|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
28.2.2009 13:58:14   
mnn
smatram a i sama sam se uvjerila da postoji osoba tvojih snova sa kojom želiš provesti ostatak života i djeliti sve. nisu to snovi, nego realnost da upoznaš osobu koja ti odgovara. realnost je nešto drugo kad se udaš iz potrebe...ali neču dalje nabrajati...nije ovo tema za to. osoba uvijek postoji ali je bitna naša zrelost da li čemo je prepoznati...a da život nije bajka to znamo svi...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
28.2.2009 14:27:00   
aammina
andji,ja nekad pozelim da sam se ranije udala,sad bih imala veliku djevojcicu.....ali sudjeno je ovako,cuj tvoje frendice kad budu mjenjale pelene ti ces svom Sergeju mjenjati bicikla ili tako nestoa mozda i cure bude izvodiouser posted image user posted image user posted image user posted image na kafuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008 dosla je moja esmica pjesmica

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
28.2.2009 15:39:47   
andji
To jeste draga aamina,ja kad imadnem 30god. (koka u najboljim god. i vjerujem da ću tada biti najzrelija i psihički a i fizički)user posted image user posted image user posted image user posted image moj Sergej će imati ured 9goduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i kad na to pomislim znam da sam uradila pravu stvar što sam odmah htjela dijete na početku braka.

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu aammina)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
16.4.2009 17:01:08   
manuela RR
Baš tako ja sam sa osobom iz svojih snova,koja je u mom slučaju realnost,ma u svemu mi odgovara nemam nikakvih pritužbiuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
28.4.2009 17:05:59   
scarlett
Ja sam definitivno sa osobom svojih snova s kojom uživam u svakom trenutku realnosti. 7 godina smo skupa i ja još uvijek osjećam leptiriće u stomaku kada ga očekujem s poslauser posted image user posted image user posted image , kao i kada sam ga na početku naše veze čekala da dođe po mene pred izlazak.
Na nekom pdf sam već spomenula da se osjećam kao da sam s njim rođena, toliko se dobro poznajemo, a opet svaki dan otkrivam uz njega neki novi svijet i prave vrijednosti u životu.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
28.4.2009 17:15:00   
Schecherlemica
Covjek mojih snova se preselio u moju stvarnost prije skoro cetiri godine,a prije dvije godine postao moj muzic.S njim svaki dan zivim svoje snove i neka nam ovako  bude makar vjecno... 

_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
28.4.2009 17:16:52   
scarlett
makar vječnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
29.4.2009 22:52:59   
nermina_
ja i moj muz se nismo dugo zabavljali prije nego smo se vjencali. kad smo se prvi put vidjeli oboje smo odmah znali da je to to i da smo jedno drugom osoba iz snova. i od kad smo zajedno sve sto pozelimo odmah nam se hvala Bogu ostvari. toliko imamo srece skupa da smo skontali kako bi trebali poceti zajedno igrati bingo user posted image moj muz cesto kaze da me je davno crtao prije nego me je upoznao upavo ovakvu kakva sam user posted image
on je sve sto sam oduvjek zeljela od muskarca, nas brak je upravo onakav kakav sam oduvjek zeljelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
29.4.2009 22:56:39   
veeseelaa
ja sam s osobom o kojoj sam maštala od djetinjstva...
miran, tih, dobar drug user posted image , pošten, iskren, dobrica prava koja uvijek svima pomaže...

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
29.4.2009 23:00:25   
veeseelaa
hoćel ko reći da nije s osobom iz snova???? šta bi rekli sad naši muževi, većina njih kontra od naših odgovora user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
1.5.2009 14:06:31   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

šta bi rekli sad naši muževi, većina njih kontra od naših odgovora user posted image user posted image user posted image


user posted image   ma da user posted image user posted image

"žena iz snova"  - pametna, lijepa, šarmantna (ala Angelina Jolie user posted image )  brižljiva, pedantna, poslušna, mehlem za oči i uši, dobra majka, snaha, komšinica, "kad on okom, ona skokom user posted image user posted image heheh...

ee da... mislim da smo malkice nerealniuser posted image

Da je naziv teme " jeste li zadovoljni i sretni sa osobom sa kojom živite", tada bi mi i ovi odgovori bili prihvatljiviji..., ali nešto iz snova podrazumjeva savršenstvo, a takvih nema, osim u snovima, naravno.user posted image



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
5.5.2009 18:56:43   
Amelaa RR
ma draga kakva Angelina J.hehehe nije ona nama ni do koljena jel tako..Dobro haman do clanaka jeste.Salim se naravnouser posted image
Ljubim te


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
5.5.2009 22:12:40   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

ma draga kakva Angelina J.hehehe nije ona nama ni do koljena jel tako..Dobro haman do clanaka jeste.Salim se naravnouser posted image
Ljubim te



user posted image ma jašta! Ja se kod takve konkurencije poslužim onom "bolje biti pametna rugoba, nego prelijepa budala" ... Šta ću .. treba se braniti user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
9.5.2009 21:37:14   
bjaca
moj mm je meni prva bas prva ljubav prije braka u vezi smo bili 3 godine i bilo nam je super uvjek je njezan i pazljiv prema meni imamo ista razmisljanja i stvarno se nikada nismo nesto zakacili i bas posvadjali naravno bude tu nekih sitnica al mi to jednom pusicom sve brisemo;)

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
9.5.2009 21:47:51   
mynxlee
ja!

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu bjaca)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
11.5.2009 22:59:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Ummuisa

Da je naziv teme " jeste li zadovoljni i sretni sa osobom sa kojom živite", tada bi mi i ovi odgovori bili prihvatljiviji..., ali nešto iz snova podrazumjeva savršenstvo, a takvih nema, osim u snovima, naravno.user posted image



pametno rečenouser posted image

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
12.5.2009 18:21:50   
ljubičica 28
Vjerovatno nisam s osobom iz snova, jer kao što rekoste osoba iz snova bi trebala da bude savršena a mi na nm često nalazimo neke mahane i kritikujemo ih...bar kad se naljutimo na njih user posted image . Ali sam definitivno s osobom koju volim i koju sam prihvatila sa svim njegovim nedostacima...većinu njih i  zavoljela. Činjenica da sam sa sm 15 godina ( od toga 9 godina u braku), a nikada se nisam pokajala niti poželjela nikoga dr. govori u prilog tome.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
15.5.2009 15:45:56   
Anoniman
Samo mogu reci da sam prvi put zaista bila zaljubljena, da sam s njim prvi put sve probala, da zajedno mozemo planinu pomjeriti, da ni za cim ne zalim, da smo se 3,5god. zabavljali i evo sad ce biti 4. da smo u braku....
DA, SA OSOBOM SAM IZ SVOJIH SNOVA!


(odgovor članu ljubičica 28)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
15.5.2009 15:49:14   
Ivona
Osoba iz mojih snova je svakako bila stvarna osoba sa svim svojim vrlinama i manama...,a ne neka iluzija.
Da!Ponosno cu reci da sam sa osobom svojih snova vec 9,5 godina
user posted image user posted image user posted image



_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Ko je od vas sa osobom svojih snova?
15.5.2009 15:55:17   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: Ummuisa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

šta bi rekli sad naši muževi, većina njih kontra od naših odgovora user posted image user posted image user posted image


user posted image   ma da user posted image user posted image

"žena iz snova"  - pametna, lijepa, šarmantna (ala Angelina Jolie user posted image )  brižljiva, pedantna, poslušna, mehlem za oči i uši, dobra majka, snaha, komšinica, "kad on okom, ona skokom user posted image user posted image heheh...

ee da... mislim da smo malkice nerealniuser posted image

Da je naziv teme " jeste li zadovoljni i sretni sa osobom sa kojom živite", tada bi mi i ovi odgovori bili prihvatljiviji..., ali nešto iz snova podrazumjeva savršenstvo, a takvih nema, osim u snovima, naravno.user posted image





Ne mora značiti,zavisi ko ima kakve snove,nekome je san da se uda pa za koga goduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image znači ako se neko nađe i oženi je onda je to za nju osoba iz snova bez obzira što nije savršenstvo...(dala banalan primjer al valjda me kontateuser posted image user posted image user posted image user posted image )


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 95
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *