|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čašica, dvije, tri...
21.2.2011 14:13:21   
mala86
ja popijem u nekim prilikama-nova,slavlja,izlasci...mada ponekad znam i u kuci

najvise volim crno vino sa colom-ono mi je nekako najdraze i najvaznije nije ljuto
a nadje se tu i cherry brandy i kruskovac(ovo je novo od neku noc user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Čašica, dvije, tri...
21.2.2011 14:45:29   
Hannan
Nisam nikad pila alkohol , niti sam ikad probala, mm isto ne pije. U nasoj kuci nema ni kap alkohola.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Čašica, dvije, tri...
21.2.2011 14:52:20   
sporty mamaa
Moj tetak je znao reci tetki, ja popijem nekad, zaspem i sta se ljutis... Ako i povratim naskodio sam sam sebi... A ti pusis svaki dan i trujes i mene i sebe i sve okolo.... Znaci , ja sam samoubica, a ti si i ubica i samoubica....
Malo kad razmislim i je u pravu....user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Čašica, dvije, tri...
21.2.2011 14:57:33   
Amrino
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Moj tetak je znao reci tetki, ja popijem nekad, zaspem i sta se ljutis... Ako i povratim naskodio sam sam sebi... A ti pusis svaki dan i trujes i mene i sebe i sve okolo.... Znaci , ja sam samoubica, a ti si i ubica i samoubica....
Malo kad razmislim i je u pravu....user posted image



Pa super je kad alkohol tako na nekoga utice ali, nazalost, ima i onih sto poslije casice ubiju od batina i zenu i djecu i ko god ima pod ruke dodje...Pa propiju cijelu mjesecnu platu...ili svoju ili tudje...
Ja bih, sto se mene tice, i cigare ako ne zabranila a ono uvele ogroman porez kao i u ostalim normalnim zemljama pa ko voli neka izvoli.
Sve su to poroci i lose stvari i najbolje je bez ijedne a da je kod nas situacija uzasna - jeste. Ko biva evo svima i alkohola i cigara i heroina pojeftino pa da niko o pravim problemima ne konta.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Čašica, dvije, tri...
21.2.2011 15:03:02   
sporty mamaa
Naravno da u svemu treba imati mjeru, ali ako nekad za vikend popijes pivo dva, casicu vina uz rucak po meni je to sasvim ok. A ovo za cigarete mislim posebno tko u kuci ima malo dijete, izlozen je stalno pasivnom pusenju, a i ostali ukucani koji ne puse... Po meni bi bilo idealno da ima prostorija u kojoj se pusi, a ne svuda, dnevni kuhinja, jos samo fali i spavaca soba... Nemam nista protiv pusaca da me netko ne shvati pogresno, recimo kod moje druge tetke ona i muz ne puse i u kuci nema pusenja, oba sina ima puse i izadu ispred kuce ili na balkon da zapaleuser posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Čašica, dvije, tri...
21.2.2011 17:33:05   
Galicia
Volim alkohol.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 9:02:14   
SdZ
Ne koristim alkohol niti sam ikad koristila. Mm je konzumirao alkohol, ali otkako je sa mnom ne-ne, uspjesne 4. godine.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 9:08:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Naravno da u svemu treba imati mjeru, ali ako nekad za vikend popijes pivo dva, casicu vina uz rucak po meni je to sasvim ok. A ovo za cigarete mislim posebno tko u kuci ima malo dijete, izlozen je stalno pasivnom pusenju, a i ostali ukucani koji ne puse... Po meni bi bilo idealno da ima prostorija u kojoj se pusi, a ne svuda, dnevni kuhinja, jos samo fali i spavaca soba... Nemam nista protiv pusaca da me netko ne shvati pogresno, recimo kod moje druge tetke ona i muz ne puse i u kuci nema pusenja, oba sina ima puse i izadu ispred kuce ili na balkon da zapaleuser posted image

potpisujem

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 9:35:21   
M kao Mama
Ne, vjera nam ne dozvoljava

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 9:36:49   
teacher75
ja prije par noci popila 2 male pive i ko da sam popila litar, pravo me uhvatilo...vidi se da nisam u kondiciji viseuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 22.2.2011 9:37:04 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 18:48:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Galicia

Volim alkohol.





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i cigareteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kome smeta nek se ne druzi samnomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 18:57:49   
Anoniman
popijem kad izadjem vani s prijateljicama ,naravno znam svoju mjeru ,mm ne pije on je sportasuser posted image

< Poruku je uredio marijanna -- 22.2.2011 18:59:33 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 18:59:33   
hatepsut
Ja sam ostavila sve "dobre" stvari user posted image   ne pusim ima neka 2mj,a ima vise od godine ne pijem ! Prije jesam,auuuh,znalo se zalomit...uglavnom kucna atmosfera,ili u necijoj basti uz rostilj...a Bogam' znalo se otici i u diskoteku s jaranicamauser posted image Elem,cesto se sjetim jedne dogodovstine,izlazila sam s drugaricom i cekamo taxi kad ce ona meni "joj kolegice jei ti pijana ja tebe jedva vidim" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 19:13:27   
d.dita
Gdje spomenu roštilj,odma mi zamirisa,a još uz pivce! MM i ja često popijemo a  za vikend obavezno! To nam je postalo kao neki ritual pošto zbog sina rijetko idemo gdje van, ali nikada ne pretjeramo.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 19:39:44   
Honey3
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ne, vjera nam ne dozvoljava
potpisujemuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 20:04:04   
Galicia
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Volim alkohol.





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i cigareteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kome smeta nek se ne druzi samnomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



I sex.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 20:07:08   
Mjeseceva Pratilja
Bom nikad ni jedna casica. user posted image
Nisam ja od te fele.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 20:18:25   
Anoniman
Ja takodje ne pijem ne dozvoljavaju mi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
  Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 20:30:57   
teacher75

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Ja sam ostavila sve "dobre" stvari user posted image   ne pusim ima neka 2mj,a ima vise od godine ne pijem ! Prije jesam,auuuh,znalo se zalomit...uglavnom kucna atmosfera,ili u necijoj basti uz rostilj...a Bogam' znalo se otici i u diskoteku s jaranicamauser posted image Elem,cesto se sjetim jedne dogodovstine,izlazila sam s drugaricom i cekamo taxi kad ce ona meni "joj kolegice jei ti pijana ja tebe jedva vidim" user posted image

a ja nikad necu zaboraviti kako mi se prijateljica jednom na odmoru napila, bile mi u diskoteci i prisao njoj tip i munta je, a ona ce meni u po frke: valja li ovaj sta, ja nista ne vidim?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 20:42:47   
Anoniman
eeee kako meni fali casica, dvije, triuser posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 20:43:34   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

eeee kako meni fali casica, dvije, triuser posted image user posted image
pa ko ti brani?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 20:44:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

eeee kako meni fali casica, dvije, triuser posted image user posted image
pa ko ti brani?user posted image
moj teroristauser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 20:59:02   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

eeee kako meni fali casica, dvije, triuser posted image user posted image
pa ko ti brani?user posted image
moj teroristauser posted image


a on se hrani nezdravo, sad ti njemu zabrani da jedeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 21:18:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

eeee kako meni fali casica, dvije, triuser posted image user posted image
pa ko ti brani?user posted image
moj teroristauser posted image


a on se hrani nezdravo, sad ti njemu zabrani da jedeuser posted image
mislim da bi mi oko 9 sati pokucala socijalna na vratauser posted image ...zbog njegovog deranja, tersanja i placauser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 21:19:21   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

eeee kako meni fali casica, dvije, triuser posted image user posted image
pa ko ti brani?user posted image
moj teroristauser posted image


a on se hrani nezdravo, sad ti njemu zabrani da jedeuser posted image
mislim da bi mi oko 9 sati pokucala socijalna na vratauser posted image ...zbog njegovog deranja, tersanja i placauser posted image


a ja mislila ti kontas da je tvoj muz terorista kad ono andrej

< Poruku je uredio teacher75 -- 22.2.2011 21:20:22 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

jastuk za djecu
Medić*

Kakav jastuk za spavanje stavljate djeci? Moj maleni jos koristi svoj tanki, htjela bih promijeniti ali neznam koji pa bih volela cuti vasa misljenja!

da (73%)

ne (27%)


Broj svih glasova: 71

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *