|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:21:30   
Galicia
Izvini snjeg za mene tu nema ravnopravnosti cim je neko glava porodice. Taj neko u vecini slucajeva na Balkanu je muskarac. Sto znaci da on 99% donosi glavnu rijec u kuci. Gdje je tu ravnopravnost? Imas milion primjera gdje se djeca boje oca u kuci. Milion malih primjera. U takvim domacinstvima, najcesce i majka strepi od straha od reakcije muza da nije nesto uradila kako treba ili dali ce to njemu biti po volji. Ja sam svjedok milion takvih domacinstava.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:21:42   
balasgirl
Ma presipanje iz šupljeg u prazno. Da vidim koja bi od vas sad poželjela da je muškarac. Kladim se, nijedna. Zašto?Ljudi moji, to smo što jesmo, da je trebalo bili bismo ono drugo. Svako ko bi da je muškarac, ne treba mu ona stvar, ima žena koje imaju manire i ponašanje muškarca, a ja lično ne bih ih nikad poželjela.


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 102
   [Obrisana poruka]
12.12.2011 15:21:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:25:14   
veeseelaa
Da vidim koja bi od vas sad poželjela da je muškarac. Kladim se, nijedna


a ja se kladim na obrnuto, bilo bi dobrih 60-70 %


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:27:04   
veeseelaa
ma žena koje imaju manire i ponašanje muškarca, a ja lično ne bih ih nikad poželjela.


ma pustimo sad manire i ponašanje kao muškarac, jesil ti to ciljala na lezbejke il one koje samo što to nisu? muške fizurice, martinkice, neke hlače da vise, jakne ni tu ni tamo user posted image pivu piju iz flaše .... nemoj mi diskriminacije user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:28:08   
balasgirl
i ja pijem pivo iz flaše ahhahahahh



_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:29:04   
snijeg
IZVORNA PORUKA: Galicia

Izvini snjeg za mene tu nema ravnopravnosti cim je neko glava porodice. Taj neko u vecini slucajeva na Balkanu je muskarac. Sto znaci da on 99% donosi glavnu rijec u kuci. Gdje je tu ravnopravnost? Imas milion primjera gdje se djeca boje oca u kuci. Milion malih primjera. U takvim domacinstvima, najcesce i majka strepi od straha od reakcije muza da nije nesto uradila kako treba ili dali ce to njemu biti po volji. Ja sam svjedok milion takvih domacinstava.


Ma nemaš se šta izvinjavati, strah od roditelja je u nekim porodicima i pojam za "autoritet" i "dobar odgoj"...nejse. Neke žene jednostavno ne žele živjeti drugačijim životom i one ne žele ravnopravnost jer im treba "vodilja" kroz život bilo u obliku roditelja, muža, prijatelja. Neki ljudi jednostavno nisu samostalni i ne osjećaju se dobro kad im neko da mogućnost za odlučivanje i ravnopravnost u svakom pogledu, izgube se! Stvar je to karaktera, odgoja, sredine nismo svi isti, ne sanjamo svi iste snove i ne želimo svi iste želje user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:29:40   
balasgirl
hej ba Vesela jel bi to ti htjela da si muškarac. Bjež ba tamo, pa ne bih dala višestruki orgazam za ne znam ti šta. 

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:31:15   
snijeg
IZVORNA PORUKA: balasgirl

hej ba Vesela jel bi to ti htjela da si muškarac. Bjež ba tamo, pa ne bih dala višestruki orgazam za ne znam ti šta. 


Ne bi ni oni lično zadovoljstvo i rast ega nakon što su zaslužni za višestruki orgazam kod žene user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:32:32   
veeseelaa
pa ne znam, iskreno radim sve kao i muškarac a radim sve kao i žena a rado bi se s vremena na vrijeme riješila i jednog i drugog user posted image voljela bi nekad malo više biti bespomoćna kao što to uglavnom dolikuje ženi a nekad bi voljela biti hladna kao muškarci kao što to dolikuje muškarcu hihihi
oni nisu paničari, ne plaču jer je neka tamo u seriji ostala bez dragog, ne detaljišu, sjede raširenih nogu itd
meni bi to nekad godilo, svremena na vrijeme, osobito ovo s nogama hahahaha


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:32:44   
Galicia
Za mene to nije pojam dobrog odgoja kad neko mora strepiti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:34:02   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: snijeg

IZVORNA PORUKA: balasgirl

hej ba Vesela jel bi to ti htjela da si muškarac. Bjež ba tamo, pa ne bih dala višestruki orgazam za ne znam ti šta. 


Ne bi ni oni lično zadovoljstvo i rast ega nakon što su zaslužni za višestruki orgazam kod žene user posted image user posted image user posted image


ko kaže da je balasqirl mislila na orgazam sa muškarcem user posted image ovaj višestruki mi je sumnjiv user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:34:31   
balasgirl
IZVORNA PORUKA: snijeg

IZVORNA PORUKA: balasgirl

hej ba Vesela jel bi to ti htjela da si muškarac. Bjež ba tamo, pa ne bih dala višestruki orgazam za ne znam ti šta. 


Ne bi ni oni lično zadovoljstvo i rast ega nakon što su zaslužni za višestruki orgazam kod žene user posted image user posted image user posted image


a ko kaže da moraju oni biti zaslužni za to user posted image


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:36:13   
veeseelaa
Neki ljudi jednostavno nisu samostalni i ne osjećaju se dobro kad im neko da mogućnost za odlučivanje i ravnopravnost u svakom pogledu, izgube se! Stvar je to karaktera, odgoja, sredine nismo svi isti, ne sanjamo svi iste snove i ne želimo svi iste želje user posted image


meni ovo šega, vazda moraju imati nekog da ih uputi user posted image al ima ovakvih, ma nekad je boje biti telac... kao pojma nemaš, ne znaš ništa, ovisna si, nježna i krhka, a ako ti ko šta kaže odvališ plakati user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:36:37   
veeseelaa
a ko kaže da moraju oni biti zaslužni za to user posted image


hahah pisali smo istovremeno i isto mislile


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:38:54   
veeseelaa
joj što moja buba snima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:39:08   
snijeg
Ma nije ni za mene, ali je tako i nekome jeste. Nekome je normalno da živi takvim život, a najteže je promjeniti svijest ljudi.
Najgore mi je kad roditelji toliko "tlače" svoju djecu, još ih savjetuju da u braku trpe sve i svašta...kažu "pa šta misliš da je meni bilo sjajno, pa opletu kako su zaradile koju šamarčinu i ružnu riječ"...vide one kako drugi žive, ali one ne žele da žive tako i gotova stvar. Sad možemo pričati o fenomenu nasilja nad ženama i zašto se u 95 % slučajeva te žene vraćaju svojim muževima/momcima/ljubavnicimauser posted image
Nama "normalnim" to nije jasno, ali njima jeste i one traže opravdanja umjesto rješenja...zašto, jer je tako lakše. Lakše je živjeti kad druge misle za tebe i o tebi nego zavrnuti rukave i uhvatiti se u koštac sa problemima.

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:40:25   
snijeg
IZVORNA PORUKA: balasgirl

IZVORNA PORUKA: snijeg

IZVORNA PORUKA: balasgirl

hej ba Vesela jel bi to ti htjela da si muškarac. Bjež ba tamo, pa ne bih dala višestruki orgazam za ne znam ti šta. 


Ne bi ni oni lično zadovoljstvo i rast ega nakon što su zaslužni za višestruki orgazam kod žene user posted image user posted image user posted image


a ko kaže da moraju oni biti zaslužni za to user posted image



Ma ne moraju, ali eto ljepše je kad jesu user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:42:23   
jasmin
U mojoj kuci muz je glava porodice !

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:43:29   
jasmin
Zaboravih...sta sam ja?
Ja sam vrat!
Vrat ipak okrece glavu gdje hoce :):):).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:47:25   
ziki
Ja sam zena i odlicno se osjecam kao takva. Vazda sam uzivala u muskom drustvu i sad imam musku postavu kuci, starija dva muskarca mi donose cvijece, ljube i maze, treci grebe al je jos mali. I mada sam mazena ko zena nisam obesparavljena, tj mm i ja se dogovaramo i sklapamo kompromise ukoliko nam se misljenja razlikuju. Samo jedna je obaveza samo moja dojenje ostalo radi kako ko stigne i kad stigne. U takvoj sam porodici i odrasla. A za posao e pa ja radim kod privatnika na vrlo losem glasu, i trenutno sam na drugom porodiljskom bolovanju od godinu dana. Ka sam se vratila na posao i kad je stariji krenuo u obdaniste odsustvovala sam i po 15 dana, pa 15 radila al prijetnji otkazom nije bilo. Bile su  pravokacije od strane sefice al od vlsnice nikad. I ove pravokacije vise su bile odraz ljubomore jer se na posao vratila kad je malena imala 4.5 mj al zbog svojih finansija a ne zbopg drugog. U mnogome zavisi i kako se zena postavi.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:47:52   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: jasmin

Zaboravih...sta sam ja?
Ja sam vrat!
Vrat ipak okrece glavu gdje hoce :):):).


Muškarac upravlja svijetom, a žena muškarcem :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:52:07   
snijeg
Možda bi svijet bio bolji da je ovo "upravljanje" drugačije postavljeno ili da ga nema... user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:52:36   
balasgirl
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: jasmin

Zaboravih...sta sam ja?
Ja sam vrat!
Vrat ipak okrece glavu gdje hoce :):):).


Muškarac upravlja svijetom, a žena muškarcem :)



uf ma kojim to svijetom muškarac upravlja?


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Da li danas bolje biti musko ili zensko?
12.12.2011 15:53:51   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: snijeg

Možda bi svijet bio bolji da je ovo "upravljanje" drugačije postavljeno ili da ga nema... user posted image user posted image


Vazda nas posrednici za*ebu.user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *