|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:24:32   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Mirkica

ja hodam tako pred mojim muzem i malim djetetom nisam nigdje navela da se tako oblacim pred komsijama , ocem majkom .


ama znam mirkice ...al ja sda zamišljam evo da sjedim u gaćama i grudnjaku za računarom...sama sma bona smacata saduser posted image
nema šanseuser posted image

sad sam u spavaćici i penjoaru...
takva mogu i pred djecom...al u gaćama i potkošulji...nekako ne znam...meni to čudnouser posted image

pa ne sjedim ni ja sada bona nego  kad je preko 30 :)))) sada zima , sad sam trenutno u kucnom odjelu tako se zove ne znam kako ej kod nas ma isto trenerka :))))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:25:50   
Blue rose RR
Ima tu začkoljica,
trenutno bi ti spala dok čoek ne bi došao :))) bez djece.user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 77
   [Obrisana poruka]
7.12.2011 18:26:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:27:27   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Mirkica

ja hodam tako pred mojim muzem i malim djetetom nisam nigdje navela da se tako oblacim pred komsijama , ocem majkom .


ama znam mirkice ...al ja sda zamišljam evo da sjedim u gaćama i grudnjaku za računarom...sama sma bona smacata saduser posted image
nema šanseuser posted image

sad sam u spavaćici i penjoaru...
takva mogu i pred djecom...al u gaćama i potkošulji...nekako ne znam...meni to čudnouser posted image

pa ne sjedim ni ja sada bona nego  kad je preko 30 :)))) sada zima , sad sam trenutno u kucnom odjelu tako se zove ne znam kako ej kod nas ma isto trenerka :))))))



onda kljimu raspalim...
user posted image

ali fakat....ne znam taj donji ves kao jedina garderoba...mi iz ove perspektive pripada samo da covjek lezi...bas odmara...tj.nesto se valja...a sada po kuci se metiljati, kuhati rucak, igrati se sa djetetom...bas mi neprakticno...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:28:05   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ima tu začkoljica,
trenutno bi ti spala dok čoek ne bi došao :))) bez djece.user posted image


I da se valja u krevetu....user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:29:01   
Mirkica
sorc i majcica na bretele nisu donji ves koliko znam user posted image user posted image user posted image user posted image ja takve vidjam po gradu da hodaju a vi emen napadate sto hodam po kuci user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:29:55   
Skvo RR
Isto ti je to....user posted image ...u par deka materijala...user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:30:09   
Mirkica
a u cemu vi hodate po kuci kada je vrucina 40 napolju nema te klime ??????????? 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:30:46   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Mirkica

sorc i majcica na bretele nisu donji ves koliko znam user posted image user posted image user posted image user posted image ja takve vidjam po gradu da hodaju a vi emen napadate sto hodam po kuci user posted image user posted image user posted image user posted image


Mirkice fali ti uvod teme user posted image nije riječ o bretelama i šorcu.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:31:24   
Skvo RR
Imam haljinke..napisah gore...par deka materijala vise od tvog sorca...i klimu...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:31:40   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Isto ti je to....user posted image ...u par deka materijala...user posted image user posted image

bogami nije ja u grudnjaku nisam vidjela nikoga po carsiji da seta a u sorcu jesam i majcica na bretele nosa je svako od starog do maldog


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:31:57   
Hanady RR
ma mirkioce ja hodam u šorcu i majici na +30user posted image
al ako će mi doći suprgov amidža...ja s ebome obučem malo adekvatnije...to ja kontam reći...

a sad odoh da se skinem i tipkam sa vama dok mi ljubica ne dođe sa posla...kad me vidi il će mi skinuti temperaturu il će me odvesti drugom doktoru user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:32:09   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Isto ti je to....user posted image ...u par deka materijala...user posted image user posted image

bogami nije ja u grudnjaku nisam vidjela nikoga po carsiji da seta a u sorcu jesam i majcica na bretele nosa je svako od starog do maldog


gdje to?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:32:46   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica

sorc i majcica na bretele nisu donji ves koliko znam user posted image user posted image user posted image user posted image ja takve vidjam po gradu da hodaju a vi emen napadate sto hodam po kuci user posted image user posted image user posted image user posted image


Mirkice fali ti uvod teme user posted image nije riječ o bretelama i šorcu.



aha dobr je nije do mene :))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:34:39   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ma mirkioce ja hodam u šorcu i majici na +30user posted image
al ako će mi doći suprgov amidža...ja s ebome obučem malo adekvatnije...to ja kontam reći...

a sad odoh da se skinem i tipkam sa vama dok mi ljubica ne dođe sa posla...kad me vidi il će mi skinuti temperaturu il će me odvesti drugom doktoru user posted image

da bas tako i treba to sam i pisala  da treba paziti ja stavrnos e jedino raskomotim kod kuce ono malo slobodnije

SKVO nasla mene zezati :))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:37:21   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ma mirkioce ja hodam u šorcu i majici na +30user posted image
al ako će mi doći suprgov amidža...ja s ebome obučem malo adekvatnije...to ja kontam reći...

a sad odoh da se skinem i tipkam sa vama dok mi ljubica ne dođe sa posla...kad me vidi il će mi skinuti temperaturu il će me odvesti drugom doktoru user posted image

da bas tako i treba to sam i pisala  da treba paziti ja stavrnos e jedino raskomotim kod kuce ono malo slobodnije

SKVO nasla mene zezati :))))


user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Ispred djece
7.12.2011 19:16:08   
mamine oci
user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Ispred djece
7.12.2011 20:09:22   
henna ze
djevojčica ima 10 godina..
kad joj je otac tu..presvlači se u kupatilu.on nikad nije u gaćama bio pred njom..na moru nosi šorc za kupanje...
nas dvije smo druga priča..isto kao moja mama i ja...
nekad budem u vešu u kući..al ne kad kuham..ili nešto radim..već poslijepodne kad dodjem s posla..ako se malo odmaram onda tako legnem...
nije me sramota pred njom ništa...nedavno je bila sa mnom dok sam se tuširala..gleda kako sredjujem noge.lijepo objasnim kako treba da to izgleda i kako će i ona uskoro to da radi...
već sm imali lekciju o ..kako izgleda..i šta je sve potrebno...
zar treba u svojoj znatiželji da gugla po netu..kad ima rodjenu mamu da joj objasni...
pred svojom mamom nisam nikad imala nikakvu tajnu..želim isto da napravim sa njom...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Ispred djece
7.12.2011 20:40:12   
SdZ
i pored toga inače pred starijim svjetom, komšijama, dedom, nanom....pazile smo kako smo obučene...
kao što nam je pazila i kakve u školu idemo...
uvijek s eznalo šta je za školu a šta za izlazaka garadroba...

I dana dana ja ako idem na famlijarna druženja vodim brigu o dubini dkeoltea , bretelama kao i o dužini suknje...
kako na durženja tako i na posao...

ma ja sve je to do odgoja kako smo naučili...


Isto ovako. user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Ispred djece
7.12.2011 21:08:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: juni

E razapnite me sad ali meni je normalno da se tusiram pred djetetom (muskim) i da mi se desi da hodam gola kad hocu da uzmem ves poslije kupanja. Sta lose ima u tome, dojila ga dvije godine i sad da se pravim da mi je nezgodno da mu pokazem grudi!? U golotinji nema nista ruzno i nista novo, i hocu da ga tako i naucim, da smo svi posebni i jedinstveni, i da  ne moramo dokazivati da smo posebni, dovoljno je da se skinemo i da uvidimo koliko smo svi razliciti :)


da te razapnemuser posted image ...vala nemam ni ja problema sa ovimuser posted image ...vjerovatno ce uskoro biti malo drugacije...sad za sad...nemam stida pred svojim djetetomuser posted image tj. tusiram se pred njim...znaali smo se ljeti (zato sto je jedan bojelr na nas big femiliuser posted image ), i skupa istusirati...mislim...ja i Andrejuser posted image ...ne citava familijauser posted image ...presvlacim se ppred njim...a on nista ne pitauser posted image mozda zatouser posted image user posted image

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Ispred djece
7.12.2011 21:13:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: juni

E razapnite me sad ali meni je normalno da se tusiram pred djetetom (muskim) i da mi se desi da hodam gola kad hocu da uzmem ves poslije kupanja. Sta lose ima u tome, dojila ga dvije godine i sad da se pravim da mi je nezgodno da mu pokazem grudi!? U golotinji nema nista ruzno i nista novo, i hocu da ga tako i naucim, da smo svi posebni i jedinstveni, i da  ne moramo dokazivati da smo posebni, dovoljno je da se skinemo i da uvidimo koliko smo svi razliciti :)


da te razapnemuser posted image ...vala nemam ni ja problema sa ovimuser posted image ...vjerovatno ce uskoro biti malo drugacije...sad za sad...nemam stida pred svojim djetetomuser posted image tj. tusiram se pred njim...znaali smo se ljeti (zato sto je jedan bojelr na nas big femiliuser posted image ), i skupa istusirati...mislim...ja i Andrejuser posted image ...ne citava familijauser posted image ...presvlacim se ppred njim...a on nista ne pitauser posted image mozda zatouser posted image user posted image

ni kod mene nema privatnosti, ja sve pred A. kupam se idem na wc sve dok recimo mm izbjegava to ....kad ide na wc ide sam zakljuca se neku noc vise upiskit cu se a nemoze od A. pobjeci jer neda mu A dahnuti igrali se nemoze pobjec od njega jer ga odma trazi
pa reko idi , haja kako ja kaze necu ah reko pa sto svasta ccc pa eto drugo si ti kaouser posted image ti cucnes nista ne vidi a ja user posted image user posted image ccc svasta reko i tebe jel te to matereti sramota djeta da ti vidi gospodina kaze ma nije to nego necu eto necu ..


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Ispred djece
7.12.2011 21:19:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: henna ze

djevojčica ima 10 godina..
kad joj je otac tu..presvlači se u kupatilu.on nikad nije u gaćama bio pred njom..na moru nosi šorc za kupanje...
nas dvije smo druga priča..isto kao moja mama i ja...
nekad budem u vešu u kući..al ne kad kuham..ili nešto radim..već poslijepodne kad dodjem s posla..ako se malo odmaram onda tako legnem...
nije me sramota pred njom ništa...nedavno je bila sa mnom dok sam se tuširala..gleda kako sredjujem noge.lijepo objasnim kako treba da to izgleda i kako će i ona uskoro to da radi...
već sm imali lekciju o ..kako izgleda..i šta je sve potrebno...
zar treba u svojoj znatiželji da gugla po netu..kad ima rodjenu mamu da joj objasni...
pred svojom mamom nisam nikad imala nikakvu tajnu..želim isto da napravim sa njom...
JA svog oca volim vise nego Mamu ..tako da ja od malena pred njim nicega se nisam sramila niti dan danas ...
Kad sam prvi put dobila stomak me razvaljivo on mami pa sta joj je pa sta je dosadan uporan zabrinut mami bilo mrsko rec mislila ja cu se sramiti ...
Da bi on mene pito ja rekla dobila menstraciju on samo ususti kaze o.k uvjek cura bila skoro znala sam ujutro kad dodje s posla dugo ga ne vidim podvuc pod jorgan zagrlim ga mazimo se on mene ljubi , dira po kosi ko beba mala da samuser posted image
Tako i dan danas , imamo tu neku vezu to nesto neznam i danas dan ja ga mogu naz ojadat mu se svasta reci ...
Nikad nisam se ustrucavala nista naravno nisam hodala u grudnjacima i gacicama al recimo sto neko nebi to uradio reko mislim zensko djete ocu ja biuser posted image
Pa on mi je otac on me rodio sto kaze nekad user posted image to je prije govorio dok sam manja bila, dok seka je uvjek imala neku distancu sramila se ....
Kad dobije recimo nehorna stomak je boli tata zna zezat je joj ono jesi nehorna mora da se nisi naspavala il te momak sikira ,njoj jos vise nerve izvuceuser posted image a ona i jest rondalo malo joj fali
Dok bi ja rekla boli me stomak dobila  .!


(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Ispred djece
7.12.2011 21:30:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

Ja imam prijateljicu koja najnormalnije pred tatu izađe u grudnjaku i tangicama...ono sprema se za grad i dok se šminka- oblači paradira takva kroz kuću...user posted image user posted image ...to je meni malo previše brate!!!

Ok mi je kad su u pitanju majka i kćer, mada i tu trebaju biti granice... koji me vrag dijete ima gledati dok se kupam ili dok sam na wc-u? Zašto?


pa sta ces kad djete koje ti hoda , znaci trebas zakljucati vrata  pustiti da ti uradi sebi il nesto belaja dok ti piskis .
Ja kako se rodio sve sam sama snjim i naravno da ga unesem stavim na hodnik u sjedalici dok obavim sta imam otvorim sirom vrata .Pa ocul se upisat ziva dok ne zaspi da ja mogu do wc trknit .!
Tako i kupanje , stalno se budio mm ako nije kuci meni se tusira ja otvorim vrata i kupam se pa sta hebote ja se ne sramim nimalo !
Moranje te na sve natjera nema ja Nebi ! .
Opet svako ima svoje misljenje ......i ako moze super onda ...


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Ispred djece
7.12.2011 21:45:36   
Anoniman
Po kuci hodam svakakva...nekad gologuza, a nekad "pod punom zimskom opremom" sa vunenim carapama i sl.user posted image
Pred Farah gledam da uvijek ima gacice, za grudi manje viseuser posted image Iman je jos mala...pred njom ne gledam sta i kako.
Kako budu rasle, zelim da imaju osjecaj za stid pred babijem u toj mjeri da bas ne hodaju kao seksualni objekti, kao sto je i mene mama naucila. I ne samo pred babijem, vec uopste, pred svim strijim ljudima.To je za mene stvar postovanja.
Drugo je jezero, more...tu smo svi isti(mada i tada uvijek gledam da budem sto diskretnija pred babom ili nekim drugim nasim starijim).

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Ispred djece
7.12.2011 21:46:04   
juni
Ni Emil nista ne pita, samo zna da mama nema cunu (fino sam mu objasnila), nije pitao sta imam umjesto cune (rekla bih mu misa user posted image ) Necu ni ja hodat gola kad bude u pubertetu user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *