|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najludja stvar koju ste uradili zbog ljub...
27.3.2009 18:50:26   
lilyca
najludje vjerovatno sa 17 napustiti skolu pobjeci iz kuce u neka doba noci i na MEdENi hahah... al eto to je valjda ljubav...samo za inf ipak sam poslije zavrsila skoluuser posted image

_____________________________

eedo 23.07.2008

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Najludja stvar koju ste uradili zbog ljub...
28.3.2009 9:52:10   
andji
Kad sam imala 16god. prvi put sam se baš zaljubila,i sad kad razmišljam sve što sam radila bilo je ludo,a pogotovo što ta osoba to uopšte nije zasluživala(naravno sad sa ove moje tačke gledišta,odrasle i iskusne teteuser posted image user posted image user posted image user posted image )tada sam bila djevojčurak koji nije znao gdje goni....a posle toga ne sjećam se da sam radila išta...navikla sam bila da muškarci rade takve stvari za mene..pa i moj suprug

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu lilyca)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Najludja stvar koju ste uradili zbog ljub...
28.3.2009 10:04:11   
adannn
Zbog prvog momka svađala se danima sa mamom,jer je ona zabranjivala tu vezu,,kao on stariji puno(hm 5 god)-to njoj bilo puno...I tako sam se ja izborila za našu vezu,mama se pomirila s tim i prihvatila nas kao par...Sad kad je nema jako mi je žao što sam joj natovarila toliko briga ali eto nisam razmišljala o tome kao sada,zrelo

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu lilyca)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Najludja stvar koju ste uradili zbog ljub...
28.3.2009 10:06:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: camm

IZVORNA PORUKA: kana

udala seuser posted image


i ja isto mogla sam jos sacekati koju godinu ne bih nista propustila al eto.



Isto ovako user posted image .

(odgovor članu camm)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Najludja stvar koju ste uradili zbog ljub...
28.3.2009 10:20:48   
beni29
Iz ljubavi sam se udala daleko i krenula zivot iz pocetka ali ne zalim ni sekudice kada vidim koliko me moj muz voli i cijeni a isto tako kada vidim plodove nase ljubavi naa dva mala lopova.....

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Najludja stvar koju ste uradili zbog ljub...
28.3.2009 10:40:20   
mnn
najluđa stvar...krenula sam živjeti sa mm nakon svega tri mjeseca veze...i udala se prije 1 godine veze....ali sam jako sretna zbog toga jer vidim koliko me moj mm voli kao i naša reica vau vau....user posted image

sad dolazi i malena beba tako da čemo biti jedna mala obitelj.user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Najludja stvar koju ste uradili zbog ljub...
28.3.2009 15:38:05   
žana o8
Joj ja nemam takvih ludih stvari, kod mene je uvijek sve bilo po p.s.-u. Po mom mišljenju baš sam uštogljena i vazda sam nešto pazila. Voljela bih da sam bila opuštenija. Jedino ako  po stare dane ne pobudalimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Najludja stvar koju ste uradili zbog ljub...
28.3.2009 16:03:06   
mamine oci
nesto se nesjecam sta sam ludo uradila inace sam po prirodi ˝˝luckasta˝˝volim se saliti uvjek imam neku asocijaciju za dobru salu tako da ja uvjek oraspolozim muza i nikad nam nije dosadno al spremna sa za ljubav uraditi i najludje stvari SVE ZA LJUBAVuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Najludja stvar koju ste uradili zbog ljub...
28.3.2009 16:16:09   
andji
ah da....sjetih se,pa jeste to je ludo....počela živjet sa m posle 15 dana zabavljanja(da ne može ludje)user posted image user posted image user posted image user posted image ostala trudna posle 1,5 mjeseci(odmah sam htjela bebaća)inače sam osoba koja ne voli natenane stvari...a opet zavisi štauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Najludja stvar koju ste uradili zbog ljub...
25.4.2009 11:11:55   
manuela RR
Najluđe je da sam se udala umjesto da sam studiralauser posted image user posted image user posted image user posted image
Ne kajem se ni sekundeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Najludja stvar koju ste uradili zbog ljub...
28.4.2009 15:01:06   
scarlett
Tada sam sa svojim suprugom bila ca. 2 godine u vezi. Neposredno prije njegovog rođendana kupovala sam sebi donje rublje. Tada su bile hit gaćice sa različitim natpisima (kao da to neko vidi, ali eto). Ja slučajno pronađem sa natpisom Happy birthday.
Sjedili smo u parku na klupi i u 24h, kada je nastupio dan njegovog rođendana, ja sam mu rekla da mu moram nešto reći ( srećom bili smo sami, inače bi to bilo neizvodljivo), okrenula mu leđa i zadigla zadnju stranu svoje haljine. (potrudila se da natpisi dobiju svrhu user posted image user posted image user posted image  )
Njegovu reakciju možete zamisliti.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Najludja stvar koju ste uradili zbog ljub...
28.4.2009 15:06:18   
mala mu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: scarlett

okrenula mu leđa i zadigla zadnju stranu svoje haljine. (potrudila se da natpisi dobiju svrhu
Njegovu reakciju možete zamisliti.



_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Najludja stvar koju ste uradili zbog ljub...
28.4.2009 15:12:24   
mala mu
nikako mi ne ide ovo citiranjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *