da se dere, al djaba. Inace je takva osoba, nervozna i dere se i na mamu i na sestru kad mu nesto smeta. Ja na to nisam navikla i to mi jako smeta. Mirna sam osoba, i ne volim glasne rasprave, pokusavam razborito rijesiti problem, al on je temperamentan i jos se vise iznervira kada sam ja mirna. Kad je raspolozen onda je najdivniji muz na svijetu, pazljiv i divan. Susta suprotnost. Najradije bih da se nikad ne svadjamo, al ne mogu sutiti ako mi nesto smeta. A cim se pobunim odmah frka, a on se ne mijenja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *