|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čašica, dvije, tri...
23.2.2009 0:02:19   
SelmydZany
Nikad nisam konzumirala alkohol...a moj dragi je znao ponekad da popije,ali od kad smo skupa,ne pijeuser posted image drago mi je zbog toga....

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Čašica, dvije, tri...
23.2.2009 0:08:42   
Visnja RR
riba (ili lignje) bez vina (bjelog) je za mene kao covjek bez duseuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Čašica, dvije, tri...
23.2.2009 0:11:42   
camm
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

riba (ili lignje) bez vina (bjelog) je za mene kao covjek bez duseuser posted image


user posted image user posted image user posted image Prava romantikauser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Čašica, dvije, tri...
23.2.2009 1:39:48   
adannn

Kada je fina atmosfera može bambus,ali samo ako je ždrepčeva krv...Od drugog me zaboli glava automatski....Inače nisam se nikada napila niti bi imala volju i ne volim gledati što ljudi od sebe čine kada su pijani...Sve ima svoju mjeru pa i piće,naravno...


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Čašica, dvije, tri...
23.2.2009 8:21:35   
tea lana
mm kad pije a to je veoma rijetko od kakve proslave do proslave pije pivu ili po nekad jeger,a ja ako tamo ima koktela pijem njih a ako ne onda uzmem ananas votku.I to ne vise od dvije tri,mogu popiti i ne napiti se al me uvijek strah sta kad dodjem kuci a Lana mi se probudi a ja onako pripita.

(odgovor članu ewica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Čašica, dvije, tri...
2.3.2009 22:41:01   
Lanaa
Ja ne pijem
mm popije ponekad kada izadjemo
iskreno,dal' popio ili ne,uvijek je isti

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.10.2010 20:34:04   
Anoniman
Kod nas nema alkohola.Ne pije ni mm,a ni ja.
Dva puta nam se desilo da smo se prestali družiti s "prijateljima" tek onako,da bi kasnije skontali da je problem bio u tome što ih nismo častili alkoholom. user posted image
E pa u našoj kući nema alkohola...ni za koga,moj otac voli popiti pivo,ali zna da ga u mojoj kući neće popiti,ali hvala Bogu ima razumjevanja i poštuje to.

(odgovor članu Lanaa)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.10.2010 20:39:07   
jasmin
Kod nas takodjer nema alkohola,srecom nema ni kod roditelja,ni kod svekija,ni kod djeverove,niti kod sekine obitelji,pa i nemamo problema s te strane.Ako ce me neko cijeniti po tome hoce li biti pocascen alkoholom onda me ne mora ni cijeniti.:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.10.2010 20:43:37   
aida.
kod nas se pije user posted image user posted image ne previse naravno al kad dodje navece drustvo na kafu uvijek je poslije koje pivo uz grickalice....na sijelima nekad pivo nekad vino... i ja i mm vise volimo pivo, vino mi ne sjeda u zadnje vrime...mogu al nije mi po cefu user posted image user posted image postujem ko ne pije i naravno da se bih nikad naljutila na nekog jer me ne sluzi alkoholom user posted image vala dosta i mm i meni treba da se napijemo...rijetki su slucajevi...user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.10.2010 20:43:52   
juni
Mi smo u zadnje vrijeme "udarili" po Mojitu user posted image Mjesec dana trazili mentu po sarajevskim i ostalim pijacama i nadjosmo je tek u EU user posted image al onu pepermint. Rasadili smo je pa kome treba za caja ili koktela nek javi user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.10.2010 20:47:19   
aida.

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

riba (ili lignje) bez vina (bjelog) je za mene kao covjek bez duseuser posted image

lignje ne volim ali riba bez vina ne ide user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.10.2010 20:52:56   
Niobe
Ne pijem alkohol od kad sam saznala da sam trudna, niti cu piti dok budem dojila.
Poslije hoću, kao i prije trudnoće, pivo, dva u određenim prilikama, ili vino pak.

Ne volim konzumiranje alkohola u prekomjernim količinama, kao ni efekat koji uzrokuje, kad se pretjera.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.10.2010 20:54:02   
maja78 RR
mm popije pivu ili vino kad se drustvo nade (negdje ili kod nas), ja ponekad, u rijetkim situacijama mada u zadnje vrijeme mi se pravo svidja bambus mmm

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.10.2010 20:58:41   
aida.
A ja, opet, kad pijem vino vise volim cisto...ali dobro ... kad je dobro zao mi ga kvarit kolom.. user posted image kad je neko malo "kiselije" vino onda malo kole moze user posted image otvori mi se cug user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.10.2010 21:08:37   
teacher75
volim crno vino, popijem ponekad casu, a ljeti volim hladno pivo i bambus...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.10.2010 21:14:47   
Honey3
IZVORNA PORUKA: jasmin

Kod nas takodjer nema alkohola,srecom nema ni kod roditelja,ni kod svekija,ni kod djeverove,niti kod sekine obitelji,pa i nemamo problema s te strane.Ako ce me neko cijeniti po tome hoce li biti pocascen alkoholom onda me ne mora ni cijeniti.:)
isto ovakouser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.10.2010 21:19:59   
Anoniman
U mladjim danima dok sam izlazila znala sam popiti u gradu pivce, nikad nisam bila fan obojenih pica npr viski, konjak itd.. u kuci bi  cesto znala popiti sa rajom , ali opet samo piva ili vodka sa juice....od 2004 sam prekinula, Kod nama dragih prijatelja za bajram popijem casu pive i stomak me zabolio, istegiljala se ko hajvan i ogadilo mi se...Poslije toga bi popila zdravicu koji gutljaj..Bi volila opet sjesti uz dobru klopu, muziku da se malo opustim ali mislim da bi se ubandacila od jedne pive user posted image user posted image user posted image ...Alkoholicare ne podnosim , moj stari je jedno vrijeme jako pio, alkohol u covjeku iznese ono najgoreuser posted image user posted image user posted image
Trenutno u regalu imam flasu vodke fino zapakovanu stoji tu ima 5 godina, kupi prasinu

(odgovor članu aida.)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.10.2010 21:42:24   
Medić*
IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: jasmin

Kod nas takodjer nema alkohola,srecom nema ni kod roditelja,ni kod svekija,ni kod djeverove,niti kod sekine obitelji,pa i nemamo problema s te strane.Ako ce me neko cijeniti po tome hoce li biti pocascen alkoholom onda me ne mora ni cijeniti.:)
isto ovakouser posted image



i kod nas hvala Bogu user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.10.2010 21:43:07   
aida.
Tacno... nema nista gore od mrtvog pijanog insana user posted image ja kad vidim nekoga ko je i pripit u po bijela dana pozli mi user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 0:05:34   
sporty mamaa
Za vikend kad izadem s mm znam popiti pivo, dva, triuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Al nije mi se desilo da se napijem, znam zena brate dragi koje mogu popiti vise od muskih a nista im... Svojim ocima vidjela, popila lpo litre stoka, poslije pivo i nista joj... Majko mila, mene vec pocne nosat od jednog pivauser posted image  user posted image Ponekad kao aperitiv popijem pelin, vino bijelo ne volim, crno mogu popit, kazu dobro je za nizak tlakuser posted image Ali samo zimi, najcesce je aktualno u vrijeme blagdana, tad svi tuku "crnjaka"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 0:11:09   
aida.

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Za vikend kad izadem s mm znam popiti pivo, dva, triuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Al nije mi se desilo da se napijem, znam zena brate dragi koje mogu popiti vise od muskih a nista im... Svojim ocima vidjela, popila lpo litre stoka, poslije pivo i nista joj... Majko mila, mene vec pocne nosat od jednog pivauser posted image  user posted image Ponekad kao aperitiv popijem pelin, vino bijelo ne volim, crno mogu popit, kazu dobro je za nizak tlakuser posted image Ali samo zimi, najcesce je aktualno u vrijeme blagdana, tad svi tuku "crnjaka"user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ja mislim da popijem bilo sta od ŽAP-a, samo gutljaj, da bi pala user posted image user posted image jednom sam samo, ko cura, popila 10-ak djus vodki i bukvalno pala...od tad,,, nikad vise user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 0:29:54   
Visnja RR
u mom stanu postoje "sve " vrste alkohola... od žestokih do onih lakših... pogotovo imamo sve potrebne  sastojke za razne koktele jer ih MM vooli praviti...
naravno u mojoj porodici  kao i kod mojih prijatelja nema opijanja , ali casice dvije, ko voli i tri uvjek ima...

pivo odavno ne smatram alkoholom vec prehranbenim proizvodom user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 0:32:17   
aida.

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

u mom stanu postoje "sve " vrste alkohola... od žestokih do onih lakših... pogotovo imamo sve potrebne  sastojke za razne koktele jer ih MM vooli praviti...
naravno u mojoj porodici  kao i kod mojih prijatelja nema opijanja , ali casice dvije, ko voli i tri uvjek ima...

pivo odavno ne smatram alkoholom vec prehranbenim proizvodom user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sad ovo citam i pisem uz pivce user posted image user posted image prahnulo mi user posted image user posted image a kukam ne mogu skinut stomak user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 0:36:13   
Visnja RR
mene je Hanady kupila sa jednom super situacijom... kad sam je drugi put vidjela u životu...još uvjek je dojila a poznato je da je piva dobra za mlijeko...
i naručuje konobaru pivo kaže lik jel velika ili mala ... kaže ona velika naravno.. i dodaje "šta velika , gajba" user posted image  koji je ona lik user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 0:38:57   
aida.

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

mene je Hanady kupila sa jednom super situacijom... kad sam je drugi put vidjela u životu...još uvjek je dojila a poznato je da je piva dobra za mlijeko...
i naručuje konobaru pivo kaže lik jel velika ili mala ... kaže ona velika naravno.. i dodaje "šta velika , gajba" user posted image  koji je ona lik user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ojjj legende user posted image user posted image user posted image user posted image bas bih voljela doc na regionalno druzenje na pivu user posted image user posted image user posted image user posted image

ma i ja to radi mlijeka user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

fondant
DM

Da li jedete fondant masu sa torti?

DA (52%)

NE (48%)


Broj svih glasova: 77

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *