|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čašica, dvije, tri...
25.11.2008 10:48:53   
Nunichi
U pravu si emy,svi smo odrasli i svi cemo odgovarati zasebno za svoje postupke.
A najdraze su mi te nase neke proslave udvoje u kuci user posted image
Pa kakva je romanticna vecera uz svijece bez dobrog vina... user posted image


(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Čašica, dvije, tri...
25.11.2008 10:55:38   
Happy
Ja sam prije pila, ali više hvala Bogu ne pijem... MM zna da popije pivu, vino... Ko smo mi da osuđujemouser posted image , ima ko će nama svima da sudi, ali ako ćemo da gledamo sa vjerske strane alkohol je haram i to je jasno napisano i ne piše, smije se popiti čaša, a ne smije se prepijati.. To je haram isto kao i svinjetina... Samo što nas većina (takva sam i sama bila) ne jedemo svinjetinu jer je haram, a alkohol većina pije...
Ne osuđujem, sinoć sam imala goste i pili su... Ne sviđa mi se što se to radi, ali polako imam ja nijjet i MM da okrenem ako Bog da...
A kako rekoste svi smo mi "veliki" i razumom obdareni tako da svako radi kako misli da je najbolje za njega...

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.12.2008 15:11:03   
sadi
Volim popititi casu-dvije kvalitetnog crnog vina. Nasla sam skoro "Medvjedzu krv" Makedonsko poluslatko crno vino koje pomjesam s malo kole i dobijes savrsen bambus.
Naravno sve u umjerenim kolicinama i bez volana.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.12.2008 15:16:29   
Ilhana RR
mm skoro nikad nepije, njegov otac nepije nikako pa i on popije mozda jednu pivu (sarajevsku kad je dole) ili nijednu al vecinom pije coca colu ili redbull...

Ni ja nepijem nesto Bog zna, ja kad pijem pije i on al onda je bas nesto posebno pa da nazdravimo hehe... al iako mi nepijemo uvijek imamo kod kuce ako ko dodje sto pije jer prijatelji svi ostali nam piju pa ako im to godi nek izvole...

Za novu godinu znam da ce da pije jer hoce on i moj brat da nazdrave moju novu braticnu jer nisu mogle kad je se rodila iz razloga sto je bio bajram pa ostavili za novu...

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.12.2008 15:17:24   
beni29
a rijetko pijem odnosno samo u odrejdnim situacijama. Eto neku noc odnosno na 24 decmebra ja i MM smo otvorili flasu sampanjca i uz morske plodove sve smo popili. Kao sto neko rece gore bas je romanticno u dvoje popiti koju casicu( naravno ne treba pretjerivati)

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu sadi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.12.2008 15:27:26   
Aminad
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Pa kakva je romanticna vecera uz svijece bez dobrog vina... user posted image




Jednako romatična kao i s vinom možda čak i bolja jer te alkohol ne "ošamuti" pa si svjestan svega i uživaaaš ...user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.12.2008 16:07:38   
andji
ih ja sam za svoju god. popila 2 vinca ona mala 0,2 i super mi je bilo,odavno nisam bila raspoložena onako dobro,došli kući Sergeja uspavala,a onda smo ja i mm opustili se malo na samouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio andji -- 29.12.2008 16:09:13 >


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.12.2008 16:44:37   
žana o8
Bijelo vino "Zdjelarević" ............mmmmmmmmmmmmmmm.... sad bih čašicu. Rekla sam sebi , čim prestanem dojiti, popiti ću flašu ( a ne čašu). Baš je fino, a i apstiniralo se dugo  user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.12.2008 17:26:32   
andji
Ja sam godinama vjerna 'Vrancu' a ponekad može i 'Ždrijebčeva krv'

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.12.2008 18:45:01   
emy
kada smo kod vina
ranije nisam pila crno vino - uglavnom bijelo, ali procitala sam da je dobro za jajnike user posted image  (istina)
uglavnom pijem hercegovacki vranac ili neko fino domace ,
ali neki dan sam dobila na poklon 0,75 vino iz francuske
zove se Syrah - odlicno je
ako ga gdje pronadjete javite mi

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.12.2008 18:47:48   
mnn
Ja ne pijem, ponekad samznala prije trudnoče popiti koju čašu vina ali sada ne pijem više alkohol...ali zato mm sve nadoknadiuser posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.12.2008 18:50:02   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Aminad

IZVORNA PORUKA: Nunichi

Pa kakva je romanticna vecera uz svijece bez dobrog vina... user posted image




Jednako romatična kao i s vinom možda čak i bolja jer te alkohol ne "ošamuti" pa si svjestan svega i uživaaaš ...user posted image


Jako dobro podnosim vino,tesko da popijem toliko da budem osamucena...
A svi smo razliciti,tako da nam i razlicite stvari cine zadovoljstvo i uzivanciju.

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.12.2008 20:48:23   
Aminad
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: Aminad

IZVORNA PORUKA: Nunichi

Pa kakva je romanticna vecera uz svijece bez dobrog vina... user posted image




Jednako romatična kao i s vinom možda čak i bolja jer te alkohol ne "ošamuti" pa si svjestan svega i uživaaaš ...user posted image


Jako dobro podnosim vino,tesko da popijem toliko da budem osamucena...
A svi smo razliciti,tako da nam i razlicite stvari cine zadovoljstvo i uzivanciju.



Slažem seuser posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.12.2008 21:41:56   
žana o8
ja sam ko cisterna, mogu popiti ko kakvo muško, a ništa mi. user posted image  

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.12.2008 21:44:42   
andji
ih Žana i ja sam nekad mogla,ured postala imuna na alkohol,dok sam cura bila pa se malo malo zalijevalo i hodalo,neka je a nije mi ni žao....sad sam već ispala iz fazona,jedno dvoje vinca onih Vranac 0,2l i malo cole i meni dostauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.12.2008 21:49:19   
žana o8
doduše , i ja nisam dugo, zadnji put za prošlu Novu godinu bili u Bratislavi, ja popila "božiju kišu" , a nisam ni znala da sam trudna. Zato je ovo moje dijete ovako veselouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.12.2008 21:59:00   
mamina princeza
Nekad prije braka pila sam i ja ...pio je i muz. Za mene i moje prijateljice su znali reci da nam bure treba da se napijemo...mogle smo bas "momacki "popit....
Hvala Bogu sada ne zivim vise taj zivot...sada sam okrenula zivot u drugom pravcu i alkohol nisam okusila vec 3 -4 godine. Haram  je i mala majusna casica i sad to vrlo dobro znam...ma znala sam uvijek , ali....

Ni mm ne pije otkad i ja - zajedno smo to prestali i hvala bogu da je tako - da je drugacije - kao sto neko rece - danas ne bi ni bili u braku


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.12.2008 22:41:20   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: žana o8

doduše , i ja nisam dugo, zadnji put za prošlu Novu godinu bili u Bratislavi, ja popila "božiju kišu" , a nisam ni znala da sam trudna. Zato je ovo moje dijete ovako veselouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


E sto me nasmija žana...i moja dusica ce onda biti vesela jer smo tajin rodjendan slavili na moru,a nismo znali da je ona u stomaku. user posted image
Ima da voli koktele sigurno. user posted image

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.12.2008 23:27:36   
juni
MM i ja volimo ponekad popiti po casu pive ili dobrog vina, onako uz grickalice ili za neki vazan dogadjaj uz dobru klopu.
Nikad se nisam opijala niti mi je trebao alkohol da se opustim i plesem (divlja sam i bez njega user posted image ) ali isto tako ne vidim nista lose ponekad popiti casu pive ili vina, ili recimo koktel uz more, to mi je najromanticnije!
I mislim da je zdravije popiti casu pive nego nekog gaziranog pica.
Postujem sve koji ne konzumiraju alkohol iz vjerskih razloga.


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.12.2008 12:40:05   
žana o8
Vidjećeš Ninichi kad se bebac rodi, ma osmjeh od uha do uha svaki dan. Ima tu nešto....................user posted image . vol17% , bar.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.12.2008 13:07:59   
Gigana
IZVORNA PORUKA: žana o8

doduše , i ja nisam dugo, zadnji put za prošlu Novu godinu bili u Bratislavi, ja popila "božiju kišu" , a nisam ni znala da sam trudna. Zato je ovo moje dijete ovako veselouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Slična stvar i kod mene.  Ja zaglavila u jednom sarajevskom restoranu i jetrva me htjela napiti jegerom i kolom.  Ne znam ni sama koliko sam ih popila, a onda sam nakon par dana saznala da sam trudna.  Onako isprepadana da mi šta ne bude djetetu sam otišla doktoru i on me utješio da se ne sekiram, da bebi neće ništa biti.
I moj bebač je veseo, a možda je to upravo zbog jegera. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.12.2008 1:06:57   
mala curica
Ni ja ni mm ne pijemo.
Ali jednom smo sami kod kuce odlucili da popijemo kojuuser posted image
Ja sam popila jednu casicu Đus-votke i nisam znala za sebe
samo sam se smijala k'o ludauser posted image

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.12.2008 1:13:59   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Gigana

IZVORNA PORUKA: žana o8

doduše , i ja nisam dugo, zadnji put za prošlu Novu godinu bili u Bratislavi, ja popila "božiju kišu" , a nisam ni znala da sam trudna. Zato je ovo moje dijete ovako veselouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Slična stvar i kod mene.  Ja zaglavila u jednom sarajevskom restoranu i jetrva me htjela napiti jegerom i kolom.  Ne znam ni sama koliko sam ih popila, a onda sam nakon par dana saznala da sam trudna.  Onako isprepadana da mi šta ne bude djetetu sam otišla doktoru i on me utješio da se ne sekiram, da bebi neće ništa biti.
I moj bebač je veseo, a možda je to upravo zbog jegera. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Joj i meni je frka bila pravo...ali desava se da se popije,a ne zna se da je bebac u stomi.
E vala javim vam kad se rodi je li veselica od koktelcica. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.12.2008 1:15:58   
jasmina_mm
ja zaista ne pijem, a i mm je u zadnje vrijeme gotovo skroz prestao. Neki ocevi se napiju kad im se dijete rodi, ali on nije cak ni tada...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.12.2008 1:31:29   
ewica
Moj suprug voli povremeno popiti ili crno vino ili whisky.Ja-povremeno neki liker.Smetalo bi mi jedino, kad bi muz bio alkoholicar ili kad bi pio toliko da se bas napije.nakon vise od 4 godine braka nikada nisam muza vidjela pijanog.

_____________________________

Ewa,mama Jovane (24. septembar 2008.godine, 13,25h)
i dva Anđela-Jovana /24.06.2005-24.06.2005/ i Mrvice /12.04.2006-12.04.2006/.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

U minusu?
lejla_r

Ulazite li u minus na tekucem racunu?

a. nikada (61%)

b. povremeno (16%)

c. redovno, posebno pred platu (22%)


Broj svih glasova: 152

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *