|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
12.9.2008 22:30:39   
yugo
zaboravih sljedece- tri godine smo u braku,a 3i po se poznajemo.eto...

(odgovor članu yugo)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
13.9.2008 13:52:15   
andji
 bas mi je drago sto ste sve sretnice i zadovoljne,lijepo je čuti.Ja sam sa muzem ukupno godinu i 8 jeseci,zabavljali smo se 15 dana i ja sam se preselila njemu,ostala sam trudna,htjeli smo bebu,odmah posle mjesec.Nas Sergej ima sada 10 mjeseci,ja i on u sustini vrlo dobro funkcionisemo,dosta napredujemo i dogovaramo se oko svega sto se tiče nase male porodice,imamo prelijepo dijete,stambeno i materijalno smo obezbijedjeni,mada imamo i nesuglasica,nerazumijevanja,svadja...mislim da je problem u razlici u godinama.Ja imam 23 a on 37.Ja sam dosta osjetljiva,zahtjevam puno paznje,a on je dosta povrsniji,realniji.Premalo smo zajedno da bih rekla da li je čovjek mojih snova,često za sebe kazem da sam se mlada udala i da sam jos uvijek zbrkana,ako zelite prokomentarišite slobodno

(odgovor članu yugo)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
13.9.2008 14:07:18   
batterfly
user posted image user posted image user posted image
Pravit cu se da nisam vidjela ni jedan vas post,jer kad sam  vidjela naslov teme,moram da budem iskrena,prvo mi je palo na pamet: "Brad Pitt"

Svaka cast MM,da ga volim-volim.
da je ljubav mog zivota-DEFINITIVNO jeste!!!

Ali osoba mojih snova je Brad Pitt!!!!
.............................................
..............................................

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
13.9.2008 15:22:18   
batterfly
Zaboravila sam na smajlije!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A ako se koja pita gdje nadje njega....
pa sinoc gledala njegov film,pa mi na san dosao!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
13.9.2008 15:37:59   
andji
Mishka sta znači 'pravit ćes se da nisi vidjela nase postove',jedino sam ja izjavila da ne znam dal je moj muz čovjek iz mojih snova,sta ću kad ne znam,iskrena sam,ponekad se upitam da ni sama ne znam sta hoću

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
13.9.2008 16:13:55   
nikka
Da sam ga sanjala nisam ali što je tu je,sve pet.
Dok sam bila klinka i sanjala kojekakve frajere nije mi padalo na um da se udam,kad sam postala realnija i prizemnija shvatila sam da se od snova neživi,dakle snovi moji nemaju veze sa životnim odabranikom.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
13.9.2008 22:18:03   
Blue rose RR
Da nije moj princ na bijelom konjčetu, davno bi bio moj bivši...

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu yugo)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
13.9.2008 22:25:52   
mamyca
Da sam ga sanjala,nisamuser posted image ,ali svaki dan se uvjeravam sve vise i vise da je onaj onaj pravi.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
13.9.2008 22:29:23   
RAJA
Naravno da je moj muž osoba iz mojih snova jer da nije nebi bila s njim

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
13.9.2008 22:39:06   
mamsi
Ja sam

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
13.9.2008 22:40:53   
RAJA
user posted image user posted image  Bravo Mamsi najbolji odgovor

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
13.9.2008 22:57:54   
Amrino
Da budem iskrena- nikada ni sanjala nisam da cu ovako nekoga voljeti i da ce mene neko ovako voljeti, da cu sresti nekoga s kim cu se ovako slagati i nadopunjavati...Hvala dragom Allahu koji mi ga je poslao.



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu yugo)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
14.9.2008 3:04:45   
batterfly
Mishka sta znači 'pravit ćes se da nisi vidjela nase postove'


Pa znaci da sam ih sve procitala,ali da se "pravim" da nisam!!!



Ja sam

user posted image user posted image user posted image user posted image
Mamsi,i ja sam tako htjela napisati,ali nikako da se "okanim" ovog Brad Pitta"!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
14.9.2008 8:11:11   
andji
A tek Antonijo Banderas,ja sam ga sinoć gledala sa muzem,morala sam prokomentarisat pa kud puklo,ali nazalost nije me posjetio u snovimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
14.9.2008 8:55:20   
Crvena
IZVORNA PORUKA: RAJA

Naravno da je moj muž osoba iz mojih snova jer da nije nebi bila s njim

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
14.9.2008 10:13:15   
Happy
IZVORNA PORUKA: nikka

Da sam ga sanjala nisam ali što je tu je,sve pet.
Dok sam bila klinka i sanjala kojekakve frajere nije mi padalo na um da se udam,kad sam postala realnija i prizemnija shvatila sam da se od snova neživi,dakle snovi moji nemaju veze sa životnim odabranikom.



Potpisujem.....

U vezi smo bili 3/5 godine u braku 2/5 (sada 7.10. će šest godina kako se znamo i kako smo  skupa). Ali isto tako sam puno sretna sa njim, puuunnnooooo ga volim i sada čekamo i maju user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
14.9.2008 12:52:36   
dana3
hmm,pa bas da da sam sanjala mog sadasnjeg muza-nisam alisam izvukla bolje nego sto sam ocekivala.prvi je bio corak.propalica totalna i ono sto sam rekla sebi je nikad vise udaja i onda heheh Mirc i zamislite da se sretnemo tako jer stvar je u tome da smo neke prijatelje dijelili u srednjoj skoli njegove rodice moje kolegice a nikad se ranije nismo sreli.ja zivim u bajci i zelim svakoj od nas da se usreci.prepirki mora biti.nevalja da uvijek i sve stima a najbolji nacin pomirenja je rasprsavanje zategnutnog krevetauser posted image user posted image  da,da cak i u 7 mjesecu trudnoceuser posted image user posted image

(odgovor članu yugo)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
14.9.2008 13:09:13   
sarah
Sto se tice fizickog izgleda, mogu reci da nisam sa osobom mojih snova.
Jer, jos kao tinejdzerka sanjala sam da moj frajer bude crne kose, visok, sa plavim ocima, atletski gradjen, i kojekakve gluposti...

A sto se tice karakternih osobina koje posjeduje moj muz, mogu reci da su to upravo one koje sam zeljela da moj zivotni saputnik ima.
Tako da mogu da kazem da sam sam osobom mojih snova. user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
14.9.2008 15:05:37   
lotos
sto sam u zivotu zeljela to sam kod njega i dobila... e sad kao i svako tako i mm ima losih osobina ali to je u usporedbi sa dobrim bezznacajno tako da mogu reci on je taj.....

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
14.9.2008 15:58:31   
Bosanka
ja hocu samo da ti kazem da se nisi premlada udala,jer sam se ja u 24 udala,a danas znas da je granica pomjerena na one curice od 17 koje se udaju.a sto se tice razlike u godinama,nije to bitno ako se voli dvoje ljudi.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
15.9.2008 0:47:51   
camm


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  



< Poruku je uredio camm -- 15.9.2008 0:48:39 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
15.9.2008 9:14:54   
Bosanka
sta to nije jasno??pa to je odgovor na andji.procitaj njen post pa ces shvatit valjda...

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
15.9.2008 9:24:35   
andji
Maznam danas ti je sto nikad bilo nije,vremena luda,a ni ja sebi ponekad nisam jasna,mislim da sam jos mlada,ipak su godine čudo kao i iskustvo

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
15.9.2008 9:29:08   
Bosanka
Ma sve to dodje na svoje,vidjeces...ja imam 7 godina straijeg muza,i moram ti reci da  muskarci u vecini slucajeva izgledaju mladje od zene , cuvaju,se valjda nisu sikirljivi,pa kad mog  vide daju mu 23 max.godine..hm,eto ti.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
15.9.2008 11:45:03   
nikka
Bosanka mislim da se kod Andji radi o emotivnoj nezrelosti vezano za brak,a ne s godinama.
Andji ispravi me ako griješim,ja sam shvatila da si se ti udala naravno iz ljubavi i nežališ nizačim,ali nisi očekivala da će se sav teret što se tiče obiteljskih obaveza pasti na tebe,da sve obavljaš sama,a onda vidiš kako tvoje vršnjakinje izlaze i zabavljaju se i sad to naravno nema nikakve veze sa tvojim muškarcem iz snova.
To je faza kroz koju mnoge žene prolaze, znaj da nisi jedina i ako ti može biti za utjehu,kao što sam već rekla od snova se neživi,bitno je da imaš pored sebe muškarca koji te voli i na kojeg se možeš osloniti u svim teškim situacijama koje te očekuju u životu,ali naravno skojim ćeš takođe i uživati u svim lijepim trenutcima vašeg života i ono najbitnije u vašoj maloj sretnoj dječici.
Snovi su za sanjanje a život je za življenje.

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *