|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:47:44   
malena27 RR
kad dobiješ dekubitus



ispravno 100 %, svaka cast user posted image user posted image user posted image user posted image  

joj al me slatko nasmija... user posted image user posted image user posted image   a prvo si mu trebala reci sta je dekubitus user posted image user posted image



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:47:53   
Anoniman
ups, danas nemam prigovora, eno ga kuha rucak, a ja tipkam, ali necu majke mi i ja odoh raditi ali samo jos malo,hihihi

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:48:00   
tea lana
IZVORNA PORUKA: malena27

malj i u glavu user posted image user posted image user posted image   nista drugo user posted image user posted image user posted image

drage zenice, kakvih muskaraca ima, mi smo super bile budne kad je Bog dijelio srecu user posted image
hvala Bogu imam svoj dinar, ne tuce me, ne kurva se, ne hoda nigdje bez mene i ne pije user posted image a to sto nece nekad nesto da uradi po kuci ili zaboravi, to je najmanji problem, uglavnom doceka ga njegov dio posla user posted image



ma to si u pravu ali me zna bas izluditi.Al mi zato danas radi za petoricu.Doduse mozda da ja znam gletovat i to bi na mene spalo.user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:50:22   
malena27 RR
ma i moj radi tezak posao, jos kad mu se ja nasadim na glavu bude mi poslije pravo zao... ma hajde uradice se...i ja uletim njemu, recimo pokosim elektricnom kosilicom travu a on meni usisa, opere, skloni ,,nekad'' iza sebe i dobro je.

ne bih ni ja trpila svasta, kakva sam eksplozivna prije bih ja njega istukla user posted image user posted image user posted image   ali kazem kakvih zene problema imaju nasi su muzevi zlatni


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:51:03   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: mama alma

Majke, mi jedan dan kada mi pukne film, i to će ti biti, odalamiću ga za sve ove godine, 


I naravno bit ćeš optužena za nasilje u porodici user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image   user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:51:11   
M kao Mama
JA u zadnje vrijeme Tea znam samo hodati, zaboravila sam i kuhati i peglati, nekako mi skitnja sa LAjlom najbolje ide od ruke

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:51:48   
M kao Mama
Pa, šta ko će mu vjerovati, čojek od dva metra da se nije znao braniti, hahahaha

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:52:46   
M kao Mama
Malena, ne bih mu rekla za državu, 

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:53:16   
ena23
I moj ima dva metra pa sve kontam ako ga mlatnem tavom a on se pocne branit onda cu nagrabusit user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:53:30   
Wolf
mene najvise nervira kad zasjedne za kompjuter a meni treba pomoc oko necega ili kad kaze eto me samo da ispusim ili jos gore ja se sita ispricam a on u pola frke kaze a sta si ti ono rekla aaaaaaaaaaaaaaa zadavila bi ga odma

_____________________________

mamino pile Rijad 28.09.2007

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:53:36   
tea lana
IZVORNA PORUKA: mama alma

JA u zadnje vrijeme Tea znam samo hodati, zaboravila sam i kuhati i peglati, nekako mi skitnja sa LAjlom najbolje ide od ruke



mom je ta moja aktivnost posebno draga,odmah sjeda za racunar i po igricama,em mu mir i tisina, jos mu niko ne zvoca.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:54:01   
malena27 RR
Malena, ne bih mu rekla za državu,


ma ne moras mu govoriti user posted image user posted image user posted image bitno je da ti znas user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:54:03   
Nedi
Naravno da sve volimo svoje muževe i hb uglavnom su dobri ali nekad bih ga mogla pojesti i to sve zbog sitnica....sve to čini naš suživot i brak dinamičnijim.
Nisam se odavno na nekoj temi ovako lijepo nasmijala...


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:56:01   
Nedi
Koliko korisnika na temi a niko se ne svađa....jupiiiiiiiii

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 14:56:36   
tea lana
Korisnici na ovoj temi: tea lana, bebacha, NANICA, ziki, maida_sa, HanaBana, sweet BaBy, ena23, Wolf, mama alma, Lilipop, Mik Mik, mamine oci, Sonja, orchyd
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 15:01:35   
HanaBana
HEHEHE vala su isti....ko da ih je jedna majka rodila:)))Doduse moj je u zadnje vrijeme divan...sjeti se uraditi nekih stvari koja ja stvarno ne bih i svaki dan me pokusava razveseliti i iznenaditi i pomoci...a bilo je trenutaka kada mi je dolazilo da ga istjeram iz kuce da se ne bi svadjali jer ja kad se krenem derati nema kraja:)))

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 15:02:31   
breskvicaa
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

IZVORNA PORUKA: mama alma

Majke, mi jedan dan kada mi pukne film, i to će ti biti, odalamiću ga za sve ove godine, 


I naravno bit ćeš optužena za nasilje u porodici user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image   user posted image

vala me nekad iznervira da bih ga bas ovako tavom po glavi mlatila user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 15:04:49   
tea lana
zamislite da muzevi procitaju ove nase postove, odmah bi oformili SOS telefon za zlostavljane muzeve

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 15:06:25   
M kao Mama
Strašno su zlostavljani, barem prema ovim fotkama koje su mi dostupne, svi su se jadni osušili od jada, hajd što sam ja korala mijenjti garderobu, ali i onaj moj medo je morao sve novo uzeti, počeli ga zezati po mahali koji je mjesec, koliki mu je stomak, eto koliko mu je loše. 

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 15:50:51   
Anoniman
Hej drage da Vam se pridružum.
Mene moj najviše nervira glupostima,da bi ga bila u stanju samljeti na mašinu za meso.
Evo jedan primjer: Krečili mi stan i sad ono treba počistiti,ja ne ispuštam krpu iz ruku,a on samo oblijeće i govori kad završiš to pa ćeš ovo i tako,a samo cupka pomalo,recimo u pola frke kaže treba očistiti sto u dnevnom boravku,a još ni ćilime nismo prostrli,e tad kad ga nisam satarom isatarila.

Mi samo na njih,a možete misliti kako mi njih iznerviramo....
Haahhhahahhaaa

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
22.7.2009 16:10:15   
Misica84
Eh drage moje da vam ja kazem za moju dusicu. On radi u firmi za ciscenje veliki objekata. I kad ja nesto u radim po kuci o digne svoj prst i povlaci ga po svim povrsinama da vidi jesam li fino izbrisala! I ja mu onda kazem, dako neprestanes slomi cu ti taj prst!!!!!user posted image
On stvarno radi po kuci, usisava, pere sudje, raspremi (cak bolje nego ja) ali me nervira kada moj poso kontrolise.
Ili kad me pita, kad dojem s posla, pa sta si radila to ti, nije tvoj poso tezi od moga onda bi mu mogla odma glavu skinuti s ramena. Onda se pocnem ja derati, kako ja radim, studiram, kucu vodim, kuham, perem itd. i onda on suti. Pa sta sutis, pricaj sad, kad si vec poceo user posted image user posted image user posted image

Uzas!!! Ali sta cu, nemogu ni bez njega ni zaspati a kamoli sta drugo

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
23.7.2009 13:14:59   
elkina_mala
hehehehe super tema
ja svog nekada znam izbaciti iz takta ali samo ako je nesto njegova krivica...doduse,neradi kucne poslove,ne da nebih voljela,nego jednostavno,on radi od 7 do 6 navecer,i radi fizicki tezak posa,i zasto bih ja bila toliki kreten da mu jos kazem ajde peri sudze,aj usisaj,...dovoljno je sto on radi i zaradzuje,a ja sam po cjeli dan sama,tako da mogu ocistit i uradit sve xd :) neznam kako ce nam biti kad budem trudna,jer inace sam maza lol hehe pa ce on stalno visit oko mene xd joj ali nemogu bez njega,kao sto MISICA kaze ni zaspati,bas danas dosao na rucak,i tak pricamo,kazem ja njemu "tebe svako ba moze za**bat a ti samo cutis,svako te koristi i opet im nevaljas" kaze on mneni" pa nevaljam ni tebi,sinoc si mi rekla" ja stala gledam,pa reko nisam,i ja pocela pizdit,reko ja tebe volim budaliceeeeeee lo xd

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
12.8.2009 16:58:45   
Niobe
Nismo se nikada posvadjali user posted image
Čak ni porječkali..
Nekad bih zaista voljela da vidim kako i to izgleda user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu yugo)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
12.8.2009 17:18:55   
ena23
IZVORNA PORUKA: Niobe

Nismo se nikada posvadjali user posted image
Čak ni porječkali..
Nekad bih zaista voljela da vidim kako i to izgleda user posted image



Onda kod vas nesto ne stima draga moja- pricate li vi ikada jedno s drugim??


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
12.8.2009 17:20:33   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: ena23

IZVORNA PORUKA: Niobe

Nismo se nikada posvadjali user posted image
Čak ni porječkali..
Nekad bih zaista voljela da vidim kako i to izgleda user posted image



Onda kod vas nesto ne stima draga moja- pricate li vi ikada jedno s drugim??



Ena,Ena. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *